Skocz do zawartości

Galeria [ALLEGRO]


calavera

Rekomendowane odpowiedzi

> A tym razem A4

> http://otomoto.pl/audi-100-2-8-v6-quattro-okazja-C19137513.html

kurcze normalnie w pierwszej chwili patrze o co chodzi hmm.gif

ale jak spojrzałem na fotkę tyłu to jakoś taki dziwny mi się wydał

a potem poczytałem i resztę fotek obejrzałem i... no cóż... hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Akurat to Audi to przyklad dobrego tuningu, nie ma zadnych plastikow zbednych, nie straszy

> naklejkami, fajnie zrobione i z glowa.

a mnie się nie podoba kolor, że mat 270751858-jezyk.gif

wiem to kwestja gustu.

Jednie co naprawdę mi przeszkadza w tym aucie to naklejka imitująca Abartha co tu tak pasuje jak młodzieniec do starszej Pani

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> a mnie się nie podoba kolor, że mat

> wiem to kwestja gustu.

> Jednie co naprawdę mi przeszkadza w tym aucie to naklejka imitująca Abartha co tu tak pasuje jak

> młodzieniec do starszej Pani

Popieram , zrobione ciekawie i jak na zdjęciach wygląda dosyć dokładnie , ale lakier mat (kwestia gustu) jest tragiczny , nic gorszego nie można zrobić w aucie jak pomalować w mat. facepalm%5B1%5D.gif

...i bez naklejek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

ci sami szaleńcy co kiedyś sprzedawali piękną Impalę.

projekt caprice widać już też zakończony.

pozazdrościć takiej pasji/zabawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> jakiś tekst

ten dach to wygląda jakby wcześniej był oklejony jakimś materiałem, po którego zerwaniu zostały paski czarnej taśmy/kleju sick.gif

poza tym to spasowanie niektórych elementów pozostawia conieco do życzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten koleś ma niezłą fantazje żeby stworzyć taki opis ,aż milo się to czyta ubaw po pachy

Tak, zrobił dowcipny opis, ale w moim odczuciu właśnie "ze smakiem". Nie było to wymyślane na siłę, byleby być znanym w internecie. Mnie rozbawiło ok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> ten koleś ma niezłą fantazje żeby stworzyć taki opis ,aż milo się to czyta ubaw po pachy

Quote:

Dawno, dawno temu...

W brzydki majowy poranek, podczas słuchania zaj****tej piosenki, którą polecałem także moim pasażerom, z niewiadomych przyczyn Vectra zaczęła tańczyć, zapewne było to spowodowane łysymi baletkami w które były obute jej koła. Zachowywała się jakby miotał nią szatan w utworze " Jezioro Łabędzie"...

Po wykonaniu dwóch piruetów coś poszło nie tak i z nie wiadomych przyczyn na jej drodze stanął jak Hitler przed Stalingradem ogromny, niezniszczalny(do spotkania z Vectrą), betonowy słupek...

Właściciel słupka pogratulował osiągnięcia i powiedział:

"Wielu było równie odważnych rycerzy, którzy próbowali najechać mój gród lecz dopiero Twoja Księżniczka pokonała bramy mego Królestwa"


no to mnie rozwaliło hehe.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Jak się nie ma co się lubi...

Masakra facepalm%5B1%5D.gif z tyłu patrząc jest jeszcze w miarę ok , ale przód oink.gif , tak zauważyłem że fajna okolica krejzoli , koleś na zdjęciu wkłada kask i do jakiegoś pro niemieckiego bicykla wsiada hehe.gif pewnie on mu podsunął pomysł na światła z E36 na przód , grill z E46 jak i zderzak M-pakietowy zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.