Skocz do zawartości

Jaką myjkę ciśnieniową ?


michalek85

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce zakupić myjkę ciśnieniową, główne jej przeznaczenie to mycie samochodów w domu ale wiadomo będzie też wykorzystywana czasami do umycia bruku, tarasu , roweru, taczki itd.:) mam do wydania ok 450 zł. Co macie w domach albo co polecacie? na co zwrócić uwagę?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Chce zakupić myjkę ciśnieniową, główne jej przeznaczenie to mycie samochodów w domu ale

> wiadomo będzie też wykorzystywana czasami do umycia bruku, tarasu , roweru, taczki itd.:) mam

> do wydania ok 450 zł. Co macie w domach albo co polecacie? na co zwrócić uwagę?

> Pozdrawiam

uważaj na black&deckera, bo jest problem z akcesoriami crazy.gif

'teściu' niefortunnie uszkodził zbiorniczek na środek i za cholerę nie idzie dokupić nowego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uważaj na black&deckera, bo jest problem z akcesoriami

> 'teściu' niefortunnie uszkodził zbiorniczek na środek i za cholerę nie idzie dokupić nowego...

dodam od siebie ze moja BD 3 razy w serwisie była na uszkodzone mocowanie lancy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem Karchera żółtego, ale trzeba uważać bo jest trochę za mocny i jak się po nodze przejedzie

> przypadkiem to są potem rany.

Nie ma to jak wiele mówiąca wypowiedź. Hint: kolor żółty jest znakiem rozpoznawczym tej marki. 270751858-jezyk.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Chce zakupić myjkę ciśnieniową, główne jej przeznaczenie to mycie samochodów w domu ale

> wiadomo będzie też wykorzystywana czasami do umycia bruku, tarasu , roweru, taczki itd.:) mam

> do wydania ok 450 zł. Co macie w domach albo co polecacie? na co zwrócić uwagę?

> Pozdrawiam

Myjka ciśnieniowa w tych pieniądzach, to będzie tylko urządzenie do wstępnego zamoczenia auta i spłukania szamponu po myciu. To trzeba sobie jasno powiedzieć. A jeśli tak to najwłaściwszym rozwiązaniem jest wybrać sprzęt z najlepszą gwarancją i dostępnością serwisu po gwarancji. Logo producenta będzie sprawą drugorzędną ( i tak będzie to dalekowschodni produkt).

Mam amatorskiego Karcher-a, takiego niby ciut lepszego (z aluminiową pompą), kosztował prawie dwa razy tyle ile deklarowana przez Ciebie kwota, a nadaje się też tylko jako "spłuczka". Bez szczotki lub gąbki i ręcznym pucowaniu, nie ma mowy o umyciu auta.

Niedawno, przez kilkanaście godzin, miałem przyjemność używać malutkiego, zgrabnego, ale "profesjonalnego kerszera" (na 400V) przy czyszczeniu elewacji domu jednorodzinnego (nie omieszkałem parokrotnie, wypróbować sprzętu do umycia auta) i w tym porównaniu moja myjka wypadła jak zabawka, a nie jak narządzie do pracy. Tu rzeczywiście nie potrzebna była szczota.Tyle, że ta półka jakościowa to od min. 3 tys. pln wzwyż

frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zakupiłem Karchera żółtego, ale trzeba uważać bo jest trochę za mocny i jak się po nodze przejedzie

> przypadkiem to są potem rany.

A w instrukcji zaraz obok tego, że nie nadaje się do spożycia nie było napisane żeby nie przejeżdżać po nogach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a co myślicie o tej:

> http://allegro.pl/myjka-cisnieniowa-alum-pompa-120-nilfisk-c120-6-6-i3557942571.html

Osobiście (nie znam się) wydaje mi się że lepiej kupić coś markowego. Karcher wypada tutaj zdecydowanie najlepiej bo generalnie wszędzie są do niego części.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście (nie znam się) wydaje mi się że lepiej kupić coś markowego. Karcher wypada tutaj

> zdecydowanie najlepiej bo generalnie wszędzie są do niego części.

To samo, trochę taniej i w normalnym sklepie.

Nilfisk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak bys wiedzial to karcher ma dwa kolory zolty dla amatorow i szary dla pro, nie wiesz to sie nie

> wymadzaj

A żółty to występuje jeden model? Czy jest ich (modeli) dwucyfrowa liczba? I czy w przypadku drugiej opcji, różnią się tylko detalami? Czy jednak potrafią się diametralnie różnić parametrami (np. ciśnieniem)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> cena do jakosci wyjdzie najlepiej przy lavorze potem nilfisk b&d a gdzies na koncu razem z

> chinczykami zolte podstawowe modele karchera. wiem bo sprzedaje i naprawiam je.

No to morze masz coś sensownego do sprzedania albo polecenia tak w granicach tych 450 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witam. Chce zakupić myjkę ciśnieniową, główne jej przeznaczenie to mycie samochodów w domu ale

> wiadomo będzie też wykorzystywana czasami do umycia bruku, tarasu , roweru, taczki itd.:) mam

> do wydania ok 450 zł. Co macie w domach albo co polecacie? na co zwrócić uwagę?

> Pozdrawiam

Nilfisk'a polecam

mam i używam z sukcesem już ponad 3 lata waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Osobiście (nie znam się) wydaje mi się że lepiej kupić coś markowego. Karcher wypada tutaj

> zdecydowanie najlepiej bo generalnie wszędzie są do niego części.

masz rację, nie znasz się

Nilfisk akurat jest markowy

niektóre rzeczy ma lepsze od Karcher'a przy czym w sporo niższej cenie waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak z dostępnością części zamiennych?

Wiesz co dzwoniłem do tego sklepu z allegro co wkleiłem link ( mieszkam blisko nich i sam chyba odbiorę ) mają na stanie dużo akcesoriów, jakieś przystawki do piaskowania , przepychania rur itd. Zapytam o części i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.