Skocz do zawartości

Audi A4 3.0 quattro pytanie


jacob24

Rekomendowane odpowiedzi

Witka

Czy mi się wydaję czy te Audi jest tanie? czy tak ma być? Z tych zdjęć ciężko cokolwiek wywnioskować, z jednej strony fajnie, że manual, z drugiej strony automat byłby tutaj bardziej na miejscu. Kumpela w robocie ma taki model o tyle, że nowszy rocznik ale w tdi i jest zachwycona a tłucze naprawdę dużo km. Ciekawe auto, absolutnie nie odstrasza mnie, że ma już 11 lat zlosnik.gif

Ale że co bite z każdej strony itp? tam coś się ewidentnie sypie, z napędem coś nie tak? w przebieg absolutnie nie wierzę, w aucie z 06 roku mam już większy zlosnik.gif Ciekaw jestem Waszych opinii

p.s. opinie typu, że za te pieniądze można kupić prawie nową pandę itp. jakoś nie szczególnie mnie nie interesują zlosnik.gif

edyta: on jest z USA? bo tak mi się coś wydaję po tylnych światłach

Link do ogłoszenia:

-20140226-[diplayLink]-4831215@1-20140226224636]Ałdi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka

> Czy mi się wydaję czy te Audi jest tanie? czy tak ma być? Z tych zdjęć ciężko cokolwiek

> wywnioskować, z jednej strony fajnie, że manual, z drugiej strony automat byłby tutaj bardziej

> na miejscu. Kumpela w robocie ma taki model o tyle, że nowszy rocznik ale w tdi i jest

> zachwycona a tłucze naprawdę dużo km. Ciekawe auto, absolutnie nie odstrasza mnie, że ma już

> 11 lat

> Ale że co bite z każdej strony itp? tam coś się ewidentnie sypie, z napędem coś nie tak? w przebieg

> absolutnie nie wierzę, w aucie z 06 roku mam już większy Ciekaw jestem Waszych opinii

> p.s. opinie typu, że za te pieniądze można kupić prawie nową pandę itp. jakoś nie szczególnie mnie

> nie interesują

> edyta: on jest z USA? bo tak mi się coś wydaję po tylnych światłach

> Link do ogłoszenia:

> -20140226-[diplayLink]-4831215@1-20140226224636]Ałdi

Przód kiepsko spasowany, z tyłu klapa na kwadratową tablicę, co sugeruje, że autko z USA. Może da sie wyciągnąć numer VIN i sprawdzić w carfaxie, jaką historię miał samochód.

Chociaż z drugiej strony - manual w wersji USA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obawiam się, że ta promocja to może być po prostu pierwszą ratą za ten samochód...

Weź VIN i sprawdź carfax, jeśli to z USA to jak znam życie szybko odechce Ci się tego egzemplarza jak zobaczysz stan w jakim przyjechał.

Gdybyś decydował się na oględziny to zabierz ze sobą blacharza, bo w takich furkach ćwiartki/połówki idą jak "złoto" smile.gif

Za granicą pierwsze egzemplarze zaczynają się od 4,5 tys eur, krajowych samochodów z tymi silnikami praktycznie nie ma.

Uważasz że prześwietlone zdjęcia to przypadek i liczysz na to, że ktoś Ci podaruje ok 7 tys w prezencie? Jeśli tak to jesteś naiwny smile.gif Ale pojedź z blacharzem obejrzeć, będzie to najtańsza lekcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakby to powiedzieć...a może lepiej nie mówić.

Kto o zdrowych zmyslach chce kupowac auto z USA. Przy obecnym kursie nie oplaca sie targac nierozbitych. Wiekszosc ogloszen to auta z licytacji, Pol biedy jak po malym uderzeniu ale wiekszosc to niezle ulepy. Malo tego widzialem pare zle odprwaionych min inny silnik na granicy inny w w aucie yikes.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kto o zdrowych zmyslach chce kupowac auto z USA. Przy obecnym kursie nie oplaca sie targac

> nierozbitych. Wiekszosc ogloszen to auta z licytacji, Pol biedy jak po malym uderzeniu ale

> wiekszosc to niezle ulepy. Malo tego widzialem pare zle odprwaionych min inny silnik na

> granicy inny w w aucie

ja pytam bardziej o model, niekoniecznie o ten egzemplarz, zawsze byłem przywiązany do MB, do Audi się zniechęciłem ze względu na zbyt twarde zawieszenie - akurat to było a6 chociaż precyzja prowadzenia, spasowanie materiałów na naprawdę wysokim poziomie, ad. a4 mam do czynienia tylko z tdi z napędem na jedną ośkę więc ciężko to odnieść do 3.0v6 z quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Witka

> Czy mi się wydaję czy te Audi jest tanie? czy tak ma być? Z tych zdjęć ciężko cokolwiek

> wywnioskować, z jednej strony fajnie, że manual, z drugiej strony automat byłby tutaj bardziej

> na miejscu. Kumpela w robocie ma taki model o tyle, że nowszy rocznik ale w tdi i jest

> zachwycona a tłucze naprawdę dużo km. Ciekawe auto, absolutnie nie odstrasza mnie, że ma już

> 11 lat

> Ale że co bite z każdej strony itp? tam coś się ewidentnie sypie, z napędem coś nie tak? w przebieg

> absolutnie nie wierzę, w aucie z 06 roku mam już większy Ciekaw jestem Waszych opinii

> p.s. opinie typu, że za te pieniądze można kupić prawie nową pandę itp. jakoś nie szczególnie mnie

> nie interesują

> edyta: on jest z USA? bo tak mi się coś wydaję po tylnych światłach

> Link do ogłoszenia:

> -20140226-[diplayLink]-4831215@1-20140226224636]Ałdi

a moze poszukać Ci takiego ? skromny.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a coś więcej ?

No pewno, przelej 50 na moje konto to będą konkrety, a być może i zdjęcia...Pewnych info nie mam za darmo i muszę płacić, więc wybacz ale w imię udowadniania że za 3/4 ceny nie można mieć pełnosprawnego samochodu nie będę wyskakiwał z takiej kwoty. grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No pewno, przelej 50 na moje konto to będą konkrety, a być może i zdjęcia...Pewnych info nie mam za

> darmo i muszę płacić, więc wybacz ale w imię udowadniania że za 3/4 ceny nie można mieć

> pełnosprawnego samochodu nie będę wyskakiwał z takiej kwoty.

Pytanie czy jacob24 chce mieć pełnosprawny samochod confused.gif Być może - tak jak większość Polaków - wcale nie chce , a wystarczy mu w miare sprawne auto smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A resztę czujników, sterownik i napinacze pasów też ?

wszystko na gotowo, czesci nie sa drogie... a szczegolnie te boczne to grosze, dodać jednak muszę, że ja mam auta 5-10 letnie zlosnik.gif do nowszych moze faktycznie oplaci się zakombinowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A gdzie takie rzeczy można sprawdzić dla auta ze stanów ?

carfax albo autocheck tam są informacje z ubezpieczalni nt samochodów, pełne dane niestety nawet dla ludzi z USA są płatne, więc nic na to nie poradzimy, różne stawki tylko są, na alledrogo można znaleźć osoby/firmy sprzedające raporty do serwisów i tych danych, wierzcie mi że 98% to mielonki takie, że jakbyście zdjęcia zobaczyli to odechciewa się samochodu, a po zrobieniu-Malyna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pytanie czy jacob24 chce mieć pełnosprawny samochod Być może - tak jak większość Polaków - wcale

> nie chce , a wystarczy mu w miare sprawne auto

Pisałem do Lysego, co kto chce to inna sprawa i nic mi do tego, byleby wybierał świadomie, chociaż jak widzę po postach Jacoba to chyba odechciało mu się tego egzemplarza, tak jak pisałem wcześniej. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pisałem do Lysego, co kto chce to inna sprawa i nic mi do tego, byleby wybierał świadomie, chociaż

> jak widzę po postach Jacoba to chyba odechciało mu się tego egzemplarza, tak jak pisałem

> wcześniej.

Może naprawdę myslal ze za taka cene kupi auto bezwypadkowe zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tysiące tak myśli, dlatego biznes się kręci.

Na szczęście nie wszyscy. Kilka dni temu kolega przyjechal mi się pochwalić jakie fajne auto kupil - mniejsza z tym jaka marka, ale dość drogie i prestiżowe - oglądam i mowie ze faktycznie rewelacja. On na to, ze no niby tak , ale jest przecięte na pół i się składa z dwóch połówek, oczywiście nie ma poduch itp. No i to rozumiem - swiadomie kupil ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> carfax albo autocheck tam są informacje z ubezpieczalni nt samochodów, pełne dane niestety nawet

> dla ludzi z USA są płatne, więc nic na to nie poradzimy, różne stawki tylko są, na alledrogo

> można znaleźć osoby/firmy sprzedające raporty do serwisów i tych danych, wierzcie mi że 98% to

> mielonki takie, że jakbyście zdjęcia zobaczyli to odechciewa się samochodu, a po

> zrobieniu-Malyna.

I jak kupię taki raport, to przyjdzie z jakimiś fotkami itp. ? Który serwis jest lepszy, bo jeden pokazał mi 9 wpisów a drugi 12 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tysiące tak myśli, dlatego biznes się kręci.

O to to... zlosnik.gif jeszcze różnica między autem lekko wypadkowym/pokolizyjnym i ściągniętym ze stanów smile.gif po prostu całych i w miarę całych się nie opłaci. Ciągną to do Niemiec do Hamburga, potem na Litwę, albo wprost na Litwę, bo gospodarka celna deko inna, potem robią tam i ciągną do PL już "igłę", wystawiane potem w różnych konfiguracjach w zależności od rozwoju umysłowego handlarza i jego pomysłowości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I jak kupię taki raport, to przyjdzie z jakimiś fotkami itp. ? Który serwis jest lepszy, bo jeden

> pokazał mi 9 wpisów a drugi 12 ?

12 pewnie z autochecka, bo zazwyczaj jest deko dokładniejszy, natomiast sens kupowania wyciągniesz bez problemu z obu, mogą różnić się detalami. Co do zdjęć to nie zawsze są, zależy od ubezpieczalni i czasu jak dawno został ściągnięty, fotki traktowane są jako gratis. Ale po samych wpisach widać czy jest po Tsunami, czy po porządnym dzwonie-to najczęstsze opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 12 pewnie z autochecka, bo zazwyczaj jest deko dokładniejszy, natomiast sens kupowania wyciągniesz

> bez problemu z obu, mogą różnić się detalami. Co do zdjęć to nie zawsze są, zależy od

> ubezpieczalni i czasu jak dawno został ściągnięty, fotki traktowane są jako gratis. Ale po

> samych wpisach widać czy jest po Tsunami, czy po porządnym dzwonie-to najczęstsze opcje.

Dzięki, to spróbuję autochecka cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 12 pewnie z autochecka, bo zazwyczaj jest deko dokładniejszy, natomiast sens kupowania wyciągniesz

> bez problemu z obu, mogą różnić się detalami. Co do zdjęć to nie zawsze są, zależy od

> ubezpieczalni i czasu jak dawno został ściągnięty, fotki traktowane są jako gratis. Ale po

> samych wpisach widać czy jest po Tsunami, czy po porządnym dzwonie-to najczęstsze opcje.

No to autocheck nie za wiele powiedział, aczkolwiek można się dowiedzieć, kiedy był naprawdę wyprodukowany.

Szkoda, że nie było zdjęć :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Może naprawdę myslal ze za taka cene kupi auto bezwypadkowe

nie spokojnie zlosnik.gif, wiem o co biega w temacie mniej więcej, tutaj chodzi o to, że na pewnej grupie ktoś dał ogłoszenie i tam czasami jest jak, że po prostu komuś czasami jest pilnie potrzebna kasa itp., ale mniejsza z tym zlosnik.gif

dlatego nie będąc w temacie cen takich a4 zapytałem tutaj, coś mi się wydawało, że jest za tanio ale wolałem dopytać. Szkoda tylko, że Polak - Polaka nawet na obczyźnie chce stuknąć ale to już temat na inny wątek sick.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie spokojnie , wiem o co biega w temacie mniej więcej, tutaj chodzi o to, że na pewnej grupie ktoś

> dał ogłoszenie i tam czasami jest jak, że po prostu komuś czasami jest pilnie potrzebna kasa

> itp., ale mniejsza z tym

> dlatego nie będąc w temacie cen takich a4 zapytałem tutaj, coś mi się wydawało, że jest za tanio

> ale wolałem dopytać. Szkoda tylko, że Polak - Polaka nawet na obczyźnie chce stuknąć ale to

> już temat na inny wątek

Czasami jeszcze kwestia że kupił nieświadomie i sprzedaje nieświadomie, ale to rzadkość, zazwyczaj kupił, ochłonął, parę osób mu pokazało co i jak, przy pierwszej naprawie mechanik z podnośnika mu pokazał że nieźle strzelony i jak już orgazm pozakupowy minął zapada decyzja-"Trza uciekać" i wtedy staje igła w ogłoszeniu z zamiarem zmiany "pana".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> O to to... jeszcze różnica między autem lekko wypadkowym/pokolizyjnym i ściągniętym ze stanów po

> prostu całych i w miarę całych się nie opłaci. Ciągną to do Niemiec do Hamburga, potem na

> Litwę, albo wprost na Litwę, bo gospodarka celna deko inna, potem robią tam i ciągną do PL już

> "igłę", wystawiane potem w różnych konfiguracjach w zależności od rozwoju umysłowego handlarza

> i jego pomysłowości.

dlatego raz kupowałem MB i wolałem w kolorze budyniowym, z duzym przebiegiem ale z pełną dokumentacją, kupowalim następne MB zlosnik.gif i dokładnie to samo - auto zadbane, przebieg duży ok.gifzlosnik.gif ale serwisowane, całe - zero problemów, cena deko niższa tylko ze względu na kolor - później dość ciężko taki kolor odsprzedać ale mi to, że tak brzydko powiem zwisało w sensie koloru, budyń jak się umyje też ładny zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> dlatego raz kupowałem MB i wolałem w kolorze budyniowym, z duzym przebiegiem ale z pełną

> dokumentacją, kupowalim następne MB i dokładnie to samo - auto zadbane, przebieg duży ale

> serwisowane, całe - zero problemów, cena deko niższa tylko ze względu na kolor - później dość

> ciężko taki kolor odsprzedać ale mi to, że tak brzydko powiem zwisało w sensie koloru, budyń

> jak się umyje też ładny

Nowe taxy mają folię, więc bez problemu wraca się do koloru, poza tym kolorem się nie jeździ, jak jest odpowiednio taniej, co rekompensuje potem odsprzedaż to można brać. Grunt to świadomość, świadomy user nie wetnie się na minę,a na pewno nie tak szybko jak mosiek co myśli że za 3/4 średniej ceny kupi coś do czego nie trzeba będzie zaraz wkładać kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na szczęście nie wszyscy. Kilka dni temu kolega przyjechal mi się pochwalić jakie fajne auto kupil

> - mniejsza z tym jaka marka, ale dość drogie i prestiżowe - oglądam i mowie ze faktycznie

> rewelacja. On na to, ze no niby tak , ale jest przecięte na pół i się składa z dwóch połówek,

> oczywiście nie ma poduch itp. No i to rozumiem - swiadomie kupil

eee tam popisujesz się grinser006.gif to już nie te czasy że takie wydumki się świadomie dla siebie kupuje smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie koledzy o tym WAUDH74FX6N158775

> A6 Quattro 3.2 FSI 4F z 2006 za 29 tyś zł

Czysty to on nie jest...niby poduchy miał całe , ale 11 wpisów nie wróży nic dobrego i np mogą dotyczyć tego, że był zalany, zniszczony na postoju (wtedy poduchy nie wywalą) itd, więc mając takie info warto raporcik wykupić i popatrzeć co tam się działo.

6642864800_1397284313.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie koledzy o tym WAUDH74FX6N158775

> A6 Quattro 3.2 FSI 4F z 2006 za 29 tyś zł

nie kupuj samochodów z tych licytacji, same trupy, getin daje kredyty i leasing każdemu, potem ludzie jeżdzą aż się nie rozpadnie, np. roczny sportage z przebiegiem 50 tys km, ani razu nie widzący salonu od dnia wyjazdu, albo astra z silnikiem zalanym nie wiadomo czym żeby nie klekotał jak sieczkarnia, cofanie przebiegów do wyceny też jest w normie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie kupuj samochodów z tych licytacji, same trupy, getin daje kredyty i leasing każdemu, potem

> ludzie jeżdzą aż się nie rozpadnie, np. roczny sportage z przebiegiem 50 tys km, ani razu nie

> widzący salonu od dnia wyjazdu, albo astra z silnikiem zalanym nie wiadomo czym żeby nie

> klekotał jak sieczkarnia, cofanie przebiegów do wyceny też jest w normie

Mam W203 z tamtą i to co piszesz jest po części prawdą... trochę musiałem przy nim posiedzieć... ale dzisiaj autko jest suuuper. Na pewno nie dostanie się tam auta idealnego bo jeśli ktoś nie miał $$$ to i nie naprawiał/serwisował...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No o to chodzi. Tak jak Jeya kumple, co muszą mieć prestiż w formie szrota pod maską.

Bo biedne społeczeństwo chce się dowartościować, nie myśli tylko, że przez zakup takich ulepów stają się jeszcze bardziej biedni bo to generuje potem duże koszty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.