Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Cała aktywność

Kanał aktualizowany automatycznie

  1. Z ostatniej godziny
  2. DamU odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Niżej @kaczorek79 opisał. Ja dodam, że potrafią się tak zużyć, że mimo wymiany prowadnic i gumek mają luz i tłuką.
  3. futrzak odpowiedział Adalbert na temat - Motokącik
    Owszem, mylisz się, choć pawdą jest to co wytłuściłem. Nadal to jarzmo przejmuje obciążenie od pracującego klocka, blaszki służą do stabilizacji/prawdłowego pozycjonowania/kasowanie luzów itd. A czy faktycznie luz/stukanie jest winą "wytłuczenia" jarzma - bywa. Jak nie pukają - zostawić. Ja miałem chyba w mazdzie taki numer, że czasem się pojawiało puknięcie przy manewrowaniu na parkingu i tylko wtedy - z przodu. Tak w serwicie rzadko kiedy coś się z jarzmami robiło, poza czyszczeniem, w przeciwieństwie do zacisków, gdzie wymiana/naprawa to dość częsta zabawa.
  4. pakuu1 odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    Widziałem ostatnio we Wrocławiu na parkingu pod marketem na UA tablicach. Pokracznie wygląda na żywo.
  5. Dzisiaj
  6. Amayama.com tam znajdziesz numery części. Do diagnostyki Techstream z witaminami i ryżowy interfejs. Może być nawet najtańszy MiniVCI za kilkadziesiąt zł.
  7. Przeciez tam siedzi 15" 185 65
  8. Co teraz jest na topie jeśli chodzi o pastowanie/polerkę? Wcześniej miałem 3 fazową Menzernę, potem jakiś one step ZviZZer pod DA. Coś się zmieniło? Deszcz mi nie spływa z maski
  9. Mi w Renuarze dokładało ASO na oryginalnych gratach. Tam nawet nie było możliwości zamówienia "fabrycznie fabrycznego haka". Wszystko działa jak należy, po podpięciu przyczepy mam na desce komunikat, że jest przyczepa i nie działają tylne czujniki parkowania. Nie pamiętam teraz jak kamera cofania się zachowuje, ale chyba pokazuje.
  10. To juz kwestia zastosowanego modulu, dedykowane nie robia problemow, a uniwersalne moga wymagac np recznego wylaczania czujnikow. Wiadomo, ze jak jest mozliwosc to lepiej wybrac fabryczne rozwiazanie
  11. Jeszcze nie dawno nie było do Paska, co do Toyoty ktoś tu pisał o problemach z asystentami i czujnikami cofania po montażu haka przez ASO 🤪 W dobie asystentów czujników itp to nie takie proste.
  12. Dobra, ale ja nie wiem czy ten hak, to jakiś problem. Mogę spokojnie poczekać do września 👍🏻 a montaż na fabrycznych gratach jednak wydaje się bardziej sensowny. Pytanie do praktyków na jaki realnie rabat można liczyć obecnie w VW?
  13. Moze zapytaj u innego dilera, bo ten cjhyba wymysla jakies farmazony NIe ma zadnego problemu zeby dolozyc hak do hybrydowej Toyoty, Kia czy Hyundaia. A VW nawet nie ma pelnych hybryd, tylko mild
  14. Dealer nie chce się w to bawić, szczególnie w hybrydach, gdzie problematyczne jest zarządzanie energią.
  15. sdss odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    Asko
  16. Jeśli chodzi o wyposażenie to wystarczy założyć konto na toyota-tech. Po numerze VIN znajdziesz wersję, wyposażenie, historię serwisową w ASO. Cała reszta i tak Ci się nie przyda, więc nie ma sensu tracić czasu i środków.
  17. juz kupione pustaki, to z nich bede dzialal
  18. Jeszcze od biedy mozesz zrobic drenaz na około kanalu i jakas studzienke rozszaczajaca do ktorej mozna bylozucic pompe awaryjne
  19. Bo musi byc rdzen betonowy chroniacy przed naporem ziemi po obu stronach dlugich scian, tym bardziej ze tam sa sciany garażu
  20. Folia to nie hydroizolacja. Na poczatek hydroizolqcja szlamowa. Później Trzeba zastosowac hydrozoolacje bitumiczna 2 skladnikowa zebybylo potrzadnie zrobione. Pustak szalinkowy nie nadaje sie do wilgoci bo jest z keramzytu i ciagnie wode.
  21. Mach? Moze cos w tym stylu nówka z 2023 otomoto.plUżywany Hongqi HS5 2023 - 108 900 PLN, 5 km - Otomoto.plInteresuje Cię Hongqi HS5? Sprawdź ofertę dostępną teraz na OTOMOTO. Poznaj szczegółowe informacje o wyposażeniu, stanie technicznym, historii i cenie.
  22. dlaczego partyzantka? przemyslany plan, dzis wylalem dookola plyty wylewke, jutro dzialam z pustakami pierwszymi
  23. Może kupiłeś nie działający?
  24. Harp odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    Mam teraz Torsbode z IKEA - produkt BSH wyprodukowany w DE i jest spoko.
  25. Posiada ktoś któryś z tych modeli? Cellfast https://www.sklep.cellfast.com.pl/Offer/Details?i=7053&c=264 Wuber Sklep narzędziowy WUBERZwijak do węża ogrodowego automatyczny 20+3 mZwijak automatyczny do węża ogrodowego 20+3 m, śr. 1/2", max. 24 bary, mat. PP odporny na UV. Kup teraz w wubertools.pl!
  26. Filipfm odpowiedział Randar na temat - Motokącik
    Chińskie Audi dla Chińczyków.
  27. Nieuk i Cham odpowiedział luccass na temat - Zrób to sam
    U mnie to samo, ale 60-tka jest po prostu wygodniejsza do mycia większych naczyń. Ale tu akurat nic nie zmienię, bo niezależnie od opinii mam miejsce na 45 mimo dużej kuchni.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.