Zawartość dodana przez HelixSv
-
fsd w krakowie
Tesli to chyba wszystko jedno. Bardziej powinni byc zainteresowani ci wszyscy regulatorzy. A w razie wypadku i tak zawsze winny jest kierowca.
-
fsd w krakowie
Wyglada na to, że tak. Dziala świetnie.
-
fsd w krakowie
https://x.com/mikegapinski/status/2035099556699152803?s=20
-
Melduję się (2026 IX xDrive 60)
Ale wynalazek! Auto już dość wiekowe i bagażnik jakiś mały. Ale za to na pewno nie jest nijakie a miejsce za kierownicą i wrażenie jakości super. Szybciej spodziewałbym się iX3 albo EX60.
-
T Model Y Long - 6 siedzen za extra 15,000 PLN
Są grube, znaczy normalne. One są czarno-białe. Czarna część jest malo widoczna.
-
T Model Y Long - 6 siedzen za extra 15,000 PLN
No wiadomo, ale jak się żona uprze. Co zrobisz? Nic nie zrobisz.
-
T Model Y Long - 6 siedzen za extra 15,000 PLN
Ja się skapnełem po podpisie, bo po treści posta, to na ich troje babka wróżyła.
-
T Model Y Long - 6 siedzen za extra 15,000 PLN
Nie bez kozery napiszę, że to samochód idealny Wszystko, to co mój plus: świetne siedzenia w drugim rzędzie, a te w pierwszym z lepszym i regulowanym podparciem pod udami, ...no i ten zasięg. dwa miejsca w bagażniku najmniej ważne... brać i się nie zastanawiać edit. O kurcze! Jeszcze V2L !
-
BMW i3 neue 2026-
Aha plecak i kurtka. Miło. Niestety sporo EV jest zakładnikiem spalinowego wyobrażenia klientów, jak powinien wyglądać samochód. A auta EV, aby zachować komfort spalinowych, muszą być wyższe o wysokość baterii. Fizyki nie oszukasz. Macana haptyczna błyszcząca kierownica to dla mnie zdecydowane i stanowcze - raczej kurde nie. Ale wiadomo, że najistotniejsze parametry to brak skamerskich serwisow i idiotoodporne ładowanie.
-
BMW i3 neue 2026-
Ale raczej nie pasażerom z tyłu... No chyba, że ktoś bardzo lubi piano-black na kierownicy, to wtedy przymknie oko na inne niedogodności...
-
Apka fakapik
u mnie bez problemu (odpukać)
-
Fat leaf
Ale ja te artykuły znam. Pytałem sie o coś innego. Fragment o id4 jest szczególnie interesujący. Może te popsute po prostu nie mogą dojechać na przeglad. Mam aktualnie pięcioro znajomych, co mieli lub mają ID4. WSZYSCY z problemami. Ja też mialem (id4 i problemy), uciekłem z leasingu przed czasem.
-
Fat leaf
Masz jakas wiedzę popartą doświadczeniem? Bo moja Tesla przez 3 lata przejechała 80000 km i obowiazkowy przegląd przeszła śpiewająco. A nawet jakby sie okazało, że np. mam źle ustawione światła, to ewentualna regulacja i powtórny przegląd kosztowalyby mnie wielokrotnie mniej niż te wszystkie wymagane w tym czasie scamowate przeglądy aso.
-
Tak zupełnie serio teraz
Prawda. Sprzedaż w EU już szoruje po dnie. Jest dużo gorzej niz kiedyś. Jak tak dalej pojedzie, to Tesla straci obydwa miejsca w pierwszej trójce.
- y lr awd
- y lr awd
- y lr awd
-
y lr awd
Pierwsza poważniejsza trasa zrobiona. Gdynia - Warszawa - Kraków - Zakopane - Kraków - Berlin - Świnoujście Fajny zasięg: Wawa-Kraków na strzała w 2.5h przy 1⁰C. Gdańsk - Wawa też bez przystanku. Cicho i stabilnie: Nie czuć prędkości. Siedziska: za krótkie, niestety. Drogi w Polsce: Świetne! Parkowanie: za darmo. Kierowcy w PL: idioci - za podjeżdżanie pod zdezak zabierać prawko na 5 lat i dawać mocno z liścia. SCs: Bez problemu, ALE przy gigafactory pod Berlinem poniżej krytyki, obydwa sracze (nagminnie) popsute, zdawać by sie mogło reprezentacyjne miejsce. Zużyłem z nawiązką całe 1000 bezpłatnych km, które dostałem za kupienie Y z polecenia swojej poprzedniej Y.
-
Sprzedaż w Chinach
Psychol Musk musi byc Wam wdzięczny, że się tak martwcie. Myślę, że to przeczyta i sie poprawi.
-
Model Y dla ubogich
Tesla szaleje w Szwecji z ratami 0%. Wprowadziła je własnie na prawie wszystkie wersje Y. Jakiś związek z dopłatami? Żaden. Bo dopłat w Szwecji nie ma. Po prostu siadła sprzedaż (Musk, Trump, związki zawodowe) - to obniżają ceny. A jak sprzedaż idzie dobrze, to sie cen nie obniża albo się podwyższa. W Polsce sprzedaż może spaść przez koniec oplat (chyba o to chodzi w tym poscie) to dają upust, co skutkuje niższa marzą, ale mają szansę na utrzymanie sprzedaży. Normalny handel.
-
Tak zupełnie serio teraz
Matt się tu popisał. Najlepsze było jak mówił, że rivan może zużywa bardzo dużo pradu, ale za to ma dużą baterię. Ciekawe, że w spalinowych osobówkach nie ma takich fraszek. "Może i pali 30 litrów na 100km ale za to ma zbiornik na 290". Na co czekasz? Qpuj!
- Tak zupełnie serio teraz
-
Tak zupełnie serio teraz
Chwyt marketingowy
-
Tak zupełnie serio teraz
Jakby co, to serdecznie zapraszam do mojego podpisu. 1000km które poleciłem sobie wykorzystam w ciągu następnych dwóch tygodni.
-
Tak zupełnie serio teraz
Zgaduję, że Tesla, jako producent dalej bedzie robić najlepsze samochody na świecie. Równia pochyła (wznosząca oczywiście) to dość celne okreslenie aktualnego rozwoju Tesli. Systematyczny rozwój i wzrost. Nowa Y jest sporo lepsza od starej, ciągle update'y świetnego już systemu, nadal najlepsza wydajność, największa ilość ładowarek. Czekam na FSD w EU. To jeden z powodów, dlaczego zmieniłem na nowszy model. Dla mas? Nie wiem, może kiedyś. Na razie niewielu rozumie, ze tylko Tesla umnie w elektryki. Ludzie muszą spróbować i się sparzyć. Tak jak ja. A ile iPhone? Taka sama sytuacja. Nie wiem. To amerykańska firma, asortyment projektowany jest pod paniczów. Możliwe, ze najpierw bedzie jakieś vanowaty 8-seater. Rozważałem zmianę z nudów, ponad to, otworzyli u mnie na wiosce salon. Testuję wszystko, co wpadnie mi w ręce. Xpengi są świetne. G6 był trochę tańszy od nowej Y, a od starej Y był cichszy i jakby bardziej solidny, no i najważniejsze, nie miał nic wspolnego z geniuszem/psychopatą/przydupasem_trumpa. Xpeng został zdyskwalifikowany, jak dowiedziałem sie, ze trzeba go za niemałe pieniądze serwisować. Nawigowanie z żałosnym znajdowaniem ładowarek w trasie było gwoździem do trumny. Przyznaję, że byłem rozpuszczony przez Teslę, brak serwisów, idiotoodporne nawigowanie i ładowanie brałem za coś oczywistego.