Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

FrugOs

moderator
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  1. FrugOs odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Przepraszam
  2. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    No tak, wszystko jasne. Z hybrydami nie mam doświadczenia (poza mild hybrid, ale to się nie liczy). Dzięki.
  3. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Wyjaśnijcie proszę jak dziecku po cholerę to? W moich dotychczasowych automatach auta same trzymały prędkość na zjazdach. Czy czegoś nie rozumiem?
  4. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    A do czego jest B? Wiele aut z AT miałem, ale B nie kojarzę
  5. No jasne, ale skoro rozmawiamy o darowiźnie samochodu na żonę to zakładam, że w tym przypadku rozdzielność już jest (skoro opcja jest rozpatrywana). A w przypadku innych osób z grupy 0 notariusz też zbędny.
  6. Z tym, że darowizna na żonę (ew. grupę 0) wizyty u notariusza nie wymaga. A samą umowę Chat wygenerował mi w 2 sekundy
  7. Baardzo ciężko wybrać jedną rzecz. Bo jeśli wybiorę grzaną kierownicę to mam wspomaganie i ABS? Pytanie - co jest bazą?
  8. FrugOs odpowiedział Bravus na temat - BMW
    Siemano ponownie
  9. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    No przecież napisałem, że 3 lata trenowałem ten wihajster ;) W S90 :)
  10. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Raczej porysowane plastiki i wytarte przyciski. Ale kładę to na karb wypożyczalni.
  11. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    3 lata trenowałem takie odpalanie
  12. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Wątpię, żebym miał okazję. Może napisz co masz na myśli
  13. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Dla mnie każdy SUV jest bezsensu. Jeżdżę tym pomiędzy autami. Zmieniłem sedana na liftbacka
  14. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Ma. Faktycznie jest w opuszczanym menu, którego wcześniej nie widziałem.
  15. FrugOs odpowiedział FrugOs na temat - Motokącik
    Z ciekawości- tylko miasto? Ile mniej więcej Cię koszuje każde 100km?

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.