Zawartość dodana przez HelixSv
-
Ford Puma Gen-E
Tego gościa nawet dobrze sie słucha na 1.25x Przy normalnej prędkości odtwarzania można sie pochlastać. Co do samego spalania, to przydałby się weryfikacja na ładowarce. Może Bjørn będzie robił range test.
-
Zestawienie cen.
Może komuś sie przyda. https://elektromobilni.pl/300-roznicy-czyli-labirynt-cenowy-na-stacjach-ladowania/
-
Ford Puma Gen-E
...a pojechali elektrofanatycy
-
Teraz to już prawdziwy koniec e-bajki
-
W Poznaniu Elon gasi światło…
Prawda, ale oni jeżdżą elektrykami.
-
W Poznaniu Elon gasi światło…
Jak się cywilizacyjnie cofamy, to porządnie. Paśnik powinni postawić z dużym składem owsa.
-
W Poznaniu Elon gasi światło…
Decyzja VW zeby zaoszczędzić 0.89 eur i wyrzucić zegarek z deski była bardzo głupia, ale jak na VW to i tak całkiem całkiem...
-
O co maja pytać przyszli potencjalni użytkownicy EV
A dla mnie pojemność baterii nie ma żadnego znaczenia. Interesuje mnie zasięg i zużycie prądu. Jak obydwa parametry mnie satysfakcjonują, to bateria może mieć nawet 1 kWh. Pozostałe punkty pełna zgoda, szczególnie o siadaniu w kucki.
-
Pamiętacie swój pierwszy wyjazd "w trasę" EV ?
I na szczęście nowe ładowarki Tesli mają dłuższe kable a same "dystrubutory" są zlokalizowane bardziej na środku boku stanowiska. Dzięki temu ładowarki mogą obslugiać wszystkie modele niezależnie od lokalizacji portu CCS bez blokowania stanowiska obok.
-
Pamiętacie swój pierwszy wyjazd "w trasę" EV ?
Mogę tylko potwierdzić. Przejechalem niedawno 4700 km (Szwecja, Dania, Niemcy, Belgia, Francja, Szwajcaria). Nie zdarzyło się, aby ładowanie było jakimś problemem, albo wymagało mojego planowania. Między ładowaniami mijałem średnio 2-4 lokalizacje SCh, z których nie musiałem korzystać. Kompletnie żadnych emocji, a mam Y o małym zasiegu.
-
Pamiętacie swój pierwszy wyjazd "w trasę" EV ?
Jaka konkurencja...? Jest Ionity (należące do Ford/BMW, VW, Mercedes, Hyundai), które jest dużo bardziej zawodne, i z którego wszyscy mogą korzystać. Poza tym, konkurencja nie stawia nic. Chyba, że masz na myśli innych operatorów, ale on też nie konkurują z samochodami Tesla, bo są dla wszystkich.
- Grok
-
Ford Puma Gen-E
Toż to przecie piszę. Taki konkretny bufor, to najlepszy sposób aby ukryć degregoladę. 🔌
-
Ford Puma Gen-E
ładnie, widocznie start był w okolicach 124% 🔌
-
Teraz to już prawdziwy koniec e-bajki
Trochę kiepsko, jak coś takiego stałoby sie po gwarancji...
-
Teraz to już prawdziwy koniec e-bajki
To ja pierwszy, bo jakoś nikt sie nie kwapi, albo jest gupi. Zgaduję, ze masz pakiet z ogniwami Panasonic 2170L. 💫
-
Omoda 9 super hybrid
Sorki, poprawiłem.
-
Omoda 9 super hybrid
Oczekiwania minimum wobec auta rodzinnego wg mnie to: wygodnie kierowca 180 cm i pasażer 170 cm z tyłu. Bagaznik 500 l.
-
Renault 5 REAL
Coś takiego jest we francuskich autach. Z daleka wyglądają całkiem fajnie, ale czar pryska, jak zaczynasz sie bliżej przyglądać.
-
Renault 5 REAL
Naturalna sprawa, człowiek przyzyczaja się do tych dobrych rzeczy, bierze je za oczywiste a widzi te kiepskie... A potem się okazuje, ze trzeba miec jakiś kluczyk do auta, system jest nielogiczny i wolno działa, bagażnik jakiś mały, piano-black się palcuje, trzeba tracić czas i pieniądze na scam'owate serwisy.
-
EV na dłużej
- EV na dłużej
Na autostradzie w niskiej temp 490 km a kosztuje tylko 130 000 euro- EV na dłużej
Kłamie we wszystkim innym (tak jak jej tata). W tempomacie jakoś nie.- EV na dłużej
No chyba, że mówimy o tempomacie Tesli, ten nie kłamie. 🫠- EV na dłużej
Zapomniałem napisać, że zamykam oczy, bo nie mogę patrzeć na piano-black. - EV na dłużej
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.