Zawartość dodana przez HelixSv
- 50k
- 50k
- Kia EV9
- 50k
- Kia EV9
-
Wkurza mnie ten EV !
I takie auta spalinowe to ja szanuję. To ma sens.
-
Nowa Tesla 3
Jestem za. Bany dla wszystkich użytkowników EV! Żeby się ta zaraza nie roznosiła, bo tylko kłamią i psują krew. Kącik EV będzie lepszy bez nich.
-
Nowa Tesla 3
163 km. Ale było zimno i pod wiatr. Tesla long range może więcej.
-
Superchargery
Akurat teraz tu rządzą narodowcy. Ich pierwszą decyzją było całkowite zlikwidowanie dopłat do EV. 👨🌾 Poza tym, pełna zgoda. ✌️
-
Superchargery
Hejka metroseksualni chłopaki! Obok mnie otwarto SCh. Ciekawostka, bo cała budowa (od wbicia łopaty do otwarcia) zajęła jeden miesiąc i trzy dni. Simply amazing. To nie jest normalny leadtime nawet dla Szwecji. https://supercharge.info/changes
-
Nowa Tesla 3
Jak jeżdżę spokojnie po mojej wsi w sprzyjających warunkach... 544km zasięgu przy 70% Tesla Y Short Range
-
Nowa Tesla 3
I tak lepiej niż Toyota, ktora poszła do żłobka, wyjebała się na wejściu, po czym okazało się, że jest w prosektorium.
-
Co to za EV ?
Próbowałem sobie to wyobrazić, ale dałem sobie spokój. 🦥
-
Co to za EV ?
Ma nawet napisane na klapie ”DREAMS” to jest BYD Tang. Pogóglaj zdjęcia i porównaj. Logo z przodu to Chińczyki mogą Ci dać nawet od Termomixa.
-
Co to za EV ?
Nie, bo Maxus Euniq 6 wygląda inaczej. Ten to jest "Sam Buduj Se Sny" jak się patrzy.
- Co to za EV ?
-
Nowa Tesla 3
Kijom też jeździłem, tylko tą wygodniejszą, w ktorej wszyscy pasażerowie mogą w podróż zabrać ze sobą swoje nogi.
-
Nowa Tesla 3
Mam takie samo zdanie. Te wszystkie dodatkowe ekrany i ekraniki. Żaden nie wygląda na firmowy. Inne czcionki, kolory, rodzaje ekranu, grubość ramek, zaokrąglenia kantów, tworzywa. Mam dwie aftermarketowe rzeczy w mojej Y. Obydwie są, według mnie, niezbędne. - Tacka do schowka konsoli srodkowej, wygląda świetnie. - Gumowa wkładka do cup-holderów. Działa świetnie, ale w denku ma wytłoczone rysunki kubków z fastfooda, jakby jakiś debil nie wiedzial, co się wkłada do cupholderów... Tesla by takiej wiochy nie zrobiła.
-
Nowa Tesla 3
Całkowicie sie zgadzam! Tam nie ma miesca dla dorosłych z nogami
-
Nowa Tesla 3
Jako, że nie mam TM3 i tylko raz miałem przyjemność być wieziony i dokladnie obejrzałem auto, to się wypowiem. Sporo zależy od rocznika. Z tego, co wiem, to w międzyczasie wprowadzono podwójne szyby, poprawiono spasowanie i wprowadzono kilka innych poprawek. Nie jeśli masz 150 cm. Podobno lekko poprawili w lifcie (tyle, co mogli) Dla mnie żaden problem, nawet nie musiałem się przyzwyczajać. Podejrzewam, że maks godzina jazdy i każdy zaakceptuje. Tym bardziej, że prędkość jest w lewym górnym rogu. Nie otwiera sie jak w htbk, bo to sedan. Ale racja, to jest wada. Nie wiedziałem, w Y jest. Oczywiście się mylisz. Znaczy, przepraszam, ja subiektywnie uważam, że się mylisz. 😉 To jest największa zaleta Tesli, ale trzeba pojeździć różnymi EV i Teslą w trasy, żeby mieć porównanie.
-
Pierwszy raz za miasto co mi potrzebne?
Jak francuskie pieski normalnie...
-
Pierwszy raz za miasto co mi potrzebne?
Żeby nie być gołosłownym.
-
Pierwszy raz za miasto co mi potrzebne?
A chyba nawet na AC 43kW 🙆♂️
-
Pierwszy raz za miasto co mi potrzebne?
Może na AC 22kW
-
Pierwszy raz za miasto co mi potrzebne?
Oczywiście. Nie ma co się gimnastykować i szukać tira, pod którego można się podczepić, żeby było taniej, no i żeby wytykano palcami elektryka w trasie, co się boi przekroczyć 80 km/h. Są dzbanki (nawet na kąciku), ktorzy widząc takich specjalnie przed nimi hamują. Jedź normalnie, na ile warunki pozwalają i ładuj na GW w Łodzi albo Łyszkowicach.