Skocz do zawartości

Mazda CX-60


Maciej__

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, trex11 napisał(a):

Jeszcze kilka miesięcy temu stinget gtv3.3 370 ps 500 mn  ful opcja z wszystkimi dodatkami kosztowała 265 tys zl w wakacje 

265 tys vs prawie 500 tys zl ? 

 

A co ma wspólnego Stinger z Touaregiem? :facepalm:

Edytowane przez Maciej__
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, trex11 napisał(a):

Dlatego warto doplacic 230 tys zl do wiesmagena 🤣 oczywiście osiagi duzo gorsze

Zupełnie inne auto.

Jak ktoś chce Touarega, to kupuje Stingera, bo osiągi ma lepsze i taniej z przeliczenia 1KM wychodzi . :ok:

Edytowane przez ZUBERTO
  • Haha 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, akisel napisał(a):

Oho, nie myślałem, ze takie ceny! 

No to VW robi sam sobie problemy

moze wycofuje Tuarega…

 

 

 

Toouarega kupisz za 310tys. Masz V6, 3.0 diesla i w sumie wszystko co potrzeba. Jest to niezła cena za coś z 3.0D.

Tańsze jest w sumie tylko CX60, ale jakościowo znacznie gorsze. 

  • Lubię to 3
  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Maciej__ napisał(a):

 

To kiedy kupujesz to PorsCHe?

Odbieram w wakacje

 

Porshe macan gts 440 ps

86.465 €

Cena w de po rabacie 22%

Wychodzi kolo 360 tys zl

Kolor czarny 

Edytowane przez trex11
  • Lubię to 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.06.2023 o 11:19, prawoimotoryzacja napisał(a):

Czyli nawet nie sprawdziłeś tych przykładowych ogłoszen, gdyż jest napęd 4x4 :)

 

Dla mnie to kosmos, żeby zapłacić za zwykła KIA Sportage 200 tys zł, dopłacając do obecnego SEATa ponad 100 tys. i nie odczuć żadnej wielkiej różnicy, poza 4x4 i trochę lepszym wyposażeniem, w sytuacji, gdy mozna kupic za to caloaciowo o niebo lepszy samochód, a do tego innej klasy.

 

Skoro stać Cie na dany model to musi a Cię być stać na utrzymanie.

 

W Volvo na lekko minu 15% rabatu

 

Generalnie się z Tobą zgadzam, ale kupując volvo zamiast seata wchodzisz na inny level choćby z serwisem i cenami wszystko co następuje po zakupie auta. mały przegląd mojego leona cupry to 700zł, wątpieżeby mały przegląd volvo wyszedł inaczej niż x2.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maciej__ napisał(a):

 

Mazda przestala placic? :hehe:

Ja mieszkam w de to bedzie moje 3 auto , macan do dla zony , sprzedaje rocznego jak opisywalem kilka miesięcy temu nissan juke , auto slabe.

Zawsze zmienialem auta po 3 latach od nowosci ale tym razem nissan leci po roku

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, trex11 napisał(a):

Odbieram w wakacje

 

Porshe macan gts 440 ps

86.465 €

Cena w de po rabacie 22%

Wychodzi kolo 360 tys zl

Kolor czarny 

Żona na pewno odczuje różnicę 🍌. Niezła logika ak zamienic gowno SUV na Porsze i jeszcze się chwalicie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Co do zmiany nissana na porshe, na to ma np wplyw awans w pracy i inna pensja, logiczne ze gdyby mozna bylo od razu bym kupil porshe ale na tamtem czas kupowalem co mogle z zachowaniem rozsądku.

 

To musiala byc szybka decyzja z paru salonach potwierdzili ze do końca 2023 beda takie rabaty od nowego roku maja byc duzo mniejsze bez względu na pobyt danego modelu porshe, nie rozumiem tego.

Jedyne ci mi przychodzi to zmniejszenie produkcji aut porshe z silnikami benzynowymi na zecz elektrykow ale to powolny proces.

 

Inna sprawa do brak rabatow na mazde , porshe bmw czy inbe marki w pl , bo na nissana dostałem w DE 24% , porshe 22% w 2017 roku  na mazde 6 22% , stinger gt 3.3 w 2021 dostalem rabat 19% a teraz jak ogladam to sa takie same rabaty a w pl 3% np na mazdy .

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wujek napisał(a):

Żona na pewno odczuje różnicę 🍌. Niezła logika ak zamienic gowno SUV na Porsze i jeszcze się chwalicie 

Sorry, ale niektóre zony, szybciej odczują roznice , niz mężowie ;)

A jak nie odczują, lub nawet bedzie sie jej jechało gorzej macanem, to i tak powie, ze porsche jest lepszy

niestety, takie życie  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim przypadku praktycznie zona sama sobie je kupuje jako infomatyczka w de, bo logiczne ze wcześniej piorytet do dom dla kobiety.

Stingera mam po modach na 450 ps i 650 nm i moja juz sie przyzwyczaila ale lubi w nissanie to ze jest wyzszy.

Macan jest raczej maly , do miasta ok i jakies trasy, moc podobna jak stinger.

Zona obiecala ze bedzie o niego dbac i raz w tygodniu myc sama , musialem to nagrac na telefonie bo nie wieze ze tak bedzie.

Zawsze ja musialem sie tym zajmowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, akisel napisał(a):

Oho, nie myślałem, ze takie ceny! 

No to VW robi sam sobie problemy

moze wycofuje Tuarega…

 

 

Full opcja vs bieda . Taka typowa manipulacja 🤪 tam gdzie kończy się cennik VW zaczyna się Porshe. Tuareg to realnie pomiędzy 250 a 400.  Auto ciekawe dzieli podzespoły z Q7 i  Cayenne . Ma kilka spoko opcji jak zawieszenie pneumatyczne z kontrolą przechyłów czy webasto. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, trex11 napisał(a):

Odbieram w wakacje

 

Porshe macan gts 440 ps

86.465 €

Cena w de po rabacie 22%

Wychodzi kolo 360 tys zl

Kolor czarny 

Daj linki do tych Macanów za 360 tys zł w wersji GTS! Od razu sprzedaję swojego i biorę GTSa!

 

W De dobrze wyposażone modele 2.0 T kosztują od 90-100 tys. euro na mobile de, więc GTS za 86 to jak za darmo!

  • Nie lubię tego 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Vadero napisał(a):

 

Generalnie się z Tobą zgadzam, ale kupując volvo zamiast seata wchodzisz na inny level choćby z serwisem i cenami wszystko co następuje po zakupie auta. mały przegląd mojego leona cupry to 700zł, wątpieżeby mały przegląd volvo wyszedł inaczej niż x2.

To coś tanio miałeś w tym seacie te przeglądy. Własne części? Chyba też u Gazdy serwisowałeś?

 

Koszt wymiany oleju - samej wymianu oleju z filtrem - w Macanie to kwota od 2 do 3 tys zł w ASO.

 

Mały przegląd to już teraz od 4 tys zł do 6 tys zł.

 

Duży przegląd 8 tys zł do 12 tys. zł.

 

Tak podnieśli ceny w ostatnim czasie. Odlot...

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Daj linki do tych Macanów za 360tys zł w wersji GTS! Od razu sprzedaję swojego i biorę GTSa!

 

W De dobrze wyposażone modele 2.0 T kosztują od 90-100 tys. euro na mobile de, więc GTS za 86 to jak za darmo!

 

8 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Daj linki do tych Macanów za 360 tys zł w wersji GTS! Od razu sprzedaję swojego i biorę GTSa!

 

W De dobrze wyposażone modele 2.0 T kosztują od 90-100 tys. euro na mobile de, więc GTS za 86 to jak za darmo!

Jak linki ? To nie sa ogłoszenia w internecie trzeba sobie wypracowac.

 

Tu masz linka na wersję Macan S z wstepnym rabatem, dodatkowe 10% przy negocjachach juz na miejscu.

https://m.mobile.de/auto-inserat/porsche-macan-eu6d-s-stuttgart/380293987.html?ref=srp&refId=930e33da-955c-733b-b529-69d8bdcd5aab&searchId=930e33da-955c-733b-b529-69d8bdcd5aab&type=ad

 

  • maszt 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

310 prawie ze wszystkim a ful opcja 480 tys czyli miedzy prawie wszystko a ful opcja to 170 tys zl ? 

Dla jednego dobrze wyposażone auto to dla innego wersja bieda bo jednak wiele brakuje.

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, prawoimotoryzacja napisał(a):

Bo nie do końca im wyszedł ten napęd. Jak brać, to diesla 3.3

 

Napęd jest spoko, tylko skrzynia poszarpuje, w dieslu zresztą też (bo to ta sama skrzynia).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, trex11 napisał(a):

 

Jak linki ? To nie sa ogłoszenia w internecie trzeba sobie wypracowac.

 

 

To wrzuc skan zamówienia - ofc z anonimizacja, gdyż inaczej to bajki dla mnie.

 

Podaj kod porsche konfiguracji. 

 

Ten link, który podałeś dotyczy wersji bazowej bez żadnego wyposażania, więc o jakim rabacie mowa?

Nowy S staruje od 80 tys euro, a ten z ogloszenia kosztuje po rabacie 88 tys euro?

 

Ma ekstra tylko koła 21 cali,a reszta to podstawa z tego co widzę...

Edytowane przez prawoimotoryzacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

21 calowe koła RS Spyder Design

 

Ogrzewanie przednich siedzeń

 

Asystent zmiany pasa ruchu

 kamera cofania z widokiem przestrzenn

 

Reflektory LED z systemem Porsche Dynamic Light System (PDLS)

 

Klapa tylna z systemem automatycznego otwierania i zamykania

 

Klimatyzacja automatyczna 3-strefowa

 

Asystent parkowania z przodu i z tyłu, obejmujący kamerę cofania i widok przestrzenny

 

Aktywne zarządzanie zawieszeniem Porsche (PASM)

 

Pakiet dźwiękowy Plus ( dodatkowe wyciszenie )

 

Same felgi 21 to doplata 15500 zl a wersja s statryje od 400 tys w pl

 

Auto z linka da sie kupic za kolo 79 tys euto 339 tys zl , kup takie w pl z takim rabatem 100 tys zl 

Tak juz tobie na pewno pokaze moj rachunek i bede ci udowadniac , na pewno, zalosne 🤦

 

To temat mazda cx60 a nie porshe , za raz ktos to wszystko wywali.

 

 

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.12.2023 o 07:07, trex11 napisał(a):

Jeszcze kilka miesięcy temu stinget gtv3.3 370 ps 500 mn  ful opcja z wszystkimi dodatkami kosztowała 265 tys zl w wakacje 

265 tys vs prawie 500 tys zl ? 

Pomijam że porównujesz jabłka do śliwek - weź teraz skonfiguruj. Już pomijam hybrydę - dodaj np. ceramiczne hamulce.

Nie oceniam ile to warte. Tylko niektórzy nie chcą jeździć Q7 czy Porsche. Więc dostają VW z tym samym.

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ja mam stingera , to tylko kia a jestem mega zadowolony.

Inny woli za takie pieniądze np 4 letnie Audi bez gwarancji bo znaczek sie liczy na masce.

Byla okazja na dobry rabat i tak wyszlo Porshe ale tu chodzi o prowadzenie, zona polowe km zrobila stingerem a ten sie spowadzi genialnie, porshe tez ale VW nie.

Kto nie prowadzil VW i porshe to nie eie jaka jest przepasc.

Nawet skrzynia pdk dziala fenomenalnie a dsg w vw to porażka ich lagiem 2sec.

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, trex11 napisał(a):

Oczywiście, ja mam stingera , to tylko kia a jestem mega zadowolony.

A ja mam Subaru i też jestem mega zadowolony. Tylko co to zmienia w kwestii porównania ceny z przed pół roku sportowego liftbacka z dzisiejszą ceną luksusowego SUVa? Pomijam że Kia nie ma nawet połowy tego wyposażenia co Tuareg.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego nie ma stinger polowy ? Mozna obliczyc w % czy mu brak 50% wyposażenia.

Wszystkie asystenci, ogrzewania siedzrn i wentylacja siedzen, deska w aklantara+ prawdziwe zimne aluminium w kabinie a nie tani plastik jak w bmw czy mercu czy Tuaregu

Regulacja twardości zawieszenia, tylko dwa tryby ale wystarczy, kamery 360 , kamery w lusterkach i przy wlaczeniu kierunku mamy podglad kamery na zegarach.

Wszystkie adystenci i bardzo dobry tempomat adapracyjny z możliwością dostosowania do aktualnych znakow drogowych, audio hatman 15 glosnikow, had up, regulacja oświetlenia kabiny abmiente w 50 kolorach, nie wirm ile bo to sie plynnie zmienia.

Hamulce brembo 350 mm z zaciskami 4 tloczkowymi hyba.

Tylna klapa automat, itp jak odpalanie silnika z kluczyka bedac 50 m od auta i masa innych.

Ogrzewana kierownica i wszystkie siedzenia.

Drobnostki tez ma jak maska na teleskopach czy oparcie glowy/ zagłówek , regulacja w 2 plaszczyznach

Dajac wsteczny lusterka same sie opuszczaja automatycznie.

Takich [kurza twarz] sa setki.

 

Elektryczny szyber dach

Siedzenia sa regulowane elektrycznie w 15 plaszczyznach nawet dlugosc siedziska jest elektryczne.

Możliwoś przeniesienia recznie z 50%z obu osi na 90% mocy i momentu tylko na tyla os.

Całkowicie wylaczenie ESP

Nie ma matrycowych ledow bo sa tylko ledy skretne z ruchem kierowcy to wiem.

 

Czy Tuarek ma alkantare na desce i aluminium w kabinie?

Siedzenia regulowane w 15 plaszczyznach jak dlugosc siedziska

Elektrycznie regulowana kierownica, odpalanie silnika z kluczyka ?

Hamulce brembo moze ma w wersji za 500 tys zl.

Mozna ustawic naped z 50 na 50 do 70 na 30 i 90 % do 10 % ?

Predkosc max stingera mojego 290 , fabrycznego kolo 280  ile ten z Tuarek  250 zablokowane .

 

Ta sa inne auta ale z wyposazenia Tuarek tez nie ma wszystko co ma stinger fabrycznie bez doplaty.

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, trex11 napisał(a):

a nie tani plastik jak w bmw czy mercu czy Tuaregu

 

Ale siedziałeś w mercu czy BMW za 500 kzł?  ;]

 

1 godzinę temu, trex11 napisał(a):

Hamulce brembo moze ma w wersji za 500 tys zl.

Ale wiesz co to są tarcze ceramiczne?  ;]

 

Jedź swoim Stingerem do lasu :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wladmar napisał(a):

 

Że Ci się chce :hehe:

 

Porównać plastiki w Stingerze do BMW czy Mercedesa za pół bańki i stwierdzić, że w Stingerze są lepsze. To chyba kończy dyskusję :hehe:

Są tanie plastiki ale w BMW dla flot za 100 kzł :)

Ja do Stingera nic nie mam ale porównywanie do luksusowego SUVa jest trochę głupie. Może weźmiemy TIRa albo koparkę. One też mają 400 i więcej KM ;]

  • Lubię to 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam porownac samemu , wszedzie do okola alkantara i aluminium, plastikow nie porównuje bo stinger ma wiecej zimnego alu , niestety bmw nie ma alu , audi ma troche tez alu.

Cena nie jest odbiciem jakosci , jesli tak myslicie to polecam lambo zobaczyć , sa wersje za 2 banki plastik fansastik i wszystko skrzypi.😅

Ja czekam jak z tym wyposazeniem 2x gorszym ??? 

experci gdzie jestescie 🤣 50% mniej , chyba wiec mialo byc ? 

 

w pracy mamy q5 za 55 tys euro , 250 tys zl.

brak ankantary, brak obszycia tenelu srodkowrgo i kolano sie obija o plastik twardy jak w daci, brak flokowania schowkow bo to za dopłatą s za 250 tys zl bo nie ma, brak aluminium, brak skory na desce - generalnie jakosc dramat, ale sory nie to premium 🤣

FUll opcja q5 za 350 tys zl ten sam dramat ale ma flokowanie schowkow jak skoda octavia za 90 k.

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, trex11 napisał(a):

experci gdzie jestescie 🤣 50% mniej , chyba wiec mialo byc ? 

Zadałem 3 proste pytania. I powtórzę:

Ma tarcze ceramiczne?

Siedziałeś w BMW za 500 kzł?

Stinger może wjechać do lasu?

 

Odpowiesz czy za skomplikowane?

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie

2 .Tak

3. TAK i na Ryby 

Teraz ty 50% wyposażenie i ta jakosc materiałów udowodnij ze ma alkantare, skore na desce i mase zimnego alu, jak nie to bieda i oszczednosc.

Tak samo golf bieda za 100 k ma identyczne wnetrze jak arteon R za 350 k ale nie bo cena odzwierciedla jakosc ? PADNE 🤦

 

Ah tak jakosc supet nowe m5 za 500 k jest identycznie plasikowe ale nie masa sluminium twardego i alkantara

Takich video i mercu e za 500 k bo klasa S full to juz kolo 1 mln jest wiecej

https://youtube.com/shorts/Nhzkzl-Tk50?si=Jn7MCf6azxkhqq6M

 

Moze gdyby byla alkantara s twarde aluminium bo by tak nie skrxypialo bo w stinger jest o niebo lepiej , ale nie bo ten merc do 1 mln to jakosc zloto ? 🤦🤦

 

 

 

Edytowane przez trex11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, trex11 napisał(a):

2 .Tak

Na YouTube to można oglądać nie siedzieć w środku :)

 

27 minut temu, trex11 napisał(a):

3. TAK i na Ryby

Zapewne polną drogą poza asfaltem :ok:

Ale wiesz że do tego jest potrzebny prześwit?

 

Aaaa i ile kosztuje hybrydowy Stinger do odbioru? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.