Skocz do zawartości

Volkswagen Passat CC - gdzie tanio kupie


fater

Rekomendowane odpowiedzi

> Marzy mi się ten samochód. W grę wchodzi używka. Podeślecie jakieś namiary na gości którzy mają w

> ofercie takie cudo po okazyjnej cenie ?

Chcesz kupić strupa czy auto którym będziesz się cieszyć?

Zresztą napisz do Jay'a on ma perełki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marzy mi się ten samochód. W grę wchodzi używka. Podeślecie jakieś namiary na gości którzy mają w

> ofercie takie cudo po okazyjnej cenie ?

Sortuj po cenie olx/otomoto, lub napisz priv to Ci załatwię jeszcze taniej niż najtańszy tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marzy mi się ten samochód. W grę wchodzi używka. Podeślecie jakieś namiary na gości którzy mają w

> ofercie takie cudo po okazyjnej cenie ?

Proszę bardzo, najtańszy jakiego ma sens w ogóle oglądać:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-dsg-salon-polska-1-wl-fv23-aso-C35875411.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 60kPLN za auto z przebiegiem 200kkm to trzeba miec fantazje

Jay Ci zrobi 80kkm. ok.gif

Ten jest najtańszy, nie najlepszy. Kilka tys. więcej i masz z rozsądnym przebiegiem.

ok.gif

EDIT: O ten jest wart uwagi:

http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-2-0-tdi-dsg-C36048279.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marzy mi się ten samochód. W grę wchodzi używka. Podeślecie jakieś namiary na gości którzy mają w

> ofercie takie cudo po okazyjnej cenie ?

Co znaczy okazyjna cena? Jak Ci cena odpowiada to próbuj targować jeszcze. Będziesz miał najtańszego 5 osobowego CC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jakies 110-120kPLN minimum.

Tak od 130 to już będzie taki żeby nie było wstydu przed Ryśkiem.

Co ciekawe, za tę samą cenę masz Alltracka 2.0 TDI DSG.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Z takim wypasem?

> Popatrz, a mi nikt nic taniej nie zaproponował

Nie. Klimatronik, ksenony, tempomat, telefon, bez skóry. Tyle chciałem i tyle było. Reszty nie pamiętam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Marzy mi się ten samochód. W grę wchodzi używka. Podeślecie jakieś namiary na gości którzy mają w

> ofercie takie cudo po okazyjnej cenie ?

Ściągaj z USA - będziesz miał 2013 lub 2014 za ok 60-70 tyś- praktycznie nowe! Sam sobie tak w ub roku kupiłem CC z przebiegiem ...817 mil

288273811-cc.jpg

288273811-cc2.jpg

Auto fajne ale serwis fatalny- spalanie 2.0 TFSI 211 koni między 7 a 10 litrów

w wypasie brakowało szklanego dachu i aktywnego zawieszenia

post-33228-14352529012359_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ściągaj z USA - będziesz miał 2013 lub 2014 za ok 60-70 tyś- praktycznie nowe! Sam sobie tak w ub

> roku kupiłem CC z przebiegiem ...817 mil

> Auto fajne ale serwis fatalny- spalanie 2.0 TFSI 211 koni między 7 a 10 litrów

> w wypasie brakowało szklanego dachu i aktywnego zawieszenia

Przy obecnym kursie dolara to na pewno grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W tej cenie proponowano mi kastrata czyli 4x2.

> 4x4 zaczynał się od 155 tys plus gadżety i było blisko 190.

A kiedy? Bo latem przed premierą nowego modelu robili niezłe rabaty.

Cennikowo on też więcej stał ale zrobili od tego jakiś rabat i tak wyszło. Myślałem nad tym i nad Antarą (po rabatach 120k) ale mi się plany pozmieniały i w końcu kupiłem okazyjnie używanego Outlandera za dużo mniejsze pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ściągaj z USA - będziesz miał 2013 lub 2014 za ok 60-70 tyś- praktycznie nowe! Sam sobie tak w ub

> roku kupiłem CC z przebiegiem ...817 mil

> Auto fajne ale serwis fatalny- spalanie 2.0 TFSI 211 koni między 7 a 10 litrów

> w wypasie brakowało szklanego dachu i aktywnego zawieszenia

Przepraszam za offtop ale to w tle to jest Twoja chałupa? Wypas. ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Uwierz że kupi w naprawdę przyzwoitym stanie świeże autko- ten model nie ma wysokich cen . Jak

> swoje kupowałem dolar był po ok 3,40

A jak radio, światła (ma ksenony?), zegary i inne takie? Da się bezboleśnie przestawić czy trzeba się użerać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> no działki ok 1,4 ha w tym staw z pstrągami - fajnie się griluje ale komary tną niemiłosiernie

Chałupa mi się podoba. A garaż ma niewiele mniejszy od mojego domu. hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> A jak radio, światła (ma ksenony?), zegary i inne takie? Da się bezboleśnie przestawić czy trzeba

> się użerać?

Radio RNS 510,

bixenon aktywny skrętny plus statyczne doświetlanie HPM

- zegary- polskie menu już jest a km/h wyświetla w czasie jazdy na środku ok.gifok.gif

288273878-cc3.jpgIThankYou.gif

post-33228-14352529015408_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Konkretnie we wrześniu. Katalogowo 188 tys i od tego rabat 11 %.

> Więcej nie dostałem bo nie jestem VIPem

Ja też nie jestem. Ale katalogowo to ten mój stał coś po 160. To by może jakoś pasowało nawet.

Może po prostu szczęście miałem bo mieli ciśnienie żeby sprzedać. BTW, w podobnej cenie mieli CC demo z silnikiem 1.4 TSI (coś koło 120-130, nie pamiętam dokładnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Radio RNS 510,

> bixenon aktywny skrętny plus statyczne doświetlanie HPM

> - zegary- polskie menu już jest a km/h wyświetla w czasie jazdy na środku

Plus VW jest w sumie taki że części pełno to można sobie poprzekładać jakby co.

ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Plus VW jest w sumie taki że części pełno to można sobie poprzekładać jakby co.

bez problemu- jest trochę różnic- zegary, tylne lampy tunel środkowy nie ma np klapki na wnęce na napoje- po tym poznasz głownie wersje USA- praktycznie w ogłoszeniach 2.0TSI to same wersje z USA

288273891-cc4.jpg

aha- samochód miał opony wielosezonowe grinser006.gif

post-33228-14352529016024_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W czym tkwi fenomen tego auta, żeby za sześciolatka płacić ponad połowę wartości nowego?

Naukowcy jeszcze tego nie zbadali, ale polscy handlarze po długotrwałych badaniach empirycznych znaleźli przyczynę: prestiż

grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Ściągaj z USA - będziesz miał 2013 lub 2014 za ok 60-70 tyś- praktycznie nowe! Sam sobie tak w ub

> roku kupiłem CC z przebiegiem ...817 mil

> Auto fajne ale serwis fatalny- spalanie 2.0 TFSI 211 koni między 7 a 10 litrów

> w wypasie brakowało szklanego dachu i aktywnego zawieszenia

Co z nim bylo nie tak? Srednio sie oplaca targac nieuszkodzone. Mienie przesiedlencze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Proszę bardzo, najtańszy jakiego ma sens w ogóle oglądać:

> http://otomoto.pl/volkswagen-passat-cc-dsg-salon-polska-1-wl-fv23-aso-C35875411.html

200kkm to to koledzy z firmy zlomem nazywaja…

60k pln za cos takiego? Powariowali ci co to kupuja...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 200kkm to to koledzy z firmy zlomem nazywaja…

> 60k pln za cos takiego? Powariowali ci co to kupuja...

ja bez problemu odkupię od kolegów takie z nalotem 200kkm po cenie złomu ok.gif obawiam się jednak, że wtedy nagle okaże się, że to są wciąż pełnowartościowe okazy hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ja bez problemu odkupię od kolegów takie z nalotem 200kkm po cenie złomu obawiam się jednak, że

> wtedy nagle okaże się, że to są wciąż pełnowartościowe okazy

inny swiat - u mnie nikt nie jezdzi autem z przebiegiem powyzej 150kkm

co z tym firmy leasingowe robia to nie wiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Co z nim bylo nie tak? Srednio sie oplaca targac nieuszkodzone. Mienie przesiedlencze?

uszkodzony prawy błotnik felga, zgięty wahacz, półoś, pęknięta lampa i uszkodzona chłodnica klimy i naderwany zderzak.potem się okazało że uszkodzone było przy błotniku mocowanie pasa przedniego, a że jest plastikowo metalowy to wpadł nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> uszkodzony prawy błotnik felga, zgięty wahacz, półoś, pęknięta lampa i uszkodzona chłodnica klimy i

> naderwany zderzak.potem się okazało że uszkodzone było przy błotniku mocowanie pasa

> przedniego, a że jest plastikowo metalowy to wpadł nowy.

To teraz cena sie zgadza. zlosnik.gif Znajomy targa auta z USA ostatnio CC widzialem w rozych kontenerach zeby clo mniejsze bylo. Poduchy z deska gdzie indziej plynely. zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> 200kkm to to koledzy z firmy zlomem nazywaja…

> 60k pln za cos takiego? Powariowali ci co to kupuja...

Bo za służbowe się bujać to każdy cwaniak ok.gif Troszkę sytuacja się zmienia jak za swoje trzeba kupić i za swoje tankować. Znam takich waszmościów i kobietki...Służbóweczka była, wyjazdy w każdy weekend w Polskę, zwiedzanie, itd. Pojawiło się dziecko, zabrali służbówkę, trzeba było kupić za swoje, wcześniej auto powyżej 100 tys to już "dojechane" mawiali, kupili takiego co ma teraz ponad 200 i połowa malowana i mówią teraz że dobre auto-dziwne co?Aaaa no i wycieczki się skończyły bo się okazuje, że paliwo to sporo kosztuje, szok prawda?No i do teściowej jak żona z dzieckiem tam jest taniej pojechać busem i autobusem niż swoim, bo busem za stówkę się obraca w obie strony, a samochodem dwieście pięćdziesiąt trzeba wydać, no i eksploatacja leci, niedługo rozrząd do zmiany itd...

Za służbowe jak się spotykaliśmy to cwaniactwo Ąę tylko drogie łiski pija, jak się spotykamy na grillu w gronie znajomych to przywożą piwo w puszce +20% GRATIS z Biedry bo cena dobra była.

To takie paradoksy korposzczurów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Bo za służbowe się bujać to każdy cwaniak Troszkę sytuacja się zmienia jak za swoje trzeba kupić

> i za swoje tankować. Znam takich waszmościów i kobietki...Służbóweczka była, wyjazdy w każdy

> weekend w Polskę, zwiedzanie, itd. Pojawiło się dziecko, zabrali służbówkę, trzeba było kupić

> za swoje, wcześniej auto powyżej 100 tys to już "dojechane" mawiali, kupili takiego co ma

> teraz ponad 200 i połowa malowana i mówią teraz że dobre auto-dziwne co?Aaaa no i wycieczki

> się skończyły bo się okazuje, że paliwo to sporo kosztuje, szok prawda?No i do teściowej jak

> żona z dzieckiem tam jest taniej pojechać busem i autobusem niż swoim, bo busem za stówkę się

> obraca w obie strony, a samochodem dwieście pięćdziesiąt trzeba wydać, no i eksploatacja leci,

> niedługo rozrząd do zmiany itd...

> Za służbowe jak się spotykaliśmy to cwaniactwo Ąę tylko drogie łiski pija, jak się spotykamy na

> grillu w gronie znajomych to przywożą piwo w puszce +20% GRATIS z Biedry bo cena dobra była.

> To takie paradoksy korposzczurów.

W dziwnym towrzystwie sie widac obracasz wink.gif

Dlaczego mieliby komus zabierac auto z powodu dziecka? icon_eek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> W dziwnym towrzystwie sie widac obracasz

> Dlaczego mieliby komus zabierac auto z powodu dziecka?

Dlatego, że to kobieta była/jest PH i na czas jej zwolnienia ciążowego/macierzyńskiego zatrudniana jest kolejna osoba?Co w tym dziwnego? niewiem.gif

PS Firma handlowa z tych "luksusowych" i co ciężko się dostać jako PH, więc nie sądzę, by mniejsze firemki były tak rozrzutne że na 1,5-2 lata płacą za auto a zostawiają je, a zmiennikowi kupują kolejne, bo to dopiero byłoby dziwne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie. Kolega pracuje jako PH w duzej firmie i sluzbowke moze uzywac do celow prywatnych oraz na urlop ale tylko 2 tygodnie. Jezeli bierze 3 tygodnie urlopu to po 2 tygodniu mysi oddac samochod, telefon i laptop takie maja zasady.

Poki co bral tylko 2 tygodniowe urlopy i mogl jezdzic autem sluzbowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.