Skocz do zawartości

Fiat Linea


Slawcio

Rekomendowane odpowiedzi

> Wygląda jak Grande Putno z tyłkiem. Czyli nie ma odpowiednika. Chyba,

> że będzie rezygnacja ze Sieny i ten ją zastąpi (o ile Siena jest

> jeszcze produkowana - wypadłem z obiegu).

Następca Sieny/Palio jest testowany równocześnie, ale to raczej inna bajka

Linea_czyli_antylogan_1231356.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj spokój. Brava miała jedno z największych w klasie wnętrz. A ta

> nowa pchełka jest bardziej z segmentu Cordoba / Thalia.

4,6 metra długości to pchełka 270751858-jezyk.gif to jakieś 40 cm więcej niż Thalia smirk.gif

Marea miała 4,4 zaś Linea może konkurowac np z nową Jettą (4,55 m), więc proszę nie mieszajmy tu segmentów smirk.gif

Zresztą Fiat sam w oficjalnych informacjach podaje, że to auto segmentu C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> nie masz racji . to nowe , to platforma grande punto i na jego bazie

> powstało , głównie jako konkurent logana (krótszego o blisko pół

> metra )

Rozumiem, że masz to info od samego Fiata smirk.gif

Stylistyka tego pojazdu różni się od GP i pewnie będzie inna niż Bravo, ale rodzinne podobieństwo pozostaje. Druga sprawa, że jak juz pisałem następca Palio/Albea jest testowany, ale to nie to auto.

Porównaj rozstawy osi obu aut i powiedz mi, że to identyczne podwozie smirk.gif Linea ma dłuższy rozstaw osi o 10 cm. Linea jest również 5 cm szersza od GP.

Że platforma jest tej samej rodziny to się zgodzę, również może na niej bazować nowe Bravo, czemu nie zlosnik.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiat Linea, to nowe dziecko Fiata. Ma zastapić palio/sienę/albeę (w różnych krajach isnieje różna nazwa). Zbudowany jest na płycie podłogowej Grande Punto sedan (to auto ma dopiero wejść do produkcji). Produkowany ma być w Turcji. W planach jest produkcja w innych krajach. Fiat Bravo 2007 to całkiem inna bajka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> Daj spokój. Brava miała jedno z największych w klasie wnętrz. A ta

> nowa pchełka jest bardziej z segmentu Cordoba / Thalia.

Quote:

This impression is confirmed by the car’s generous dimensions which set it at the very top of its segment: 4.56 metres long, 1.73 m wide, 1.5 m tall and with a wheelbase of 2.6 m, in addition to having a luggage compartment boasting an impressive 500 litres.


Linea 4.56/1.73/1.5/2.6

GP 4.03/1.687/1.490/2.510

Brava 4.19/ 1.74/ 1.41

no, jednak bardziej jej do Bravy smile.gif i jestem przekonany ze bedzie Bravo/Linea smile.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.