Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

HelixSv

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez HelixSv

  1. 50k

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Podobno najgorszy elektryk. Niewiele lepszy od auta spalinowego.
  2. 50k

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Jak przesiądziesz się na EV ze względu na ekologię, to daj znać. My tu jeszcze nikogo takiego nie znamy.
  3. HelixSv odpowiedział lucash na temat - Forum EV
    Aaaa. Chyba, że tak. Coś za coś.
  4. 50k

    HelixSv odpowiedział HanYs na temat - Forum EV
    Zależy od wielu rzeczy...
  5. HelixSv odpowiedział lucash na temat - Forum EV
    Kabel typ 2 to wyposażenie dodatkowe z okazji premiery???
  6. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    I takie auta spalinowe to ja szanuję. To ma sens.
  7. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Jestem za. Bany dla wszystkich użytkowników EV! Żeby się ta zaraza nie roznosiła, bo tylko kłamią i psują krew. Kącik EV będzie lepszy bez nich.
  8. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    163 km. Ale było zimno i pod wiatr. Tesla long range może więcej.
  9. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Akurat teraz tu rządzą narodowcy. Ich pierwszą decyzją było całkowite zlikwidowanie dopłat do EV. 👨‍🌾 Poza tym, pełna zgoda. ✌️
  10. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Infrastruktura
    Hejka metroseksualni chłopaki! Obok mnie otwarto SCh. Ciekawostka, bo cała budowa (od wbicia łopaty do otwarcia) zajęła jeden miesiąc i trzy dni. Simply amazing. To nie jest normalny leadtime nawet dla Szwecji. https://supercharge.info/changes
  11. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Jak jeżdżę spokojnie po mojej wsi w sprzyjających warunkach... 544km zasięgu przy 70% Tesla Y Short Range
  12. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    I tak lepiej niż Toyota, ktora poszła do żłobka, wyjebała się na wejściu, po czym okazało się, że jest w prosektorium.
  13. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Próbowałem sobie to wyobrazić, ale dałem sobie spokój. 🦥
  14. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Ma nawet napisane na klapie ”DREAMS” to jest BYD Tang. Pogóglaj zdjęcia i porównaj. Logo z przodu to Chińczyki mogą Ci dać nawet od Termomixa.
  15. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    Nie, bo Maxus Euniq 6 wygląda inaczej. Ten to jest "Sam Buduj Se Sny" jak się patrzy.
  16. HelixSv odpowiedział PawelWaw na temat - Forum EV
    BYD Tang
  17. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Kijom też jeździłem, tylko tą wygodniejszą, w ktorej wszyscy pasażerowie mogą w podróż zabrać ze sobą swoje nogi.
  18. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Mam takie samo zdanie. Te wszystkie dodatkowe ekrany i ekraniki. Żaden nie wygląda na firmowy. Inne czcionki, kolory, rodzaje ekranu, grubość ramek, zaokrąglenia kantów, tworzywa. Mam dwie aftermarketowe rzeczy w mojej Y. Obydwie są, według mnie, niezbędne. - Tacka do schowka konsoli srodkowej, wygląda świetnie. - Gumowa wkładka do cup-holderów. Działa świetnie, ale w denku ma wytłoczone rysunki kubków z fastfooda, jakby jakiś debil nie wiedzial, co się wkłada do cupholderów... Tesla by takiej wiochy nie zrobiła.
  19. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Całkowicie sie zgadzam! Tam nie ma miesca dla dorosłych z nogami
  20. HelixSv odpowiedział HelixSv na temat - Tesla
    Jako, że nie mam TM3 i tylko raz miałem przyjemność być wieziony i dokladnie obejrzałem auto, to się wypowiem. Sporo zależy od rocznika. Z tego, co wiem, to w międzyczasie wprowadzono podwójne szyby, poprawiono spasowanie i wprowadzono kilka innych poprawek. Nie jeśli masz 150 cm. Podobno lekko poprawili w lifcie (tyle, co mogli) Dla mnie żaden problem, nawet nie musiałem się przyzwyczajać. Podejrzewam, że maks godzina jazdy i każdy zaakceptuje. Tym bardziej, że prędkość jest w lewym górnym rogu. Nie otwiera sie jak w htbk, bo to sedan. Ale racja, to jest wada. Nie wiedziałem, w Y jest. Oczywiście się mylisz. Znaczy, przepraszam, ja subiektywnie uważam, że się mylisz. 😉 To jest największa zaleta Tesli, ale trzeba pojeździć różnymi EV i Teslą w trasy, żeby mieć porównanie.
  21. Jak francuskie pieski normalnie...
  22. Żeby nie być gołosłownym.
  23. A chyba nawet na AC 43kW 🙆‍♂️
  24. Może na AC 22kW
  25. Oczywiście. Nie ma co się gimnastykować i szukać tira, pod którego można się podczepić, żeby było taniej, no i żeby wytykano palcami elektryka w trasie, co się boi przekroczyć 80 km/h. Są dzbanki (nawet na kąciku), ktorzy widząc takich specjalnie przed nimi hamują. Jedź normalnie, na ile warunki pozwalają i ładuj na GW w Łodzi albo Łyszkowicach.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.