Skocz do zawartości

Test drive 50km/h


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem dzisiaj na obwodnicy Bielska-Białej Alfa Romeo Giulietta jadące z małą prędkością. Na tylnej klapie miało tabliczkę z napisem TEST DRIVE i znakiem ograniczenia prędkości do 50km/h.

Auto jechało mniej więcej te 50km/h.

Jakaś zorganizowana akcja czy indywidualny wybryk? wink.gif

Ktoś coś wie na ten temat?

Nie zwróciłem uwagi na tablice rejestracyjne, ani ta to, czy na tabliczce były jeszcze jakieś informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem dzisiaj na obwodnicy Bielska-Białej Alfa Romeo Giulietta jadące z małą prędkością. Na

> tylnej klapie miało tabliczkę z napisem TEST DRIVE i znakiem ograniczenia prędkości do 50km/h.

> Auto jechało mniej więcej te 50km/h.

> Jakaś zorganizowana akcja czy indywidualny wybryk?

> Ktoś coś wie na ten temat?

> Nie zwróciłem uwagi na tablice rejestracyjne, ani ta to, czy na tabliczce były jeszcze jakieś

> informacje.

Przecież w BB produkują silniki do AR więc bym się nie dziwił, pewnie testy fabryczne, czegoś tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem dzisiaj na obwodnicy Bielska-Białej Alfa Romeo Giulietta jadące z małą prędkością. Na

> tylnej klapie miało tabliczkę z napisem TEST DRIVE i znakiem ograniczenia prędkości do 50km/h.

> Auto jechało mniej więcej te 50km/h.

> Jakaś zorganizowana akcja czy indywidualny wybryk?

> Ktoś coś wie na ten temat?

> Nie zwróciłem uwagi na tablice rejestracyjne, ani ta to, czy na tabliczce były jeszcze jakieś

> informacje.

jak alfa to na pewno jechala do serwisu ok.gif

jechala powoli zeby sie nie rozpadla hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jak alfa to na pewno jechala do serwisu

> jechala powoli zeby sie nie rozpadla

Wielu marzy alby jeździć AR, ale tylko nieliczni mają odwagę realizować marzenia. I całe szczęście że istnieją takie mity jak wyżej przynajmniej AR nie jest pospolita i może cieszyć oko na ulicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> w rejonie BB czesto gesto cos sie testuje. Nie tak dawno widzialem trzy fordy KA na testowych(czerwonych) blachach ktore sobie pomykaly po DK86 dobrze ponad 150kmh

Wiem, ale niestety nie zwróciłem uwagi na tablice rejestracyjne... Tabliczka "test drive..." wpadła mi w oko dosłownie na moment, na blachy już nie spojrzałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nudzisz się, bo wciąż ganiasz po ASO

Tak sądziłem, ale miałem tego nie pisać.

Dla mnie nienudny samochód to taki, który zapewnia komfort a jednocześnie potrafi pojechać szybciej. Podejrzewam, że dla wielu liczy się tzw. "unikalność".

BTW. Spojrzałem sobie na ceny - jednak 100 tys. na takie maleństwo to trochę przesada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie nudzisz się, bo wciąż ganiasz po ASO

Żyj dalej stereotypami sprzed nastu lat.

> Swego czasu głośno było o zjawisku "wariat tour" od pamiętnych mocno usterkowych wariatorów w

> Alfach

Pierwsze słyszę o takim zjawisku. Choć co do wariatorów - to fakt, były problematyczne. Ale pokaż mi producenta, który nie ma takich [motyla noga]-up'ów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dla mnie nienudny samochód to taki, który zapewnia komfort a jednocześnie potrafi pojechać

Alfa Romeo własnie to zapewnia ok.gif

> szybciej. Podejrzewam, że dla wielu liczy się tzw. "unikalność".

Tutaj Alfa tez ma przewagę, nie spotkasz raczej 4 Alf na światłach a VW czy Skody nieraz nawet ten sam model z tym samym silnikiem.

> BTW. Spojrzałem sobie na ceny - jednak 100 tys. na takie maleństwo to trochę przesada.

Czemu przesada? To nie Fiat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Alfa Romeo własnie to zapewnia

Nie neguję. Jednak inne pojazdy, które też to zapewniają i to być może nawet w większym stopniu, uważane są za nudne.

> Tutaj Alfa tez ma przewagę, nie spotkasz raczej 4 Alf na światłach a VW czy Skody

To była ironia - dla mnie "unikalność" nie jest żadnym powodem do dumy. Nie czuję potrzeby wyróżniania się, a już na pewno nie poprzez kształt blachy pojazdu, którym jeżdżę.

> Czemu przesada? To nie Fiat.

Lexus też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> http://www.bosmal.com.pl/BADANIA/2/30/Badania+pojazd%C3%B3w.html

> Poczytajcie, czym się zajmujemy.

> Generalnie wykonujemy badania drogowe samochodów głównie z grupy Fiata, sporo osób często w

> okolicach miała okazje widzieć samochody badawcze. Ta Alfa to jeden z testowych samochodów

Quote:

zaśnierzona nawierzchnia jezdni ,


boje_sie.gifczerwona.gifkara.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.