Skocz do zawartości

Robi ktoś prawko aktualnie?


Swider

Rekomendowane odpowiedzi

> Nie wiem jak u Ciebie, ale kumpel zdawał w czasie rzęsistej ulewy w Gdyni. Panowie egzaminatorzy

> zamiast przesunąć egzamin oblewali za każdy najdrobniejszy błąd na placu, byle w tą ulewę na

> miasto nie jechać. 3/4 kursantów oblało wtedy na hamowaniu awaryjnym...

akurat zdaje z tego manewru moga zwolnic w deszczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Nie wiem jak u Ciebie, ale kumpel zdawał w czasie rzęsistej ulewy w Gdyni. Panowie egzaminatorzy

> zamiast przesunąć egzamin oblewali za każdy najdrobniejszy błąd na placu, byle w tą ulewę na

> miasto nie jechać. 3/4 kursantów oblało wtedy na hamowaniu awaryjnym...

U mnie koleżanka zdawała w grudniu jakieś 2 czy 3 lata temu i patrzyli na każdego przez palce na egzaminie (3 szt zdawały, 3 sztuki zdały). Nie kazali mocno hamować. Nie kazali rozpędzać się do 50 na szybkim slalomie. Na mieście luz, bo przecież trzeba uważać żeby się nie wyglebić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wjedziesz słupek to tylko ślepy egzaminator pomoże wink.gif

Prawda jest taka,że ogromna większość pada na wolnych manewrach, a tam nie da się nie zauważyć błędów (potrącenie pachołka, podparcie,itp.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak wjedziesz słupek to tylko ślepy egzaminator pomoże

> Prawda jest taka,że ogromna większość pada na wolnych manewrach, a tam nie da się nie zauważyć

> błędów (potrącenie pachołka, podparcie,itp.).

Zgadza się. Ale zakładam że na egzamin idzie się przygotowany. Chyba że ktoś lubi zostawić xxx kasy (nie wiem ile teraz egzamin kosztuje) na ładowanie w pupcie WORD'a żeby wyglądał ładniej niż budynki ZUS (zakładam że egzamin kosztuje ze 150zł więc taki WORD zarabia te 150zł w 10 minut) zlosnik.gif

W razie czego jakby ktoś chciał wykorzystać opcję numer 2 to mogę od razu podać numer konta grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piątek, godz. 11:30.

Podczas zapisywania powstała afera o wymagane obuwie, ale mam zgodę na buty motocyklowe. (Jakby ktoś nie słyszał o tym, to przepisy wymagają "sznurowane obuwie na płaskiej podeszwie").

Jutro 2 godziny placyku, we czwartek miasto z placykiem WORD, a w piatek przed samym egzaminem 2 godziny. Trzymajcie kciuki ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> As jazdy

Placyk na ul.Poziomej,czy już w innym miejscu mają?

Ja robiłem kat"A" w zeszłym roku,było trochę problemów na placyku,ale finalnie udało mi się zaliczyć praktyczny za 3 razem.

Powodzenia waytogo.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Placyk na ul.Poziomej,czy już w innym miejscu mają?

> Ja robiłem kat"A" w zeszłym roku,było trochę problemów na placyku,ale finalnie udało mi się

> zaliczyć praktyczny za 3 razem.

> Powodzenia

Dziękuję. Tak. Pozioma. A czemu aż 3x podchodziles? Ja jestem dobrej myśli co do tego piątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję. Tak. Pozioma. A czemu aż 3x podchodziles? Ja jestem dobrej myśli co do tego piątku.

Miałem problem z wolnym slalomem.

O ile na motocyklu szkoleniowym nie było problemów,to na egzaminie mi nie poszło.Pisałem o tym jakiś czas temu:

Archiwum palacz.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Miałem problem z wolnym slalomem.

> O ile na motocyklu szkoleniowym nie było problemów,to na egzaminie mi nie poszło.Pisałem o tym

> jakiś czas temu:

> Archiwum

Dziękuję. Pół nocy nie spałem po tym co opisałeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Dziękuję. Pół nocy nie spałem po tym co opisałeś...

Będzie dobrze,ja się za mocno nakręciłem na zdanie egzaminu,a zdałem dopiero gdy podszedłem do niego na chłodno,że tak się wyrażę.

Wiedziałem,że umiem zdać ten egzamin,tylko nie sądziłem,że to takie stresujące i ten stres mnie mocno usztywniał(dla dociekliwych wyjaśnie,że nie chodzi o jazde ze wzwodem)

grinser006.gif

Dodatkowo,dużo wnosi przejażdżka na placu WORD'u,zwłaszcza w zestawieniu z placem na Poziomej.

Jest dużo miejsca,do rozpędzenia i wyhamowania,ale najważniejsze jest z mojego doświadczenia to,że na placu egzaminacyjnym ósemkę robisz w miejscu gdzie teren nie jest płaski.

W jedną stronę masz lekko pod górkę,po nawrocie lekko z górki.

Warto podjechać i przećwiczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało sie! Zdałem egzamin na prawo jazdy A!

Dziś rano jeszcze robiłem placyk, potem oczekiwanie w stresie na egzamin.

Gdy przywitałem sie z egzaminatorem stres powoli mijał. Człowiek super sympatyczny i wyluzowany. Wszystko objaśnił po kolei, pogadaliśmy, podpytałam w międzyczasie czy motor rozgrzany. Powiedział ze tak. Zaproponował, ze po zadaniu z przestawianiem motocykla będę mógł sobie strzelić pare kólek zeby sie wczuć i rozgrzać motor. Super.

Po czym zaczęły się zadania z jazdy. Wszystko udało mi sie zrobić bez błędów.

Szkoła jazdy As Białystok polecam, egzaminatora takiego jak ja miałem wszystkim zdającym życzę!

LWG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> No i stało sie! Zdałem egzamin na prawo jazdy A!

> Dziś rano jeszcze robiłem placyk, potem oczekiwanie w stresie na egzamin.

> Gdy przywitałem sie z egzaminatorem stres powoli mijał. Człowiek super sympatyczny i wyluzowany.

> Wszystko objaśnił po kolei, pogadaliśmy, podpytałam w międzyczasie czy motor rozgrzany.

> Powiedział ze tak. Zaproponował, ze po zadaniu z przestawianiem motocykla będę mógł sobie

> strzelić pare kulek zeby sie wczuć i rozgrzać motor. Super.

> Po czym zaczęły się zadania z jazdy. Wszystko udało mi sie zrobić bez błędów.

> Szkoła jazdy As Białystok polecam, egzaminatora takiego jak ja miałem wszystkim zdającym życzę!

> LWG

20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> stary aleś poszedł jak burza

> dwa miechy temu kupiłeś 125 a juz przsiadka będzie

> podziwiam i zazdraszczam

Burza...? cfaniaczek.gif

2 tygodnie po tym jak nagle sobie wymyśliłem, że będę jeździł na moto, miałem już termin egzaminu i R6 w garażu palacz.gif

Gratki dla kolegi za zdanie egzaminu. Szerokości!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Burza...?

> 2 tygodnie po tym jak nagle sobie wymyśliłem, że będę jeździł na moto, miałem już termin egzaminu i

> R6 w garażu

> Gratki dla kolegi za zdanie egzaminu. Szerokości!

RSSSSSSSs wiesz w pewnym wieku pewne rzeczy juz trwają... jakby to powiedzieć.... dłużej ;-)DDDDD i to co dla prawie 40 latka jest burzą dla 20-30 jest w innym wymiarze :-) :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> RSSSSSSSs wiesz w pewnym wieku pewne rzeczy juz trwają... jakby to powiedzieć.... dłużej

> ;-)DDDDD i to co dla prawie 40 latka jest burzą dla 20-30 jest w innym wymiarze :-) :-

Ereseseeeseres w każdym temacie jest NAJSZYBSZY, absolutnie w KAŻDYM - nawet nie jak 20 latek, ale jeszcze szybszy...jak 16 latek... hehe.gifgrinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Widziałem kwity potwietdzające to wydarzenie w ORYGINALE, a że Swidrowi wobec tego 125tka już nie

> będzie potrzebna, to zabrałem ją ze sobą...

ok.gifok.gifok.gif

Dojechaliście bez przygód? Miło było Cię poznać. Niech się Hyo dobrze sprawuje cool.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> I wzajemnie.

> Dojechaliśmy ok. 20:40, bez niespodzianek, choć całą drogę lał deszcz.

fajny kawał maszynki nie? :-) i człowiek nie wygląda i nie siedzi jak na skuterze jakimś jak Sancho Pansa tylko po ludzku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.