Skocz do zawartości

Błąd lakiernika?


Alfi

Rekomendowane odpowiedzi

> Jakiś czas (czerwiec 2013) temu była malowana maska, dziś podczas oglądania samochodu znalazłem

> takie piękności? NIE było tego wcześniej, czy jest szansa na poprawkę z winy lakiernika?

> Jest to w różnych miejscach porozrzucane.

Lipa , ale nie liczyłbym na poprawke, 1,5 roku minelo, powie ze pewnie malowales u kogos innego albo w ogole to już ktoras z kolei maska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś czas (czerwiec 2013) temu była malowana maska, dziś podczas oglądania samochodu znalazłem

> takie piękności? NIE było tego wcześniej, czy jest szansa na poprawkę z winy lakiernika?

> Jest to w różnych miejscach porozrzucane.

szpachel chyba się zsiadła, pewnie źle był odtłuszczony element przed lakierowaniem. Nie wiem czy jest sens z tym jechać do lakiernika po 1,5 roku, no chyba ze pojedziesz i może się dogadasz ze pomaluje Ci to po kosztach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> szpachel chyba się zsiadła, pewnie źle był odtłuszczony element przed lakierowaniem. Nie wiem czy

> jest sens z tym jechać do lakiernika po 1,5 roku, no chyba ze pojedziesz i może się dogadasz

> ze pomaluje Ci to po kosztach

Maska była malowana ze względu na odpryski od kamieni, i o dziwo to zrobiło się tam gdzie kiedyś nie było odprysków spineyes.gif

Nie była to maska uderzona czy uszkodzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Maska była malowana ze względu na odpryski od kamieni, i o dziwo to zrobiło się tam gdzie kiedyś

> nie było odprysków

> Nie była to maska uderzona czy uszkodzona.

nawet jak były to minimalne odpryski lakieru to czymś musiał lakiernik je zapełnić, zawsze na element idzie minimalnie szpachli, no chyba że jest to nowy element w stanie idealnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a to są lakiernicy którzy dają gwarancje? to chyba by musieli tez dawac faktury ?

A to takie dziwne? Ostatnio nawet nic nie mówiłem Sam zapytał czy chcę fakturę czy paragon. W porządnym warsztacie nie ma problemu inne omijam. palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Lipa , ale nie liczyłbym na poprawke, 1,5 roku minelo, powie ze pewnie malowales u kogos innego

> albo w ogole to już ktoras z kolei maska.

Jak robil poza stodola to czasami sie da.

Po 20 miesiacach poprawial mi lakiernika klape bagaznika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakiś czas (czerwiec 2013) temu była malowana maska, dziś podczas oglądania samochodu znalazłem

> takie piękności? NIE było tego wcześniej, czy jest szansa na poprawkę z winy lakiernika?

> Jest to w różnych miejscach porozrzucane.

Rozmawiałeś z lakiernikiem?

U mnie po około 8 miesiącach wyszło coś takiego sick.gif

IMG_8048.jpg

Lakiernik stwierdził:

Quote:

po 8 miesiącach mam to w dupie


facepalm%5B1%5D.gif

Jeżeli ktoś planuje lakierować auto w Gorlicach to mogę dać namiar gdzie tego nie robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Powoli dochodzę do wniosku że warto otwierać swoją działalność, i robić tak aby pieprzyło się

> wszystko po 12m-cach

Żeby coś sie zepsuło dokładnie po skończeniu gwarancji trzeba być naprawdę dobrym specjalistą i nie mówię tego z przekąsem a najbardziej serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Rozmawiałeś z lakiernikiem?

> U mnie po około 8 miesiącach wyszło coś takiego

> Lakiernik stwierdził: Quote:

> po 8 miesiącach mam to w dupie

> Jeżeli ktoś planuje lakierować auto w Gorlicach to mogę dać namiar gdzie tego nie robić.

Ała zlosnik.gif

Czekam na odzew lakiernika hmm.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Już wiem na czym stoję

> Lakiernik daje 6 m-c gwarancji na malowanie....

> ALE mam podjechać jeśli wystarczy polerka to zrobi za free, a jak malowanie to po kosztach

> pomaluje...

gwarancji to on może dawać ile chce, albo i wcale. UE jest bezlitosna i na usługę z materiałem masz 24mce odpowiedzilności wykonawcy wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> gwarancji to on może dawać ile chce, albo i wcale. UE jest bezlitosna i na usługę z materiałem masz

> 24mce odpowiedzilności wykonawcy

Pierwsze słyszę. icon_eek.gificon_eek.gificon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Pierwsze słyszę.

naprawa na materiałach dostarczonych/zakupionych w warsztacie jest traktowana jako normalna sprzedaż konsumencka.

Nie sądzę żeby ktoś woził materiały potrzebne do naprawy lakiernikowi wink.gif Naturalnie wypadałoby mieć rachunek ect.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ja bym chciał tylko zobaczyć to na papierze, żeby się mieć czym podeprzeć. Więc chętnie usłyszę

> gdzie można o tym przeczytać.

http://www.eporady24.pl/reklamacja_naprawy_samochodu,pytania,4,54,687.html

http://www.auto-swiat.pl/eksploatacja/za-co-odpowiada-warsztat/vf8d8

to tak pierwsze z brzegu, więcej już sobie chyba znajdziesz sam wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.