Skocz do zawartości

Fiat doskonały


Maxiu

Rekomendowane odpowiedzi

> Ładny

> Przód to taki trochę Bravo po dobrym lifcie, a tył przywodzi mi na myśl może trochę nowego Aurisa,

> Audi A4 Avant...

Ale ten przełącznik zespolony, integrujący wszystko w jednej dźwigni, jest idiotyczny. Poza tym - fajne auto, mógłbym takie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale ten przełącznik zespolony, integrujący wszystko w jednej dźwigni, jest idiotyczny. Poza tym -

> fajne auto, mógłbym takie mieć.

zapewniam cię że jest to bardzo wygodne w użyciu, przyzwyczajasz się po chwili i potem inne rozwiązania wydają ci się nienaturalne.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ładne, kule ładne - ale z zewnątrz...

> Ale coś w środku za bardzo tandetne - IMHO Bravo MY 2007 było w środku ładniejsze.

> Ciekawe jaką cenę dadzą w EU i czy Bravo w tym wypadku utrzyma ceny czy odpuszczą...

porownujac do NB z 2007 - tandeta w srodku i na zewnatrz... i jak zwykle, na renderach wygladalo znacznie lepiej niz na zdjeciach z pokazu.

O materialach, rozmiarze, itp sie nie wypowiadam bo ze zdjec to nic nie wynika, ale wydaje mi sie ze nadal malo schowkow w srodku,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O materialach, rozmiarze, itp sie nie wypowiadam bo ze zdjec to nic nie wynika, ale wydaje mi sie

> ze nadal malo schowkow w srodku,

A bravo miało mniej schowków niż stilo - to się nazywa postęp, o pardon, słoma z butów, progress, progress się znaczy. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A bravo miało mniej schowków niż stilo - to się nazywa postęp, o pardon, słoma z butów, progress,

> progress się znaczy.

Jesli chodzi o silniki i niezawodnośc elektryki postęp przecież był. Ja bym chętnie kupił używane NB jako następce mojej Bravy - tylko NB ma niestety mniej miejsca w środku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Fiat chyba oddaje rynek EU i skupia się na Amerykach i Chinach.

a niech by im tam szło..

w pl fiata nikt nie kupi bo wszyscy wiemy jaką ma opinię (lepszy der paśnik z niemiec 3 letni niż nowy fiat)

Francuziki mają swojego peżota, reno i citroena

Niemcy - merce, vw, bmw i skodę

Czesi - skodę - od niemców

włosi - w sumie fiaty... tam jeździ tego we brud... ale na reszte europy...

Reszta europy silnie bierze auta od niemców, japońców i francuzów...

> W EU sila rozpędu sprzedają 500

eh... szkoda... mało tego w PL jeździ... no.gif

a w sumie ładne autka ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> zapewniam cię że jest to bardzo wygodne w użyciu, przyzwyczajasz się po chwili i potem inne

> rozwiązania wydają ci się nienaturalne.

> pzdr

Do mnie nie trafiają tego rodzaju zapewnienia. W Vectrze C nie przyzwyczaiłem się do impulsowych przełączników, pewnie z racji częstego przesiadania się w inne auto. Pewne rozwiązania to wymyślanie koła od nowa - zupełnie bez sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Do mnie nie trafiają tego rodzaju zapewnienia. W Vectrze C nie przyzwyczaiłem się do impulsowych

> przełączników, pewnie z racji częstego przesiadania się w inne auto. Pewne rozwiązania to

> wymyślanie koła od nowa - zupełnie bez sensu.

amerykanie mają je od zawsze i sam byłem negatywnie nastawiony zanim sam się nie przekonałem o łatwości tego rozwiązania, każdy ma inne preferencje więc nic na siłę wszystko młotkiem, ale pojedyncza manetka od wszystkiego jest ok

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.