Napisano 23 Czerwca 201115 lat dopóki nie zobaczyłem wnętrza byłem przekonany, że malowanie w czarną perłę i byłoby fajnie... potem dostrzegłem rocznik... cholerka przez tą sesje aut już nie rozpoznaje już
Napisano 24 Czerwca 201114 lat > A tym razem A4 > http://otomoto.pl/audi-100-2-8-v6-quattro-okazja-C19137513.html kurcze normalnie w pierwszej chwili patrze o co chodzi ale jak spojrzałem na fotkę tyłu to jakoś taki dziwny mi się wydał a potem poczytałem i resztę fotek obejrzałem i... no cóż...
Napisano 24 Czerwca 201114 lat > A tym razem A4 > http://otomoto.pl/audi-100-2-8-v6-quattro-okazja-C19137513.html Wcale nie taki zły, może nie licząc spinek na masce, sporo pracy ktoś poświęcił
Napisano 25 Czerwca 201114 lat Akurat to Audi to przyklad dobrego tuningu, nie ma zadnych plastikow zbednych, nie straszy naklejkami, fajnie zrobione i z glowa.
Napisano 25 Czerwca 201114 lat Dokładnie, nie jest zły. Przód wygląda bardzo dobrze, tył trochę zdradza, że "coś tu nie tak"
Napisano 28 Czerwca 201114 lat > Akurat to Audi to przyklad dobrego tuningu, nie ma zadnych plastikow zbednych, nie straszy > naklejkami, fajnie zrobione i z glowa. a mnie się nie podoba kolor, że mat wiem to kwestja gustu. Jednie co naprawdę mi przeszkadza w tym aucie to naklejka imitująca Abartha co tu tak pasuje jak młodzieniec do starszej Pani
Napisano 28 Czerwca 201114 lat > a mnie się nie podoba kolor, że mat > wiem to kwestja gustu. > Jednie co naprawdę mi przeszkadza w tym aucie to naklejka imitująca Abartha co tu tak pasuje jak > młodzieniec do starszej Pani Popieram , zrobione ciekawie i jak na zdjęciach wygląda dosyć dokładnie , ale lakier mat (kwestia gustu) jest tragiczny , nic gorszego nie można zrobić w aucie jak pomalować w mat. ...i bez naklejek!
Napisano 30 Czerwca 201114 lat > Akurat to Audi to przyklad dobrego tuningu, nie ma zadnych plastikow zbednych, nie straszy > naklejkami, fajnie zrobione i z glowa.
Napisano 2 Lipca 201114 lat > jakiś tekst ci sami szaleńcy co kiedyś sprzedawali piękną Impalę. projekt caprice widać już też zakończony. pozazdrościć takiej pasji/zabawy
Napisano 3 Lipca 201114 lat > jakiś tekst ten dach to wygląda jakby wcześniej był oklejony jakimś materiałem, po którego zerwaniu zostały paski czarnej taśmy/kleju poza tym to spasowanie niektórych elementów pozostawia conieco do życzenia
Napisano 3 Lipca 201114 lat > klik link nie bangla, jest do glownej strony hyundaia na allegro, a nie do konkretnej aukcji
Napisano 8 Lipca 201114 lat Nie tyle co tuning a raczej bekowy opis aukcji http://allegro.pl/opel-vectra-a-2-0-warto-i1708990127.html
Napisano 9 Lipca 201114 lat > Nie tyle co tuning a raczej bekowy opis aukcji > http://allegro.pl/opel-vectra-a-2-0-warto-i1708990127.html ten koleś ma niezłą fantazje żeby stworzyć taki opis ,aż milo się to czyta ubaw po pachy
Napisano 9 Lipca 201114 lat Autor > ten koleś ma niezłą fantazje żeby stworzyć taki opis ,aż milo się to czyta ubaw po pachy Tak, zrobił dowcipny opis, ale w moim odczuciu właśnie "ze smakiem". Nie było to wymyślane na siłę, byleby być znanym w internecie. Mnie rozbawiło
Napisano 11 Lipca 201114 lat > Nie tyle co tuning a raczej bekowy opis aukcji > http://allegro.pl/opel-vectra-a-2-0-warto-i1708990127.html no to pojechał na maxa "lusterka i klamki w kolorze opon"
Napisano 12 Lipca 201114 lat > ten koleś ma niezłą fantazje żeby stworzyć taki opis ,aż milo się to czyta ubaw po pachy Quote: Dawno, dawno temu... W brzydki majowy poranek, podczas słuchania zaj****tej piosenki, którą polecałem także moim pasażerom, z niewiadomych przyczyn Vectra zaczęła tańczyć, zapewne było to spowodowane łysymi baletkami w które były obute jej koła. Zachowywała się jakby miotał nią szatan w utworze " Jezioro Łabędzie"... Po wykonaniu dwóch piruetów coś poszło nie tak i z nie wiadomych przyczyn na jej drodze stanął jak Hitler przed Stalingradem ogromny, niezniszczalny(do spotkania z Vectrą), betonowy słupek... Właściciel słupka pogratulował osiągnięcia i powiedział: "Wielu było równie odważnych rycerzy, którzy próbowali najechać mój gród lecz dopiero Twoja Księżniczka pokonała bramy mego Królestwa" no to mnie rozwaliło
Napisano 13 Lipca 201114 lat > Jak się nie ma co się lubi... Masakra z tyłu patrząc jest jeszcze w miarę ok , ale przód , tak zauważyłem że fajna okolica krejzoli , koleś na zdjęciu wkłada kask i do jakiegoś pro niemieckiego bicykla wsiada pewnie on mu podsunął pomysł na światła z E36 na przód , grill z E46 jak i zderzak M-pakietowy
Napisano 14 Lipca 201114 lat > Jak się nie ma co się lubi... Piękny OT: Gość na ostatnim zdjęciu ma taką bluzę jak ja
Napisano 14 Lipca 201114 lat Cudny killer ! http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html Opis modyfikacji zabija ogień z dupy !
Napisano 14 Lipca 201114 lat > Cudny killer ! > http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html > Opis modyfikacji zabija ogień z dupy ! mnie zabiły neony ale widziałem to auto na żywo na jakimś zlocie jak dobrze kojarze
Napisano 14 Lipca 201114 lat > Cudny killer ! > http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html > Opis modyfikacji zabija ogień z dupy ! Nic oprócz silnika mi nie podchodzi
Napisano 15 Lipca 201114 lat > Jak się nie ma co się lubi... Czy tylko mi sie zdaje ze twarz goscia z ostatniej foty dziwnie przypomina przod tego ulepa?
Napisano 15 Lipca 201114 lat > Cudny killer ! > http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html > Opis modyfikacji zabija ogień z dupy ! niezłe ufo a opis miazga ze 3 razy sie powtarza ale to szczegół
Napisano 15 Lipca 201114 lat > Cudny killer ! > http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html > Opis modyfikacji zabija ogień z dupy ! W Jaworznie to auto kiedyś jeździło - aczkolwiek nowy właściciel poszedł o krok dalej i z dość akceptowalnego auta zrobił to, co sprzedaje
Napisano 17 Lipca 201114 lat http://moto.allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-146-ps-tuning-klima-alufelgi-17-i1700992972.html
Napisano 17 Lipca 201114 lat > http://moto.allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-146-ps-tuning-klima-alufelgi-17-i1700992972.html
Napisano 18 Lipca 201114 lat > http://moto.allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-146-ps-tuning-klima-alufelgi-17-i1700992972.html Boże!
Napisano 18 Lipca 201114 lat > http://moto.allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-146-ps-tuning-klima-alufelgi-17-i1700992972.html jak można tak skrzywdzić takie ładne auto
Napisano 18 Lipca 201114 lat > Cudny killer ! > http://allegro.pl/ibiza-vr6-tuning-i1712851423.html > Opis modyfikacji zabija ogień z dupy ! Joker.... skojarzył mi sie poranek kojota
Napisano 18 Lipca 201114 lat > Joker.... skojarzył mi sie poranek kojota btw. kumpel miał w podobnym stylu calibre też podobno w niemcowni była stjuningowana
Napisano 20 Lipca 201114 lat Pod robotą takiego rodzyna ustrzeliłem . Prakuje niemal codziennie tutaj chyba zapomniał obkleić prawej lampy
Napisano 20 Lipca 201114 lat Ta felka to już od długich lat ktoś męczy. Jak jeszcze byłem w liceum ganiało to w strasznie zmasakrowanym stanie teraz widzę ktoś to odnowił. Fakt lampkę mu się udało prysnąć
Napisano 20 Lipca 201114 lat > O Boshe , a z tą lampą to ktoś dał Te lampy to pewnie były w "kolorze" ale lewa bita i wymieniona na nową i już nie pryśnięta.
Napisano 20 Lipca 201114 lat > http://moto.allegro.pl/vw-passat-1-9-tdi-146-ps-tuning-klima-alufelgi-17-i1700992972.html ludzie to mają pomysły
Napisano 23 Lipca 201114 lat takie coś mi się rzuciło na oczy http://moto.allegro.pl/tanio-volkswagen-polo-iii-polecam-i1725392514.html
Dołącz do dyskusji
Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.