Cała aktywność
Kanał aktualizowany automatycznie
- Z ostatniej godziny
-
F1 sezon 2026
Nawet grande strategia nie dała rady 😁
- Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
-
F1 sezon 2026
Wyścig też super. Temperatura dała popalić
-
Dziwny przegląd gwarancyjny hybrydy Yaris Cros
Mam w każdym aucie monitor Bluetooth akumulatora. W 20 letnim aucie ladowanie to 14, 2 V w czasie pracy silnika. W elektryku Leapmotor T03 ladowanie jest zawsze jak autko coś robi, jedzie, ładuje się, działa klima lub ogrzewanie na postoju. A w Toyocie hybrydowej ladowanie jest 20 minut w czasie jazdy, potem się nie laduje, nawet.jak się jedzie kilka godzin. Po woj tak jest, nie wiem, ale na pewno nie służy to akumulatorowii.
- Dzisiaj
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Mam jakieś Verve z chyba Liroy? I sa ok i tanie. Cellfast ale nie te najtańsze beda również ok
-
Paliwo bez biokomponentów - gdzie kupic?
U mnie w Chotomowie jest B0 na niezależnej stacji, aktualnie różnica cenowa potrafi czasem wynosić tylko 15 gr na litrze.
-
Radom 28.06.
Radom Ring, ;) Powietrze 35 C, asfalt ok. 60 C. Ja i mój KTM udajemy torówkę. Facebook
-
Nowy Stellantis 1.2 wybijanie z głowy czyli europejski samochód dla biedaka z AK
Nic dziwnego, ten silnik raczej nie ma szans wytrzymac trudow eksploatacji flotowej ;) Jak olej i pasek byl wymienianiany zgodnie z harmonogramem, to pewnie wiekszosc bedzie juz na wykonczeniu.
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
W tych kategoriach wolę by zostało 1850 zł i mieć sprawne elektryczne 👍 Autko elektryczne Bydgoszcz • OLX.pl
-
Nowy Stellantis 1.2 wybijanie z głowy czyli europejski samochód dla biedaka z AK
Ja się wyleczyłem ze Stellantisa. Mam 40 Peugeotów 308 z 1.2 PureTech 130 KM na paskach. Kontrakty kończą się w tym roku od lipca do listopada i już wiem, że kilka sztuk nie wytrzyma do końca kontraktu bo ze względu na koszty wymiany katalizatora leasingi robią z tego techniczne szkody całkowite. Bardzo ogólnie mówiąc od 90.000 km zaczynają się problemy ze zużyciem oleju a od 120.000 km z katalizatorami. Przy poszukiwaniu następcy Peugeot proponował hybrydy 1.2. Podziękowałem i zmieniam markę. No i sieć serwisowa - mam wrażenie, że dealerzy uciekają do Stellantisa bo ilość serwisów w ciągu ostatnich 2-3 lat bardzo zmalała.
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Zobacz na Bradas i Cellfast.
-
Zarejestrował się nowy użytkownik: kittyamit
-
Jaka zlaczka do weza ogrodowego
Czy moglibyscie polecic jak najlepsze zlaczki do weza ogrodowego 19mm? W poprzednich latach kupilem kilka szt. parkside performance i powiem, ze tak dobrych i trwalych jeszcze nie mialem. Niestety w tym roku nie do dostania, byly tylko takie na cienkie weze 13mm. Dlatego szukam czegos w zamian. Fiskars z castoramy wyglada ok, ale kosztuje prawie 50zl, wiec licze, ze moze uda sie znalezc cos tańszego. Polecicie cos?
-
komandos80 obserwuje zawartość Jaka zlaczka do weza ogrodowego
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Musisz dołożyć 1300zł: https://www.olx.pl/d/oferta/toyota-prius-1-hybrid-CID5-ID1b6a8l.html?search_reason=search%7Corganic
-
Zale sie !
Zgubilem dzis tablice rejestracyjna. Drugiej takiej juz nie dostane ! Szkoda, bo tylko jedna cyfrowa. .
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A ja chcę hybrydową Toyotę za 2k zł 😎
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A ja się nie znam na ZOE.
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Sensowne to takie, które już mają wymienione łożyska silnika i ładowarkę pokładową?
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Za ile chodzą teraz sensowne ZOE?
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Ja chcę elektryka za 4kpln. Żeby tego Golfa zastąpić. ZOE od pierwszego właściciela już chodzą po 4kpln? Ależ ta elektryfikacja teraz przyspieszy!!
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
A dlaczego nie Golfa w dieslu za 4k zł? Dla @ghost2255 pytam ;)
-
Paliwo bez biokomponentów - gdzie kupic?
U mnie jest na małej, wiejskiej, prywatnej stacji. Znaczy jest normalny diesel B7 oraz B0 (droższy 20-30 groszy), nie ma za to diesla super czy tam premium
- Wczoraj
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Nie martw się. Elon już podobno zaczął rekrutację pod Berlinem i dostawy ruszą z kopyta.
-
Nacinane tarcze a zużycie klocków
Pierwsze zdjecie z netu. Ale sporo jest tego typu fotek w necie. Jako ciekawostka w moim modelu auta w przedlifcie byly tarcze nawiercane, w polifcie dali pełne pływające.
-
Ssanie. Trump nas zelektryfikuje
Właśnie mi sensowne Zoe od pierwszego właściciela uciekło sprzed nosa Tak śledzę i patrzę od pół roku i powiem Wam jest mega ssanie na w miarę świeże EV jeśli ma sensowny stan, wyposażenie to albo się ceni, a jeśli ma sensowną cenę to czw, pt wystawione w weekend już nie ma Trump z Irańczykami szybciej zelektryfikuje nam Europę niż Chińczycy nadąża klepać auta....
-
Nowy Stellantis 1.2 wybijanie z głowy czyli europejski samochód dla biedaka z AK
Dokładnie - zamiast kilku siemeringów, które wymagają dokładnej obróbki wałków i ich utwardzenia jest ordynarna gumowa uszczelka lub pasta uszczelniająca