Skocz do zawartości

Peugeot - sprawdzenie przebiegu


przemty

Rekomendowane odpowiedzi

> Czy ktoś podpowie gdzie mógłbym sprawdzić prawdziwość przebiegu Peugeota 307

Pytałem kupując swojego (krajowego) czy mają centralną bazę serwisów to powiedzieli, że nie. Mają odnotowane tylko akcje serwisowe organizowane przez producenta. Wszystko pozostałe jest tylko w konkretnym ASO, gdzie auto było serwisowane.

Więc prawdopodobnie musisz pytać w konkretnym serwisie w D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś podpowie gdzie mógłbym sprawdzić prawdziwość przebiegu Peugeota 307 sprowadzonego z

> Niemiec?

> Bo obdzwonione zostały okoliczne salony i każdy odmawia sprawdzenia nawet jakby się przyjechało do

> nich...

Bez VINu nie da rady smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś podpowie gdzie mógłbym sprawdzić prawdziwość przebiegu Peugeota 307 sprowadzonego z

> Niemiec?

> Bo obdzwonione zostały okoliczne salony i każdy odmawia sprawdzenia nawet jakby się przyjechało do

> nich...

spróbuj zadzwonić do peugeota novum z Torunia, jacyś tacy przystępni ludzie tam pracują, ja ostatnio dzowniłem to wszystko co chciałem i co mieli w bazie to mi skrupulatnie przekazali. Tylko powiedz, że kupiłeś to auto, jest Twoje i chcesz z ciekawosci sprawdzić historię. W bazie będą mieli to co było zgłaszane na gwarancji - może się okazać że nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Czy ktoś podpowie gdzie mógłbym sprawdzić prawdziwość przebiegu Peugeota 307 sprowadzonego z

> Niemiec?

> Bo obdzwonione zostały okoliczne salony i każdy odmawia sprawdzenia nawet jakby się przyjechało do

> nich...

Tak w temacie przebiegu...

W niedzielę sprzedałem niespełna 15-to letniego Renault Master z przebiegiem 663tys.km - przebieg 100% oryginalny.

Kupujący był drugą osobą, która odezwała się w przeciągu miesiąca. Zajechał obejrzeć samochód, ponieważ miał po drodze - jechał obejrzeć inne auto. Jak go obejrzał i przejechał się nim, był pewny, że go kupi. Powiedział, że przejechał 3000km i to co widział, to samo padło.

Pytanie, co sprawdzać, przebieg czy stan faktyczny.

99,9% oglądających nawet nie próbowało się kontaktować i o cokolwiek pytać, prawdopodobnie ze względu na przebieg. A odsłon ogłoszenia było ok400 na Otomoto i ok 1600 na Tablicy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie, co sprawdzać, przebieg czy stan faktyczny.

Kolega ma do sprzedania golfa 5 który ma nalatane 240tyś, na wszystko papiery z ASO. W ogłoszeniu nie podał przebiegu, powiem ci że każdy z dzwoniących który zapytał o przebieg powiedział łoooooooooooo, tak dużo, i żaden nie przyjechał nawet obejrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma do sprzedania golfa 5 który ma nalatane 240tyś, na wszystko papiery z ASO. W ogłoszeniu

> nie podał przebiegu, powiem ci że każdy z dzwoniących który zapytał o przebieg powiedział

> łoooooooooooo, tak dużo, i żaden nie przyjechał nawet obejrzeć.

Ja tez bym nie przyjechal, bo zwyczajnie takie auto jest juz mocno zuzyte ok.gif

Mialem juz auta z takimi przebiegami i wiecej nie chce...

Problemem jest to, ze ten sam Golf skrecony na 120 tys pewnie bez problemu znajdzie jakiegos napalonego nabywce grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ma do sprzedania golfa 5 który ma nalatane 240tyś, na wszystko papiery z ASO. W ogłoszeniu

> nie podał przebiegu, powiem ci że każdy z dzwoniących który zapytał o przebieg powiedział

> łoooooooooooo, tak dużo, i żaden nie przyjechał nawet obejrzeć.

dziwisz sie? Bo ja nie, te krolewskie samochody nie maja tyle przebiegu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dziwisz sie? Bo ja nie, te krolewskie samochody nie maja tyle przebiegu!

Wole kupić z dużym przebiegiem ale prawdziwym i wiedzieć o tym. Kupiłem kiedyś combo, miało 3 lata i 155tyś. Przez 2 lata dobiłem do 190tyś i wymieniłem poza eksploatacją tylko kasetę CZ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wole kupić z dużym przebiegiem ale prawdziwym i wiedzieć o tym. Kupiłem kiedyś combo, miało 3 lata

> i 155tyś. Przez 2 lata dobiłem do 190tyś i wymieniłem poza eksploatacją tylko kasetę CZ.

musisz zrozumiec jedno, ze jezdzisz czyms podobnym do samochodu, a nie samochodem.

Prawdziwy samochod jest z grupy VAG, a one wszystkie sa od niemca i maja znikome przebiegi bo zwyczajnie sa perelkami!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> musisz zrozumiec jedno, ze jezdzisz czyms podobnym do samochodu, a nie samochodem.

> Prawdziwy samochod jest z grupy VAG, a one wszystkie sa od niemca i maja znikome przebiegi bo

> zwyczajnie sa perelkami!

przejechal cie jakis VW w dziecinstwie?

bo nie wiem jak skomentowac takie bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja tez bym nie przyjechal, bo zwyczajnie takie auto jest juz mocno zuzyte

Bzdury gadasz nieslabe.

Lanos 260 tys ori po polsce.

jak jezdzil 14 lat temu tak jezdzi, odpala zawsze, i zawieszenie ori nadal.

wiec gdzie szukac mocnego zuzycia bo moze ja ciemniak jestem?

zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzdury gadasz nieslabe.

> Lanos 260 tys ori po polsce.

> jak jezdzil 14 lat temu tak jezdzi, odpala zawsze, i zawieszenie ori nadal.

> wiec gdzie szukac mocnego zuzycia bo moze ja ciemniak jestem?

Mimo milosci do Lanosa, napisze Ci, ze bzdury pleciesz i tyle.

Nie dasz rady juz wsiasc w nowke i 14 latka, bo zobaczylbys roznice.

Za to szacunek dla Lanosa, bo skoro przez ten czas nie pekla Ci sprezyna, ani nie wymieniales mocowan drazka stabilizatora, to trafiles sztuke ponad sztuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bzdury gadasz nieslabe.

> Lanos 260 tys ori po polsce.

> jak jezdzil 14 lat temu tak jezdzi, odpala zawsze, i zawieszenie ori nadal.

> wiec gdzie szukac mocnego zuzycia bo moze ja ciemniak jestem?

Nie wiem jak Twój Lanos, ale miałem Lanosa z przebiegiem 267kkm i bardzo było widać zużycie we wnętrzu, a i silnik zakończył żywot przy tym przebiegu przez pęknięcie paska rozrządu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak Twój Lanos, ale miałem Lanosa z przebiegiem 267kkm i bardzo było widać zużycie we

> wnętrzu, a i silnik zakończył żywot przy tym przebiegu przez pęknięcie paska rozrządu.

Bo pasek to się wymienia, nawet w lanosach hehe.gif A co do zużycia, to jak w każdym aucie, dużo zależy czy jeżdżony po mieście czy więcej w trasie, oraz od tuszy kierownika (wytarcie foteli).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.