Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny

  2. bielaPL odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    ja tylko dodam, że w Tesli jest fajna przejrzystość cen W innych markach zawsze promocje, rabaty, negocjacje, a tu czarno na białym za ile
  3. kravitz odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    OK, oświeć zatem. W czym lepszy będzie ID.7 od Tesli Y? Jakiś powód abym go chciał.
  4. Ryb odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Rynek potwierdza też, że Bentley Bentayga nie wytrzymuje konkurencji Jaecoo 7. Tak to już jest gdy się chce budować argumentację opartą o dane rynkowe w oderwaniu od okoliczności.
  5. Ryb odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Nie no, ja nie mam absolutnie żadnych wątpliwości, że dla prawdziwych Teslan taki Rolls-Royce to odpowiednik Daewoo...
  6. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Trójka nie wytrzymuje konkurencji od Y. Z resztą, rynek to świetnie potwierdza. Różnica w cenie musiałaby być około 20%
  7. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale jeśli uważasz, ze jakiś, nawet najlepszy, spalinowy jest lepszy od przeciętnego elektryka to NTK. Już lepiej iść na forum bmw i pasać że deawoo jest lepsze.
  8. ppmarian odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Zalatuje mi tu religia Nie moja bajka żeby odpowiadać na tak wydumane farmazony Cieszę się że Y podpasowal. Mi nowa 3 nie i tylko Się upewniłem że swoich prywatnych pieniędzy nie wydałbym na to. Swoje prywatne $$$ ulokuje w EV ale tylko w wozidło miejskie i dookoła komina using Tapatalk
  9. Dzisiaj

  10. Też miałem strach kupując eCVT ale generalnie nie potwierdzam wycia. Jedyne gdzie ciągnął mi po obrotach i wył to z kempingiem na haku, na dłuższych i stromych podjazdach.
  11. Amio
  12. rwIcIk odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Zaczęły odpadać na najniższym schodku, ale poprawiłem przed sprzedażą 3 lata temu.
  13. Harp odpowiedział prebek na temat - Forum EV
    To ja mam zużycie w X3 2,0d Xdrive, czyli napędzane obie osie, średnioroczne 6,0l/100km a apka mówi, że cała społeczność, nie wiem czy to tylko europa czy cały świat, to 7,0l. Myślę, że w 3 z napędem na jedą oś to wynik 5,0 byłby powtarzalny. Więc ta Twoja analiza ekonomicznie bez rewelacji bym powiedział. A jak by to wyszło ładując z gniazdka w jakiejś nocnej taryfie? To już chyba z 3x mniej tylko przy działalności brak kosztów.
  14. Rado_ odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Kafle jeszcze jie odpadają?
  15. rwIcIk odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Zabudowa tarasu w bryle budynku Potem dołożyłem jeszcze rolety.
  16. hej, poszukuję źródeł światła H3 LED, nie muszą mieć homologacji drogowej, nie będą używane do oświetlenia w ruchu drogowym. Potrzebuje, mocnego światła ale niezbyt drogiego, nie mam czasu na testy z zwroty, więc przerabiał ktoś temat może polecić, dobrze i sensownie cenowo? 4 sztuki do "elektrowni" potrzeba, barwa światła: 4500K – 5000K
  17. To jest troche urban legend, jak sprzedawalem 9-letnia CX-5 2,0 rdzy nie bylo, a czesci ograniczaly sie do eksploatacji. Przy czym warto miec na uwadze, ze 2,5 potrafia wypic troche oleju.
  18. Zarejestrował się nowy użytkownik: gentryautomotive
  19. to ja bym tylko dodał ale tylko teoretycznie że słyszenia te skrzynie dwu sprzęgłowe fajnie działają ale gdy ktoś jeździ takim autem po mieście to dość szybko padają skrzynie , natomiast cvt dobre są do miasta ale nerwowe przy powolnym manewrowaniu autem, natomiast są głośne podczas jazdy z wyższymi prędkościami,sam się rozglądam od dłuższego czasu za autem i chyba co nigdy nie chciałem mieć Mazdy bo drogie części i podatne na korozję to teraz skłaniam się na mazdzie CX-5 2.5L 4x4 w automacie 194koni, a co finalnie kupie aby miało dobry silnik i dobrą automatyczną skrzynie to sam
  20. Ryb odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Jeśli ma być lepsze DLA CIEBIE a nie lepsze w ogóle to żaden produkt nie ma szans. Co będziemy się ograniczać do jakiegoś ID, porównajmy na przykład z Rolls-Roycem: Rolls-Royce Ghost, grubo ponad 5m długości, bym stawiał to na zewnątrz, bo bym nie mógł przejść obok tego w garażu. Dla mnie zatem srogi minus, a nadal nie widzę plusów. Czy trzeba jeździć na przeglądy? Trzeba Czy można ładować się na SuC? Nie można Czy bierze prund szybciej niż Y? Nie Czy zużywa mniej prądu? Nie Czy ma lepsze osiągi? Nie Czy ma lepsze audio? Nie wiem przyznam. Czy ma więcej miejsca dla 2m nastolatka z tyłu? Nie wiem, ale wiem że w RR Spectre nie ma, syn miał tam słabo. Tak, wiem Rolls-Royce Ghost to zupełnie inne auto. Czy może jest chociaż tańsze? Nie Czy ma przedni bagażnik? Z tego co czytam to nie Czy ma większy bagażnik? wg danych z netu nie Czy ma za darmo apkę przez powiedzmy 10 lat jak będę używał auto? Nie Co ma więc Rolls-Royce lepsze dla mnie? Nawet jakby był droższy? Mam sobie robić krzywdę tylko dlatego żeby nie jeździć Teslą?
  21. PawelWaw odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    A mogl dac toyotę bxz4kg (piekna nazwa) zamiast id.7 Czy on jechal kiedys elektrykiem ???
  22. Jak zmieniałem auto to oglądałem właśnie QQ i kupiłem hultaja. Oba ładne, Tucson większy, Nie wiem jakie w tej wersji Nissan ma utrzymanie w środku pasa, ale Tucson ma świetnie działające na A i S a jak tyle jeździsz w trasach to ważne. No i dwusprzeglowka w tucsonie jednak fajniejsza niż cvt. Pozdrawiam
  23. Wczoraj

  24. Nie mam jak obrobic alu poza tym wuzoka cena
  25. Ale 40zl. Kosztuje. A soudal, den braven?
  26. kravitz odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    No właśnie, to jest kolejne coś. id7, 5m długości, bym stawiał to na zewnątrz, bo bym nie mógł przejść obok tego w garażu. Dla mnie zatem srogi minus, a nadal nie widzę plusów. Czy trzeba jeździć na przeglądy? Trzeba Czy można ładować się na SuC? Nie można Czy bierze prund szybciej niż Y? Nie Czy zużywa mniej prądu? Nie (dane stąd https://ev-database.org/cheatsheet/energy-consumption-electric-car) Czy ma lepsze osiągi? Nie Czy ma lepsze audio? Nie wiem przyznam. Czy ma więcej miejsca dla 2m nastolatka z tyłu? Nie wiem, ale wiem że w id.5 nie ma, syn miał tam słabo. Tak, wiem id.7 to zupełnie inne auto. Czy może jest chociaż tańsze? Nie Czy ma przedni bagażnik? Z tego co czytam to nie Czy ma większy bagażnik? wg danych z netu nie Czy ma za darmo apkę przez powiedzmy 10 lat jak będę używał auto? Nie Co ma więc id.7 lepsze dla mnie? Nawet jakby było droższe? Mam sobie robić krzywdę tylko dlatego żeby nie jeździć Teslą? Jaka następna propozycja? Zrozum że dla mnie to żadna zaleta. jak odwiozę Golfa na serwis to też jest wylizany. Ale wtedy np zapomnę wziąć karty do pracy. A to dla mnie "bul", bo oczywiście mnie wpuszczą, ale nie mogę się odbić. A w fabryce jak za PRL liczą ile razy byłem. Serio. Nie pracuję na jeden etat, więc też mi robi to bałagan w kalendarzu. Nie wiem nigdy co wypadnie tego dnia jak mam odstawić auto. Nie wiedziałbym nawet jakby laweta d2d miała przyjechać. Być może muszę zasuwać do biura, a być może nie. Nie wiem o jakiej godzinie. U nas jak jest dostawa czegoś kurierem, to kurier już sam wie jak wejść na ogródek i zostawić, bo raz na 10 ktoś mu drzwi otworzy. Siedzę na słuchawkach na spotkaniach...o ile jestem w domu. Serwis Tesli przesuwałem 3x, w końcu na umówiony termin nie pojechałem, bo z rana jak miałem tam być akurat coś wypadło. Pojechałem dopiero na czwarty termin. Ja bym nie chciał pakietu w VW serwisowego, tylko np za 10k pakiet zwolnienia z serwisu. To by było idealne.
  27. kravitz odpowiedział sherif na temat - Zrób to sam
    Mi nie chodzi o to że się złamie, tylko hałas jest. Chciałbyś spac z otwartym oknem w sypialni, a pod oknem dach z poliwęglanu? Przy deszczu?
  28. A ty do której grupy należysz? Konstruujesz auta hybrydowe czy nimi jeździsz? Według twojej logiki zupełnie autorytatywnie możesz dyskutować np. z neurochirurgiem na temat przeprowadzanych operacji na otwartym mózgu, bo przecież AI wie więcej od niego i możesz go pouczać czytając wypociny maszyny.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.