Skocz do zawartości

Skoda Octavia RS vs Aussie V6 - Holden C're SV6 - pojedynek


OZI

Rekomendowane odpowiedzi

> Jest, ale oprocz fanow tego nikt nie kupuje. [...]

Oj tam, taka specyfika rynku. U was Skoda to jak u nas jakiś Ssangyong, można kupić tylko po co ? grinser006.gif A dla Skody koszt przewiezienia tego do Au, zapewnienia serwisu itp jest tak wysoki że mają to pewnie generalnie w dupie cool.gif I w sumie to nawet rozumiem. Inne realia. W eu nikt by nie kupił jakiegoś Holdena v6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>

> Jak na Australię to chyba dużo tych Golfów kupujecie

Golf to nie problem zlosnik.gif, zdecydowany, niektorzy mowia, ze ok 70-75,%, niewiem.gif to personal leasing.

Problem masz taki, ze veedub na najgorsze utrzymanje klienta. Jesli popatrzydz na takuch glupkow jak ja zlosnik.gif, ile tych Toyota ja kupilem w ciagu ostatnch 15 lat001.gif, 9??? To veedud nie ma takich klientow... Toykta ma i to.ok 30-45% (zgaduje, ale juz nie pamietsm jaki to byl %, znaczny)...

Golf moglby sprzrdac spokojnie 5-7k wiecej gdyby nie problemy... A takto skonczy sie 3 letni lease i auto nie jest juz twoim zmartwieniem.... patrzac na ceny na aukcjach (a niektore wieksze firmy w ogole odmawiaja brania veedub na aukcje, chyba, ze sprzedaz prywatna) to zobaczymy jak bedzie z q po tym jak te G7 trafia na rynek uzywany ok 2016,17..

Co jest imlonujace, to nie golf,a Hyundaizlosnik.gif, przekroczy w tym.roku 200,000 niezle jak na firme ktora produkowala excel zlosnik.gif.

Jako ze 20-25% rynku to pick up/ ute a Hyundai go nie ma w ofercie to to jeszcze bardziej powinno byc docenianeok.gif

Ale hyundai ma inna polityke niz veedubzlosnik.gif, idz oknazekaj u hyundai, telefon od HQ w 10 min, z pytaniem co zrobic, zebys byl zadowolony, problemy, no.problem, naprawimy, wymienimyok.gif a nie udajemy, ze DSG w kraju a jest fujnono.gif a w kraju b jest super... Bo inna wilgotnosc.powietrza hehe.gif. Czyli jak firma stoi za swoim.produktem.to maok.gif klinetow.... wrqcajacych, wydajacych, kupujacych... I gospodsrka sie toczy! O wiele lepsze niz miekkie drzwii i 30 problemow w okresie veedud gwarwncji,zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Oj tam, taka specyfika rynku. U was Skoda to jak u nas jakiś Ssangyong,[...]

Ale plany mieli wielkiezlosnik.gif, w 2012 mieli sprzedawac 40k sztuk na rokzlosnik.gif. Coz jak sami stwierdzli, 'najbardziej konkurencyjny rynek swiata nas wykonczyl, ale sie nie poddajemyold.gif, ja!chaja.gif (powinno byc Ano, zlosnik.gif

. Inne realia. W eu nikt by nie kupił

> jakiegoś Holdena v6.

Bo nikt ci nie zaoferuje v6 w niskiej cenie w eu, co by ci co obejmuja drzewa powiedzielipanic.gif.. a ilu by kupilo proste v6 gdyby cena benzyny byla taka jak u mnie, nie mowiac o US, zaloze sie ze dosc duzozlosnik.gif

Z reszta jak zawsze chodzi o wyborold.gif i jego mozliwosc, ja jestem za jak najwoekszympalacz.gif, cos co wam w EU rzady skutecznie ograniczaja, czu to w posiadaniu uzbroj_zlo.gif czy wyborze Turbo vs 6 lub 8 cylindrowadmin.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ozi, wszystko fajnie ale powiedz - na grzyba Ci auto co do setki toczy sie w 6 sekund jak u Was

> pacyfikuja ludzi za speeding ?

A.odkad 6 sec to tylko do jezdzenia z nkgq cegla sluzyzlosnik.gif?

Dlaczego ludzie w US, w Oz dalej wola Camry a nie Der Pasnikpanic.gif, jak moga?chaja.gif

Dlaczego u mnje srednia rodzina zyje na 280m2 a nie jak w PL na 50m2 (zgaduje wyedukowany przez HPwink.gif)?

Odpowiedz, 1. Bo moga, 2 Bo jest wygodnie.

Sklaniam sie ku teku drugiemu rozwiazaniuzlosnik.gif, z EU aut dostajemy wasze srednie wersje jako podstawowe, silnikowo, Diesel w autach osobowych po za markami EU premium sie nie przyjalhmm.gif

Po co kasz sie meczyc z jakims silnikiem ktory jest wysilony, ty patrzysz na to jako 6sec car, ja jako auto z 162kW i waga vs kW, Ktore (teoretyczniezlosnik.gif), powinno mi zapewnic to, ze aircon w norkalny letni dzien 40C bedzie chodzil bez.problemu i auto sie potoczy, a.nie bede walczyl moim lrasym butem i wolal "go, f...enklnie.gif, go"zlosnik.gif

Wielu twierdzi, ze to porownanie nie ka sensu, byc moze w EU realiach nie, w.moich takok.gif... Wiec odpowiedz jedt taka, bo mozesz, bo chcesz, bo realia codziennego zycia i.podjescia do niego sa inne hmm.gif, wiec 6sec car w EU, czy wygodne taczki w Ozwink.gif?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos wygody to z przerażeniem myśle o tym ze pewnie bede musiał przesadzić zone z V8 na V6 - nie wiem czy ona to przeżyje. I dlatego zastanawiamy sie jednak nad Audi - w S6 i S7 wsadzają właściwą ilość cylindrow. A Lexus juz tylko 6 wsadza frown.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie, a Fabię tam macie?

Jest Paniezlosnik.gif, 77TSI i 132RS001.gif[...]

Z pierwszego statku z ... 2011 roku dalej sa jakies niedobitki u dealerowlizak.gif, problem byl taki, ze byl tylko manual, a nie automatic.

Potem w drugiej serii (2013) przyszlo DSG i sprzedaz poszla do przodu ... a potem zaczely sie problemy z VeeDud DSG i znow sprzedaz spadla do prawie zeropanic.gif[..]

Mam dla ciebie Fabia z 2011 z 15k km, jezdzaca jako kawa u dealer-a za $9k pierwsza cena, robimy interes:D ,

287819660-faaa.png

Gwarancja pewnie na niej jestold.gif

post-1538-14352524907701_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Mam dla ciebie Fabia z 2011 z 15k km, jezdzaca jako kawa u dealer-a za $9k pierwsza cena, robimy interes:D ,

Panie, u mnie za $9k to mam trzy paśniki w bardzo dobrym stanie ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale auto ktore nie jedzie, czego patrzac waga vs kW nie da sie powiedziec o RS, po prostu wy macie

> inne kryteria niz my[...]

Przedpiszcza Ci dobrze napisał wink.gif

Porównujesz topową wersję mniejszego auta (a to prawie zawsze oznacza chorą cenę) z jakąś średnią wersją auta większego.

Równie dobrze możesz zrobić zawody biorąc najtańszą wersję Skody i wyjdzie że jest dużo tańsza niż najtańsze większe auto, więc po co przepłacać zlosnik.gif

Topowe wersje małych aut mają inne zalety niż cena.

Mogą się mniej rzucać w oczy. I tak np jakiś dyrektorek może sobie zażyczyć Skodę RS jako auto służbowe, a nie 5m limuzynę. Skoda Octavia będzie mniej kłuła w oczy podwładnych lub jak wolisz sąsiadów (często to podkreślasz, więc widać tak jest w Australii ok.gif)

Drugie, to że mniejsze auto jest...mniejsze zlosnik.gif W moich warunkach parkingowych jest to duża zaleta i dlatego przez wiele lat jeździłem małymi hatchbackami.

A trzecia zaleta, że mniejsze auto prawdopodobnie będzie jednak jarało mniej.

Przyrównując do naszych EU warunków, to jakby zamiast tego Holdena wstawić Superba, to na teraz brałbym jednak Octavię, bo zwyczajnie Superba bym chyba nigdzie nie zmieścił. Ale jak już wybuduję domek i będzie garaż, to wybierałbym Superba. Mam juz swoje lata i im większe auto (czyt. wygodniejsze) tym lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Przedpiszcza Ci dobrze napisał

zlosnik.gif potrafie zrozumiec jego i towoje opinie, ale akurat to nie ja napisalemold.gifzlosnik.gif[...]

> Porównujesz topową wersję mniejszego auta (a to prawie zawsze oznacza chorą cenę) z jakąś średnią

> wersją auta większego.

Ale to po prostu pokazuje jak rozne kryteria ludzie maja przy zakupie auta w roznych czesciach swiata001.gif[...]

Ty patryzsz WIELKOSCidea.gif[...]

Tu facet i lud patrzyl

-miejscowe - wychodzace z mody, wagon w cenie $x

vs

-EU -oh, ye270747800-sex.gifwaytogo.gif - wagon w cenie $x

Czyli codzienny wybor teraz przed jakim staje duzo ludaold.gif[...]

A ze 30cm roznicy - nie da sie ukryczlosnik.gif - downsizinghehe.gif[...]

Calkowicie szczerze, myslac o zakupie wagon zrobil bym tak:

-Commodore,

-A4 Wagon,

-Mazda 6 Wagon,

-Der Mighty Pasnik Wagon,

-RS Wagon

Widac wszedzie roznice w wymiarach, ale idea (jakze zacnazlosnik.gif) kupienia wagon jest taka sama. Ot poprostu kazdy jezdzi SUV, a nie wagon001.gif[...], tam masz klase light SUV, small SUV, medium SUV, large SUV, extra large SUV i co tam jeszcze wymysla i jakich skrzydel ci dodadza -red bull bedzie panic.gif[...] Tez bedzie SUVold.gif - duuzo sie miescizlosnik.gif[...]

red-bull-mini-cooper-1.jpg

> Równie dobrze możesz zrobić zawody biorąc najtańszą wersję Skody i wyjdzie że jest dużo tańsza niż

> najtańsze większe auto, więc po co przepłacać

A z tym ciezko mis sie nie zgodziczlosnik.gif[...]

> Topowe wersje małych aut ma

ją inne zalety niż cena.

> Mogą się mniej rzucać w oczy. I tak np jakiś dyrektorek może sobie zażyczyć Skodę RS jako auto

> służbowe, a nie 5m limuzynę. Skoda Octavia będzie mniej kłuła w oczy podwładnych lub jak

> wolisz sąsiadów (często to podkreślasz, więc widać tak jest w Australii )

panic.gif czekaj juz lece zgladnac sasiadowi jakiej jest religiksiadz.gif i czym drive.gif[...] Jak RS to mnie zazdrosc zjefood.gif[...] .aaa chyba pomyliem kontynentyzlosnik.gif? Czyzby to nie PL podejscie, jeszcze tylko sie pomodlic - "drogi sasziedze, masz RS abys zdechl czacha.gif - amen KK"smirk.gif[...]

> Drugie, to że mniejsze auto jest...mniejsze W moich warunkach parkingowych jest to duża zaleta i

> dlatego przez wiele lat jeździłem małymi hatchbackami.

I to tylko potwierdza, ze masz calkowicie inne kryterium wyboru niz ja...idea.gif[...] Do glowy by mi nie przyszlo przejmos=wac sie jak sie auto zaparkuje, w City apartamentow nie wybudujesz, tzn zalezy od lokalnych warnukow ale min ratio jest 1.3 miejsca parkingowego na jeden apartment001.gif][...]

> A trzecia zaleta, że mniejsze auto prawdopodobnie będzie

jednak jarało mniej.

Znow , zleidea.gif- EU drive.gif na 95 wszselkie J, KR, Oz drive.gif na E10. Pychologicznie placisz 20c wiecejold.gif, i nie na kazdej ws masz taki EU luxus526.gif jak 95...

> Przyrównując do naszych EU warunków, to jakby zamiast tego Holdena wstawić Superba, to na teraz

> brałbym jednak Octavię, bo zwyczajnie Superba bym chyba nigdzie nie zmieścił.

Wyzej, takich problemow nie ma, null, zero, nie istnieja... ale EU miasta sa troche starszeold.gif, z drugiej strony PL Q przestrzegania prawa - watki "bo ja tu tylko na 30 sec zaparkowalem i poszlem do sklepu" to sie nie dziwie hehe.gif[...] (kurcze dalej patrze czy sasiad nie ma czzasem RS i nie widzebuu.gif)

Ale jak już

> wybuduję domek i będzie garaż, to wybierałbym Superba. Mam juz swoje lata i im większe auto

> (czyt. wygodniejsze) tym lepsze.

I bardzo dobrzewaytogo.gif, zycze ci zebys sobie kupil co chcialok.gif, ale widzisz dopoki ludzie beda rozwazali jak wydac ich $40k czy na Commodore czy na RS to takie test-y maja sens, bo patrac po liczbie komentarzy to wielu stawala przed takim dylematem... ale jak gdzies pisalem, gazeta pismakow jest pro EU, pro Diesel, pro powiesic userow V8panic.gif[...] wiec i moze % maja taki trudny wybor ... Ich $$$ 001.gif[...]

Osobiscie jesli kiedys kupilbym SKoda to dlaczego popatrzylbym na RS a nie na nic innego:

-nic innego nie drive.gif, Corolla 1.8l to kupowalem jak mialem 20 lat i na nic innego mnie nie bylo stac001.gif[...]

-po co doplacac za wszystko jak mozesz miec w standardzieniewiem.gif[...]

-$40k (ba patrzac na stock dealer-ow to juz sa po $37-38k) to nie jakies pieniadze dla przecietnego pracujacegohmm.gif, jakby nie bylo oferuje kawalek EU auta001.gif, jesli mam parcie na Premium ide Audi A4 Wagon, wydaje $30k wiecej - problem taki, ze nie mam001.gif[...]

[...]

BTW Happy B-day!ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> przyklad z Allegro Da sie za tylke kupic Fabie z Polski z tak malym przebiegiem

Wiec moge zaoferowacold.gif nowe 2012 Fabia manual, biedne buu.gif, stajace u dealer-a, nie chciane prrzez nikogo, dzielace los innych manual Skodabuu.gif[...]

Za $11k, moze $10k mozesz tym wyjechac (w cenie tej zoltej) jak sie postaraszold.gif[...]

287821448-fb.jpg

post-1538-14352524918307_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A propos wygody to z przerażeniem myśle o tym ze pewnie bede musiał przesadzić zone z V8 na V6 -

Dowsizing cie dorwal?zlosnik.gif

> nie wiem czy ona to przeżyje.

hmm.gif czy nie czasem jest bill przed congress zeby podatek na gas podniesc? Poparty zarowno przez slonie jak i osiolkizlosnik.gif?

I dlatego zastanawiamy sie jednak nad Audi - w S6 i S7 wsadzają

> właściwą ilość cylindrow. A Lexus juz tylko 6 wsadza

Zawsze mozesz isc rozwiazanem Mrs Ozizona.gif - zamow Mustang GTzlosnik.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dowsizing cie dorwal?

> czy nie czasem jest bill przed congress zeby podatek na gas podniesc? Poparty zarowno przez slonie

> jak i osiolki?

> I dlatego zastanawiamy sie jednak nad Audi - w S6 i S7 wsadzają

> Zawsze mozesz isc rozwiazanem Mrs Ozi - zamow Mustang GT[...]

Moja żona uważa Mustanga za śmieciowóz i nie ma szans by tym chciała jeździć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Panie, u mnie za $9k to mam trzy paśniki w bardzo dobrym stanie

To ja przepraszampanic.gif. Juz prosze kure zeby mi dziure wygrzebala i ide do norkipanic.gif[...]

Ale co sasiad powie,buu.gif ze to nie Der Pasnik?hmm.gif

Chyba musze isc jutro do budynku magii ksiadz.gif (oczywiscie musiby czarownik import z PLksiadz.gif ) i poczarowac zeby sasiada czacha.gif...

mam jednak duzo ciekawsz propozycjeidea.gif[...]

W cenie Fabia z 2012 roku zaoferuje ci Kia Rio 2014,nowa, 5 lat gwarancji od zderzaka do zderzakaold.gif[...] w takiej samej cenie. Ale to pewnie juz 4 pasnikm sie rowna . nie przejdze...

287821464-faaa.png

post-1538-14352524919123_thumb.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Moja żona uważa Mustanga za śmieciowóz i nie ma szans by tym chciała jeździć.

Myslisz ze sie beda chaja.gif?hehe.gif[...]

Czekania jest jeszcze troche, bylismy u Audi jak patrzylem na S3 i wpadl jej w oko A4, 2013 - 27km, finance facetowi nie przeszedl, wiec zamawiany pod spec - kolor jaki chce, wnetrze jakie chce [...]

Teak Brown z beige wnetrzem - przejachala sie ... i minahmm.gifconfused.gif[...] i stwierdzila ze to nie drive.gif[...] 1.8l W sumie IMVHO przyjemne wnetrze, ale jak bedzie z trwaloscia to czas pokaze. idea.gif[...]

165452500.jpg

165452506.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A4 mi sie (i żonie tez) nie podoba. Niestety z Audi podoba jej sie tylko a7 i a8. A s7 kosztuje

> szalone pieniądze.

Ale utata z D Premium jest duza, ten A4 - de facto nowy 27km, zarejstrowany, ergowg prawa uzywanyold.gif - jakies $10k w ciagu stania w salonie przez ile - build 12/13, complaince 2/14 - to bylo miesiac temu hmm.gif 4 miesiacy?hmm.gif

Gdyby nie to ze po prostu boje sie ich trwalosci, to zakup czegos do 10k km (lub m)zlosnik.gif, jest dosc dobry IMVHO. Auta poskladane dobrzeok.gif, styistyka -osoiscie mi sie podobaok.gif... tylko dac im trwalasc Toyota i Lexus i jest idealhehe.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> homie

Uuu to cos nowegohehe.gif[...]

> sa tam u Ciebie jakieś dosatwczaki? np fiat ducato lub fford transit/?

Sa, ale to zalezy z kim ma Australia Post contract i tak nastepuje ich popularnosc.

Przez wiele lat nie bylo nic innego niz Hiace, Express, Nissan, Mazda

Toyota-Hiace-2.jpg

mitsubishi_delica_van_a1253252412b3036405_orig.jpg

Na poczatku 2006 zaczely pojawiac sie jakies Transorter, a potem wystrzelilo.idea.gif[...]

BV02SYZ_1.JPG

Ale to generalnie zalezy kto ma contract z Australia Post, najwiekszym uzytkownikiem vans we wszystkich stanach.

Tak dotarl i rozpowszechnil sie transitidea.gif

aus_postvan.jpg

Potem Merc

i.mercedesbenz.sprinter.red.fr.ap.08feb.jpg

teraz contract dostalo Renault, i pojawiaja sie pierwsze vans - dawniej moze sprzedawali 100 sztuk na rokidea.gif[...]

contrats-3.jpg

Genralnie krolem sprzedazy jest jednak Hyundai iLoad...

258ca590-ecdb-4540-875b-0feaf71a2a13-atlg.jpg

Drugi bedzie Merc. Z Transporter wiekszosc corporaci sie wyleczylo, jak na 40 aut padalo 30 skrzyn idea.gif[...]

Van nie sa jednak poularne do pracy, ute/pick up sa bardziej praktyczne i uzywane...

service-canopy-1-of-1.jpg

100722_RDLelectrical_triton_071.jpg

5429688810_8399c5b593_z.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakość materiałów (plastiki, skóra i drewno) ma

audi rewelacyjne. Takze dokładność poskładania i estetyka wnętrza. Ale w rankingach niezawodności jest daleko z tylu. I tego sie boje. Do tego serwis w USA jest bardzo drogi - wymiana oleju to $400 w porównaniu z $100 w Lexusie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> mialem podobny dylemat.

> Superb lamie sie podobnie jak octavia I.

> Nie mam problemow z parkowaniem zupelnie.

Jak może nie być problmów z parkowaniem, jak ja często ledwo Punto mieściłem? U mnie się parkuje w kopertę wink.gif Masz 4m miejsca i co zrobisz? Złamiesz Superba? grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakość materiałów (plastiki, skóra i drewno) ma

> audi rewelacyjne. Takze dokładność poskładania i estetyka wnętrza. Ale w rankingach niezawodności

> jest daleko z tylu. I tego sie boje. Do tego serwis w USA jest bardzo drogi - wymiana oleju to

> $400 w porównaniu z $100 w Lexusie

Kup sobie serviceinclusive i nie bedziesz miec zmartwienia z kosztem serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Wiec moge zaoferowac nowe 2012 Fabia manual, biedne , stajace u dealer-a, nie chciane prrzez

> nikogo, dzielace los innych manual Skoda[...]

> Za $11k, moze $10k mozesz tym wyjechac (w cenie tej zoltej) jak sie postarasz[...]

Jak to u Was funkcjonuje - kto tak umoczyl na tych autach

-Skoda Auto

-local importer

-other?

No bo po kiego grzyba ciagac do AU cos co nikt nie ma - czytaj manual

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kup sobie serviceinclusive i nie bedziesz miec zmartwienia z kosztem serwisu.

Tyle ze ja chce roczny z małym przebiegiem zeby ktoś za mnie zapłacił za początkowa utratę wartości. Wtedy nie da sie kupić prepaid service. Za to gwarancja jest dłuższa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak to u Was funkcjonuje - kto tak umoczyl na tych autach

> -Skoda Auto

> -local importer

> -other?

Skoda Auto nie istniejezlosnik.gif, importerami u mnie oprocz paru przypadkow sa w 90% producenci, wiec mamy VeeDub Australia, firma krzak podlegajaca pod Wolfsburg idea.gif, Skoda jest zarzadzana przez VeeDub Australiaold.gif[...], AFAIK pare biurek w Melbourne w HQ, reszta marketing, gwarancja, etc idzie przez te same biurka co klient VeeDub[...]

> No bo po kiego grzyba ciagac do AU cos co nikt nie ma - czytaj manual

Bo VeeDub zakladal, ze lud sie rzuci za rowno na ich produkty jak Skoda, na sam znaczek. Tak sie nie stalohmm.gif, sprzedaz ani nie drgenla w ciagu ostatnich- to juz chyba 5 lat jak tu sahmm.gif - 3k sztuk na rok i nic wiecej. Co ciekawe maja wiekszy % utrzymania klienta niz VW001.gif[...], znam paru judzi ktorzy kupili druga Skoda... ale IMVHO i tak podzieli los Seat - ten u nas przetrwal dwa latahmm.gif[...]

Skoda to jesli dobrze pamietam 3 drzwi po lewejzlosnik.gif[...]

470501_385636524799070_922855543_o.jpg

A szkoda - konkurencja zdrowa jestwaytogo.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakość materiałów (plastiki, skóra i drewno) ma

> audi rewelacyjne. Takze dokładność poskładania i estetyka wnętrza.

Zgadzamy sieok.gif

Ale w rankingach niezawodności

> jest daleko z tylu. I tego sie boje.

Dittowaytogo.gif, ale customer service jest lepszy niz VeeDubhmm.gif, np dealer Audi ma zawsze 2 pallets silnikowzlosnik.gif, a na VeeDub czekasz -mowie to powaznie. Tak samo bylo z DSG, nawet jak wzieli 1,000 aut z Europcar, to w Audi to bylo ok 4-8tygodni, i dostawales auto, VeeDub nie mial aut przez 4-5 miesiecy001.gif[...]

Do tego serwis w USA jest bardzo drogi - wymiana oleju to

> $400 w porównaniu z $100 w Lexusie

Tak samo,i dlatego ja sie narazie wyleczylem z Eurotrash... 001.gif[...] W BMW nie bylo zadnego service (nie licze bezplatnych, ale jak gwarancja sie skonczylaold.gif) gdzie nie zostawil bym mniej niz $1.5kpad.giffacepalm%5B1%5D.gif[...]

Powiew swiezosci od Toyota gdzie wszystko przez okres 90,000km kosztuje mnie $780 001.gif[...] Ile razy podrzucam auto na service i widze $130 zamiast $1.5k, $2.3k to sie smiejehehe.gif[...]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tyle ze ja chce roczny z małym przebiegiem zeby ktoś za mnie zapłacił za początkowa utratę

> wartości.

Zgłoś się do fabryki, niech Ci wyprodukują roczne auto z 15kkm na blacie. I niech sprzedadzą odp. taniej. A jak to nie przejdzie to ich pozwij, albo obsmaruj w prasie za brak chęci do spełniania american dream. wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.