Skocz do zawartości

F1 sezon 2023


rwIcIk

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 23.02.2023 o 19:48, rwIcIk napisał(a):

No jest inaczej, chyba ciekawiej :ok:

Udało mi się odpalić aplikację w TV.

A ma ktoś pomysł jak na urządzeniach Apple zainstalować to viaplay jeśli w Czechach nie jest dostępne?
Na androida były możliwe instalacje plików z netu a tutaj?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, misiu napisał(a):

A jak wrażenia z Drive to Surrvive? Obejrzałem 2 odcinki i jak na razie wygląda, że skręcili trochę bardziej w kierunku dokumentu, aczkolwiek trochę sensacji nadal robią. Ogólnie jestem na TAK.

Ja jeszcze drugiej serii nie skończyłem ;]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej stron mam złość bo nie będę miał gdzie oglądać chyba że gdzieś znajdę powtórki.

Z drugiej zaś strony nie będę miał dylematu co wybrać,wyścig F1 czy iść na ryby :hehe:.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas się biję z myślami czy kupować viaplay tylko dla wyścigów... Z jednej strony często wieje z nich nudą i przez 3/4 okrążeń nic się nie dzieje, z drugiej kurza twarz lubię to oglądać. Niby jest też F1 TV ale lubię Aldonki posłuchać ;] 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Herbatnik napisał(a):

Ja cały czas się biję z myślami czy kupować viaplay tylko dla wyścigów... Z jednej strony często wieje z nich nudą i przez 3/4 okrążeń nic się nie dzieje, z drugiej kurza twarz lubię to oglądać. Niby jest też F1 TV ale lubię Aldonki posłuchać ;] 

Są i nowe twarze, jak Marcin Budkowski dzisiaj

Nowa formuła studia - dyskusje na stojąco 8]

nie masz opcji dokupienia viaplay do kablówki np.?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, rwIcIk napisał(a):

Są i nowe twarze, jak Marcin Budkowski dzisiaj

Nowa formuła studia - dyskusje na stojąco 8]

nie masz opcji dokupienia viaplay do kablówki np.?

 

 

Mam, mogę też normalnie wykupić, nie chodzi o kasę, tylko o to czy aby na pewno jest mi to potrzebne. 

Na razie zarejestrowałem się na F1 TV. Dają tygodniowy okres próbny, więc obejrzę za darmo, ale ciekawi mnie możliwość przełączania kamer w czasie transmisji. Jeżeli się nie spodoba to chyba jednak wezmę viaplay, bo jednak im bliżej wyścigu tym co raz bardziej chcę ten cały wyścigowy cyrk oglądać :hehe:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Herbatnik napisał(a):

 

Mam, mogę też normalnie wykupić, nie chodzi o kasę, tylko o to czy aby na pewno jest mi to potrzebne. 

Na razie zarejestrowałem się na F1 TV. Dają tygodniowy okres próbny, więc obejrzę za darmo, ale ciekawi mnie możliwość przełączania kamer w czasie transmisji. Jeżeli się nie spodoba to chyba jednak wezmę viaplay, bo jednak im bliżej wyścigu tym co raz bardziej chcę ten cały wyścigowy cyrk oglądać :hehe:

F1 TV ma swój urok i bardziej dynamiczny komentarz. Jakiś czas korzystałem :ok:

Potem jednak wróciłem do nudnych weekendów po polsku w eleven ;]

teraz w viaplay próbują bardziej urozmaicić, więc zobaczymy ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, obejrzałem sobie treningi na F1 TV

Zajebista sprawa, podglądy czasów w sektorach, mapa toru z bolidami online, onboard, masa materiałów dodatkowych, F2 i F3... 

Nie wiem jak jest w Viaplay ale w porównaniu do Eleven to tak jakby przesiąść się z Passata do Ferrari. 

Jeżeli komuś nie zależy na polskim komentarzu to nawet nie ma co się zastanawiać. Zupełnie inny wymiar F1. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś kupione F1 TV na cały rok. :skromny:

Jeszcze muszę zrezygnować z Eleven bo tylko F1 tam oglądałem. Miałem już to zrobić po ubiegłym sezonie, ale tak jakoś zeszło :kosmita:

Teraz zobaczymy kto jest prawdziwym fanem F1 :phi:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, misiu napisał(a):

Jest jeszcze Kamila, wprawdzie nie mówi tak pięknie ale równie pięknie a może i lepiej wygląda ;]

Dawaj foto dla tych którzy nie mają Viaplay;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, kaczorek79 napisał(a):

Ja też wykupiłem F1pro, super jakość. Będę sobie brał miesięczny dostęp za 6 E, wystarczy wtedy 7 razy wykupić i cały sezon obejrzany.

 

Przed chwilą też wykupiłem F1 Pro. Od razu na cały rok, żeby mieć z głowy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze koty za płoty.

RBR:ok:

Alonso i cały Aston 8]:ok:

W Maranello bez zmian :beksa: zresztą w Mercu też.

Mclaren - dramat.

Ocon - co to w ogóle było!!!:facepalm:

Gasly, Bottas i Williams na plus.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś oglądał wyścig na viaplay na telewizorze z apki? Na grupach huczy, że jakość obrazu na dużych telewizorach pozostawiała dużo do życzenia bo bliżej jej było do VHS niż FHD, i to na szybkich łączach :(

 

MI na F1 TV brakowało trochę naszych komentatorów bo nie wszystko rozumiałem, zwłaszcza jak się nakręcili i zaczynali bardzo szybko mówić, albo wchodzili w zawiłości językowe :hehe:

Ale za to jakość i płynnosc obrazu na TV petarda i to na działkowym necie gdzie z trudem wyciągam 15Mb/s

No i kilka kółek przejechałem z Fernando. Walka z Russelem z kamery zamontowanej w kasku Alonso petardziocha. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Herbatnik napisał(a):

 

MI na F1 TV brakowało trochę naszych komentatorów bo nie wszystko rozumiałem, zwłaszcza jak się nakręcili i zaczynali bardzo szybko mówić, albo wchodzili w zawiłości językowe :hehe:

Ale za to jakość obrazu na TV petarda i to na działkowym necie gdzie z trudem wyciągam 15Mb/s

Oglądałem darmowe skróty z testów i kwalifikacji. Wzorowa jakość obrazu i komentarzy 💪 

Na działce na telefonie schodziłem do 2 Mbit/s i było całkiem nieźle - ale na bezpośrednio na telefonie 👍

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rwIcIk napisał(a):

Ten kolor przynosi pecha? :]

Z czego wynika to malowanie?

 

Coś pisali, że na kilku GP będą na różowo, żeby bardziej promować BWT i ich rozwiązania związane z uzdatnianiem wody.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.12.2022 o 09:38, rwIcIk napisał(a):

Nie pamiętam  

Tam podaje się kartę kredytową i pobiera co miesiąc. Musiałbym zerkając w historię.

ps. wydaje, się, że od płatności do płatności w danym dniu miesiąca

https://account.formula1.com/#/en/subscription-terms

 

No nie wiem, ja mam roczny i z góry:

 €49.99 PER YEAR

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacząłem oglądać na viaplay. I w porównaniu do F1 TV słabiutko. Jedyny plus Viaplay to polscy dziennikarze. Na apce w Google TV brak możliwości wyboru kamery (albo nie wiem gdzie wy to zmieniacie), jakość obrazu przyzwoita ale jednak zauważalnie słabsza niż w F1 TV. 

Troszeczkę żałuję, że podpisałem cyrograf z UPC na rok :( Powinienem zostać przy F1 TV

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Orim napisał(a):

Wcale się nie zdziwię jak i tak wygra Max...

Jak najbardziej możliwe, ale przynajmniej będą emocje czy mu się uda czy nie ;]

Będę trzymał kciuki żeby mu się nie udało :skromny:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, futrzak napisał(a):

 

PP dla Pereza, Alonso startuje 2. W wyścigu to się okaże, zbyt wiele niewiadomych. 

Radosny Perez.

Leclerc drugi czas w quali :ok:

Alonso dopiero albo aż trzeci :)

2 Alpine w pierwszzej 10.

No i McLaren, Piastri :ok:

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rwIcIk napisał(a):

Radosny Perez.

Leclerc drugi czas w quali :ok:

Alonso dopiero albo aż trzeci :)

2 Alpine w pierwszzej 10.

No i McLaren.

 

Za godzinę start:

image.png.64c1e77be897c91ff84014576239213b.png

 

Będzie się działo :ok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, rwIcIk napisał(a):

Ależ to jest szybki wyścig 8]

 

Rzeźnia, a Max jak profesor spokojnie, bez szaleństw, krok po kroku... (już 4)

Edytowane przez futrzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.