Skocz do zawartości

[KzAK] Jednoślad do 125 ccm


karax

Rekomendowane odpowiedzi

> gratki , nie mniej ten cylinder ma 1 wydmuch , ja mam 2 ...

Hymmm, to pewnie różnią się głowicami i mocą spineyes.gifniewiem.gif

Odebrałem sprzęta z serwisu 893goodvibes.gif Pierwszych 50 km mam już za sobą 893goodvibes.gif 60 km/h, 4000 obr., IV bieg i to niskie tyr tyr tyr 893goodvibes.gifserduszka.giffood.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Hymmm, to pewnie różnią się głowicami i mocą

> Odebrałem sprzęta z serwisu Pierwszych 50 km mam już za sobą 60 km/h, 4000 obr., IV bieg i to

> niskie tyr tyr tyr

Ja tez sie nie obijalem , zmienilem wkrety i dalem podkladeczki , uszczelnilem wydech , pobawilem sie obrotami i zrobilem rundke po fajeczki wink.gif

287883649-PicsArt_2014-08-1918_45_06.jpg

I ciekawostka :

287883649-WP_20140819_17_49_24_Pro.jpg

post-42102-14352525487363_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A co powiecie na taki wynalazek jako pojazd na dojazdy do pracy - 12km w jedną stronę.

A Wy co sobie przywozicie jako pamiątki z Wakacji? zlosnik.gif

Ja aktualnie siedzę nad Bałtykiem na urlopie, a moja 'pamiątka' właśnie dotarła do Wwy-ciężko to było zorganizować logistycznie ale sprzęt znalazłem na allegro w lipcu, oglądałem live w poniedziałek, a dziś rano

wysłałem z Gdyni do Wwy...

QqxAtN.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Wy co sobie przywozicie jako pamiątki z Wakacji?

> Ja aktualnie siedzę nad Bałtykiem na urlopie, a moja 'pamiątka' właśnie dotarła do Wwy-ciężko to

> było zorganizować logistycznie ale sprzęt znalazłem na allegro w lipcu, oglądałem live w

> poniedziałek, a dziś rano

> wysłałem z Gdyni do Wwy...

Soft chopper, fiu fiu hehe.gifzlosnik.gif To jeszcze docieranie i można jeździć zlosnik.gif Ja w ramach ładnej pogody zrobiłem dzisiaj 105 km 270635636-JUMP2.gif Wstępne docieranie mam już za sobą yay.gif Aktualnie na owym silniku mam już przejechanych 190 km swiety.gifzlosnik.gifgrinser006.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A Wy co sobie przywozicie jako pamiątki z Wakacji?

> Ja aktualnie siedzę nad Bałtykiem na urlopie, a moja 'pamiątka' właśnie dotarła do Wwy-ciężko to

> było zorganizować logistycznie ale sprzęt znalazłem na allegro w lipcu, oglądałem live w

> poniedziałek, a dziś rano

> wysłałem z Gdyni do Wwy...

claps.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No dobra Panowie to jak z sobotą/niedzielą? Na niedzielę zapowiadają kiepskawą pogodę, natomiast

> sobota wieczór powinno być znośnie i rzeźko

Ja w sobotę o północy śmigam na stację zatankować i potem na godzinną rundkę po mieście - ruszam z Ursynowa zlosnik.gif

W niedzielę też będę jeździł, prawie niezależnie od pogody - Warszawa, Góra Kalwaria, Dęblin, Wilga (gdzie zatrzymuję się na działce) i z powrotem do Warszawy palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja w sobotę o północy śmigam na stację zatankować i potem na godzinną rundkę po mieście - ruszam z

> Ursynowa

> W niedzielę też będę jeździł, prawie niezależnie od pogody - Warszawa, Góra Kalwaria, Dęblin, Wilga

> (gdzie zatrzymuję się na działce) i z powrotem do Warszawy

hardcory zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Na kymco New Dink powyżej 50km na raz nie dawałem rady - tutaj liczę, że będzie lepiej

Wystarczy się przyzwyczaić. Ja najdłuższą jednodniową trasę to miałem do Dęblina i z powrotem przez Kozienice i Górę Kalwarię do Warszawy = 250 km 8h jazdy (z przerwami) ale dałem radę. Pod koniec najbardziej doskwierał ból nadgarstka a nie tyłka zlosnik.gifhehe.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wystarczy się przyzwyczaić. Ja najdłuższą jednodniową trasę to miałem do Dęblina i z powrotem przez

> Kozienice i Górę Kalwarię do Warszawy = 250 km 8h jazdy (z przerwami) ale dałem radę. Pod

> koniec najbardziej doskwierał ból nadgarstka a nie tyłka

kurcze,ja 200km na raz machnalem ogarem 205[dwubiegowym dla jasnosci] zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> kurcze,ja 200km na raz machnalem ogarem 205[dwubiegowym dla jasnosci]

Stary, dobry Ogarek z niezapomnianym gangiem silnika 893goodvibes.gif Ja co prawda miałem 4 biegi ale prędkością byłem niewiele lepszy od Ciebie ~50 km/h grinser006.gifzlosnik.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.