Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. Za Zoe? Nie no bez przesady. Za 70 to już chodzą niro, soul i kona z baterią 64kWh. MG4 też się trafi czasem.
  3. Polecam grzybkowe np Valvex Base, trzeba kręcić, ale zazwyczaj działa oo latach. Może być też od Arco, lub Schell. Albo wersje ceramiczne. Ogólnie zacząć używać zaworów, jest szansa że zadziałają wtedy kiedy będzie trzeba.
  4. Dzisiaj
  5. Johnny&Fred dużo gada na kanale o świecach w TSI
  6. Przy takich cenach za uzywke bralbym nowego Leapmotora T03 z wszystkimi jego wadami i zaletami.
  7. Gardena, poszukaj na amazonie. Zarówno fiskars i Gardene można trafić w dobrych cencha.
  8. rwIcIk odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Nawet grande strategia nie dała rady 😁
  9. futrzak odpowiedział rwIcIk na temat - MotoSport
    Wyścig też super. Temperatura dała popalić
  10. Mam w każdym aucie monitor Bluetooth akumulatora. W 20 letnim aucie ladowanie to 14, 2 V w czasie pracy silnika. W elektryku Leapmotor T03 ladowanie jest zawsze jak autko coś robi, jedzie, ładuje się, działa klima lub ogrzewanie na postoju. A w Toyocie hybrydowej ladowanie jest 20 minut w czasie jazdy, potem się nie laduje, nawet.jak się jedzie kilka godzin. Po woj tak jest, nie wiem, ale na pewno nie służy to akumulatorowii.
  11. Mam jakieś Verve z chyba Liroy? I sa ok i tanie. Cellfast ale nie te najtańsze beda również ok
  12. U mnie w Chotomowie jest B0 na niezależnej stacji, aktualnie różnica cenowa potrafi czasem wynosić tylko 15 gr na litrze.
  13. Radom Ring, ;) Powietrze 35 C, asfalt ok. 60 C. Ja i mój KTM udajemy torówkę. Facebook
  14. Nic dziwnego, ten silnik raczej nie ma szans wytrzymac trudow eksploatacji flotowej ;) Jak olej i pasek byl wymienianiany zgodnie z harmonogramem, to pewnie wiekszosc bedzie juz na wykonczeniu.
  15. W tych kategoriach wolę by zostało 1850 zł i mieć sprawne elektryczne 👍 Autko elektryczne Bydgoszcz • OLX.pl
  16. Ja się wyleczyłem ze Stellantisa. Mam 40 Peugeotów 308 z 1.2 PureTech 130 KM na paskach. Kontrakty kończą się w tym roku od lipca do listopada i już wiem, że kilka sztuk nie wytrzyma do końca kontraktu bo ze względu na koszty wymiany katalizatora leasingi robią z tego techniczne szkody całkowite. Bardzo ogólnie mówiąc od 90.000 km zaczynają się problemy ze zużyciem oleju a od 120.000 km z katalizatorami. Przy poszukiwaniu następcy Peugeot proponował hybrydy 1.2. Podziękowałem i zmieniam markę. No i sieć serwisowa - mam wrażenie, że dealerzy uciekają do Stellantisa bo ilość serwisów w ciągu ostatnich 2-3 lat bardzo zmalała.
  17. Zobacz na Bradas i Cellfast.
  18. Zarejestrował się nowy użytkownik: kittyamit
  19. Czy moglibyscie polecic jak najlepsze zlaczki do weza ogrodowego 19mm? W poprzednich latach kupilem kilka szt. parkside performance i powiem, ze tak dobrych i trwalych jeszcze nie mialem. Niestety w tym roku nie do dostania, byly tylko takie na cienkie weze 13mm. Dlatego szukam czegos w zamian. Fiskars z castoramy wyglada ok, ale kosztuje prawie 50zl, wiec licze, ze moze uda sie znalezc cos tańszego. Polecicie cos?
  20. Musisz dołożyć 1300zł: https://www.olx.pl/d/oferta/toyota-prius-1-hybrid-CID5-ID1b6a8l.html?search_reason=search%7Corganic
  21. Zgubilem dzis tablice rejestracyjna. Drugiej takiej juz nie dostane ! Szkoda, bo tylko jedna cyfrowa. .
  22. A ja chcę hybrydową Toyotę za 2k zł 😎
  23. A ja się nie znam na ZOE.
  24. Sensowne to takie, które już mają wymienione łożyska silnika i ładowarkę pokładową?
  25. Za ile chodzą teraz sensowne ZOE?
  26. Ja chcę elektryka za 4kpln. Żeby tego Golfa zastąpić. ZOE od pierwszego właściciela już chodzą po 4kpln? Ależ ta elektryfikacja teraz przyspieszy!!
  27. A dlaczego nie Golfa w dieslu za 4k zł? Dla @ghost2255 pytam ;)

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.