Skocz do zawartości

Ogólno zakupowe


lucash

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądam sobie przeróżnej maści samochody do pojeżdżenia do 17 kPLN. I teraz pytanie...czy lepiej się bawić w opcję:

- zdrowa buda, mechanicznie do ogarnięcia

- buda lakierowana, gdzies tam naprawiana a mechanicznie pełna historia serwisowa na podstawie faktur?

3 opcja czyli buda i mechanika do ogarnięcia odpada smile.gif

Niestety większość jest sprowadzana a wiadomo że trafić sprowadzony idealny to "grozi" Noblem grinser006.gif W sumie nie można oczekiwać cudów po aucie 10-13 letnim.

Niestety mniejsze w tej cenie mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądam sobie przeróżnej maści samochody do pojeżdżenia do 17 kPLN. I teraz pytanie...czy lepiej

> się bawić w opcję:

> - zdrowa buda, mechanicznie do ogarnięcia

> - buda lakierowana, gdzies tam naprawiana a mechanicznie pełna historia serwisowa na podstawie

> faktur?

> 3 opcja czyli buda i mechanika do ogarnięcia odpada

> Niestety większość jest sprowadzana a wiadomo że trafić sprowadzony idealny to "grozi" Noblem W

> sumie nie można oczekiwać cudów po aucie 10-13 letnim.

> Niestety mniejsze w tej cenie mnie nie interesują.

ja zawsze wybieram bramkę - buda zdrowa, mechanika do ogarnięcia... ale ja mam rdzofobię:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oglądam sobie przeróżnej maści samochody do pojeżdżenia do 17 kPLN. I teraz pytanie...czy lepiej

> się bawić w opcję:

> - zdrowa buda, mechanicznie do ogarnięcia

> - buda lakierowana, gdzies tam naprawiana a mechanicznie pełna historia serwisowa na podstawie

> faktur?

> 3 opcja czyli buda i mechanika do ogarnięcia odpada

> Niestety większość jest sprowadzana a wiadomo że trafić sprowadzony idealny to "grozi" Noblem W

> sumie nie można oczekiwać cudów po aucie 10-13 letnim.

> Niestety mniejsze w tej cenie mnie nie interesują.

Mechanika jest zawsze do wyprowadzenia smile.gif

Blacharka niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy jeszcze jakie auto ale zwykle mechanika jest do skutecznego ogarnięcia. W najgorszym wypadku może być konieczna wymiana silnika lub skrzyni, ale to nie są bardzo duże koszty przy używkach.

Jeśli blacharka jest: "zryta" a do tego ukryta mulher.gif to może być już szrot na kółkach.

Najlepiej to byłoby kupić lekko puknięty ale sprawny mechanicznie i zrobić u zaufanego blacharza pod własnym nadzorem.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bierz z lepszą blachą, nie wiem jak to było zrobione a walka z rdzą jes bez sensu. Chyba, że ta

> mechanika to jakieś rzeczy nienaprawialne w praktyce.

Samochód Subaru. Mechanika robiona konkretnie...faktury sporawe. Nie widać nic złego z blachą..tyle że malowane na 100% było. W sumie to już jakieś 5 late temu i teraz nic się nie dzieje. Pytanie czy bać się robionej blachy (klika lat wstecz) czy nie. Moja jedyna obawa to dużo szpachli i może wyłazić ruda...ot tyle. Ale czego wymagać po samochodzie z 1998 roku wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy bać się robionej blachy (klika lat wstecz) czy nie. Moja jedyna obawa to dużo

> szpachli i może wyłazić ruda...ot tyle. Ale czego wymagać po samochodzie z 1998 roku

Masz jakieś info na temat wypadkowości ?? ... tzn . czy podłużnice , słupki, dach, podłoga itd były ruszone czy tylko zewn. poszycie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego wynika, że chcesz kupić auto 15 letnie za ~17 tysięcy czy ja coś źle rozumiem

Chyba nie jesteś w stanie tego zrozumieć. Skoro nie znamy wersji, to możemy tylko gdybać. Widziałem starsze egzemplarze, których właściciele nawet nie myśleliby się pozbyć za takie pieniądze. Ta marka, do pewnego stopnia, rządzi się własnymi prawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Masz jakieś info na temat wypadkowości ?? ... tzn . czy podłużnice , słupki, dach, podłoga itd były

> ruszone czy tylko zewn. poszycie.

Dobry trop. Dzięki. Chyba nie obejdzie się na wizycie u kogoś kto mógłby to sprawdzić. Geometria do spr. czy coś innego jeszcze? Z pomiaru lakiery wynika że słupki dach są ok. Malowane drzwi, klapa, błotnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> z tego wynika, że chcesz kupić auto 15 letnie za ~17 tysięcy czy ja coś źle rozumiem

2000r. 16-18 kPLN. Zmartwię Cię szukam nawet starszych jeszcze aut które spełnią pewne moje założenia. Sięgnąłem nawet do 1993 r przy cenie 14 kPLN smile.gif

Żona też się dziwi grinser006.gif ALe do tej pory wszędzie jechaliśmy bez problemów więc o to przestała się już martwić. Zaufanie smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dobry trop. Dzięki. Chyba nie obejdzie się na wizycie u kogoś kto mógłby to sprawdzić. Geometria do

> spr. czy coś innego jeszcze? Z pomiaru lakiery wynika że słupki dach są ok. Malowane drzwi,

> klapa, błotnik.

Geometria i to co wymieniłem ..... jeśli nie ruszone to nie masz się czym martwić .... Ciężko przez tyle lat użytkowania nigdzie nie przytrzeć , nie przywalić wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.