Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Tesli to chyba wszystko jedno. Bardziej powinni byc zainteresowani ci wszyscy regulatorzy. A w razie wypadku i tak zawsze winny jest kierowca.
  2. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Wyglada na to, że tak. Dziala świetnie.
  3. HelixSv dodał temat w Tesla
    https://x.com/mikegapinski/status/2035099556699152803?s=20
  4. Ale wynalazek! Auto już dość wiekowe i bagażnik jakiś mały. Ale za to na pewno nie jest nijakie a miejsce za kierownicą i wrażenie jakości super. Szybciej spodziewałbym się iX3 albo EX60.
  5. Są grube, znaczy normalne. One są czarno-białe. Czarna część jest malo widoczna.
  6. No wiadomo, ale jak się żona uprze. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
  7. Ja się skapnełem po podpisie, bo po treści posta, to na ich troje babka wróżyła.
  8. Nie bez kozery napiszę, że to samochód idealny Wszystko, to co mój plus: świetne siedzenia w drugim rzędzie, a te w pierwszym z lepszym i regulowanym podparciem pod udami, ...no i ten zasięg. dwa miejsca w bagażniku najmniej ważne... brać i się nie zastanawiać edit. O kurcze! Jeszcze V2L !
  9. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    Aha plecak i kurtka. Miło. Niestety sporo EV jest zakładnikiem spalinowego wyobrażenia klientów, jak powinien wyglądać samochód. A auta EV, aby zachować komfort spalinowych, muszą być wyższe o wysokość baterii. Fizyki nie oszukasz. Macana haptyczna błyszcząca kierownica to dla mnie zdecydowane i stanowcze - raczej kurde nie. Ale wiadomo, że najistotniejsze parametry to brak skamerskich serwisow i idiotoodporne ładowanie.
  10. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - BMW i MINI
    Ale raczej nie pasażerom z tyłu... No chyba, że ktoś bardzo lubi piano-black na kierownicy, to wtedy przymknie oko na inne niedogodności...
  11. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    u mnie bez problemu (odpukać)
  12. Ale ja te artykuły znam. Pytałem sie o coś innego. Fragment o id4 jest szczególnie interesujący. Może te popsute po prostu nie mogą dojechać na przeglad. Mam aktualnie pięcioro znajomych, co mieli lub mają ID4. WSZYSCY z problemami. Ja też mialem (id4 i problemy), uciekłem z leasingu przed czasem.
  13. Masz jakas wiedzę popartą doświadczeniem? Bo moja Tesla przez 3 lata przejechała 80000 km i obowiazkowy przegląd przeszła śpiewająco. A nawet jakby sie okazało, że np. mam źle ustawione światła, to ewentualna regulacja i powtórny przegląd kosztowalyby mnie wielokrotnie mniej niż te wszystkie wymagane w tym czasie scamowate przeglądy aso.
  14. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Prawda. Sprzedaż w EU już szoruje po dnie. Jest dużo gorzej niz kiedyś. Jak tak dalej pojedzie, to Tesla straci obydwa miejsca w pierwszej trójce.
  15. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Swego czasu @mrBEAN chyba gorszymi ev jezdzil w trasy.
  16. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    W jakimś sensie nowość, no ale po to zmieniałem samochód. Zaznaczam, że to mój piąty elektryk. Każdym jeździłem w dalekie trasy, takim miejskim bmw i3 też.
  17. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    W nowej można nawet trochę szybciej.
  18. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Pierwsza poważniejsza trasa zrobiona. Gdynia - Warszawa - Kraków - Zakopane - Kraków - Berlin - Świnoujście Fajny zasięg: Wawa-Kraków na strzała w 2.5h przy 1⁰C. Gdańsk - Wawa też bez przystanku. Cicho i stabilnie: Nie czuć prędkości. Siedziska: za krótkie, niestety. Drogi w Polsce: Świetne! Parkowanie: za darmo. Kierowcy w PL: idioci - za podjeżdżanie pod zdezak zabierać prawko na 5 lat i dawać mocno z liścia. SCs: Bez problemu, ALE przy gigafactory pod Berlinem poniżej krytyki, obydwa sracze (nagminnie) popsute, zdawać by sie mogło reprezentacyjne miejsce. Zużyłem z nawiązką całe 1000 bezpłatnych km, które dostałem za kupienie Y z polecenia swojej poprzedniej Y.
  19. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Psychol Musk musi byc Wam wdzięczny, że się tak martwcie. Myślę, że to przeczyta i sie poprawi.
  20. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Tesla
    Tesla szaleje w Szwecji z ratami 0%. Wprowadziła je własnie na prawie wszystkie wersje Y. Jakiś związek z dopłatami? Żaden. Bo dopłat w Szwecji nie ma. Po prostu siadła sprzedaż (Musk, Trump, związki zawodowe) - to obniżają ceny. A jak sprzedaż idzie dobrze, to sie cen nie obniża albo się podwyższa. W Polsce sprzedaż może spaść przez koniec oplat (chyba o to chodzi w tym poscie) to dają upust, co skutkuje niższa marzą, ale mają szansę na utrzymanie sprzedaży. Normalny handel.
  21. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Matt się tu popisał. Najlepsze było jak mówił, że rivan może zużywa bardzo dużo pradu, ale za to ma dużą baterię. Ciekawe, że w spalinowych osobówkach nie ma takich fraszek. "Może i pali 30 litrów na 100km ale za to ma zbiornik na 290". Na co czekasz? Qpuj!
  22. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Normalny nie.
  23. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Chwyt marketingowy
  24. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Jakby co, to serdecznie zapraszam do mojego podpisu. 1000km które poleciłem sobie wykorzystam w ciągu następnych dwóch tygodni.
  25. HelixSv odpowiedział mrBEAN na temat - Tesla
    Zgaduję, że Tesla, jako producent dalej bedzie robić najlepsze samochody na świecie. Równia pochyła (wznosząca oczywiście) to dość celne okreslenie aktualnego rozwoju Tesli. Systematyczny rozwój i wzrost. Nowa Y jest sporo lepsza od starej, ciągle update'y świetnego już systemu, nadal najlepsza wydajność, największa ilość ładowarek. Czekam na FSD w EU. To jeden z powodów, dlaczego zmieniłem na nowszy model. Dla mas? Nie wiem, może kiedyś. Na razie niewielu rozumie, ze tylko Tesla umnie w elektryki. Ludzie muszą spróbować i się sparzyć. Tak jak ja. A ile iPhone? Taka sama sytuacja. Nie wiem. To amerykańska firma, asortyment projektowany jest pod paniczów. Możliwe, ze najpierw bedzie jakieś vanowaty 8-seater. Rozważałem zmianę z nudów, ponad to, otworzyli u mnie na wiosce salon. Testuję wszystko, co wpadnie mi w ręce. Xpengi są świetne. G6 był trochę tańszy od nowej Y, a od starej Y był cichszy i jakby bardziej solidny, no i najważniejsze, nie miał nic wspolnego z geniuszem/psychopatą/przydupasem_trumpa. Xpeng został zdyskwalifikowany, jak dowiedziałem sie, ze trzeba go za niemałe pieniądze serwisować. Nawigowanie z żałosnym znajdowaniem ładowarek w trasie było gwoździem do trumny. Przyznaję, że byłem rozpuszczony przez Teslę, brak serwisów, idiotoodporne nawigowanie i ładowanie brałem za coś oczywistego.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.