Skocz do zawartości

Rally Argentina


marek t

Rekomendowane odpowiedzi

> Po pierwszym OS-ie kubek 13

Po 2-gim awansował na 10.

Nie wiem, czy śledzicie, ale jakaś masakra jest. Sordo problemy z turbiną, Hirvonen out, Ostberg out, Al Kuwari prawdopodobnie również. Międzyczasy na wrc.com jak zwykle nie działają zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po 2-gim awansował na 10.

> Nie wiem, czy śledzicie, ale jakaś masakra jest. Sordo problemy z turbiną, Hirvonen out, Ostberg

> out, Al Kuwari prawdopodobnie również. Międzyczasy na wrc.com jak zwykle nie działają

Podrzuć proszę jakiś sensowny link, dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po 2-gim awansował na 10.

> Nie wiem, czy śledzicie, ale jakaś masakra jest. Sordo problemy z turbiną, Hirvonen out, Ostberg

> out, Al Kuwari prawdopodobnie również. Międzyczasy na wrc.com jak zwykle nie działają

Rajd na wybicie... smile.gifsmile.gifsmile.gif Wygra ten, który zachowa głowę do końca... smile.gifsmile.gifsmile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i koniec pierwszego dnia i 5 miejsce w generalce... Brzmi nieźle, oby dowieźć to do mety.

A tak przy okazji mam pytanko - albo coś mi umknęło, albo nie wiem co się wydarzyło, ale nie widzę RK w klasyfikacji kierowców z całego sezonu. O co kaman??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i taki krótki cytat z RK:

Quote:

Wygląda na to, że nie tylko Kubica wypada z drogi...


grinser006.gif

I nieco dłuższy:

Quote:

To był bardzo dobry dzień, patrząc na warunki, jakie panowały. Szczególnie na drugim z dzisiejszych odcinków, który był wąski i kręty. Z moimi ograniczeniami jest irytujące, jeśli musisz stawać trzy razy na ciasnych, jedynkowych nawrotach, bo nie możesz skręcić. Pewnych problemów nie jestem w stanie przezwyciężyć, więc w takich miejscach staram się po prostu tracić jak najmniej czasu.

Jestem zadowolony ze zmian, jakie zrobiliśmy w naszym opisie przed tym rajdem pod kątem wąskich sekcji. Staram się trochę oszukać swój mózg, aby jechać wolniej.

Opony dostały dziś trochę w kość. Ostatnich 20 kilometrów były bardzo trudne, bo gumy się przegrzewały. Trzeba było przetrwać i tak będzie w kolejnych dniach. Mam nadzieję, że będą także udane tak, jak ten. Wykonaliśmy z Maćkiem dobrą robotę.

Szczerze mówiąc nie dbam o naszą pozycję. Za wcześnie, aby patrzeć na wyniki. Tu chodzi o przetrwanie. Łatwo nadrobić czas, albo stracić koło. Naszym celem jest meta


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubica pierwszy raz chyba pisze, o ograniczeniach ruchowych.

> Przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź o kilku zatrzymaniach.

Po którymś z niedzielnych odcinków powiedział wprost: "Jest bardzo ciężko, w takich warunkach, z dużą ilością błota trzeba bardzo mocno zarzucać autem, ale dla mnie to prawie niemożliwe z moimi ograniczeniami".

Bardzo mi się podoba podejście chłopaków do wyniku. Maciek: "Po pierwsze chciałbym podziękować serdecznie tym wszystkim, którzy kibicują nam niezależnie od wyników To WAM chciałbym dedykować tą "metę". Choć wiemy że była ona nam bardzo potrzebna, to bardziej w charakterze zwrotu niż zadowolenia się 6 miejscem. Czeka nas jeszcze wiele pracy aby móc zrealizować cele jakie sobie stawiamy." Robert: "Lepiej jest ukończyć rajd na 6. miejscu niż nie finiszować w ogóle, ale czwarte albo drugie miejsce są lepsze!"

Każdy inny krajowy zawodnik puszyłby się "epokowym osiągnięciem w historii polskich sportów motorowych". zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Po którymś z niedzielnych odcinków powiedział wprost: "Jest bardzo ciężko, w takich warunkach, z

> dużą ilością błota trzeba bardzo mocno zarzucać autem, ale dla mnie to prawie niemożliwe z

> moimi ograniczeniami".

> Bardzo mi się podoba podejście chłopaków do wyniku. Maciek: "Po pierwsze chciałbym podziękować

> serdecznie tym wszystkim, którzy kibicują nam niezależnie od wyników To WAM chciałbym

> dedykować tą "metę". Choć wiemy że była ona nam bardzo potrzebna, to bardziej w charakterze

> zwrotu niż zadowolenia się 6 miejscem. Czeka nas jeszcze wiele pracy aby móc zrealizować cele

> jakie sobie stawiamy." Robert: "Lepiej jest ukończyć rajd na 6. miejscu niż nie finiszować w

> ogóle, ale czwarte albo drugie miejsce są lepsze!"

> Każdy inny krajowy zawodnik puszyłby się "epokowym osiągnięciem w historii polskich sportów

> motorowych".

Mają cel. Jasno sobie go określili i jadą tam. ok.gif

Powolutku... pomalutku... w przyszłym sezonie skromny.gif

A teraz dojeżdżać i robić notatki. ok.gif

No i czekamy na asfalt u germańskiego oprawcy. Będzie można po tym poznać jakim tempem jest w stanie pojechać Robert na każdej nawierzchni kiedy już poczuje w pełni auto i będzie pamiętał choć odrobinę z charakterystyki odcinków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kubica pierwszy raz chyba pisze, o ograniczeniach ruchowych.

> Przynajmniej tak zrozumiałem wypowiedź o kilku zatrzymaniach.

> To wiele mówi o jego kondycji na chwilę obecną.

Wspominał już wcześniej. Tak samo przy jeździe symulatorem F1. Mógłby jechać bolidem, ale nie na wszystkich torach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.