Skocz do zawartości

Zakonczene Sezou 2014


andy7

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka !

Wasnie wrocilem. Odprowadzilem maszyne do Service'u Generalnie zawsze service'owalem na poczatku sezonu ale nowá mysl producenta jak tu wyciagnac z wlascicieli jeszcze wiecej kasy zbiera swoje zboze.

W zeszlym sezonie 5700 km w tym sezonie 3660 km wypadlo bardzo blado, ale totalny brak czasu oraz dodatkowe Hobby nie pozwala na wiecej. No coz, trzeba z tym zyc.

Pozdrawiam

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> To ja w tym roku więcej natłukę , na samej buni, którą mam z miesiąc zrobiłem już 1200 km, a

> jeszcze polatam, choćby jutro (17 stopni ma być).

Bo na razie jestes napalony jak szczerbaty na suchary biglaugh.gif

W moim przypadku dochodza jeszcze jazdy z kursantami na motocyklach szkoleniowych, tyle, ze to praca wiec inna bajka

Rozumiem, ze w przyszlym roku jestes z nami na rozpoczeciu sezonu w Maju w Harz'u

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka !

> Wasnie wrocilem. Odprowadzilem maszyne do Service'u Generalnie zawsze service'owalem na poczatku

> sezonu ale nowá mysl producenta jak tu wyciagnac z wlascicieli jeszcze wiecej kasy zbiera

> swoje zboze.

> W zeszlym sezonie 5700 km w tym sezonie 3660 km wypadlo bardzo blado, ale totalny brak czasu oraz

> dodatkowe Hobby nie pozwala na wiecej. No coz, trzeba z tym zyc.

> Pozdrawiam

jakies 5500 ale pewnie jeszcze jakies niewielkie km nastukam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Podobnie. Coś koło 3 500.

> Latorośl, szczególne córa, skutecznie wysysają nimalże cały wolny czas.

> A nie mam serca odmówić...

Tez wykradam wolne chwile....

Moj drugi sezon jutro się chyba skończy z wynikiem około 5700 270635636-JUMP2.gif

Jak się uda jutro Cię miniemy w drodze na pozegnalny obiadek...

http://www.karczmazagroda.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozumiem, ze w przyszlym roku jestes z nami na rozpoczeciu sezonu w Maju w Harz'u

A przyjmiecie powolne paździerze w postaci trampka? Jak nie będzie kolidowało z naszym corocznym zlotem, to może wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co tak słabo?! Ja w tym roku na dwóch sprzętach łącznie już ok 17-18kkm i w sumie nie mam pojęcia gdzie, bo wydaje mi się że raczej mało jeżdżę icon_eek.gif

I też mam zamiar jeździć jak kolega wyżej - "dopóki śnieg nas nie rozłączy" - dzisiaj prawie 250km wpadło grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A przyjmiecie powolne paździerze w postaci trampka? Jak nie będzie kolidowało z naszym corocznym

> zlotem, to może

Nie widze problemow. Tak ze dwa - trzy miesiace przed Majem zaloze jeszcze temat abyscie nie zapomnieli hultaje biglaugh.gif

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pany co tak słabo?!

Moj dzien w tygodniu jest dlugi niezadko 16 h.

W co druga Sobote mam strzelanie na ktore tez musze sie przygotowac wiec juz odpada. Niedziela z zona a i odpoczac tez trzeba. Niema lekko.

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Siemka !

> Wasnie wrocilem. Odprowadzilem maszyne do Service'u Generalnie zawsze service'owalem na poczatku

> sezonu ale nowá mysl producenta jak tu wyciagnac z wlascicieli jeszcze wiecej kasy zbiera

> swoje zboze.

> W zeszlym sezonie 5700 km w tym sezonie 3660 km wypadlo bardzo blado, ale totalny brak czasu oraz

> dodatkowe Hobby nie pozwala na wiecej. No coz, trzeba z tym zyc.

> Pozdrawiam

11704. Sezon skończony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, DW 791 Myślachowice - Olkusz

Ten zakręt z 8 sekundy jest prze...fajny - opadający (wynosi cię).

Sam na nim kiedyś miałem problem - tzn. oblany zimnym potem jechałem po liniach rozdzielających pasy ruchu.

Z naprzeciwka tylko rowerzysta jechał, na szczęście zlosnik.gif

jakiś tekst

edit - kamerkowiec też się dał nabrać - opadający i niewidoczny,

źle zaczął zakręt, za bardzo ściął, myślał że będzie prosta, a tu zacieśnienie i prawie wjechał na linie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Zapomniałem dodać, że w końcu 3zł "wpadły".

Chyba dawno na wyspach nie byles zlosnik.gif. Za takie przekroczenie predkosci gdyby Cie dopadli na miejscu stracil bys lejce i zostal wyslany na powrotny egzamin albo dodatkowo jeszcze mial sprawe w sadzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja tez nie mam czasu jezdzic, ale mam plan jutro przewietrzyc sprzet i dokrecic moze ze 20km do

> tych ze 400 ktore przejechalem w tym roku

Pozostaje Ci tylko wspolczuc braku czasu i zyczyc Ci go wiecej w przyszlym sezonie

wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też jakiś czas temu mieliśmy oficjalne zakończenie sezonu. Dzisiaj i tak trzeba było maszynę wyciągnąć, bo... żegnaliśmy kolegę z naszego klubu motocyklowego Wataha. Miał 32 lata. Zasłabł i odszedł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W zeszlym sezonie 5700 km w tym sezonie 3660 km wypadlo bardzo blado, ale totalny brak czasu oraz

> dodatkowe Hobby nie pozwala na wiecej. No coz, trzeba z tym zyc.

> Pozdrawiam

4000 w pierwszym sezonie na 125 cm, ale jeszcze walczę zlosnik.gifnp, dzisiaj 50 km. Parking mam opłacony do 14 listopada to jeszcze troszkę natrzaskam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, że dzisiaj temperatura podskoczyła do 15 stopni Celsjusza, świeci słonko i jest super-sucho (choć w sobotę i wczoraj urywało głowy a w sobotę jeszcze ostro padało). Jutro ma skoczyć jeszcze wyżej - do 18 stopni.

Ale do rzeczy - niby już miałem prowadzić maszynę "na kołki", ale gdzie tam - parę spraw było do załatwienia, więc oczywiście znowu zamiast OOOO wybrałem OO. A jak już byłem "na mieście" do podjechałem nad zalew, pokręciłem się po jakimś lesie i kolejne 30 mil zrobiłem. Niby dzisiaj dzień nie-wolny, ale i tak udało się połączyć pożyteczne z bardzo przyjemnym.

Motor przyjechał do mnie 20 września z przebiegiem 2096 mil. Dzisiaj jest na liczniku ok. 2800 mil.

Znajomi "harlejowcy" cisną mnie, żebym jeszcze z nimi gdzieś podjechał, ale kiedy ja mogę - oni nie mogą. I na odwrót. Więc snuję się sam albo z sąsiadem (jeździ Triumph'em Bonneville).

Zima się zbliża, powoli trzeba myśleć o "odkurzeniu" motocykla, przed-zimowym serwisie, posprawdzaniu koniecznych miejsc, przykryciu i czekaniu do lepszych czasów. Chyba, że znowu przyjdzie powódź i trzeba będzie wyprowadzić motór na wyżej położone tereny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Kolega ze wsi obok nerkę by oddał za takiego, cyrograf, myślę, też by podpisał

> Ah, te nasze przyziemne pokusy... Vanitas vanitatum et omnia vanitas...

> Ale radocha nieziemska.

Ma założone jakieś tłumiki, że jak jadę swoją wiertarką za nim / przed nim - to za żadne skarby nie słyszę swojego silnika/tłumika(ów).

Osobiście mi się podoba ten jego Triumph, niedaleko jest dealer Triumpha (i serwis też), więc w naszych okolicach ten motor ma co najmniej sens. Ale gościu jest Brytyjczykiem (konkretnie Walijczykiem z Cardiff) - więc ma fysia na punkcie wszystkiego, co angielskie. Oczywiście jeździ w szaliku w kratkę szetlandzkiej wełny i mi nawet taki dał na wyjazd w ziąb taki, że po 10 minutach nie czułem szyi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ale gościu jest Brytyjczykiem (konkretnie

> Walijczykiem z Cardiff) - więc ma fysia na punkcie wszystkiego, co angielskie. Oczywiście jeździ w szaliku w kratkę szetlandzkiej wełny

I może jeszcze termosik na five o'clock ??? zlosnik2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I może jeszcze termosik na five o'clock ???

Z tego, co wiem, to nie. Ale też zwykle jeździliśmy rano, więc do tej godziny było zasadniczo dużo czasu.

Ale Triumphek ładny.

Lusterka ma umieszczone pod manetkami no i z tyłu niewiele wnoszące światło pozycyjne/stopu/kierunkowskaza składające się (chyba) z 5 LEDów spineyes.gif

Linka do dużego zdjęcia motorka bardzo podobnego do rzeczonego Triumpha: jakiś tekst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.