Skocz do zawartości

Nowe do 150tys


Marcinekkk

Rekomendowane odpowiedzi

> specialnie nic nie pisalem nic o faworytach

> golf na mega minus

> jest paskudny , a tak to same plusy

jeśli już nie Golf R (to także mój faworyt) to może coś z innej zupełnie beczki - Alfa Giulietta QV (i zostanie dużo kasy na mody) albo Leon Cupra (i też zostanie sporo kasy). No albo kolejny raz Meganka (ale to chyba bez sensu)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jeśli już nie Golf R (to także mój faworyt) to może coś z innej zupełnie beczki - Alfa Giulietta QV

> (i zostanie dużo kasy na mody) albo Leon Cupra (i też zostanie sporo kasy).

o alfy nie widzialem

znasz jakies firmy od modow najlepiej z gotowymi pakietami?

seat dupra odpada bo to fabia sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> o alfy nie widzialem

z zewnątrz - rzecz gustu, ale środek jak dla mnie zdecydowanie na plus, nawet już w "niższych" wersjach, QV to już naprawdę ok.gif Choć muszę przyznać, ze przedliftowy środek z aluminiową deską podobał mi się bardziej ok.gif

> znasz jakies firmy od modow najlepiej z gotowymi pakietami?

wiem że modzeniem grupy Fiata zajmuje się Cinsoft (polecany także i tu, na AK) - myślę, że tam Ci coś doradzą, ja się niestety nie znam.

> seat dupra odpada bo to fabia sport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> to na tor wezme megane

> ma byc cos nowego rownie, z przewaga na bardziej predkiego

> 400+ po pakiecie

No to Alfa raczej odpada - softem robią ją na ok. 275-280KM, ktoś z zagranicznego forum ma ją zrobioną na 305KM. Do 400KM to daleko... Przy takich wymaganiach celowałbym jednak w Golfa R, który będzie dużo lepiej "rozgryziony" przez tunerów. Np. Compsport chwali się modyfikacją Stage 4 dla silników Turbo FSI - 420KM przy seryjnych wtryskach, ponoć zakuwanie korbowodów też nie jest potrzebne do 520Nm, a sprzęgło wytrzymuje do 600Nm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ponioslo go troche

Ja rozumiem, ze to marzenie wszystkich Polakow ale bez przesady.

Przemyslalem sprawe i masz dwie opcje. Albo brac Golfa R co w sumie nie jest glupim pomyslem nie ma beznadziejnych dla niektorych kultowych foteli w krate i sporo mocy, dodatkowo mozna go dlubnac.

Moze uda sie wyrwac 135i ale to znow nie bedzie tak hardcorowe jak Golf. Albo jeszcze poczekac na Mustanga 3.7? Niestety Camaro juz nie oferuja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Tylko nowe

> powinno byc:

> szybkie,twarde

> moze byc glosne

Seria 1. 125i 218KM wystarczy? Bo M135i to 174kzł w podstawie wg konfiguratora (dojdą jakieś rabaty pewnie, ale do 150kzł to chyba ciężko będzie zejść).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Brzydszy od Golfa VII. Poprzednie Imprezy były piękne.

widziales na zywo ?

bo na zdjeciach faktycznie nie wyglada

na zywo WRX robi zajewrażenie serduszka.gif

i tak jak widzialem render i zdjecia to pisałem ze źle skrecili

(w sumie jesli o deske rozdzielcza chodzi wciaz tak twierdze )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.