Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

9 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Przeciez w Volvo przez cały czas są rabaty i nie było okresu bez tych rabatów w czasie, kiedy inni producenci ich nie dawali.

Zmieniło się tyle, że przestali szampana dodawać na wydaniu auta :phi:. Auta były cały czas dostępne i sprzedawane to i rabaty były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Najwazniejsze, ze klient koncowy mysli, ze zrobil swietny interes ;]

Ale co sie dziwic, skoro srednia arytmetyczna to czesto za wysokie progi ;)

Firmy leasingowe lubią to, lepiej im się liczy jak są wyższe procenty.

Podawałem kiedyś przykład porównania Subaru Outbacka z 50% droższym A6. Rata za Subaru była znacznie wyższa. Podobnie kupiłem V90 niż v60, bo na ten pierwsze, droższe auto były większe rabaty, więc rata była niższa :bzik:.

  • Lubię to 1
  • zszokowany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
2 godziny temu, G.O.A.T. napisał(a):

Ktoś coś wie jak w BMW polityka na X5 z rabatami LCI vs. przedlift? 

A to nie jest tak że już do produkcji idzie tylko liftowy, patrzac na ceny silnik i wyposażenie to nie ma co wybrac

Edytowane przez buch
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, PawelWaw napisał(a):

 

30% jak kiedyś???

 

Na Q8 z placu 28% dostałem, 20%+ na A6, Q7, 19% Q7...  z marszu masz od 12-13% w zależności od modelu, wersji, opcji itd. 

 

 

Modele schodzące, Q7 to już dinozaur ale jak ktoś ma zajawkę na Audi to jest dobry moment na zakup nówki w dobrej cenie. 

Edytowane przez G.O.A.T.
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):

 

Na Q8 z placu 28% dostałem, 20%+ na A6, Q7, 19% Q7...  z marszu masz od 12-13% w zależności od modelu, wersji, opcji itd. 

 

 

Modele schodzące, Q7 to już dinozaur ale jak ktoś ma zajawkę na Audi to jest dobry moment na zakup nówki w dobrej cenie. 

Fajne a6 to 360k jakby ponad 20% rabat to juz ladna kwota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.03.2023 o 09:57, lucash napisał(a):

@prawoimotoryzacja, @sherif macie jakiś dobry kontakt w Volvo co by zrobił ofertę na lease? Chyba ciężko będzie wyrwać coś z ACC bo widze że  budżecie 200 kPLN raczej są bez akt.tempomatu. 

Ja nie mam, co 3lata trafiam na innego handlowca w Dom Volvo (importer). Powołuję się, że kupuje u nich kolejne Volvo i chcę dobry rabat. Jak zamawiałem rok temu to były słabe rabaty. Dodatkowo zmienił się cennik, więc nie starczyło budżetu na wersję którą wybrałem. Wtedy udało załatwić się rabat VIP. Muszą być min 3x Volvo i były mój, kolegi i mój nowy :phi:.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 08:23, G.O.A.T. napisał(a):

 

Na Q8 z placu 28% dostałem, 20%+ na A6, Q7, 19% Q7...  z marszu masz od 12-13% w zależności od modelu, wersji, opcji itd. 

 

 

Modele schodzące, Q7 to już dinozaur ale jak ktoś ma zajawkę na Audi to jest dobry moment na zakup nówki w dobrej cenie. 

q7 do produkcji 25%, A6 około 21- 22% w zależności od wersji silnikowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.03.2023 o 12:03, G.O.A.T. napisał(a):

Ktoś coś wie jak w BMW polityka na X5 z rabatami LCI vs. przedlift? 

Siedziałem  w 3 poliftowej z tymi tabletami.

 

Kurka woda ale to jest przegięcie.  Chyba skończyłem już z tą marką . Siedzieć w aucie za tyle kasy i patrzeć  na tablety 😪🤤😵

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 08:23, G.O.A.T. napisał(a):

 

Na Q8 z placu 28% dostałem, 20%+ na A6, Q7, 19% Q7...  z marszu masz od 12-13% w zależności od modelu, wersji, opcji itd. 

 

Q8 jest sztos! Mnie się mega podoba, a przy takim rabacie zaczyna jakoś to wyglądać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

Siedziałem  w 3 poliftowej z tymi tabletami.

 

Kurka woda ale to jest przegięcie.  Chyba skończyłem już z tą marką . Siedzieć w aucie za tyle kasy i patrzeć  na tablety 😪🤤😵


 

Zmiany są kosmetyczne, węższe lampy, agresywniejszy zderzak, wspomniany tablet i rezygnacja z przycisków fizycznych na rzecz obsługi z wyświetlacza. Za to zmiany w cenniku są bardzo zauważalne. Niekorzystne niestety. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.03.2023 o 08:23, G.O.A.T. napisał(a):

 

Na Q8 z placu 28% dostałem, 20%+ na A6, Q7, 19% Q7...  z marszu masz od 12-13% w zależności od modelu, wersji, opcji itd. 

 

 

Modele schodzące, Q7 to już dinozaur ale jak ktoś ma zajawkę na Audi to jest dobry moment na zakup nówki w dobrej cenie. 

Kolega zamówił właśnie Q8, podobno znów w Audi fajne oferty się pojawiły i to na auta do produkcji.

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Jestem obecnie trochę w temacie, bo na etapie konfigurowania Q5 sportback do produkcji. Na modele z silnikiem 40TDI i wyposażeniem za minimum 30k dają z marszu 18% rabatu. Podobnie dla pozostałych modeli, Q7 z tego co mówił handlowiec w jednym z salonów jest jeszcze +5%. Generalnie na podstawie pierwszych rozmów niechętnie podejmują temat większych upustów niż te co w oficjalnej ofercie business edition (mogą dorzucić dywaniki za 500 zł 😀). Sprawdzałem też XC60 i tam z marszu 15% od cennika. Ciekawy jestem czy udało się komuś wynegocjować na Q5 coś więcej niż te 18% na auto do produkcji?

Edytowane przez maaykel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maaykel napisał(a):

Cześć wszystkim. Jestem obecnie trochę w temacie, bo na etapie konfigurowania Q5 sportback do produkcji. Na modele z silnikiem 40TDI i wyposażeniem za minimum 30k dają z marszu 18% rabatu. Podobnie dla pozostałych modeli, Q7 z tego co mówił handlowiec w jednym z salonów jest jeszcze +5%. Generalnie na podstawie pierwszych rozmów niechętnie podejmują temat większych upustów niż te co w oficjalnej ofercie business edition (mogą dorzucić dywaniki za 500 zł 😀). Sprawdzałem też XC60 i tam z marszu 15% od cennika. Ciekawy jestem czy udało się komuś wynegocjować na Q5 coś więcej niż te 18% na auto do produkcji?

Nie wiem czemu oni wpychają to tdi zreszta wszystkie premium maja teraz parcie na diesele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maaykel napisał(a):

Cześć wszystkim. Jestem obecnie trochę w temacie, bo na etapie konfigurowania Q5 sportback do produkcji. Na modele z silnikiem 40TDI i wyposażeniem za minimum 30k dają z marszu 18% rabatu. Podobnie dla pozostałych modeli, Q7 z tego co mówił handlowiec w jednym z salonów jest jeszcze +5%. Generalnie na podstawie pierwszych rozmów niechętnie podejmują temat większych upustów niż te co w oficjalnej ofercie business edition (mogą dorzucić dywaniki za 500 zł 😀). Sprawdzałem też XC60 i tam z marszu 15% od cennika. Ciekawy jestem czy udało się komuś wynegocjować na Q5 coś więcej niż te 18% na auto do produkcji?

 

Dają 18% rabatu bo cenę podnieśli o 20%.

;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, wujek napisał(a):

Nie wiem czemu oni wpychają to tdi zreszta wszystkie premium maja teraz parcie na diesele.

W audi faktycznie lepsze warunki tylko na diesle, w Volvo gość stwierdził że generalnie na modele spalinowe. Nie ma prawie w ogóle upustów na hybrydy czy elektryki. Nie wiem, może przez ten eko-szał nie ma popytu na diesle i chcą to upychać...

Jako ciekawostkę dodam, że pytałem też o Macana, a tam to już w ogóle paaaaanie jakie rabaty! Z łaską 5% i to w takiej formie, że w lipcu ma być ponoć podwyżka o 17 tys i on to wielkodusznie weźmie na siebie. To ostatni model spalinowy, od nowego roku tylko elektryki.

Edytowane przez maaykel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, maaykel napisał(a):

W audi faktycznie lepsze warunki tylko na diesle, w Volvo gość stwierdził że generalnie na modele spalinowe. Nie ma prawie w ogóle upustów na hybrydy czy elektryki. Nie wiem, może przez ten eko-szał nie ma popytu na diesle i chcą to upychać...

Jako ciekawostkę dodam, że pytałem też o Macana, a tam to już w ogóle paaaaanie jakie rabaty! Z łaską 5% i to w takiej formie, że w lipcu ma być ponoć podwyżka o 17 tys i on to wielkodusznie weźmie na siebie. To ostatni model spalinowy, od nowego roku tylko elektryki.

 

To tylko świadczy o tym, że klienci zamiast czekać z niecierpliwością na te elektryczne Porsche i olać spalinowe myślą dokładnie na odwrót, skoro spalinowe się sprzedają nawet bez rabatów.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@G.O.A.T.

Mówili jedź do Audi:)

Tak dostałem 18 % rabatu.... tylko od ceny 314 tys :)

za a5 sline zwykle 2.0tdi z przednim napędem plus grzane krzesła- nic innego więcej nie chciałem :)

 

W bmw za 320i xdrive mpakiet plus grzane stołki wychodzi 225 tys minus 9% . Więcej dranie nie chcą dać. 

 

BTW w 2020 znajomy dostał na taki zestaw tylko 330i 20% rabatu od dawnego niższego cennika .

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Marcin79 napisał(a):

@G.O.A.T.

Mówili jedź do Audi:)

Tak dostałem 18 % rabatu.... tylko od ceny 314 tys :)

za a5 sline zwykle 2.0tdi z przednim napędem plus grzane krzesła- nic innego więcej nie chciałem :)

 

W bmw za 320i xdrive mpakiet plus grzane stołki wychodzi 225 tys minus 9% . Więcej dranie nie chcą dać. 

 

BTW w 2020 znajomy dostał na taki zestaw tylko 330i 20% rabatu od dawnego niższego cennika .

 

 

 

 

 

Panie... co ja dostałem w 2019 w BMW to nie chce nawet mówić. Dranie z BMW dawali jeszcze niedawno na 5ke 18-20%, bo nowy model wchodzi i to był szał. Na X5 przedlifta 8-12% bo wchodzi lift ale już nie dają, tyle że do cen cennikowych sprzed 3 lat dolicz duuuużo %. 

 

Audi dawało 30% na Q8, Q7 można wyrwać z podstawowym TDI i kilkoma znośnymi pakietami za 340tys obecnie, bo też schodzący model. X5 przedlift nawet bez 390-400tys. nie podchodź za podstawowy motor i trochę wyposażenia. W LCI będzie 25d niedostępny i ceny się zaczynają od 450k z pakietem i kilkoma dodatkami i generalnie kręcą koło 500k. 

 

Taniej już było, kto szuka okazji to jest moment, choć kilka momentów już umknęło. 

 

Nie powiem, na jeden się załapałem, niedługo odbiór. :cfaniak2:

 

 

PW poszło ;)

Edytowane przez G.O.A.T.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Marcin79 napisał(a):

@G.O.A.T.

Mówili jedź do Audi:)

Tak dostałem 18 % rabatu.... tylko od ceny 314 tys :)

za a5 sline zwykle 2.0tdi z przednim napędem plus grzane krzesła- nic innego więcej nie chciałem :)

 

W bmw za 320i xdrive mpakiet plus grzane stołki wychodzi 225 tys minus 9% . Więcej dranie nie chcą dać. 

 

BTW w 2020 znajomy dostał na taki zestaw tylko 330i 20% rabatu od dawnego niższego cennika .

 

 

 

 

250k za slabego diesela? A4/5 to stare modele. Mi 300k w konfiguratorze wyszlo za 2.0 265KM ciekawe czy tez 18% dadza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, Rado_ napisał(a):

Porównałem Renault  Austral na wypasie z BMW 2 Activ Tourer. Auta gabarytowo prawie identyczne, szerokosc, bagaznik, BMW trochę krótsze i z porownywalnym wyposazeniem cena prawie identyczna 200 tys.

Brać bmw , 5 lat gwarancji z serwisiem :)

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rado_ napisał(a):

Porównałem Renault  Austral na wypasie z BMW 2 Activ Tourer. Auta gabarytowo prawie identyczne, szerokosc, bagaznik, BMW trochę krótsze i z porownywalnym wyposazeniem cena prawie identyczna 200 tys.

Chyba komuś sufit na głowę spadł. Renault niech się skupi na tym co umie. Clio, Dacia i Captur. Wróże sukces na poziomie talismana.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, 2404pawel napisał(a):

Cześć,

Aktualnie składam Audi A6 Avant. Przejrzałem ten wątek i widzę za 20% od ceny katalogowej jest do osiągnięcia. Czy któryś z Was ma do polecenia sprzedawcę? Jeśli rabat będzie konkretny to miasto jest mi obojętne.

 

Przy założeniu, że bierzesz 2.0 tdi 204 z q i opcjami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bergerac napisał(a):

ostatnia wycena jaką miałem na podobne auto to 20,5% procent rabatu. Dealer z grupy Cichy-Zasada.

 

Ale masz chyba rabaty flotowe, zamawiasz większe ilości? Jak to się ma do kogoś "z ulicy", kto przychodzi zamówić jedno auto na JDG?

Edytowane przez kadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, kadu napisał(a):

 

Ale masz chyba rabaty flotowe, zamawiasz większe ilości? Jak to się ma do kogoś "z ulicy", kto przychodzi zamówić jedno auto na JDG?

trudno powiedzieć, trzeba negocjować indywidualnie. Na Q7 ostatnio 25%, jeśli chodzi o zakup na JDG to ostatnio Q5 z 14% rabatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy rabatach piszcie Panowie jakie jest finansowanie, bo z doświadczenia przy JDG/os. fizycznej i gotówce ciężko coś aktualnie ugrać ponad 18% na xc60 b5, 14% na q5 sportback tfsi 40, 10% na x4 20i i 10% na nowego glc coupe 200 4matic (tu tylko rezerwacja slotu na jesień). Wszystko wg katalogu po ok. 300k

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na V60 Cross Country B5 w październiku 2022 - 15,5%, przy czym z tego 1% jest za finansowanie z Volvo (mLeasing) i kolejny 1% za zakup ich ubezpieczenia (jest to zapisane w umowie). Wychodzi z tego rabat przy gotówce 13,5%. Może na XC60 są trochę lepsze rabaty, ale nawet te 18% przy gotówce to szczerze wątpię.

Edytowane przez kadu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.