Skocz do zawartości

Leon 4 ceny od 69.700 zł


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, sdss napisał:

W 97r. Odstraszalo 60tys za golfa 4 :)


Masz jakiś stary cennik żeby tu wstawić? Sądziłem że było to dużo mniej - kojarzę że lanosy kosztowały około 32kzł. Niech mnie ktoś mądry oświeci. 3 miesiące temu można było kupić Golfa 85KM trendline za 65kzł

Edytowane przez pejus1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pejus1982 napisał:


Masz jakiś stary cennik żeby tu wstawić? Sądziłem że było to dużo mniej - kojarzę że lanosy kosztowały około 32kzł.

32 :ok:

Parę tysięcy więcej był dobrze wypasiony

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, pejus1982 napisał:


Masz jakiś stary cennik żeby tu wstawić? Sądziłem że było to dużo mniej - kojarzę że lanosy kosztowały około 32kzł. Niech mnie ktoś mądry oświeci. 3 miesiące temu można było kupić Golfa 85KM trendline za 65kzł

1.4 75KM podstawowy kosztował 45 tyś. Na wypasie 60tyś. Kupiony w rodzinie w 98r.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=129440]Kiwal[/mention] czy została jakakolwiek opcja do zaznaczenia? Ile wyszła cena tak samo wyposażonego A3 i BMW 1? 180 tys zl?
 
[mention=138774]hefi[/mention] na taki poziom komentarzy szkoda szkla na telefonie, aby odp.
Zostało jeszcze. Nie ma szklanego dachu za 4500, nie ma jakiś pakietów premium itp.

Tak samo wyposażonego....hmmm identycznie to się nie da bo każdy ma trochę inne pakiety, gadgety. Ale ogólnie za 1er albo A3 cennikowo wychodzi ok 150-160 tys. Przynajmniej w BMW minus 20% i mamy cenę Leona. Dlatego napisałem że ta cena katalogowa jest na poziomie transakcyjnej premium.
Ps.nie mam pojęcia jaki rabat dają w Seacie.
PS2. Fajny test Leona umieścili niedawno na YT na kanale autogeflugt

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, rwIcIk napisał:

U Koreańczyka dostajesz sporo w pakiecie i taniej 

ale nawigacja w VW a w Korei to co innego, zegary w VW to co innego niż w Korei, wykończenie w Korei to co innego niż w VW

 

idąc dalej w kwestii bezpieczeństwa i eksploatacji, zawsze mnie to bawi jak widzę SUVa a hamulce jak z zabawki i zerknąłem na szybko Tiguan w serii ma większe hamulce od Tucsona, DSG vs zwykly automat, tylko niektóre modele posiadają dwa sprzęgła

tam gdzie VW ma statyczne i dynamiczne doświetlanie zakrętów, w Hyundai nawet nie widze AFS w cenniku

front assist w Hyundai w najwyzej wersji w Tiguanie już od Comfortline razem z ACC do 210km/h

blokada mechanizmu różnicowego? brak

aktywne zawieszenie ? brak

podgrzewana przednia szyba? brak

park assist z trailer assist? brak

cyfrowe zegary? brak

fotele z masażem? brak

oświetlenie ambiente czyli podświetlane dekory, klamki wewnątrz, oświetlenie nóg - brak

 

generalnie patrząc na cenniki Tiguan vs. Tucson to jest przepaść

VW ma dużo więcej, ale oczywiście to idzie razem z ceną

 

ze swoich prywatnych pieniędzy "gotówki" bym Tucsona nie kupił, bo stosunek, wartości (tego co oferuje do ceny) w porównaniu do VW jest słaby

 

do tej pory VAG był królem wśród kompaktów i SUVów, jako value/price, ale jeśli pójdzie z SUVami jak poszedł z Octavią/Leonem/Golfem to może Korea wygrać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cinos

Wyceń mi takiego Tiguana z tym wypasem, o którym piszesz.

A potem wyceń Tiguana z nawigacją, tempomatem, kamerą cofania, stacją multimedialną z 8" calowym ekranem i bluetooth, asystentem pasa ruchu, rozpoznawaniem znaków, doświetlaniem zakrętów (tak mam to w Tucsonie i reaguje na skręt kierownicą :ok: ), 4 szybami elektrycznymi, dieslem, automatem 7 biegowym, alusami, asystentem ruszania pod górkę, asystentem zjazdu, automatycznie ściemniającym się lusterkiem wstecznym, automatycznymi wycieraczkami i światłami, alarmem.

Wiem, że fajnie jest mieć dużo wypasu, ale mnie po prostu nie stać. ;]

ps. Hamulce może nie są wielkie, ale bardzo skuteczne i przy emeryckiej jeździe komplet zużywa się po 45 kkm - ot ich minus.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał:

 Hamulce może nie są wielkie, ale bardzo skuteczne i przy emeryckiej jeździe komplet zużywa się po 45 kkm - ot ich minus.

 

To przy normalnej po 30tys, a przy 0-1-0 10tyś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sdss napisał:

To przy normalnej po 30tys, a przy 0-1-0 10tyś?

Nie wiem, sporo zużywa chyba automat - pełzanie - a ja jeżdżę głównie w mieście.

Inni też meldują podobne przebiegi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, rwIcIk napisał:

@Cinos

Wyceń mi takiego Tiguana z tym wypasem, o którym piszesz.

A potem wyceń Tiguana z nawigacją, tempomatem, kamerą cofania, stacją multimedialną z 8" calowym ekranem i bluetooth, asystentem pasa ruchu, rozpoznawaniem znaków, doświetlaniem zakrętów (tak mam to w Tucsonie i reaguje na skręt kierownicą :ok: ), 4 szybami elektrycznymi, dieslem, automatem 7 biegowym, alusami, asystentem ruszania pod górkę, asystentem zjazdu, automatycznie ściemniającym się lusterkiem wstecznym.

Wiem, że fajnie jest mieć dużo wypasu, ale mnie po prostu nie stać. ;]

ps. Hamulce może nie są wielkie, ale bardzo skuteczne i przy emeryckiej jeździe komplet zużywa się po 45 kkm - ot ich minus.

 

 

To podpowiem, Tiguan z tym wszystkim co piszesz ~115-120kpln na gotowo, dodatkowo full led, tempomat ACC, klima 3 strefowa, obsługa bezkluczykowa, klapa elektryczna bezdotykowa i dużo więcej, to wyposażenie to niemalże standard w tiguanie drugim od dołu w cenniku, piszę o 1.5tsi dsg.

Tuscon/Sportage benzyna z AT, nie wychodzi w ogóle taniej a silnik fakt mocniejszy ale mocno paliwożerny, wykończenie wnętrza o dwa rożne światy w mojej opinie, te auta mają sens w biednych wersjach wolnossącym 1.6, jak ma być AT i ledy to robi się tyle co VAG.


 

Edytowane przez TomekD000
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, TomekD000 napisał:

To podpowiem, Tiguan z tym wszystkim co piszesz ~115-120kpln na gotowo, dodatkowo full led, tempomat ACC, klima 3 strefowa, obsługa bezkluczykowa, klapa elektryczna bezdotykowa i dużo więcej, to wyposażenie to niemalże standard w tiguanie drugim od dołu w cenniku, piszę o 1.5tsi dsg.
Tuscon/Sportage benzyna z AT, nie wychodzi w ogóle taniej a silnik fakt mocniejszy ale mocno paliwożerny, wykończenie wnętrza o dwa rożne światy w mojej opinie, te auta mają sens w biednych wersjach wolnossącym 1.6, jak ma być AT i ledy to robi się tyle co VAG.

No to się pozmieniało.

W 2017 r. wyceniano mi Tiguana 1,4 TSI DSG na ponad 125 kzł. No i trzeba było czekać pół roku. Podobnie Skoda.

Japończyki 2.0 AT wychodziły ponad 130 kzł.

A Tucson 1,7 diesel 7dct < 110 kzł.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, rwIcIk napisał:

No to się pozmieniało.

W 2017 r. wyceniano mi Tiguana 1,4 TSI DSG na ponad 125 kzł. No i trzeba było czekać pół roku. Podobnie Skoda.

Japończyki 2.0 AT wychodziły ponad 130 kzł.

A Tucson 1,7 diesel 7dct < 110 kzł.

 

W tej chwili jak nie ma specyficznych wymagań co do wyposażenia/koloru, bez problemu znajdzie się takie auto od ręki z placu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pozmieniało.
W 2017 r. wyceniano mi Tiguana 1,4 TSI DSG na ponad 125 kzł. No i trzeba było czekać pół roku. Podobnie Skoda.
Japończyki 2.0 AT wychodziły ponad 130 kzł.
A Tucson 1,7 diesel 7dct
Ja bym tak całkiem nie polegał na tych informacjach i spróbował skonfigurować highline, zobaczyć co ma w standardzie i ile na prawdę wyjdzie to wszytko co opisują koledzy wyżej
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hefi napisał:

Ja bym tak całkiem nie polegał na tych informacjach emoji16.png i spróbował skonfigurować highline, zobaczyć co ma w standardzie i ile na prawdę wyjdzie to wszytko co opisują koledzy wyżej

 

na jakiej podstawie byś nie polegał?
Highline, realnie + 15kpln, ale ma więcej wyposażenia.


To wyposażenie o który pisałem to standard w w comfortline + kilka pakietów które ma 99% aut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, hefi napisał:

Ja bym tak całkiem nie polegał na tych informacjach emoji16.png i spróbował skonfigurować highline, zobaczyć co ma w standardzie i ile na prawdę wyjdzie to wszytko co opisują koledzy wyżej

Nie wiem jak w vw ale w skodzie to mnie wnerwili. Na otomoto pełno samochodów po telefonie okazuje się, że już nieaktualne ale mają o 30kpln więcej. Wybierałem pomiędzy tiguanem allspace, kodiaqiem, santa fe i sorento. Miała być wersja bieda z dieslem, automatem i 4x4. No i wyszło na sorento.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  na jakiej podstawie byś nie polegał?

Highline, realnie + 15kpln, ale ma więcej wyposażenia.

 

To wyposażenie o który pisałem to standard w w comfortline + kilka pakietów które ma 99% aut

 

Wszedłem na vw. pl, tiguan, konfigurator, 3 wersję u góry, wchodzę w szczegóły wyposażenia i patrzę sobie..to co wymieniłes Highline trzeba doposażyc w pakiet premium za 4kpln żeby dostać elektryczna klapę 1530, keyless i średnia navi. Za kolejne 4 hak - pół automatyczny i 3660pln trailer assist - też ubogie. Wybór profilu jazdy 800 ciśnienie w oponach 700, obsługa głosowa 900. Nie kliknąłem to bo nie chciałem tego... Najtańsze felgi, kolor i bez skóry wyszło 148500 po 16 kpln rabacie.

Zostało kilkadziesiąt dodatków...

Dlatego stwierdziłem, że te 120kpln troszkę naciągane

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, hefi napisał:

Wszedłem na vw. pl, tiguan, konfigurator, 3 wersję u góry, wchodzę w szczegóły wyposażenia i patrzę sobie..to co wymieniłes Highline trzeba doposażyc w pakiet premium za 4kpln żeby dostać elektryczna klapę 1530, keyless i średnia navi. Za kolejne 4 hak - pół automatyczny i 3660pln trailer assist - też ubogie. Wybór profilu jazdy 800emoji23.png ciśnienie w oponach 700, obsługa głosowa 900. Nie kliknąłem to bo nie chciałem tego... Najtańsze felgi, kolor i bez skóry wyszło 148500 po 16 kpln rabacie.

Zostało kilkadziesiąt dodatków...

Dlatego stwierdziłem, że te 120kpln troszkę naciągane

 

 

 

 


Proszę:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-comfortline-1-5tsi-150km-dsg-2020r-oferta-vw-wieliczka-ID6BwP0p.html
ogłoszenie pierwsze z brzegu, nie wiem czy aktualne, ale jest podobnych całkiem sporo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, hefi napisał:

Ja bym tak całkiem nie polegał na tych informacjach emoji16.png i spróbował skonfigurować highline, zobaczyć co ma w standardzie i ile na prawdę wyjdzie to wszytko co opisują koledzy wyżej

No widzę, że nawigacja, osłona pod silnik, podgrzewanie kierownicy, alarm  za dopłatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, TomekD000 napisał:


Proszę:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-comfortline-1-5tsi-150km-dsg-2020r-oferta-vw-wieliczka-ID6BwP0p.html
ogłoszenie pierwsze z brzegu, nie wiem czy aktualne, ale jest podobnych całkiem sporo.

Te nieaktualne w skodzie wiszą już przeszło miesiąc, nie wiadomo ile wcześniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, MarcG napisał:

Te nieaktualne w skodzie wiszą już przeszło miesiąc, nie wiadomo ile wcześniej.

 

Może, ale prawie takie samo auto kupowałem od tego dealera, za mniej więcej tą samą kwotę, zauważ że to jest rocznik 2020r. nie żadna wyprzedaż.

W styczniu kupowałem kodiaqa z otomoto i on też istnieje u mnie w garażu. Widocznie miałeś pecha...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




Proszę:
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-comfortline-1-5tsi-150km-dsg-2020r-oferta-vw-wieliczka-ID6BwP0p.html
ogłoszenie pierwsze z brzegu, nie wiem czy aktualne, ale jest podobnych całkiem sporo.


Hmmm nie jestem specjalistą od VAG, widzę tylko, że mają fajne rozwiązania łopatki do zmiany biegów przy kierownicy i skrzynie manualna. Asystent parkowania bez bocznych czujników. Dalej już nie wnikam bo słabe zdjęcia.. Klima też nie ma 3 stref
Dlatego napisałem, że nie rozważane byłoby sugerowanie się tym co napisałeś bez sprawdzenia tego w "realu"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, TomekD000 napisał:

 

Może, ale prawie takie samo auto kupowałem od tego dealera, za mniej więcej tą samą kwotę, zauważ że to jest rocznik 2020r. nie żadna wyprzedaż.

W styczniu kupowałem kodiaqa z otomoto i on też istnieje u mnie w garażu. Widocznie miałeś pecha...

Ja kupiłem sorento z otomoto.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hefi napisał:


 

 


Hmmm nie jestem specjalistą od VAG, widzę tylko, że mają fajne rozwiązania łopatki do zmiany biegów przy kierownicy i skrzynie manualna. Asystent parkowania bez bocznych czujników. Dalej już nie wnikam bo słabe zdjęcia.. Klima też nie ma 3 stref
Dlatego napisałem, że nie rozważane byłoby sugerowanie się tym co napisałeś bez sprawdzenia tego w "realu"

 

 

sugerujesz że kupiłem manual i myślę że mam dsg? :]

Ja to wiem, Ty jak potrzebujesz to sprawdź, mi nie musisz wierzyć.
Tu masz innego
https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-tsi-dsg-app-connect-kamera-elektryczna-klapa-podgrzewane-fotele-ID6CYPmo.html#4ca53ffe5c

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, hefi napisał:

Ja bym tak całkiem nie polegał na tych informacjach emoji16.png i spróbował skonfigurować highline, zobaczyć co ma w standardzie i ile na prawdę wyjdzie to wszytko co opisują koledzy wyżej

Na pewno oszukuję i NAPRAWDĘ  nie można im ufać 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TomekD000 napisał:

To podpowiem, Tiguan z tym wszystkim co piszesz ~115-120kpln na gotowo, dodatkowo full led, tempomat ACC, klima 3 strefowa, obsługa bezkluczykowa, klapa elektryczna bezdotykowa i dużo więcej, to wyposażenie to niemalże standard w tiguanie drugim od dołu w cenniku, piszę o 1.5tsi dsg.

Tylko jak @rwIcIk brał to chyba tak nie było, na dodatek dostępność z placu tragedia (tylko droższe wersje i wydumki konfiguracyjne).

Mnie tylko plac interesuje, góra miesiąc czekania, chyba żebym nie miał czasu się rozmyślić.

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rwIcIk to co wymieniłeś to wcale nie jest duży wypas patrząc na listę co ma Tiguan, fakt że trafiłeś na początek produkcji bo Tiguan II jakoś szedł od 2016r. a mówisz że szukałeś w 2017r. auta

 

jak hamulce są co 45kkm to przy mojej jeździe co drugą wymianę oleju bym musiał zmieniać hamulce ;] 

 

a co do doświetlania zakrętów to miałem na myśli doświetlanie statyczne czyli światło leci prawie 90 stopni w lewo jak skręcasz, albo dynamiczne czyli lecisz 180 po A i światła skręcają razem z kierownicą, a nie doświetlają barierki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Cinos napisał:

@rwIcIk to co wymieniłeś to wcale nie jest duży wypas patrząc na listę co ma Tiguan, fakt że trafiłeś na początek produkcji bo Tiguan II jakoś szedł od 2016r. a mówisz że szukałeś w 2017r. auta

 

jak hamulce są co 45kkm to przy mojej jeździe co drugą wymianę oleju bym musiał zmieniać hamulce ;] 

 

a co do doświetlania zakrętów to miałem na myśli doświetlanie statyczne czyli światło leci prawie 90 stopni w lewo jak skręcasz, albo dynamiczne czyli lecisz 180 po A i światła skręcają razem z kierownicą, a nie doświetlają barierki

Jak samochód w 90% służy do dojeżdżania do pracy oświetlonymi ulicami w Warszawie to światła kompletnie nie mają znaczenia, każde nowe są wystarczające.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rwIcIk napisał:

@Cinos

Wyceń mi takiego Tiguana z tym wypasem, o którym piszesz.

A potem wyceń Tiguana z nawigacją, tempomatem, kamerą cofania, stacją multimedialną z 8" calowym ekranem i bluetooth, asystentem pasa ruchu, rozpoznawaniem znaków, doświetlaniem zakrętów (tak mam to w Tucsonie i reaguje na skręt kierownicą :ok: ), 4 szybami elektrycznymi, dieslem, automatem 7 biegowym, alusami, asystentem ruszania pod górkę, asystentem zjazdu, automatycznie ściemniającym się lusterkiem wstecznym, automatycznymi wycieraczkami i światłami, alarmem.

Wiem, że fajnie jest mieć dużo wypasu, ale mnie po prostu nie stać. ;]. Teraz byla by dobra okazja, bo w lecie am wejsc Tiguan III     

ps. Hamulce może nie są wielkie, ale bardzo skuteczne i przy emeryckiej jeździe komplet zużywa się po 45 kkm - ot ich minus.

 

 

 

Tiguan w najprostszej wersji z 2l D zaczyna sie od 36 000 € jak podoliczacz to co wymieniles, to jestconajmniej 10 000 € plus ! 

 

Mialem niedawno oferte, 27n % taniej. Obecnie jest dobry czas na zakup Tiguan'A bo w lecie wychodzi jego nowy model Tiguan III.

 

Ja odskoczylem od Tiguana, bo musialbym zakladac pedaly w VW co jest w uj drogie , do tego doszla by ingerencja w elektronike. Auto fajne ale za drogie !

 

Godzinę temu, hefi napisał:

Wszedłem na vw. pl, tiguan, konfigurator, 3 wersję u góry, wchodzę w szczegóły wyposażenia i patrzę sobie..to co wymieniłes Highline trzeba doposażyc w pakiet premium za 4kpln żeby dostać elektryczna klapę 1530, keyless i średnia navi. Za kolejne 4 hak - pół automatyczny i 3660pln trailer assist - też ubogie. Wybór profilu jazdy 800emoji23.png ciśnienie w oponach 700, obsługa głosowa 900. Nie kliknąłem to bo nie chciałem tego... Najtańsze felgi, kolor i bez skóry wyszło 148500 po 16 kpln rabacie.

Zostało kilkadziesiąt dodatków...

Dlatego stwierdziłem, że te 120kpln troszkę naciągane

 

Rabaty masz wlasnie dlatego, ze wchodzi nowy model. Normalnie cenajest znacznioe wyzsza.

 

;) 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

sugerujesz że kupiłem manual i myślę że mam dsg? default_biglaugh.gif

Ja to wiem, Ty jak potrzebujesz to sprawdź, mi nie musisz wierzyć.

Tu masz innego

https://www.otomoto.pl/oferta/volkswagen-tiguan-tsi-dsg-app-connect-kamera-elektryczna-klapa-podgrzewane-fotele-ID6CYPmo.html#4ca53ffe5c

Nie wiem co kupiłeś

Jak już jesteś ekspertem to czym się różnią te lampy, tak z ciekawości pytam

Pewnie full led to te w białym??

 

256d252c1bee261543d652a8c49c6492.jpg&key=486e4504436eddeb01fb4fa529650f94056f13b66e4385794784c6922ba100d448637cbdae1c2d3826eaae2a69a1d5a1.jpg&key=efdbd85b6b17ba1c83b78beadb9411ddc85b0b9242326213091250f6a49ea455

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=138774]hefi[/mention] przecież są cenniki, dealerzy często dają zdjęcia orientacyjne, co do tapicerki koloru auta czy felg, ale wiadomo ze moze byc manual albo dsg pozatym jest cennik VW i tam wszystko piszą default_zlosnik.gif   

http://cenniki.konfigurator-vw.pl/pdf/RM2020_RP2020/tiguan.pdf

 

Tak, to się zgadza z tym online. Jak dodasz to o czym kolega wyżej napisał nie wychodzi 120  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hefi napisał:
Nie wiem co kupiłeś
Jak już jesteś ekspertem to czym się różnią te lampy, tak z ciekawości pytam

256d252c1bee261543d652a8c49c6492.jpg&key=486e4504436eddeb01fb4fa529650f94056f13b66e4385794784c6922ba100d448637cbdae1c2d3826eaae2a69a1d5a1.jpg&key=efdbd85b6b17ba1c83b78beadb9411ddc85b0b9242326213091250f6a49ea455

Ja wiem co kupiłem.
Led Basic i Top Led z dynamic light assist

edit. jeden i drugie są full led.

Edytowane przez TomekD000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Jeśli uważasz, że kupuje się auta za cenę z cennika na stronie to niczyja tu z forum to wina.
Widzę, że mocno cię urazilem. Pewnie też zdajesz sobie sprawę, że na forum zawsze ktoś powie "sprawdzam" i ściema wyjdzie na jaw.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hefi napisał:

"zachar" opowiedz lepiej jak to nogi kocem przykrywales bo było Ci za zimno w reno.
W leonie ogrzewanie pewnie jest super emoji23.png

Kiedyś dojrzejesz i nabierzesz życiowej ogłady. Warto czytać książki i wykorzystać młody wiek na rozwój, zamiast szukać szczęcia w trollowaniu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, hefi napisał:

 zawsze ktoś powie "sprawdzam" i ściema wyjdzie na jaw.emoji106.png

Dlatego polecam zainwestować kilka zł w słownik ortograficzny :) na tym kończę dogryzanie. Pamiętaj, że kij ma zawsze dwa końce, a najgorsza rzeczą jest próba kiepskiej szydery z innych, w szczególności, gdy samemu nie jest się alfą i omegą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcG napisał:

Nie wiem jak w vw ale w skodzie to mnie wnerwili. Na otomoto pełno samochodów po telefonie okazuje się, że już nieaktualne ale mają o 30kpln więcej. Wybierałem pomiędzy tiguanem allspace, kodiaqiem, santa fe i sorento. Miała być wersja bieda z dieslem, automatem i 4x4. No i wyszło na sorento.

Teraz super ofert są na Q5 - 2.0 tdi 163 km w quattro za ok 150 tys zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Dlatego polecam zainwestować kilka zł w słownik ortograficzny na tym kończę dogryzanie. Pamiętaj, że kij ma zawsze dwa końce, a najgorsza rzeczą jest próba kiepskiej szydery z innych, w szczególności, gdy samemu nie jest się alfą i omegą.


Widzę, że jesteś bardzo wrażliwy na krytykę, typowe u podróbek. Kiedyś dojdziesz do tego sam, przychodzi to z doświadczeniem... tymczasem będę Ci w tym pomagał
A tak serio.... przeczytaj dwa razy co publikujesz i się zastanów zanim nacisniesz enter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Kiedyś dojrzejesz i nabierzesz życiowej ogłady. Warto czytać książki i wykorzystać młody wiek na rozwój, zamiast szukać szczęcia w trollowaniu. 

Warto też mieć na uwadze zdanie innych. Słuchać, czytać nie tylko "dobrych" autorów, ale i zwykłych ludzi. Świat nie jest idealny, jest różnorodny. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał:

Teraz super ofert są na Q5 - 2.0 tdi 163 km w quattro za ok 150 tys zl.

Cały czas są, na jesienią mocno się zastanawiałem, był to jedyny SUV jakiego testowałem i który się dobrze prowdzaił na autobanie 😂🤪

Edytowane przez sdss
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam naprawdę dobra ofertę na 
BMW g30
530i.... tylko nie wiem brać czy nie ?
Najwyżej potem leasing oddam 

Jaka?

Wysłane z mojego SM-G973F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, pejus1982 napisał:

 Co do nowego Leona to robiłem przed chwilą konfiguracje i wersja z silnikiem 1.5 130KM wychodzi 100kzł. Wiem, że będą rabaty i z czasem będzie można troszkę taniej kupić auto ale ta cena jest w tej chwili odstraszająca za kompakta.

 

Kiedyś kebab kosztował 5 zł,  dziś 10zl i więcej, wielkość ta sama, smak podobny a cena razy dwa. Ktoś mi powie dlaczego teraz muszę płacić dwa razy więcej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.