Skocz do zawartości

Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln


bizz

Rekomendowane odpowiedzi

jak już zwiększasz budżet to może taki? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-var-comfortline-1-4tsi-125km-ksenon-climatronic-4-lata-gwarancji-ID6yyfHJ.html

 

wiem, że poza budżetem i trochę słabszy od Octavii 1.4 150km, ale... ja bym się na Twoim miejscu przejechał

 

tym sposobem zaraz dojdę do 88 kpln, a tam już półroczne Passaty czekają...

 

ale masz rację, przejadę się, choć obstawiam że bagażnik i ilość miejsca sporo na minus, jedyne co chcę sprawdzić to wyciszenie, bo dużo słyszałem o świetnym wygłuszeniu nowego Golfa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że spory, bo auto jest bardzo ładne, szczególnie w wersji kombi... ale ten patent to masakra...

 

nawet nie spojrzałem, czy obrotomierz też nadal w odwrotnym kierunku śmiga?

 

Jeszcze nie bylo FL, wiec raczej nic nie zmieniali.

Mozliwe, ze po lifting cos wymysla, ale w przypadku Francuzow wcale nie jest to takie oczywiste ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ciekawe jaki % klientow zrezygnowal z zakupu 308 przez to kretynskie rozwiazanie? :facepalm:

Ja ustawiam klimę na auto i nie dotykam ustawień... Naprawdę średnio to przeszkadza; dużo bardziej mi przeszkadza sterowanie radia ze SMEGA - ale w P308 jest tradycyjne...

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie Octavia kręci, bo osiągi zostaną mi na poziomie BMW ;)

trochę się zdziwiłem, że to ma 8 sekund do setki, ciekawe ile pali w autostradowej i miejskiej jeździe...

tyle że wersja bieda absolutna, nawet znalazłem to ogłoszenie, które mi proponowali w salonie:

 

http://otomoto.pl/oferta/skoda-octavia-active-1-4-tsi-150km-wrzesniowa-promocja-w-auto-gazda-rybnik-ID6yyq5r.html

 

Ja zdecydowanie polecam Octavie z silnikiem 1,4TSI. Osiągi są zaskakujące (wcześniej woziłem się Compactem M52B25 i nie jest mi przykro z 1.4TSI - jest elastyczniejszy!), spalanie zaskakująco niskie (u mnie auto potrafi schodzić do 4,7 litra; przy równej jeździe 140km/h nad morze miałem 2-3 razy 6,3 litra; generalnie jak sobie pofolguję to zazwyczaj widzę góra 7,x litra; u mnie w mieście ok. 80 000 ludzi - w granicach 8 litrów) - nie ma zbytnio korków ale gęsto są światła). Na autostradzie jest ciszej niż w Octavii 2FL; z E36 Ci nie porównam, bo za duża przerwa; zaskakujące jest to że jest podobnie do E90 po lifcie (minus dla BMW - właściciel BMW ma takie same wnioski niestety - żeby nie było, że wymyślam).

 

Na pw podsyłam Ci wskazówki gdzie zwrócić się o wycenę. Wg mnie 1.4TSI maual, wyposażenie Ambition + pakiet Amazing w kolorze np. białym powinieneś dostać za ok. 72 000zł (nie znam dzisiejszych realiów więc przyjąłem umiarkowany rabat) - taka wersja ma auto klimę, czujniki przód, tył; tempomat, lepsze radio (dotyk) + sterowanie z kiery. Stosunkowo łatwo dołozyć czujnik zmierzchu/deszczu. Jak to w VW można trochę też doprogramować (jak np. doświetlanie halogenami, etc). W razie pytań - zapraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ustawiam klimę na auto i nie dotykam ustawień... Naprawdę średnio to przeszkadza; dużo bardziej mi przeszkadza sterowanie radia ze SMEGA - ale w P308 jest tradycyjne...

 

NIe ma sterowania radiem w kierownicy?

Ja wrecz przeciwnie, nie lubie uzywac klimy w opcji auto i dosc czesto zmieniam ustawienia...

Radio jak wlacze, to jedynie zmieniam glosnosc, bo i tak zawsze slucham jednej stacji w miescie lub muzyki z CD na dlaszych trasach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już zwiększasz budżet to może taki? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-var-comfortline-1-4tsi-125km-ksenon-climatronic-4-lata-gwarancji-ID6yyfHJ.html

 

wiem, że poza budżetem i trochę słabszy od Octavii 1.4 150km, ale... ja bym się na Twoim miejscu przejechał

 

W czym ma być lepszy Golf od Octavii?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W czym ma być lepszy Golf od Octavii?

z opinii na OCP trochę lepsze materiały wnętrza i trochę ciszej, ale dla mnie tutaj wadą jest słabszy motor. Nie sprawdzałem Golfa bo Żonie się nie podobał z przodu - nawet nie weszliśmy do salonu VW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odczuciach za kierownicą... Octavia jest fajna, ale Golf bardziej fajny, lepiej wyciszony z ładniejszym wnętrzem.

W inną polemikę nie widzę sensu się wdawać.

 

Nie oczekuję innej. Przyjmuję do wiadomości  ;]

Edytowane przez mrBEAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie oczekuję innej. Przyjmuję do wiadomości  ;]

 

według Ciebie skoda->vw->audi i gdzieś tam seat różnią tylko znaczki?  :)

 

ale poważnie pisząc, to ciężko opisać ale jest jakiś taki poręczny, taki jak powinien być, nie słychać szumiących kół czy powietrza.

 

Inna sprawa ta o3 active (bez amazing nawet) a golf comfortline z fajnym radiem i ksenonami, to tutaj nie ma co nawet porównywać, poza silnikiem oczywiście i 7kpln różnicy w cenie.

 

O3 Elegance/Style z amazing to inna liga niż ten active, ale i cena odjeżdża daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę usiąść z kartką co naprawdę potrzebuję a co nie, bo wstępna konfiguracja 1.4 tsi z manualną skrzynią wyszła mi 108 kpln :hehe:

 

Wiesz, próbowałem z tego zrobić moje 5er, choć już w sumie webasto wywaliłem, skórzaną tapicerkę i elektryczne fotele. Ale jak zrezygnować z Cantona z subwooferem, no jak?  ;)

Ustaliłem sobie ostateczny budżet na Octavię kombi na 80 kpln, czyli przy założeniu wyciśnięcia rabatu na poziomie 10%, mogę konfigurować do 87/88 kpln. Tak zrobię i roześlę, zobaczymy jaki odzew...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga, ciekawe jaki % klientow zrezygnowal z zakupu 308 przez to kretynskie rozwiazanie? :facepalm:

Jak dla mnie moze byc, rzadko zmieniam coś w klimie. Oby tempomat nie był sterowany tylko przez dotyk to mi to aż tak nie robi. Moze nie jestem ułomny, a moze jestem? sam nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie moze byc, rzadko zmieniam coś w klimie. Oby tempomat nie był sterowany tylko przez dotyk to mi to aż tak nie robi. Moze nie jestem ułomny, a moze jestem? sam nie wiem

 

Ja często zmieniam, ale też sporo jeżdżę długie trasy. Moja żona zawsze śpi jak jedziemy na wakacje, jeździmy tylko nocą, ja lubię chłodek, ona ciepło. Pomimo dwustrefowej klimy po pewnym czasie temperatura przeważa w którąś stronę, więc te kilka razy w nocy jej puszczam cieplejsze powietrze na nogi np, albo sobie chłodniejsze jak chcę się orzeźwić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja często zmieniam, ale też sporo jeżdżę długie trasy. Moja żona zawsze śpi jak jedziemy na wakacje, jeździmy tylko nocą, ja lubię chłodek, ona ciepło. Pomimo dwustrefowej klimy po pewnym czasie temperatura przeważa w którąś stronę, więc te kilka razy w nocy jej puszczam cieplejsze powietrze na nogi np, albo sobie chłodniejsze jak chcę się orzeźwić...

Tez czasami coś zmienię, przeważnie temp. i dlatego taki panel by mi nie przeszkadzał. Gorzej jeżeli trzeba grzebać głeboko menu aby to zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę usiąść z kartką co naprawdę potrzebuję a co nie, bo wstępna konfiguracja 1.4 tsi z manualną skrzynią wyszła mi 108 kpln :hehe:

 

Wiesz, próbowałem z tego zrobić moje 5er, choć już w sumie webasto wywaliłem, skórzaną tapicerkę i elektryczne fotele. Ale jak zrezygnować z Cantona z subwooferem, no jak?  ;)

Ustaliłem sobie ostateczny budżet na Octavię kombi na 80 kpln, czyli przy założeniu wyciśnięcia rabatu na poziomie 10%, mogę konfigurować do 87/88 kpln. Tak zrobię i roześlę, zobaczymy jaki odzew...

 

Potrzebujesz na pewno kombi? liftback i kombi mają praktycznie takie same bagażniki (do rolety w kombi rzecz jasna). Jeśli nie to 1.4 Style + Amazing + Gwarancja + lakier wyjdzie mniej więcej Twój max budżet.

 

Daj znać jak wypadła jazda testowa o3 i golfem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebujesz na pewno kombi? liftback i kombi mają praktycznie takie same bagażniki (do rolety w kombi rzecz jasna). Jeśli nie to 1.4 Style + Amazing + Gwarancja + lakier wyjdzie mniej więcej Twój max budżet.

 

Daj znać jak wypadła jazda testowa o3 i golfem.

 

Praktycznie zawsze miałem kombi i takie mi się podobają, aczkolwiek liftbacka sobie też liczyłem. Czasem jednak kombi się przydaje, jak biorę rowerek dla dzieciaka to nie muszę go rozkręcać tylko stawiam w bagażniku, lepsza widoczność....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według Ciebie skoda->vw->audi i gdzieś tam seat różnią tylko znaczki? 

 

Po co się napinasz?

 

Twoja argumentacja do mnie przemawia i ją przyjmuję, tak jak napisałem wcześniej.

 

Wersji zaślepki osobiście bym nie kupił, tylko raczej bym jakiegoś Peugeota 308 oglądał bliżej lub inne Megane.

Zresztą inaczej, z tym budżetem bym kupił B klasę na wypasie tak jak wcześniej to miało miejsce.

 

Mam Octavię Elegance mocno doposażoną i faktycznie jak patrzę na zdjęcia tej Active to wygląda to niesmacznie  :skromny:

 

Osobiście z tym budżetem podejrzewam, że kupiłbym Fabię Kombi w najwyższej wersji z 1.2 TSI z DSG,

dołożyłbym co potrzebuje i akurat po upuście byłby to ten budżet.

 

Fabia jest spora w środku, w zasadzie to jest tyle miejsca co w aktualnej BMW 3.

Edytowane przez mrBEAN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ustaliłem sobie ostateczny budżet na Octavię kombi na 80 kpln...

 

nie wyglupiaj sie z tym badziewiem od skody - przeciez chciales automat

bralismy do firmy nowe astry kombi 150 koni z automatem metalik alusy pakiet biznes plus

katalogowo 88 z tego minus 10 proc jak psu zupa

ceny flotowej nie podam bo padniesz   ;)

 

Wytaptane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie zawsze miałem kombi i takie mi się podobają, aczkolwiek liftbacka sobie też liczyłem. Czasem jednak kombi się przydaje, jak biorę rowerek dla dzieciaka to nie muszę go rozkręcać tylko stawiam w bagażniku, lepsza widoczność....

 

Nie wiem jak duze auto potrzebujesz, ale moze zerknij sobie jeszcze  na Clio Grandtour ?

Teraz po lifcie jest wersja 1,2T z manualem i za 60kPLN bedziesz mial wszystko co potrzeba, osiagi sa na poziomie 9s-100.

Za kilka kPLN wiecej masz dwusprzeglowke. Wymiarami to praktycznie jak kompakty 10 lat temu :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglupiaj sie z tym badziewiem od skody - przeciez chciales automat

bralismy do firmy nowe astry kombi 150 koni z automatem metalik alusy pakiet biznes plus

katalogowo 88 z tego minus 10 proc jak psu zupa

ceny flotowej nie podam bo padniesz   ;)

 

Wytaptane

 

 

Astrę oglądałem, kombi jest bardzo ładna, silnik 150 KM też, ale cena powala... 87800 za biznes jak piszesz, ale rabatu ani grosza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wyglupiaj sie z tym badziewiem od skody - przeciez chciales automat

bralismy do firmy nowe astry kombi 150 koni z automatem metalik alusy pakiet biznes plus

katalogowo 88 z tego minus 10 proc jak psu zupa

ceny flotowej nie podam bo padniesz   ;)

 

Wytaptane

 

 

poza tym Skody silnik jeździ mega przyjemnie, Astry nie wiem bo musiałem dzisiejszą jazdę odwołać, może jutro się przekonam, Skoda jest też o wiele obszerniejsza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak duze auto potrzebujesz, ale moze zerknij sobie jeszcze  na Clio Grandtour ?

Teraz po lifcie jest wersja 1,2T z manualem i za 60kPLN bedziesz mial wszystko co potrzeba, osiagi sa na poziomie 9s-100.

Za kilka kPLN wiecej masz dwusprzeglowke. Wymiarami to praktycznie jak kompakty 10 lat temu :ok:

 

oglądałem, z zewnątrz ładne, w środku pasztet, nie podobają mi się fortepianowe wstawki, no i jednak trochę za mały...

 

przejadę się Astrą, pojadę jeszcze zobaczyć Focusa i Carens, coś z tego wybiorę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


87800 za biznes jak piszesz, ale rabatu ani grosza...

 

slowo daje, 10 proc bez jojczenia, zakup 1 sztuki na dg

pare razy prowadzilem i jest o kilka lat z przodu od skody

automat nie zmulony i mocy nie brakuje

zaskakujaco fajne i dobrze zrobione auto

 


poza tym Skody silnik jeździ mega przyjemnie

 

moja fabryka uciekla od skody we flocie

spora usterkowosc i grzechot w srodku po pol roku eksploatacji

nie bardzo rozumiem fenomen skody - materialy i wykonanie bardzo slabe

na 100 proc nie jest to ani audi ani fauwej co by nie mowili     ;)

 

Wytaptane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astrę oglądałem, kombi jest bardzo ładna, silnik 150 KM też, ale cena powala... 87800 za biznes jak piszesz, ale rabatu ani grosza...

Jeśli się nic u Opla nie zmieniło to dla flot rabaty rzędu 30% byly, takze jak wyzej napisano 10 to na ładny uśmiech ale handlowcy sa różni i to Ty musisz miec najpierw wiedzę, a potem twardo i grzecznie przedstawiać swoje propozycje. W innym razie cennik Cię czeka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba muszę usiąść z kartką co naprawdę potrzebuję a co nie, bo wstępna konfiguracja 1.4 tsi z manualną skrzynią wyszła mi 108 kpln :hehe:

 

Wiesz, próbowałem z tego zrobić moje 5er, choć już w sumie webasto wywaliłem, skórzaną tapicerkę i elektryczne fotele. Ale jak zrezygnować z Cantona z subwooferem, no jak?  ;)

Ustaliłem sobie ostateczny budżet na Octavię kombi na 80 kpln, czyli przy założeniu wyciśnięcia rabatu na poziomie 10%, mogę konfigurować do 87/88 kpln. Tak zrobię i roześlę, zobaczymy jaki odzew...

W zeszłym roku w grudniu do produkcji O3 kombi 1.4 150km biały style + amaizing 82500.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie bardzo rozumiem fenomen skody - materialy i wykonanie bardzo slabe

 

Fabia I była dobrym samochodem. To znaczy jakość taka sobie, ale bardzo atrakcyjna cena. I to się sprawdziło   :ok:  . Potem cena poszła mocno do góry, a jakość pozostała taka sama. I teraz floty raczej kupią Dacię Dokker, niż Fabię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia I była dobrym samochodem. To znaczy jakość taka sobie, ale bardzo atrakcyjna cena. I to się sprawdziło   :ok:  . Potem cena poszła mocno do góry, a jakość pozostała taka sama. I teraz floty raczej kupią Dacię Dokker, niż Fabię. 

 

Chyba floty o tym jeszcze nie wiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to przejrzyj sobie to na początek, bo tu jest realny świat rabatów i jeszcze dla nich coś zostaje.

 

Przykładowo:

https://www.superauto24.com/skoda_octavia-iii_combi_benzyna,samochod,25616.html

https://www.superauto24.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle to przejrzyj sobie to na początek, bo tu jest realny świat rabatów i jeszcze dla nich coś zostaje.

Przykładowo:

https://www.superauto24.com/skoda_octavia-iii_combi_benzyna,samochod,25616.html

https://www.superauto24.com

Poczytaj sobie o tej firmie w sieci i o realnych kosztach finansowania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lecimy dalej, byłem dzisiaj pojeździć Merivą i Astrą, rzeczywiście przepaść. Astra kombi w porządku, auto poprawne, co więcej miałem wrażenie jakbym już nim wcześniej jeździł - wsiadłem i wszystko było ok. 

Później salon Forda, tutaj jazda Focusem z silnikiem zbliżonym do Astry - Astra 1.4 turbo 150KM, Focus 1.5 ecoboost 150KM, z tym że Ford wydawał się być o wiele dynamiczniejszy, nie wiem czy to charakterystyka silnika czy fajnie zestopniowana skrzynia, w Focusie na dwójce bez problemu przekraczał 100 km/h. 

 

Rabaty - Astra nadal nic, salon jakby głuchy na współpracę, przeciętnie wyposażona wersja enjoy, z jakimiś tam dodatkami, ale bez navi, z małym radiem, 79000 brutto. Focus klima automatyczna, tempomat, navi 8 cali, stał na salonie z ceną 92000 brutto, chwila rozmowy w pokoju obok i 82000, a jeśli mi nie zależy (a nie zależy) na byciu I właścicielem, to zarejestrują jako demo i będzie jeszcze taniej. Podejście super. Przy czym stoi u nich Mondeo 1.5 ecoboost 160KM, rocznik 2015, przebieg 26kkm, nie ma navi i tempomatu ale ma klimę automat i podgrzewane fotele, cena 81 jeszcze do zbicia. Mam mętlik w głowie, bo wcześniej chciałem tańsze auto, a teraz coraz bardziej się skłaniam ku lepszemu.

 

Do tego mieszają mi w głowie jeszcze dwa Focusy które tam stoją, jeden hatchback 2015 rok, z przebiegiem 10kkm, podgrzewanymi fotelami, tempomatem, silnikiem 1.0 125KM, tylko klima manual za 54600 do zbicia i drugi Focus kombi, 1.0 125KM, klima automat, podgrzewane fotele, brak tempomatu i przebieg 60kkm, 54500 do zbicia. 

 

Gdyby dało się dołożyć tempomat, biorę to ostatnie kombi i wtedy w ogóle nie czuję tego finansowo... 

 

W salonie twierdzą, że dołożyć się nie da....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj sobie o tej firmie w sieci i o realnych kosztach finansowania...

 

Szczerze, to nie chce mi się  ;] Rozumiem, że wciskają kredyt i wszyscy szczęśliwi tylko nie klient końcowy.

 

Chciałem tylko potwierdzić, że rabat rzędu 10% to nie SF.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Rabaty - Astra nadal nic, salon jakby głuchy na współpracę, przeciętnie wyposażona wersja enjoy, z jakimiś tam dodatkami, ale bez navi, z małym radiem, 79000 brutto

 

Zmień salon, na pewno w pobliżu jest inny salon Opla.

Czasami jest beton i nic nie zrobisz, miałem tak ze Skodą, dawałem chłopu gotowe rozwiązanie ale opór do końca.

Zmiana salonu i od razu deal.

 


1.0 125KM, klima automat, podgrzewane fotele, brak tempomatu i przebieg 60kkm, 54500 do zbicia. 

 

To już nie jest nowe  ;)

 

 

W Fordzie nie przeraziły się plastiki i przełączniki/guziki w ilościach hurtowych?  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby dało się dołożyć tempomat, biorę to ostatnie kombi i wtedy w ogóle nie czuję tego finansowo...

W salonie twierdzą, że dołożyć się nie da....

A to jest MK3? Jeśli tak to wygląda, że da się dołożyć tempomat.

http://www.fordownersclub.com/forums/tutorials/article/274-retrofitting-original-cruise-control-on-a-focus-mk3/

Swojego czasu jak mialem MK2 podobnie mówili w kilku ASO. Ale znalazłem takie, w którym jak wyjaśniłem co trzeba zrobić (na podstawie info z neta) się podjęli. Fakt, że przekładkę kierownicy i poduszki robiłem sam. Nie wspomnę, że byli zadowoleni, bo podobno sporo klientów się o to pytało, ale oficjalnie ford nie ma procedur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień salon, na pewno w pobliżu jest inny salon Opla.

Czasami jest beton i nic nie zrobisz, miałem tak ze Skodą, dawałem chłopu gotowe rozwiązanie ale opór do końca.

Zmiana salonu i od razu deal.

 

 

To już nie jest nowe  ;)

 

W Fordzie nie przeraziły się plastiki i przełączniki/guziki w ilościach hurtowych?  :)

 

Ale cena z kosmosu, jak zejdzie do 50 kpln to go wezmę. Jeździłem wersją z dużą navi, nie było tam za wiele przycisków. A czy nowe... roczne, z gwarancją i możliwością przedłużenia...

Co do Opla, podjadę do większego salonu gdzieś w Katowicach, choć lepiej mi się jeździło Focusem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to jest MK3? Jeśli tak to wygląda, że da się dołożyć tempomat.

http://www.fordownersclub.com/forums/tutorials/article/274-retrofitting-original-cruise-control-on-a-focus-mk3/

Swojego czasu jak mialem MK2 podobnie mówili w kilku ASO. Ale znalazłem takie, w którym jak wyjaśniłem co trzeba zrobić (na podstawie info z neta) się podjęli. Fakt, że przekładkę kierownicy i poduszki robiłem sam. Nie wspomnę, że byli zadowoleni, bo podobno sporo klientów się o to pytało, ale oficjalnie ford nie ma procedur.

 

 

Już doczytałem że się da. Koszt znikomy, tylko kierownicę kupić (200zł), jedną wiązkę (75zł), przeprogramować (czteropak). Przy czym dowiedziałem się przy okazji że przeprogramować można też 1.5 ecoboost z 150KM na 182KM, ponoć to tylko zmiana mapy i nie do wykrycia dla serwisu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fabia I była dobrym samochodem. To znaczy jakość taka sobie, ale bardzo atrakcyjna cena. I to się sprawdziło   :ok:  . Potem cena poszła mocno do góry, a jakość pozostała taka sama. I teraz floty raczej kupią Dacię Dokker, niż Fabię. 

 

Ha ha ha ha... wypowiedź eksperta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już doczytałem że się da. Koszt znikomy, tylko kierownicę kupić (200zł), jedną wiązkę (75zł), przeprogramować (czteropak). Przy czym dowiedziałem się przy okazji że przeprogramować można też 1.5 ecoboost z 150KM na 182KM, ponoć to tylko zmiana mapy i nie do wykrycia dla serwisu.

Kręcisz się w kółko - a gdzie ten tytułowy automat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiem...

 

automat pozostaje w Tipo i Fabii... reszta poza budżetem...

chyba najrozsądniej poczekać na Tipo kombi

A roczny/dwuletni Cee'd kombi ze skrzynią dwusprzęgłową?

-- edit

Tyle że ich nie ma na rynku...

Edytowane przez grogi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A roczny/dwuletni Cee'd kombi ze skrzynią dwusprzęgłową?

-- edit

Tyle że ich nie ma na rynku...

 

samochodu jaki bym chciał, nie ma...z automatów:

 

1. najbliżej jest Tipo - nowe,sedan, automat, tempomat, da się zamówić grzane fotele, ale nie ma klimy dwustrefowej 66kpln

2. druga Megane hatchback, 2015/2016 przebieg max 40 kkm, jest ich kilka, klima dwustrefowa, tempomat, nie ma grzanych foteli, a żona wymaga 57kpln

3. Fabia kombi- nowa, może mieć wszystko, ale cena 67 kpln

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samochodu jaki bym chciał, nie ma...z automatów:

 

1. najbliżej jest Tipo - nowe,sedan, automat, tempomat, da się zamówić grzane fotele, ale nie ma klimy dwustrefowej 66kpln

2. druga Megane hatchback, 2015/2016 przebieg max 40 kkm, jest ich kilka, klima dwustrefowa, tempomat, nie ma grzanych foteli, a żona wymaga 57kpln

3. Fabia kombi- nowa, może mieć wszystko, ale cena 67 kpln

 

 

 

mondeo brac

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.