Skocz do zawartości

Rabaty na premiumy


Ryb

Rekomendowane odpowiedzi

1 minute ago, chojny said:


 

To bardzo dużo. Nie wiem czy system da radę. 

 

Jak system nie da rady, to bedzie ich jeszcze mniej...

Rownie dobrze EU moze sie rozpasc w 3 dupy do tego czasu i chinczycy nas zaleja swoimi autami.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maro_t napisał:

 

ja mam podobnie. Kończy mi się leasing i planowałem w spokoju jeździć tym samochodem jeszcze kilka lat. Ale za kilka lat już pewnie na żaden samochód mnie nie będzie stać, więc kombinuję żeby jednak w tym albo w przyszłym roku kupić coś jeszcze w miarę prostego, jakąś Toyotę z hybrydą czy nawet Dacię, zakonserwować, a potem dbać żeby jakoś przetrwać tę "elektryczną rewolucję".

Trzeba będzie wyemigrować na Kubę.  Tam bedzie łatwiej. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wygląda jak promocja niezła. Konfigurator Suzuki Swift automat wypluwa cenę 82 kPLN z radarami jakimiś 8]
Swift z automatem we wrześniu był w okolicy 60 kPLN. Pamiętam cenę bo był ciut droższy od kupowanej C3 w podobnej kasie.

Wysłane z mojego SM-A405FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dilerzy starają się trzymać poziom. Auto odebrane, kawka, pogaduchy, do auta gratisy oraz winko i słodkości. 

 

 

 

:oki:

 

Na pytanie o aktualny termin realizacji pada rok 2023, o rabaty pojawia się tylko znaczący uśmiech i rozłożone ręce. Oczekują, że ma być odrobinę lepiej w drugiej połowie roku.  

Edytowane przez chojny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, chojny napisał:

Dilerzy starają się trzymać poziom. Auto odebrane, kawka, pogaduchy, do auta gratisy oraz winko i słodkości. 

 

 

Pochwal się co tam kupiłeś.

;]

 

17 minut temu, chojny napisał:

Na pytanie o aktualny termin realizacji pada rok 2023, o rabaty pojawia się tylko znaczący uśmiech i rozłożone ręce. Oczekują, że ma być odrobinę lepiej w drugiej połowie roku.  

 

A trzeba było brać jak zakładałem ten wątek, to woleliście marudzić.

:hehe:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, twinsen napisał:

 

Ludziom się podoba, ja wziąłem bo rabat dostałem, miałem w tyle jaki to będzie kolor ;] 

 

No, ale przechytrzyli Cię i dali w ogóle bez koloru.

:hehe:

 

 

Diler: - Jaki kolor pan sobie życzy?

Twinsen: - A wszystko jedno.

D.: - Dobra, damy w podkładzie, pan se ogarnie sam jak się zdecyduje.

:lol:

 

 

Edytowane przez Dark_Knight
  • Lubię to 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Dark_Knight napisał:

Diler: - Jaki kolor pan sobie życzy?

Twinsen: - A wszystko jedno.

D.: - Dobra, damy w podkładzie, pan se ogarnie sam jak się zdecyduje.

 

Jaszczuroczłowiek brał przecież to co stało w Sosnowcu w salonie. Jakby był różowy to też by wziął.

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, twinsen napisał:

 

Różowego nie, to dla dziewczynek. Ja bym brał niebieski, jestem chłopcem ;] 

 

Na niebiesko zawsze możesz sobie okleić. 

;l

 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
W dniu 29.11.2022 o 11:45, G.O.A.T. napisał(a):

Jak coś to na wiosnę będzie czas fajne na zakupy ;) 

 

Czekam z niecierpliwością ;]

Większość cenników weszła w życie w listopadzie, więc pytanie kiedy aktualizacja i czy rabaty jakiekolwiek wrócą. Póki co na stokach zbyt wielu aut nie ma, a to powoduje utrzymanie cen.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, komor napisał(a):

Czekam z niecierpliwością ;]

Większość cenników weszła w życie w listopadzie, więc pytanie kiedy aktualizacja i czy rabaty jakiekolwiek wrócą. Póki co na stokach zbyt wielu aut nie ma, a to powoduje utrzymanie cen.

 

Póki co producenci wyraźnie próbują utrzymać ten bardzo korzystny dla nich trend, czyli mniej sprzedanych (i wyprodukowanych) aut, ale z większą marżą. Wyniki finansowe VAG i innych mówią same za siebie. Dopóki nikt się nie wyłamie z tej zmowy kartelowej. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, wladmar napisał(a):

 

Póki co producenci wyraźnie próbują utrzymać ten bardzo korzystny dla nich trend, czyli mniej sprzedanych (i wyprodukowanych) aut, ale z większą marżą. Wyniki finansowe VAG i innych mówią same za siebie. Dopóki nikt się nie wyłamie z tej zmowy kartelowej. 

 

 

Dlatego czekamy wiosny :oki:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wladmar napisał(a):

 

Póki co producenci wyraźnie próbują utrzymać ten bardzo korzystny dla nich trend, czyli mniej sprzedanych (i wyprodukowanych) aut, ale z większą marżą. Wyniki finansowe VAG i innych mówią same za siebie. Dopóki nikt się nie wyłamie z tej zmowy kartelowej. 

 

ale to tak chyba ma być i motoryzacja zmierza w tę stronę niezależnie od "kryzysów" jak covid czy wojna. Samochód raczej ma stać się dobrem luksusowym. Będą sprzedawać mało, ale z dużym zyskiem, co więcej, głównie w abonamentach na których zarobią 3 razy na jednym aucie (nowy w abonamencie na 3 lata, potem ten sam jako używany w obonamencie na 3 lata, a potem sprzedaż jako "pewne używane od dealera" ;]). I będą zadowoleni.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, maro_t napisał(a):

 

ale to tak chyba ma być i motoryzacja zmierza w tę stronę niezależnie od "kryzysów" jak covid czy wojna. Samochód raczej ma stać się dobrem luksusowym. Będą sprzedawać mało, ale z dużym zyskiem, co więcej, głównie w abonamentach na których zarobią 3 razy na jednym aucie (nowy w abonamencie na 3 lata, potem ten sam jako używany w obonamencie na 3 lata, a potem sprzedaż jako "pewne używane od dealera" ;]). I będą zadowoleni.

 

Możliwe. Ale raczej tylko w Europie, nie sądzę, by to się przyjęło na innych kontynentach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, G.O.A.T. napisał(a):

 

 

Dlatego czekamy wiosny :oki:

 

No zobaczymy. Póki co odstraszają nie tylko ceny, ale i niebywała arogancja dealerów (prawie jak z PRLu). Na maile nie odpowiadają, w salonach nie ma nic, o jazdy próbne trzeba się prosić (!), "bierz pan co jest, bo mam kolejkę chętnych". Może jak połowa straci robotę, pójdą po rozum do głowy. 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Marcin79 napisał(a):

 

Nie, tu już masz 19% rabatu więc pewnie zaraz pójdzie i nie doczeka wiosny  ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wladmar napisał(a):

 

Póki co producenci wyraźnie próbują utrzymać ten bardzo korzystny dla nich trend, czyli mniej sprzedanych (i wyprodukowanych) aut, ale z większą marżą. Wyniki finansowe VAG i innych mówią same za siebie. Dopóki nikt się nie wyłamie z tej zmowy kartelowej. 

 

Troche krótkowzroczne patrzenie. Marża producenta spoko, ale dealerzy nie mający czego sprzedawać i serwisować będą padać. 

No chyba, ze producenci przejdą na sprzedaż online i MLM 😄 

tylko jak serwis robić online 😄 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, G.O.A.T. napisał(a):

 

 

Stary model, obecny na rynku wiele lat, do tego Alfa... nie jest to chodliwy towar. 

Kolega ostatnio używkę sprzedawał… poszła 30k taniej na aaa auto pies z kulawa noga tego nie chciał wziąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.