Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Za Zoe? Nie no bez przesady. Za 70 to już chodzą niro, soul i kona z baterią 64kWh. MG4 też się trafi czasem.
-
Zaworki (hydraulika) - jakie marki jeszcze trzymają jakość?
Polecam grzybkowe np Valvex Base, trzeba kręcić, ale zazwyczaj działa oo latach. Może być też od Arco, lub Schell. Albo wersje ceramiczne. Ogólnie zacząć używać zaworów, jest szansa że zadziałają wtedy kiedy będzie trzeba.
- Dzisiaj
-
seat 1.0 tsi 115km - wymiana świec
Johnny&Fred dużo gada na kanale o świecach w TSI
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Przy takich cenach za uzywke bralbym nowego Leapmotora T03 z wszystkimi jego wadami i zaletami.
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Gardena, poszukaj na amazonie. Zarówno fiskars i Gardene można trafić w dobrych cencha.
-
F1 sezon 2026
Nawet grande strategia nie dała rady 😁
- Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
-
F1 sezon 2026
Wyścig też super. Temperatura dała popalić
-
Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros
Mam w każdym aucie monitor Bluetooth akumulatora. W 20 letnim aucie ladowanie to 14, 2 V w czasie pracy silnika. W elektryku Leapmotor T03 ladowanie jest zawsze jak autko coś robi, jedzie, ładuje się, działa klima lub ogrzewanie na postoju. A w Toyocie hybrydowej ladowanie jest 20 minut w czasie jazdy, potem się nie laduje, nawet.jak się jedzie kilka godzin. Po woj tak jest, nie wiem, ale na pewno nie służy to akumulatorowii.
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Mam jakieś Verve z chyba Liroy? I sa ok i tanie. Cellfast ale nie te najtańsze beda również ok
-
Paliwo bez biokomponentów - gdzie kupic?
U mnie w Chotomowie jest B0 na niezależnej stacji, aktualnie różnica cenowa potrafi czasem wynosić tylko 15 gr na litrze.
-
Radom 28.06.
Radom Ring, ;) Powietrze 35 C, asfalt ok. 60 C. Ja i mój KTM udajemy torówkę. Facebook
-
Nowy Stellantis 1.2 wybijanie z głowy czyli europejski samochód dla biedaka z AK
Nic dziwnego, ten silnik raczej nie ma szans wytrzymac trudow eksploatacji flotowej ;) Jak olej i pasek byl wymienianiany zgodnie z harmonogramem, to pewnie wiekszosc bedzie juz na wykonczeniu.
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
W tych kategoriach wolę by zostało 1850 zł i mieć sprawne elektryczne 👍 Autko elektryczne Bydgoszcz • OLX.pl
-
Nowy Stellantis 1.2 wybijanie z głowy czyli europejski samochód dla biedaka z AK
Ja się wyleczyłem ze Stellantisa. Mam 40 Peugeotów 308 z 1.2 PureTech 130 KM na paskach. Kontrakty kończą się w tym roku od lipca do listopada i już wiem, że kilka sztuk nie wytrzyma do końca kontraktu bo ze względu na koszty wymiany katalizatora leasingi robią z tego techniczne szkody całkowite. Bardzo ogólnie mówiąc od 90.000 km zaczynają się problemy ze zużyciem oleju a od 120.000 km z katalizatorami. Przy poszukiwaniu następcy Peugeot proponował hybrydy 1.2. Podziękowałem i zmieniam markę. No i sieć serwisowa - mam wrażenie, że dealerzy uciekają do Stellantisa bo ilość serwisów w ciągu ostatnich 2-3 lat bardzo zmalała.
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Zobacz na Bradas i Cellfast.
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: kittyamit
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Czy moglibyscie polecic jak najlepsze zlaczki do weza ogrodowego 19mm? W poprzednich latach kupilem kilka szt. parkside performance i powiem, ze tak dobrych i trwalych jeszcze nie mialem. Niestety w tym roku nie do dostania, byly tylko takie na cienkie weze 13mm. Dlatego szukam czegos w zamian. Fiskars z castoramy wyglada ok, ale kosztuje prawie 50zl, wiec licze, ze moze uda sie znalezc cos tańszego. Polecicie cos?
-
komandos80 obserwuje zawartość Jaka zlaczka do weza ogrodowego
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Musisz dołożyć 1300zł: https://www.olx.pl/d/oferta/toyota-prius-1-hybrid-CID5-ID1b6a8l.html?search_reason=search%7Corganic
-
Zale sie !
Zgubilem dzis tablice rejestracyjna. Drugiej takiej juz nie dostane ! Szkoda, bo tylko jedna cyfrowa. .
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A ja chcę hybrydową Toyotę za 2k zł 😎
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A ja się nie znam na ZOE.
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Sensowne to takie, które już mają wymienione łożyska silnika i ładowarkę pokładową?
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Za ile chodzą teraz sensowne ZOE?
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Ja chcę elektryka za 4kpln. Żeby tego Golfa zastąpić. ZOE od pierwszego właściciela już chodzą po 4kpln? Ależ ta elektryfikacja teraz przyspieszy!!
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A dlaczego nie Golfa w dieslu za 4k zł? Dla @ghost2255 pytam ;)