Skocz do zawartości

Wątek powitalno-pożegnalny


Toost

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na forum Astry. Na autokacik.pl nie jestm nowy, ale parę dni temu kupiłem Astrę II więc przesiadam się z Centomanii.

Moje nowe cudo to Astra II 1.4 16V wersja NJOY rocznik 2004.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich, co prawda nie jestem nowa na autokąciku bo juz trochę czasu tu spedziłam (chyba dużo za dużo ale miło jest więc wyrzutów brak) przesiadłam sie z CC na Astrę G 1999 1,7 TD. Po kilku jazdach jestem bardzo zadowolona i mam nadzieje, że tak juz zostanie a techniczny kącik będzie służył tylko jako ciekawostki. Pozdrawiam wszystkich Ania. smile.gifok.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwus nowy nie jestem przynajmniej ogólnie na forum ale nowy mam nabytek asterka 2002 1,8 więc witam się serdecznie ze wszystkimi forumowiczami kącika astry i serdecznie pozdrawiam. Mam nadzieje że sprowadzać mnie będzie tu wyłącznie chęć towarzyskich pogaduszek czego oczywiście wszystkim życzę smile.gif20.GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich Astramaniaków!! Przybywam do Was z kącika centomanii jako, że przesiadam się ze swojego starego wozidełka na coś bardziej rodzinnego smile.gif Mój nowy nabytek to Astra G kombi z silnikiem 1.6 16v z 2000r. Mam nadzieję, że znajdę tu pomoc w rozwiązaniu problemów z autem jeśli się takowe pojawią wink.gif Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam miłośników opla astry. Właśnie zostałem szczęśliwym posiadaczem astry z 1994 roku, zielone kombi ze śmiesznymi paseczkami naklejonymi po obu bokach pojazdu. Pozdrawiam serdecznie.

Na klapie bagażnika zlosnik.gif już jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam serdecznie.

Jestem nowy na forum - w posiadaniu Astra F '95 rok, wersja Combi z silnikiem 1.4.

Sporo juz się dowiedziałem o swoim autku ale oczywiście nie wszystko - w związku z tym proszę o wyrozumiałość i cierpliwość 893goodvibes.gif, Mam nadzieję że znajdę pomoc w rozwiązaniu problemów których pewnie się narobi - 270635636-JUMP2.gif

W miarę swoich możliwości oczywiście będę się starać rozwiązywać problemy samemu ale pewnie na czymś się "poddam" wink.gif

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich kącikowiczów.

Trzy miesiące temu zostałem mam nadzieję szczęśliwym posiadaczem Astry G 1,7 TD (X17DTL) z 1998 roku.

Jest to moje pierwsze autko - asterka ma już kilka latek i nękają ją drobne "niedociągnięcia" smile.gif Mam nadzieję, że uzyskam tu dużo informacji oraz odpowiedzi na nurtujące mnie pytania w sprawie mojego nowego nabytku.

Dziękuję i pozdrawiam. zeby.GIF

Mati8867

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.