Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 11.05.2023 o 10:47, sherif napisał(a):
W dniu 10.05.2023 o 22:35, wujek napisał(a):

Ja uważam, ze to powinno być przedłużeniem smartfona. Wsiadasz a tu pyk iPhone albo android w aucie. Telefon muzyka wideo i inne. Plus sterowanie całym autem przejrzysty a nie VAG czy inne Pezoty.

Dokładnie tak masz w Volvo.

To chyba teraz nie jest problem - bo to o czym piszecie ma nawet Dacia ;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, sherif napisał(a):

Dacia ma system Googla 8] ? Która ?

odniosłem sie do tego 

"...Wsiadasz a tu pyk iPhone albo android w aucie. Telefon muzyka wideo i inne...." W Dusterze tak jest - chyba że ktos ma na mysli cos wiecej niz napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, delco napisał(a):

odniosłem sie do tego 

"...Wsiadasz a tu pyk iPhone albo android w aucie. Telefon muzyka wideo i inne...." W Dusterze tak jest - chyba że ktos ma na mysli cos wiecej niz napisał.

Eh wbiłeś się między .. :phi:.

Dyskusja była o systemie IF a nie protezie typu AA czy CP, który jest tak naprawdę procesem czy odzwierciedleniem telefonu.
Przy Googlu nie potrzebujesz nic łączyć, nie potrzebujesz też telefonu. Kontakty, mapy, streamingi synchronizują się zdalnie przez net niezależnie od tel.

Wątpie aby tak było w Dacii ;).

Edytowane przez sherif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, sherif napisał(a):

Eh wbiłeś się między .. :phi:.

Dyskusja była o systemie IF a nie protezie typu AA czy CP, który jest tak naprawdę procesem czy odzwierciedleniem telefonu.
Przy Googlu nie potrzebujesz nic łączyć, nie potrzebujesz też telefonu. Kontakty, mapy, streamingi synchronizują się zdalnie przez net niezależnie od tel.

Wątpie aby tak było w Dacii ;).

Pewnie masz rację, przykro mi ze namieszałem - ale to niestety tak bywa w długich (wielowatkowo splataych) watkach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.05.2023 o 20:21, delco napisał(a):

Pewnie masz rację, przykro mi ze namieszałem - ale to niestety tak bywa w długich (wielowatkowo splataych) watkach. 

Tym bardziej, ze juz dawno ustaliliśmy, ze volvo to nie Premium ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.05.2023 o 10:23, sherif napisał(a):

Sprawdź w schowku ;).

Nie ma, dali tylko zestaw do czyszczenia skóry. Moze do stóp sie nada?

Volvo naprawione, w sobotę odebrane. Wymieniali jakiś moduł,  ktory jak mówią padł przy apdejcie softu, przez problemy na serwerze volvo. Niby 3 auta tak uwalili.. Nie mniej na razie gra i buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rado_ napisał(a):

Nie ma, dali tylko zestaw do czyszczenia skóry. Moze do stóp sie nada?

Volvo naprawione, w sobotę odebrane. Wymieniali jakiś moduł,  ktory jak mówią padł przy apdejcie softu, przez problemy na serwerze volvo. Niby 3 auta tak uwalili.. Nie mniej na razie gra i buczy.

 

fajnie. Ciekawe co padnie przy następnym updacie. ;]

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, maro_t napisał(a):

 

fajnie. Ciekawe co padnie przy następnym updacie. ;]

Następny powinien byc dostepny z aplikacji,  wiec jak coś będą musieli z lawetą. Ale w volvo to chyba jest po odbiorze z salony w pakiecie. Znany mi XC90 tez zaraz po kupnie wylądował na ponad 2 miesiace w ASO,  bo nie potrafili wymienic czujnika w klamce drzwiowej. 

  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny powinien byc dostepny z aplikacji,  wiec jak coś będą musieli z lawetą. Ale w volvo to chyba jest po odbiorze z salony w pakiecie. Znany mi XC90 tez zaraz po kupnie wylądował na ponad 2 miesiace w ASO,  bo nie potrafili wymienic czujnika w klamce drzwiowej. 
I mjoe wymianę silnika d5 ogarnęli w 1 tydzień od zloszenia (laweta) do odebrania auta .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmarian napisał(a):
7 godzin temu, Rado_ napisał(a):
Następny powinien byc dostepny z aplikacji,  wiec jak coś będą musieli z lawetą. Ale w volvo to chyba jest po odbiorze z salony w pakiecie. Znany mi XC90 tez zaraz po kupnie wylądował na ponad 2 miesiace w ASO,  bo nie potrafili wymienic czujnika w klamce drzwiowej. 

I mjoe wymianę silnika d5 ogarnęli w 1 tydzień od zloszenia (laweta) do odebrania auta .

No, po prostu na odkręceniu kilku śrub, to się znają jak każdy mechanik. Prosty temat, nie trzeba myśleć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, po prostu na odkręceniu kilku śrub, to się znają jak każdy mechanik. Prosty temat, nie trzeba myśleć.
Ale sukces że już rok od wymiany i jeszcze nic nie odpadło i softem pneumatyki nie zepsuli

A na poważnie to szacun że kompletne silniki maja na stanie w PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, ppmarian napisał(a):

Ale sukces że już rok od wymiany i jeszcze nic nie odpadło i softem pneumatyki nie zepsuli emoji854.png

A na poważnie to szacun że kompletne silniki maja na stanie w PL

 

To raczej świadczy o tym, że nie pierwszy raz wymieniają ;)

PSA też ma Puretechy na stanie ;]

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Rado_ napisał(a):

Następny powinien byc dostepny z aplikacji,  wiec jak coś będą musieli z lawetą. Ale w volvo to chyba jest po odbiorze z salony w pakiecie. Znany mi XC90 tez zaraz po kupnie wylądował na ponad 2 miesiace w ASO,  bo nie potrafili wymienic czujnika w klamce drzwiowej. 

 

mój QQ też podobno ma się sam zaktualizować zdalnie jak będzie dostępna nowsza wersja softu. Chociaż z tego co czytałem to oni nie robią tych aktualizacji za często. Czekam na to z pewnym niepokojem, głównie dlatego że sam też się zajmuję softem i też robię nowsze wersje, tylko w innej branży :hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, maro_t napisał(a):

 

mój QQ też podobno ma się sam zaktualizować zdalnie jak będzie dostępna nowsza wersja softu. Chociaż z tego co czytałem to oni nie robią tych aktualizacji za często. Czekam na to z pewnym niepokojem, głównie dlatego że sam też się zajmuję softem i też robię nowsze wersje, tylko w innej branży :hehe:

W Volvo są bardzo często. Tak to wyglada. Co ciekawe dużo poprawiaja, podobno słuchają klientów. Widzę, ze w 2.9 w końcu poprawili obsługę tempomatu. 
https://www.volvocars.com/pl/support/car/xc60/22w46/software-release-notes

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, maro_t napisał(a):

 

mój QQ też podobno ma się sam zaktualizować zdalnie jak będzie dostępna nowsza wersja softu. Chociaż z tego co czytałem to oni nie robią tych aktualizacji za często. Czekam na to z pewnym niepokojem, głównie dlatego że sam też się zajmuję softem i też robię nowsze wersje, tylko w innej branży :hehe:

Nowsze nie znaczy lepsze 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, kadu napisał(a):

Jakby co to dalej na A6 TDI jest 20% rabatu - sporo mają na stocku, jest w czym wybierać.

A moze sie orientujesz, schodzący Q7 to jeszcze istnieje? Za ile można w miarę wyposażony kupić?

dzieki z gory 

edit

zobaczylemna stronie, wyglada na to ze jest tego jeszcze trochę „od ręki”

jakie rabaty wchodzą w grę?

Edytowane przez akisel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał(a):

Ile KM?

204 + S-tronic Quattro. V60 wyprodukowali bez BLIS, auto zaginęło w transporcie, trackingu nie mają i ogólnie dealer wszystko zlewa. Klamka zapadła, myślę, że to lepszy wybór.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, kadu napisał(a):

Jakby co to dalej na A6 TDI jest 20% rabatu - sporo mają na stocku, jest w czym wybierać.

Usunęli już problem brania oleju ?

Sąsiad kupił pół roku temu A6 2.0TDI i narzekał że po kilku kkm musiał dolać ponad litr oleju. Podobno był jakiś problem ostatnio z tymi silnikami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.05.2023 o 09:43, Rado_ napisał(a):

W Volvo są bardzo często. Tak to wyglada. Co ciekawe dużo poprawiaja, podobno słuchają klientów. Widzę, ze w 2.9 w końcu poprawili obsługę tempomatu. 
https://www.volvocars.com/pl/support/car/xc60/22w46/software-release-notes

 

Wywaliło mi właśnie powiadomienie, że jest nowy soft 2.9 gotowy do zainstalowania, może nie skończy się to serwisem :phi:.

Mnie osobiście wkurza środkowy przycisk po prawej stronie kierownicy, w poprzednich Volvo było to stop/play radia i utworów. Obecnie lewy, prawy działa zgodnie z logiką "przełącza" stacje a środkowy ... zmienia wyświetlanie ekranu. Szczególnie to wkurzające przy non-stop zatrzymującym się radiu :bzik:.

W tempomacie i autopilocie jakoś niczego mi nie brakowało.

Update, są dość często raz na 2-3miesiące.

 

28 minut temu, kadu napisał(a):

V60 wyprodukowali bez BLIS, auto zaginęło w transporcie, trackingu nie mają i ogólnie dealer wszystko zlewa. Klamka zapadła, myślę, że to lepszy wybór.

Jakaś komedia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, sherif napisał(a):

Usunęli już problem brania oleju ?

Sąsiad kupił pół roku temu A6 2.0TDI i narzekał że po kilku kkm musiał dolać ponad litr oleju. Podobno był jakiś problem ostatnio z tymi silnikami.

 

To ja bym go na 100% zatarł bo nie mam zwyczaju sprawdzać poziomu oleju między przeglądami.

:hehe:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

To ja bym go na 100% zatarł bo nie mam zwyczaju sprawdzać poziomu oleju między przeglądami.

:hehe:

paaanie teraz to czujniki są ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Furvus_Eques napisał(a):

 

To ja bym go na 100% zatarł bo nie mam zwyczaju sprawdzać poziomu oleju między przeglądami.

:hehe:

Głupio to wygląda w nowym aucie 8-).

 

U siebie chciałem sprawdzić poziom oleju po kilku latach to miarki nawet nie znalazłem (nie było to w EV :phi:).

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakaś komedia ...
A co masz pod lewym przyciskiem (prawo- lewo) u mnie teraz jest martwy w starym miałem tam przełączanie tempomatu acc lub zwykły

Teraz żeby zmienić rodzaj tempomatu muszę wybrać z menu

Co do środkowego prawego przycisku to służy jeszcze do odbierania / kończenie rozmow tel. Ale fakt nie działa play/stop

Zobaczymy co ten soft 2.9 nawywija dziś wieczorem ma zamiar go puścić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, ppmarian napisał(a):

A co masz pod lewym przyciskiem (prawo- lewo) u mnie teraz jest martwy w starym miałem tam przełączanie tempomatu acc lub zwykły

Teraz żeby zmienić rodzaj tempomatu muszę wybrać z menu

Co do środkowego prawego przycisku to służy jeszcze do odbierania / kończenie rozmow tel. Ale fakt nie działa play/stop

Zobaczymy co ten soft 2.9 nawywija dziś wieczorem ma zamiar go puścić.

No i po upgraidzie ... dzieci klapy nie zamknęły i się nie odpalił :bzik:;].

 

Jak się w końcu odpali i wywali auto to też nie będe zły, bo żona wyjazd jutro wymyśliła ;]. Najwyżej EV pojadę :phi:.

 

W sumie myślałem, że tak się zmienia tempomat, bo tak miałem w poprzednim. Generalnie jak coś to używam AP, zwykłego tempomatu nie, więc mogłem nie zauważyć. Stop/play wkurza, a właśnie połączenie można odebrać/zakończyć.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, bielaPL napisał(a):

paaanie teraz to czujniki są ;] 

 

Mam nadzieję, bo przeglądy u mnie są co 34kkm.

:hehe:

Edytowane przez Furvus_Eques
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sherif napisał(a):

Chodzi o wskazanie, czy to jakiś przelicznik z mil morskich ;) ?

 

Nie mam zielonego pojęcia skąd wzięli akurat 34kkm i z czego to przeliczyli ale właśnie taki jest interwał. Ewentualnie co dwa lata. 

Oczywiście jeśli komputer uzna wcześniej to wcześniej ale mi się nie zdarzyło. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sherif napisał(a):

 

Wywaliło mi właśnie powiadomienie, że jest nowy soft 2.9 gotowy do zainstalowania, może nie skończy się to serwisem :phi:.

Mnie osobiście wkurza środkowy przycisk po prawej stronie kierownicy, w poprzednich Volvo było to stop/play radia i utworów. Obecnie lewy, prawy działa zgodnie z logiką "przełącza" stacje a środkowy ... zmienia wyświetlanie ekranu. Szczególnie to wkurzające przy non-stop zatrzymującym się radiu :bzik:.

W tempomacie i autopilocie jakoś niczego mi nie brakowało.

Update, są dość często raz na 2-3miesiące.

 

Jakaś komedia ...

Myśle, ze jeszcze dużo maja do poprawienia. Ten środkowy po prawej stronie służy do np. Zakończenia połączenia telefonicznego, wiec jak rozmawiasz, nie wejdziesz w komputer pokładowy. Chyba, ze można inaczej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, kadu napisał(a):

204 + S-tronic Quattro. V60 wyprodukowali bez BLIS, auto zaginęło w transporcie, trackingu nie mają i ogólnie dealer wszystko zlewa. Klamka zapadła, myślę, że to lepszy wybór.

Bardzo spoko to jeździ, ale zdecydowanie bym wolał 45tfsi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, Rado_ napisał(a):

Myśle, ze jeszcze dużo maja do poprawienia. Ten środkowy po prawej stronie służy do np. Zakończenia połączenia telefonicznego, wiec jak rozmawiasz, nie wejdziesz w komputer pokładowy. Chyba, ze można inaczej?

Osobiście przeszkadza mi tylko ten środkowy przycisk, ale to przyzwyczajenie z poprzedniego Volvo, no i te mieszające radio ;), więcej uwag nie mam. Komp to się wyświetla AFAIR tym przyciskiem na dole, po skosie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 15:05, prawoimotoryzacja napisał(a):

Bardzo spoko to jeździ, ale zdecydowanie bym wolał 45tfsi.

Robię miesięcznie ok 5000km - różnica w kosztach paliwa będzie znaczna. Do tego cena (podstawa, rabat).

Przez najbliższe 2 lata szykują mi się trasy po 1050km raz w tygodniu, więc TDI + bak 73L + Adblue 24L to dosyć dobre zestawienie, podobno 1100-1200km na baku jest do osiągnięcia.

Edytowane przez kadu
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2023 o 09:24, akisel napisał(a):

A moze sie orientujesz, schodzący Q7 to jeszcze istnieje? Za ile można w miarę wyposażony kupić?

dzieki z gory 

edit

zobaczylemna stronie, wyglada na to ze jest tego jeszcze trochę „od ręki”

jakie rabaty wchodzą w grę?

22-23%

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście przeszkadza mi tylko ten środkowy przycisk, ale to przyzwyczajenie z poprzedniego Volvo, no i te mieszające radio , więcej uwag nie mam. Komp to się wyświetla AFAIR tym przyciskiem na dole, po skosie.
Jestem po aktualizacji i rzeczywiście lewy przesył kierownicy ożył można przerzucać między ACC a AP ale mam wrażenie że zepsuli Spotify bo nie ma funkcji na pauzy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmarian napisał(a):

Jestem po aktualizacji i rzeczywiście lewy przesył kierownicy ożył można przerzucać między ACC a AP ale mam wrażenie że zepsuli Spotify bo nie ma funkcji na pauzy emoji6.png

 

na tym polegają aktualizacje. Wprowadzają z jednej strony poprawki jednych rzeczy, a z drugiej strony nowe błędy ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.