Skocz do zawartości

Które marki samochodowe dają rabaty?


SzefSzefow

Rekomendowane odpowiedzi

Jako, że staruszek rozbił Ceeda to rozgląda się teraz za nowym samochodem (klasa C maksymalne wyposażenie) i teraz pytanie: które marki przyznają rabaty, a które nie?

 

Wiem, że z KIA były problemy z jakakolwiek negocjacją, a jak jest teraz?

 

Z pewnoscią macie większe doswiadczenie w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia daje, ale dla pewnych grup zawodowych, np. tej co jeżdża nimi służbowo z jakimiś dziwnymi niebieskimi lampkami na dachu.

 

Ja bym się napalał na rabat, np. w Citroenie potrafią dać nawet 25% od cennika na C5, ale nie myśl że Twoje auto po roku będzie warte tyle co za nie zapłaciłeś - utrata wartości będzie leciała od ceny z faktury bo rabat/promocja jest dostępna dla każdego.

 

Ale żeby nie było offtopa to niech sobie obejrzy C4, teraz widzę że nie ma żadnych promocji ale zaraz pewnie z czymś wyskoczą, bez problemu można zejść z 15-17% od cennika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Citroen jest znany z wielkich rabatów :)

 

Niestety, utrata wartosci mojego staruszka nie interesuje, gdyby było inaczej to kupiłby demówkę czy testówkę ;]

 

Wysłałem zapytanie o Aurisa do kilku salonów w PL, wiec Toyota daje rabaty.

 

Ale jak jest z:

 

Mazdą,

Fordem,

VW,

Peugeotem,

Volvo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia daje, ale dla pewnych grup zawodowych, np. tej co jeżdża nimi służbowo z jakimiś dziwnymi niebieskimi lampkami na dachu.

 

Ja bym się napalał na rabat, np. w Citroenie potrafią dać nawet 25% od cennika na C5, ale nie myśl że Twoje auto po roku będzie warte tyle co za nie zapłaciłeś - utrata wartości będzie leciała od ceny z faktury bo rabat/promocja jest dostępna dla każdego.

 

Ale żeby nie było offtopa to niech sobie obejrzy C4, teraz widzę że nie ma żadnych promocji ale zaraz pewnie z czymś wyskoczą, bez problemu można zejść z 15-17% od cennika.

 

 W przypadku Citroena to juz raczej nie bedzie tak rozowo z rabatami jak kiedys, bo kilka miesiecy temu urealnili cenniki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 W przypadku Citroena to juz raczej nie bedzie tak rozowo z rabatami jak kiedys, bo kilka miesiecy temu urealnili cenniki ;)

 

Chyba czytają AK i widzieli żale Wujkacybula :D

 

Nie wiem jak z innymi modelami, ale dla C4 jakoś słabo wygląda to urealnienie - C4 BlueHDi 120 Shine z navi, alarmem i gniazdkiem 220V kosztuje 87500, 2 lata temu wychodziło chyba 89000 za exclusive z tym samym wyposażeniem, minus 17% :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako, że staruszek rozbił Ceeda to rozgląda się teraz za nowym samochodem (klasa C maksymalne wyposażenie) i teraz pytanie: które marki przyznają rabaty, a które nie?

 

Wiem, że z KIA były problemy z jakakolwiek negocjacją, a jak jest teraz?

 

Z pewnoscią macie większe doswiadczenie w temacie :)

 

Kia daje dla rolników i duchownych, chyba o ile pamiętam to -20% (na Sorento).

Wszytsko zależy jaki model i kiedy kupujesz, mój ojciec jak kupował Cee'da nic nie dostał, bo był to nowy model, identycznie było ze Sportage, dostał duże zniżki na przeglądy +dywaniki. Teraz jeżeli nie jest to nowy model to coś tam się ugra ale i tak najlepiej zrobić rundę a potem przy negocjacji straszyć ofertą konkurencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skodzie floty robią dość dobrą sprzedaż i ciężko "Szaremu wyjadoaczowi" wyrwać dobry rabat.. My dwa lata temu na O3 wyrwaliśmy kilka procent (nie chce mówić ile bo nie pamiętam i nie chce wprowadzać w błąd). To było nasze drugie auto z tego salonu (i serwisujemy też w tym ASO) więc negocjacje były "łatwiejsze" - chociaż walczyli z nami o każdy procencik.. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie okażę się że trzeba wziąć kredyt - gdzieś muszą odbić sobie prowizję.

A co stanie się w sytuacji, gdy weźmiemy taki kredyt i zgodnie z prawem po kilku dniach zrezygnujemy z niego praktycznie bezkosztowo? Czy wtedy cena skoczy w górę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.