Skocz do zawartości

[KzAK] Nowe do 130K dla 2+2


lisik

Rekomendowane odpowiedzi

101% to rewelacyjnie - ale chyba nie przy wplacie 10%?

Przy wplacie 10% ale przy cenie cennikowej czyli 210 zamiast 166 po rabacie.

 

Anyway, bylem tez w fordzie, i kurcze galaxy super. Smax gorzej... Na papierze tylko kilka cm ale nizszy jest o 10cm i przez to wyglada na duzo mniejszy ale nie warto doplacac do galaxy jakichs 15000 wiec czekam na wycene smax tdci 180. Tyle, ze przynajmniej na papierze wyglada mulowato. Nie mialem mozliwosci jazdy bo dwulatke ze soba targalem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przy wplacie 10% ale przy cenie cennikowej czyli 210 zamiast 166 po rabacie.

 

W przyrodzie nic nie ginie. Nie da się dostać rabatu i leasingu 101% (chyba że od zawyżonej ceny, która i tak obowiązuje tylko w cennikach), gdzieś muszą zarobić.

 


Nie mialem mozliwosci jazdy bo dwulatke ze soba targalem

 

Ja na jazdy próbne jeżdżę z dzieckiem. To dobry test auta, przy okazji wiadomo czy się łatwo fotelik montuje, czy dziecku wygodnie, czy ma dość miejsca etc. Sprzedawcy nigdy nie protestowali a dzieciak też ma frajdę.

;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W przyrodzie nic nie ginie. Nie da się dostać rabatu i leasingu 101% (chyba że od zawyżonej ceny, która i tak obowiązuje tylko w cennikach), gdzieś muszą zarobić.

 

 

 

 

Ja na jazdy próbne jeżdżę z dzieckiem. To dobry test auta, przy okazji wiadomo czy się łatwo fotelik montuje, czy dziecku wygodnie, czy ma dość miejsca etc. Sprzedawcy nigdy nie protestowali a dzieciak też ma frajdę.

;]

To smaxa przetestuje z zona, dwulatka, dwutygod(niowka?) Tesciowa psem i dwiema walizkami ;)

A serio to nie wiedzialem ze mozna oczekiwac od nich wpiecia wlasnego fotelika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Na citroenie i fordzie stracisz najwięcej na utracie wartości.

 

Gdybyś chciał iść w Toyotę to jestem do dyspozycji na priv.

Proponuje Avensis lub Rav4

 

http://cdn10.se.smcloud.net/t/photos/t/425920/toyota-avensis-lifting-2015_24130295.jpg

toyota-avensis-lifting-2015_24130295.jpg

 

00044JCPEG2XM8C1-C116-F4.jpghttp://i.iplsc.com/toyota-rav4/00044JCPEG2XM8C1-C116-F4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Honda Accord?

honda accord?

 

Accorda juz nie ma w cenniku :) moze cos tam jeszcze na placu stoi ale pewnie ostatki. Zerknalbym na CR-V ze 160KM dieslem. Pali nieduzo, wiec zasieg bylby dobry - w trasie grubo ponad 1000km.

130k PLN starczy na elegance a moze jakby ponegocjowac to na lifestyle.Rocznik 2015 jest cennikowo tanszy o 600 zł ( ;l  :lol:  :} ) i nawet jak dodac pakiet ubezpieczenia w cenie to bralbym 2016. Auto w miare swieze modelowo, po liftingu wiec choroby wieku dzieciecego wyeliminowane. 

Z tym silnikiem mozna wziac automat ZF 9 biegowy. doplata 7k

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nowość od Renault? Talizmana osobiście nie oglądałem ale powinien być nieźle wyposażony i komfortowy jak to Renault :)

 

Ja bym nie polecal nowosci :) wielokrotnie slyszalem od znajomych pracujacych w branzy automotive, ze aut z pierwszego roku produkcji sie nie kupuje. A najlepiej poczekac na lifting ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na citroenie i fordzie stracisz najwięcej na utracie wartości.

 

Gdybyś chciał iść w Toyotę to jestem do dyspozycji na priv.

Proponuje Avensis lub Rav4

 

O dziwo c5 traci bardzo malo, jest to bardzo poszukiwane auto, na rynku wtornym bardzo ciezko o 3-4 latka i ceny maja znacznie wyzsze niz np  passaty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O dziwo c5 traci bardzo malo, jest to bardzo poszukiwane auto, na rynku wtornym bardzo ciezko o 3-4 latka i ceny maja znacznie wyzsze niz np  passaty

 

C5 droższe od Passata ;] :

Pierwsze lepsze źródło, Citroen mnie nie zaskoczył, zamyka stawkę.

 

segment-d-88bb3c9a7a1638bcb3087e,630,0,0

 

 

resztę tutaj:

http://autokult.pl/24551,utrata-wartosci-samochodu-po-3-latach-sprawdz-ile-stracisz

 

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym co ma C5, znów coś ostatnio robił, ale jak powiedział coś za coś, że auto jest prawie x2 tańsze niż reszta ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 droższe od Passata ;] :

Pierwsze lepsze źródło, Citroen mnie nie zaskoczył, zamyka stawkę.

 

segment-d-88bb3c9a7a1638bcb3087e,630,0,0

 

 

resztę tutaj:

http://autokult.pl/24551,utrata-wartosci-samochodu-po-3-latach-sprawdz-ile-stracisz

 

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym co ma C5, znów coś ostatnio robił, ale jak powiedział coś za coś, że auto jest prawie x2 tańsze niż reszta ;) .

To dlatego ze to od cen cennikowych a za 99 to sie kupowalo exclusive w dieslu a nie golasa 1.6. Poza tym wiem z doswiadczenia bo probowalem kupic 3 letnie c5 i to taka mission impossible w rozsadnych pieniadzach. Te auta bardzo trzymaja cene. A np ceny dwuletnich galaxy czy smaxow sa przerazajaco niskie, co zniechecilo mnie do wydania 150 tysiecy na galaxy mkmo ze to swietne auto.

 

 

Edit

Allegro filtr 2012r salon pl xenon diesel, 

Passat duzy wybor 40-60 i kilka powyzej 60 

C5 kilka sztuk, cena od 51 tysiecy do 70

Srednio oba auta kolo 60 tysiecy, z tym ze passat w takiej wersji byl drozszy. A tak mala podaz c5 powoduje ze sie nie potargujesz a auta sprzedaja sie na pniu. Jest oczywiscie inaczej jak spojrzysz na trupy z francji z przebiegami pol miliona cofnietymi na 160 ale nie jest to miarodajne wiec patrzmy na sytuacje aut z rynku krajowego.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 to genialne auto. Wlanie wrocilem po 1200km za kolkiem.

To auto bije komforetem ( wyciszenie, zawias, fotele) bmw f10 525d czy nowe v60 d4 (do tej pory uwazalem fotele v60 za najlepsze) ktorymi tez mam okazje robic takie trasy.

Jedyna wady w stosunku do ww. Aut to spalanie. przy podobnym stylu jazdy Cytryna wciaga podobnie do 6 cylindrowy bmw i ok 0,5 do 1l wiecej od Volvo.

6bieg w skrzyni AT też mógłby być dłuższy bo przy 160 jest 3000obr. Wg. Mnie o 500 za wysoko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To dlatego ze to od cen cennikowych a za 99 to sie kupowalo exclusive w dieslu a nie golasa 1.6. Poza tym wiem z doswiadczenia bo probowalem kupic 3 letnie c5 i to taka mission impossible w rozsadnych pieniadzach. Te auta bardzo trzymaja cene. A np ceny dwuletnich galaxy czy smaxow sa przerazajaco niskie, co zniechecilo mnie do wydania 150 tysiecy na galaxy mkmo ze to swietne auto.

 

 

Edit

Allegro filtr 2012r salon pl xenon diesel, 

Passat duzy wybor 40-60 i kilka powyzej 60 

C5 kilka sztuk, cena od 51 tysiecy do 70

Srednio oba auta kolo 60 tysiecy, z tym ze passat w takiej wersji byl drozszy. A tak mala podaz c5 powoduje ze sie nie potargujesz a auta sprzedaja sie na pniu. Jest oczywiscie inaczej jak spojrzysz na trupy z francji z przebiegami pol miliona cofnietymi na 160 ale nie jest to miarodajne wiec patrzmy na sytuacje aut z rynku krajowego.

 

Pytanie do czego się odnoszą, w art piszą tylko o wartości info ekspert. Ja rozumiem, że Citroen duże stosuje rabaty, ale na Passata też są rabaty (w grudniu na nowy model dostałem -10%). IMHO C5 nie ma aż tak dużych rabatów, żeby pokryć różnicę w cenie używanych(12% po 3 latach).

Odnośnie ofert, to kwestia ilości oferowanych sztuk i cena wywoławcza za auto mało chodliwe jest bardzo różna od transakcyjnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 droższe od Passata ;] :

Pierwsze lepsze źródło, Citroen mnie nie zaskoczył, zamyka stawkę.

 

segment-d-88bb3c9a7a1638bcb3087e,630,0,0

 

 

resztę tutaj:

http://autokult.pl/24551,utrata-wartosci-samochodu-po-3-latach-sprawdz-ile-stracisz

 

Dzisiaj rozmawiałem ze znajomym co ma C5, znów coś ostatnio robił, ale jak powiedział coś za coś, że auto jest prawie x2 tańsze niż reszta ;) .

 

8]  Honda prawie najgorzej? Az musialem zajrzec do calosci artykułu. Niby jest tłumaczenie, że model już wiekowy (podobnie jak w wypadku Jazza) - i tu zgoda, ale jednak ceny rynkowe nie do konca potwierdzaja te wartości. Za to Civic jest na 2 miejscu. Tu tez blisko prawdy - 50% ale jak to bywa, rynek swoje. Za dobry egzemplarz z fajnym wyposazeniem trzeba bedzie polozyc wiecej - okolice 60%. Obecnie 3 latki wlasnie tyle mniej wiecej stoja na allegrach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Z szacunku dla pomagajacych w wyborze napisze ze auto juz kupione... Stanelo na starym 2,7 tonowym full size range roverze. Wrazenia na razie znakomite. Daje bardzo duzo frajdy z jazdy. Ma pelno gadzetow, jakies kamery w podwoziu, dotykowe wyswietlacze, pneumatyke, fotele nawet z elektryczna regulacja zaglowkow, grzane rowniez z tylu, grzane elektrycznie wszystkie szyby, w sumie wszystko oprocz jakichs asystentow zmiany pasa czy parkowania (czyli rzeczamy ktore w drugim aucie od razu deaktywowalem).... Czytalem internety i balem sie tego auta ale w serwisach okazalo sie ze ceny sa o polowe nizsze niz te podawane na forach (nie wiem, moze wlasciciele lubia sie dowartosciowac) i przy uwaznej eksploatacji nic nie powinno sie zepsuc (ponad konkurencje)... Czas oceni.. ale w porownaniu do ceny nowego superba zostala potezna kwota na naprawy w kieszeni. Ale geba mi sie cieszy caly czas a wiem ze passat czy inna klasa d bylaby fajnym autem ale nie ciagneloby mnie do siedzenia w aucie w garazu ;)... A logic 7 naprawde gra poteznie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.