Zawartość dodana przez HelixSv
-
Dlaczego nie Audi A4?
To co ja mam powiedzieć? sr rwd Nie patrze na utratę wartości. Mówie sobie, że to auto dla mnie, i że pojeżdze przynajmniej z 6 lat. Na szęście jestem bardzo zadowolony. A Ty rozważasz wersję Y o największym zasięgu, prawdopodobnie z najmniejszą utratą % wartości.
-
Dlaczego nie Audi A4?
Jedynym nieelektrycznym autem, który brałbym pod uwagę jest Corolla Kombi. Przez oszczędność, niezawodność i małą utratę wartość. Śmieszne, bo Toyoty jako marki nienawidzę. Prius jest ciekawszy, ale droższy i ma sporo mniejszy bagażnik. Mogę sie mylić, bo na spalinowych się nie znam. Bierz lr rwd. Z uwagi na kulejącą w Polsce infrę zasięg jest bardzo ważny. Dużo ważniejszy niż awd, czy trochę więcej mocy (której i tak, jest za dużo). Potwierdzam, że wersje rwd są bardzo oszczędne, co ma znaczenie nie tylko dla zasięgu, ale też dla portfela. Co do komfortu z tyłu, to w Y dla ludzi 180cm+ nie jest tak różwo, bo kanapa jest dość płytka i nadal jest za nisko (bolączka większości ev). Nadal jest lepiej niż w kia ev6 czy bmw i4, ale gorzej niż w np w id4. Więc jeśli syn jest wyższy od żony, to w dłuższej trasie pewnie on będzie chciał siedzieć z przodu.
-
Dlaczego nie Audi A4?
najsensowniejsza wersja
- Dlaczego nie Audi A4?
-
Dlaczego nie Audi A4?
Czyli witamy w sekcie?
-
Oplacalnosc EV
I takie akcje to ja rozumiem. Dizelek pojechał do Maroko, tam gdzie jego miejsce. Oby pozostałe poszły jego śladem.
-
Autopark dziś przyszedł.
19,5 Pisałem już kiedyś, że eap w EU jest prawie tak bezsensowny jak fsd. Ale jak już władowałem z tym ficzerem, to cieszę się, że już po 16 miesiącach od zakupu automatyczne parkowanie zaczęło działać. Z drugiej strony, z funkcji zmiany pasa na autostradzie korzystam za każdym razem, jak już się na niej znajdę. Działa dobrze w niewielkim ruchu. Teraz czekam na summon.
-
Autopark dziś przyszedł.
- Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Ojciec Założyciel- Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
- Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Z tych samych powodów, z jakich go zakupiłem. 🤪 🤑- Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Kupiłem sobie kolejny gadżet. W sumie, dopiero czwarty. 240 zł z amazona. Wybieram się niedługo w Europę. Na skromne +40C jak znalazł. Dam znać, czy to coś warte.- Zaawansowanie EV na 2024
Chyba, że na trzecim biegu. Wtedy, to tak.- Obniżka cen
W całej Europie prąd jest tani, więc zbyt dużej łaski nie robią.- 2025 Audi RS e-tron GT
Nie ma to większego znaczenia. Ważne, żeby działało, nie było za ciężkie, drogie i awaryjne. Dla mnie mogą mieć nawet 6 biegów i jeździć na pięciu kołach jak jest taka potrzeba.- 2025 Audi RS e-tron GT
Ładne i szybkie auto o świetnym zasiegu. Brałbym gdyby: - do bagażnika weszłyby dwa duże psy, - możnaby ładować na wszystkich SCh, - nie byłoby obowiązku serwisowania, - byłbym bogaty, - robiłaby to firma mająca wieksze pojęcie o EV 👀- 2025 Audi RS e-tron GT
Napewno VW ma swoje powody, żeby dawać skrzynie biegów do wysilonych EV. Według mnie robią słabe motory, które przy wysokich obrotach mogą się rozpaść, w takim wypadku skrzynia biegów jest bardzo wskazana. Jest to też kolejna rzecz, która może się posuc, każda naprawa, czy wymiana to spora kasa dla VW. Merc, Bmw czy Chińczycy jakoś też nie widzą sensu biegów w elektrykach, więc to nie jest wymysł inżynierów Elona, tylko ułomność VW.- EV AK Pionierzy!
Ja na GW ładuję dwa razy w roku, więc abo mi się nie spina. Ja w sobotę ładowałem w Niemczech na SCh na trasie Berlin - Szczecin. 4 stanowiska, pół godziny czekania i 72 kW.- EV AK Pionierzy!
Jadąc z Poznania do Świnoujścia trzeba zboczyć troszkę więcej.- Halo Tesla! Podudka 😁
Obawiam się, że wszędzie owe rozliczenie jest lepsze niż w Polsce.- EV AK Pionierzy!
Kwestia praktyki. Moja ma już wywalone. Ufa, że wiem, co robię bezgranicznie. ENiro w lato ma kozacki zasięg. Fajne auto, brzydkie, ale fajne.- EV AK Pionierzy!
Obawiam się, że na EV bym nawet nie spojrzał.- EV AK Pionierzy!
550 km to taka norma. Ja właśnie kończę weekend w Polsce. Zabrałem dziewczyny na koncert Dawida P do Poznania. Sobota. Jazda w Szwecji (160 km) i Sassnitz(D)-Miedzychód (410 km). Niedziela. Międzychód-Poznań-Miedzychód (180 km). Dziś Miedzychód - Świnoujście (255 km). Jutro około 150 km w Szwecji. Trochę wkurzają te stawki za prąd na nieTeslowych ładowarkach w PL, ale generalnie luzik, nigdzie się nie śpieszę. Teraz np. ładuje Y na AC, bo zrobiliśmy sobie dłuższy postój w Szczecinie. Zdjęć z ładowarek brak. Ps. Zdaje sobie sprawę, że ci z rendżrowerami w 3 dni obskoczyliby Portugalię, Albanię i Norwegię i to z boxem, rowerami i przyczepą. Ale mi jest tak dobrze. 🦥- Halo Tesla! Podudka 😁
Po pierwsze, pisze się "Prezydenckie wiadomosci". Do drugie w Polsce te newsy odnoszą się do wszystkich EV, ale w takich Stanach już tylko do Tesli, o innych markach się nie wspomina, aby nie kopać leżącego.- EV AK Pionierzy!
Elektrykiem 81 kkm. Niemozliwe, pewnie licznik kręcony. Naprawdę ma ze 40 kkm. Fizyki nie oszukasz. - Jakie bajery kupic do tesli na Aliexpress ?
Back to top
Powiadomienie o plikach cookie
Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.