Skocz do zawartości

Ile teraz można dostać za Megane II ?


Lysy1980

Rekomendowane odpowiedzi

bo zastanawiam się nad ceną a nie chce sprzedawać przez 2 lata zlosnik.gif

2003 rok , 185tys przebiegu , 1.6 16v benzyna , wspomaganie , abs , tempomat , 6 poduszek , wl szyby i lusterka , czujniki deszczu i zmierzchu itp zero rdzy z tyłu na zderzaku mały ślad po słupku hmm.gif

Wszystko serwisowane na bieżąco i na wszystko mam potwierdzenie od mechaników ok.gif zmieniony rozrząd , KZFR itp ok.gif

jak myślicie ? wiem że tego na rynku mnóstwo dlatego mam mętlik sciana.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A dlaczgo tak jest? Rynek bardziej wygłodniały w tych rejonach?

rynek jest malutki i daleko do granicy z DE, tak mi się przynajmniej wydaje. Często widuję skupione auta z łodzkiego, małopolskiego, mazowieckiego wystawione na sprzedaż "przy ulicy". Sam kupiłem auto w Krakowie, brat w Łodzi. Było zdecydowanie taniej niż w podobnych ofertach z Kielc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli auto wizualnie jest ładne - po prostu ładne, gładkie, błyszczące i nie poobijane - a do tego technicznie z punktu widzenia kupującego nie ma do czego się przyczepić, to możesz sprzedać to auto znacznie drożej jak za wspomniane wyżej 9 tysięcy. Tu przecie jest Autokącik, tu każdy tanio kupuje a drogo sprzedaje a prawdy się nie dowiesz. Jeśli z autem jest wszystko OK, to wystaw go na otomoto, ale też na różnych regionalnych portalach czy nawet gazetach za ca. 13-13,5 kPLN i poczekaj trochę. Wbrew pozorom nie da się kupić współczesnego auta w dobrym stanie poniżej 10 kPLN, czegokolwiek ktokolwiek by nie opisywał. A z ceny ogłoszeniowej trzeba mieć jak jeszcze zejść w dół, choćby dla dobrego samopoczucia kupującego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wygląda źle smile.gif a techniczne wszystko w jak najlepszym porządku ok.gif

IMG_4278-horz-vert.jpg

IMG_4291-horz-vert.jpg

IMG_4313-horz-vert.jpg

Pomyśle walnę jakiś opis mądry i zobaczę czy w ogóle bedzie zainteresowanie hmm.gif

cały czas się waham co kupić następne i wychodzi na to że kupię albo taką megane w kombi tylko no nowszą albo scenik hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> za 12.900 moj znajomy kupil 2005 kombi z navi i xenonem

ale już krajowy ? smile.gif bo jak nie to jeszcze opłaty plus rozrząd itp a to opłat około 900 -1200 chyba i rozrząd z kołem zmiennych faz zlosnik.gifok.gif korzystałeś z tej navi ? zlosnik.gif bo ja bym chętnie podziękował bo ona nic nie wnosi zlosnik.gif ale kombi by było ok i chciałbym takie po liftowe smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ale już krajowy ? bo jak nie to jeszcze opłaty plus rozrząd itp a to opłat około 900 -1200 chyba

> i rozrząd z kołem zmiennych faz

na PL blachach, co do rozrządu - to dla mnie jedyną wiarygodną info byłaby FVAT z ASO, inaczej rozrząd do wymiany po zakupie

> korzystałeś z tej navi ? bo ja bym chętnie podziękował bo

> ona nic nie wnosi

nie korzystalem, ale mowil ze chomik dal rade i jest spoko

> ale kombi by było ok i chciałbym takie po liftowe

meble wozisz ? zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na PL blachach, co do rozrządu - to dla mnie jedyną wiarygodną info byłaby FVAT z ASO, inaczej

> rozrząd do wymiany po zakupie

> nie korzystalem, ale mowil ze chomik dal rade i jest spoko

> meble wozisz ?

pewnie dlatego, że wygląda troche lepiej od sedana zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> na PL blachach, co do rozrządu - to dla mnie jedyną wiarygodną info byłaby FVAT z ASO, inaczej

> rozrząd do wymiany po zakupie

> nie korzystalem, ale mowil ze chomik dal rade i jest spoko

ja tam już wolę smartfona zlosnik.gif

> meble wozisz ?

nie ale być może więcej gratów rodzinnych będę musiał zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO wyjdź od 13,5 kPLN. Zobaczysz jakie zainteresowanie, czy telefon zadzwoni raz czy będzie dzwonił ciągle. Zdjęcia zrobić umiesz, opis napiszesz przy szklance albo kufelku wieczorem. Kupujący powoli zaczynają doceniać auta na PL tablicach, bo poznają choć szczątkową historię tego auta, co jest niemożliwe w przypadku sprowadzonego/do opłat + umowa z Niemcem. Do tego masz benzynę, a w przypadku tego auta to raczej też na plus. Za 9 tysięcy to kupi, ale handlarz i bez wielkiego wysiłku zarobi minimum 3 tysiące.

Co do kupionych młodszych, taniej, lepiej:

- ale jakoś rozrząd trzeba było wymienić tydzień po zakupie, a nie choć pojeździć 10-20 tysięcy spokojnie?

- o oleju lepiej nie wspominać, bo przecież z góry wiadomo że nikt od dawien dawna nie wymienił?

- opony przeważnie nadawały się na drogę do sklepu z oponami, gdzie już zostawały?

- ale jak był przecież pięknie umyty i wypolerowany... wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak myślicie ? wiem że tego na rynku mnóstwo dlatego mam mętlik

Podobny egzemplarz, ino 3 drzwiowy ma żona

W ASO wycenili jej samochód 10 tys. Znaczy ma zostawić w rozliczeniu za nowy samochód.

Ponieważ ma czas do 23 grudnia, bo tak zaplanowana jest dostawa jej samochodu, spróbujemy wyciągnąć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ogłoszenie dane 2h temu i już dzwonił pan zajarany zaklepał cena 10900

> W przyszłym tyg ma przyjechać po kupno i błaga żeby nie sprzedać szybciej

Możesz mi wierzyć lub nie, ale gdybym teraz szukał auta, to bym go przebił nieco. I odezwałbym się sporo wcześniej.

Hmm, a może ktoś ma chętkę na polskosalonowe 307 2.0HDi 90KM z autentycznymi 184kkm na liczniku? wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Możesz mi wierzyć lub nie, ale gdybym teraz szukał auta, to bym go przebił nieco. I odezwałbym się

> sporo wcześniej.

> Hmm, a może ktoś ma chętkę na polskosalonowe 307 2.0HDi 90KM z autentycznymi 184kkm na liczniku?

fakt i ja się zdziwiłem bo pan był zdziwiony że mówiłem co w nim zmieniłem i zrobiłem przez ten czas ok.gif zapytał się czy może w pon przyjechać ,a ja mówię że nie bo zmieniałem przekładnie kierowniczą i jest ona na gwarancji ,a coś puka w niej i muszą wymienić na nową wtedy poziom wzniecenia poszedł do góry zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> fakt i ja się zdziwiłem bo pan był zdziwiony że mówiłem co w nim zmieniłem i zrobiłem przez ten

> czas zapytał się czy może w pon przyjechać ,a ja mówię że nie bo zmieniałem przekładnie

> kierowniczą i jest ona na gwarancji ,a coś puka w niej i muszą wymienić na nową wtedy poziom

> wzniecenia poszedł do góry

Napalił sie jak szczerbaty na suchary ,auto kupuje nie ogladając go? spineyes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No widzisz, czyli jednak słusznie pisałem, abyś wystawił cenę wyższą niż owe 10900. Wtedy może nie

> w ciągu godziny, ale tygodnia czy półtora pewnie i tak sprzedał auto, a więcej w kieszeni jest

> więcej i tu dyskusji nie ma.

było kolejnych 5 telefonów zlosnik.gif więc cena faktycznie niska zlosnik.gifok.gif

ale cieszę się i wolę sprzedać teraz , niż później bujać się jakiś czas ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> było kolejnych 5 telefonów więc cena faktycznie niska

> ale cieszę się i wolę sprzedać teraz , niż później bujać się jakiś czas

ja sprzedalem 1,6, bez klimatronika

salon pl, 112kkm, 2004 z jednym kompletem opon, za 12300 w 2 dni

w aso reno dawali tylko 10 i 500 upustu do nowego auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja sprzedalem 1,6, bez klimatronika

> salon pl, 112kkm, 2004 z jednym kompletem opon, za 12300 w 2 dni

> w aso reno dawali tylko 10 i 500 upustu do nowego auta

jop dzisiaj jeszcze przyjeżdża oglądać i na stacje pojazdów ok.gif zobaczy się smile.gif

z jednej strony fajnie że będzie nowy z drugiej w tym wiem co jest i co może się zepsuć i jak to wyleczyć smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Elektryczny hamulec to jest bardzo awaryjne ustrojstwo?

U mnie działą, u kilku znajomych działa bez problemów w starszych autach ale na necie piszą że awaryjny grinser006.gif

Deska znajomym padła. Zrobiliśmy po kosztach za 50 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.