Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. Ja bym jechał do Chorwacji przez Niemcy, jak Reksio szynkę. My tu na elektrycznym nie wiemy.
  2. Poradzisz sobie.
  3. Jak bardzo jest oddalona? Myślę, że 15-20 min ładowania wystarczy.
  4. Podjeżdżasz pod SCh i podłączasz kabel. W apce można sprawdzić, ile już się wykorzystało. Tak. Już podczas pierwszej wyprawy do Portugalii trafisz na wiele SCh.
  5. Czyli GTE musi zostać. Ewentualnie takie coś https://www.shop4tesla.com/pl/products/carcarebags-ski-tasche-tesla-model-y i box na hak (jakby był). Albo sie okaże, że zasieg jest ok nawet zimą z trumną na dachu. Ładowarek przybywa.
  6. No to będzie jeden elektryk dookoła komina i drugi dookoła Europy. Też dobrze. Albo wystaw oba z deko wyższymi cenami i sprzedaj tego, na którego trafi sie klient.
  7. Czyli Y RWD LR. Będzie najlepsza Tesla na kąciku, czyli tym samym najlepszy samochód na kąciku. 😎 Ale zmiana z je-golfa! https://youtu.be/nUSbZzIlgCc?si=J1Y5ELd4GTsywtqG
  8. https://supercharge.info/map
  9. HelixSv odpowiedział Florydzialski na temat - Motokącik
    12.3 kWh na 100 km. Do zrobienia jadąc lekkim i opływowym EV max 60 km/h w idealnych warunkach i raczej nie na tych kołach.
  10. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Bo prawie każdy kiedyś używa przyczepy.
  11. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Ale ja wiedziałem, co klikam. Na obietnicę FSD się nie skusiłem. A EAP może być, ostatnio dostałem nawet całkiem dobry autopark. Brakuje chyba tylko summona. Hak dostałem w standardzie. W Szwecji hak musi być.
  12. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    A Premium Tesli polega na tym, że nie masz funkcji, za które zapłaciłeś. Ja na przykład zapłaciłem za summon, którego nie mam. Ale to nic w porownaniu z tysiącami ludzi, którzy wiele lat temu kupili fsd a najpewniej nigdy go nie dostaną, bo hardware jest za słaby, albo samo fsd jest nielegalne.
  13. Akurat jest "disabled", ale i tak bardzo interesujące.
  14. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    No, te kierunki to pomyłka. O ile w USA to przechodzi, to w EU nie za bardzo. Tu są ronda i według przepisów trzeba sygnalizować zamiar zjazdu z takowego. Szukanie przycisku przy dość mocno skręconej kierownicy jest mocno dyskusyjne. Nie wiem, jak nowa trójka dostała homologację. Musk się zarzeka, że w tym roku jeszcze nie będzie nowej. Może tym razem prawdę mówi.
  15. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Uwaga powtarzam: "(Jeszcze) ciszej i (jeszcze bardziej) luksusowo" Możliwe, skrzyni nie będzie nigdy. Na złość.
  16. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Po to, aby zadowolić tych wahających się. Trzecia wersja Y będzie miała silnik spalinowy, czwarta gaźnik a piąta korbę. Wtedy Teselkę kupią wszyscy.
  17. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Nie strasz, nie strasz, żadnych dużych zmian. Ma być (jeszcze) ciszej, (jeszcze) jakby bardziej luksusowo, i ma mieć dziurki w fotelach, żeby się pupa nie pociła.
  18. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Wszystko jasne, rozumiem. Tym bardziej, że będą wietrzone zydle.
  19. gdzie tak darmo?
  20. HelixSv dodał temat w Tesla
    Coś mi się wydaje, że będzie jeszcze w tym roku. https://www.teslarati.com/tesla-model-y-juniper-refresh-spotted/ Tak, tak. Poprawiony ideał. Wiem. 😋
  21. Dla takich są spalinowe.
  22. Bzdura! Mi się nie pokrywa. Żona i córka chcą częstszych postojów.
  23. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    Nic oryginalnego nie napiszę, ale system Tesli jest najlepszy, najszybszy i najbardziej logiczny i intuicyjny. Ale pamiętam, że pierwsze chwile jazdy autem były trochę stresujące. Jadąc po odbiorze auta z salonu, zapytałem z paniką w głosie żonę, czy my czasem nie jesteśmy za starzy na taką technologię. Na szczęście nie. Teraz panika jest, jak prowadzę nie_teslę.
  24. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    W tej "dziurze na kable" mieszczą się dwie walizki-kabinowki. Poza tym, tej klapy/podłogi nie zamykasz, wiec masz do wykorzystania dziurę i naddziurze. Nieważne, to są detale. Przestrzeń bagażową w Y jest wielka, łącznie z 700 litrów.
  25. HelixSv odpowiedział kravitz na temat - Tesla
    0:24 Nie zdarzyło mi się. Ale jak masz swoją Tesle, to kluczykiem jest telefon (bt). Myślę, że problem jest w karcie lub jej obsłudze. Dwie możliwości. - półka w garażu - podniesiona podłoga bagaznika i wkładanie zakupów do dziury Druga możliwość lepsza, bo zakupy nie latają.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.