Skocz do zawartości

Kupilem Audi


Stebel

Rekomendowane odpowiedzi

W sobote nabylem droga kupna furmanke dla malzonki.

Miala spelniac dwa podstawowe wymagania:

-Naped na cztery lapy

-Male spalanie

Wybor padl na Audi A4 Quattro Avant z 2006 roku z silnikiem 2.0 i przebiegiem 90k mil.

Auto ma wszystkie opcje dostepne w tamtym czasie na rynku USA.

Mechnicznie w swietnym stanie...srodek lekko zasyfiony bo bylo to drugie auto w rodzinie przeznaczone glownie do wozenia dwojki dzieci do szkly i na zajecia...dzem rozsmarowany nawet na podsufitce. Ale za to pod maska i pod spodem elegancko. Nawet dostalem segregator ze wszystkimi rachunkami od nowosci auta. Ja teraz studiuje fora detailingowe i czytam o czyszczeniu wnetrz skorzanych grinser006.gif

Kupilem od irlandczyka mieszkajacego do 13 lat w stanach...auto powedrowalo z europejskich rak w europejskie rece grinser006.gif

Zdjecia robione na szybko bo auto zostalo do konca tygodnia ze starym wlascicielem...zaproponowal ze zrobi serwis ktory i tak sie zblizal oraz wymieni czujnik O2 a w sobote przyprowadzi auto 200 mil do mnie.

9i3n.jpg

wz59.jpg

cnkc.jpg

r20o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> wisz o tym ze to bezstopniowa skrzynia z opinia delikatnie mowic sredniej trwalosci...

Wiem...ale patrzac na opinie innych w zyciu bym audi nie kupil...bo w stanach niby czesci drogie, bo nikt tego nie potrafi naprawic, bo nie trwale...a na ulicach widac duzo starsze modele ktore pewnie maja ze dwa razy tyle mil i jezdza.

Jak sie cos popsuje to bedzie naprawione...ot tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak sie cos popsuje to bedzie naprawione...ot tyle.

zdrowe podejście do tematu waytogo.gif

a patrząc po segregatorze to chyba jednak zadbane auuto kupiłeś więc się nie stresować i jeździć waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zdrowe podejście do tematu

> a patrząc po segregatorze to chyba jednak zadbane auuto kupiłeś więc się nie stresować i jeździć

Tez mi sie tak wydaje...z papierow i tego co mowil wlasciciel do tej pory padlo tylko coil pack(dystrybutor??) oraz ostatnio 02 sensor. Poza tym tylko serwisy dla odpowiednich przebiegow byly robione z przypisana do nich wymiana czesci...wszystko w serwisie Audi. Jestem dobrej mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tez mi sie tak wydaje...z papierow i tego co mowil wlasciciel do tej pory padlo tylko coil

> pack(dystrybutor??) oraz ostatnio 02 sensor. Poza tym tylko serwisy dla odpowiednich

> przebiegow byly robione z przypisana do nich wymiana czesci...wszystko w serwisie Audi. Jestem

> dobrej mysli.

sprawdź czy była wymiana oleum w skrzyni

jak była to pilnuj terminu kolejnej

jak nie było to nie ruszaj biglaugh.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zdjecia robione na szybko bo auto zostalo do konca tygodnia ze starym wlascicielem...zaproponowal

> ze zrobi serwis ktory i tak sie zblizal oraz wymieni czujnik O2 a w sobote przyprowadzi auto

> 200 mil do mnie.

Jakbyś trafił na Polaka, to pewnie byś go dostał na blaszanych felgach, z łysymi oponami, bez radia, z pustym bakiem i pewnie jeszcze innymi brakami. Znałem nawet takiego, co żarówki H4 wymieniał przed sprzedażą na bardziej "wypalone". O akumulatorze nawet nie wspominam grinser006.gificon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się, bo jako właściciel Audi nienawidzę tej marki hehe.gif

1. Są u Was jakieś warsztaty, które to ogarniają?

W Polsce jest niewiele - większość namawia na straszne druciarstwo albo niemiłosiernie kosi.

2. olej fora detailingowe i oddaj komuś do zrobienia - naprawdę wyjdzie taniej zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie podoba mi się, bo jako właściciel Audi nienawidzę tej marki

> 1. Są u Was jakieś warsztaty, które to ogarniają?

> W Polsce jest niewiele - większość namawia na straszne > druciarstwo albo niemiłosiernie kosi.

O dziwo sa....nawet w jednym juz sie umowilem na wymiane paska rozrzadu...i cena nawet mniejsza niz sie spodziewalem

> 2. olej fora detailingowe i oddaj komuś do zrobienia -

> naprawdę wyjdzie taniej

Juz wszystko ogarnalem wlasnorecznie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.