Zawartość dodana przez Lisek
-
Lipiec spam wątek ;)
Eeeee na 19-stkach to dopiero lansik...
-
Lipiec spam wątek ;)
Ja polecam wam STILO ... co prawda 25 minut piechota do plaży ale laskiem ... Unikajcie tylko głównych tras bo to co się wyrabia na obwodnicy 3-miasta to masakra.... a jeśli nawet A1 dojedziecie to dalej droga 218 nad morze !!!
-
wytwrty lakier na progach
Może więc zależy to od rodzaju lakieru... ja mam metalizowany więc z dodatkowa powłoką bezbarwną ale być może akrylowe lakiery sa bardziej wrażliwe
-
Auto z dobrym zabezpieczeniem antykorozyjnym
Kup fiata crome za te pieniadze
-
wytwrty lakier na progach
Ja też nic takiego nie mam choć mam też nakładki aluminiowe... Co do uszczelek to warto je czyścić bo pełno w tej dolnej uszczelce na samym rancie drzwi syfu się zbiera i wtedy może faktycznie się ocierać - rysować lakier... ( czyścimy szmatką lekko podnosząc od dołu rantu drzwi uszczelkę i wkładamy tam szmatkę - pomiędzy blachą a gumą )
-
Lipiec spam wątek ;)
Ja tam mam lecieć za miesiąc na Kretę z rodzinką i ciekawy jestem co mnie tam czeka... w razie jakby się nie udało to plan ratunkowy - Chorwacja i znowu Crome przegonię kilka tys km.. w sumie od wczoraj goraco tak jak w Chorwacji mamy :-) tylko w zatoce Gdańskiej sinice się pokazały
-
CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej
A to pełen szacun Może i ja bym sie zapisał do tej elitarnej grupy
-
CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej
A dresy juz kupiłeś a jesli juz masz to z iloma paskami Pamientaj, że ta marka zobowiązuje do stylowego wyglądu więc zapisz się na siłownię i skocz do lombardu po trochę złotych łańcuszków
-
CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej
Łaaał co tu sie narobiło .... Ja przez tyle lat przyzwyczaiłem się do tego autokącika, że teraz ta rewolucja mnie przeraża... przecież ziemia jest płaska i to słońce krąży wokół ziemi, która jest centrum wszystkiego a autokącik powinien być z drewna ciosany a nie jakies esy floresy i maszyny parowe Na stos tych wszystkich reformatorów... na stos
-
nie działa wspomaganie kierownicy
Potwierdzam moich przedmówców .... sprawdzić układ zasilania pompy - kabel/wtyczka ii oczyścić...
-
DVD w aucie
> no zgadza się, ale używasz go również poza autem i jest duża szansa na pełne wykorzystanie wydanych > pieniędzy, natomiast wywalenie kupy kasy na sprzęt tylko do auta, który trzeba to jasno > powiedzieć bezie używany kilka razy w roku to delikatnie mówiąc rozrzutność Z tą kupa pieniędzy to przesada.... 19 zł za odtwarzacz 30 zł za jakieś 8/16 GB na USB i monitor za 200-300 zł Podłączenie to 12V ... a jak ktoś chce to do tego transmiter FM aby wszyscy słyszeli za kilkadziesiąt zł ... Ja osobiście kupiłem używany ale wywaliłem DVD i wstawiłem w to miejsce odtwarzacz USB koszt wyszedł mnie około 250 zł... a co do dziur w podsufitówce to faktycznie 3 musiałem zrobić ... ale albo je zaślepię ładnymi zaślepkami albo lampkami albo sprzedam kiedyś auto z monitorem Lepszym rozwiązaniem sa zagłówki i umieszczenie tam monitorów
-
tarcze hamulcowe tył
> Jak jest minimalna grubość tylnych tarcz hamulcowych? Wszędzie znajduję tylko dane dla tarcz > pełnych (11,9-10mm) a ja mam z tyłu wentylowane i chyba nadają się już od wymiany. 18 mm Tu masz: Tarcze wentylowane Fiat Croma tył
-
DVD w aucie
> w Eurovanie było to na wyposażeniu i fabryka montowała na podsufitce ale kilka osób dało do > myślenia z tabletem Tablet to całkiem dobre rozwiązanie, obecnie sa już tanie ale mają dla mnie jeden mankament... trzeba o nich pamiętać i zabierać zasilacze... w TV pod sufitem nie mam tego problemu bo jeśli się zdecydują moje pociechy oglądać to zawsze jednym przyciskiem klik otwierają i już leci... Znowu monitor ma taka wadę, ze po otwarciu nic nie widzę przez wewnętrzne wsteczne lusterko...
-
Fiat Croma - jaki kupić
W trasie moja Croma spala 5,2...5,4 litra /100 km ale w mieście i na krótkich dystansach ponad 7 ... mam bez automatu. Co do przebiegu to Cromę można znaleźć z zaskakująco małym przebiegiem 100-180 tyś km i to realnie udokumentowanym.. Koszty części zamiennych ze względu na wspólna platformę z Oplem Vectrą C / Signum / i Saabem 9-3 nie sa jakieś wielkie - jest mnóstwo zamienników... co do sprzęgła i koła dwu-masowego to jesli będzie zużyte to koszt i tak poniżej 2,5 tys zł ( znajomy wymieniał w Mitsubishi ostatnio i ponad 4,5 to go szarpnęło ). Turbina nowa około 1,5 tys zł ale takie rzeczy to w aucie koło 240 -300 tyś km .. ja mam 150 tys i nadal oryginalne wahacze a z poważniejszych napraw to co 3 lata skraplacz od klimy do wymiany bo dostaje jakimś kamieniem ( ale zamiennik na allledrogo 180 zł )
-
DVD w aucie
> Masz zdjęcie jak wygląda zamocowane. poszukam...
-
Fiat Croma - jaki kupić
Wybierz wersję 1,9 150 KM i lekkiego wirusa ... i będziesz zadowolony Miałem gwiazdę C W203 z silnikiem 2,2 CDI i Croma daje rade choć skrzynia nie pracuje tak gładko jak w gwieździe
-
DVD w aucie
Jest tego mnóstwo ja mam jakieś chińskie 10..11" pod sufitem i do tego odtwarzacz MANTY do wszystkich plików filmowych i muzycznych na USB z pilotem ... odtwarzacz kosztował coś koło 35 zł O takie coś Więc kup sobie sam monitor podwieszany
-
osuszacz klimy
> kto wymieniał osobiście , czy konieczne jest zdjęcie zderzaka? W Cromie przed Liftem Nie trzeba... miałem wymieniany 2 razy ale sam tego nie robiłem bo i tak sam gazu nie nabiję do środka ale żadna to filozofia... a skraplacz 200 zł na allledrogo
-
CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej
> Przy tych przepisach co są teraz w PL,to z rowera hamulce starczą > W Belgii nie lepiej,ale chociaż nie stoją z suszarkami Bez przesady .... Yanosik cie wybawi lub CB Co do mojej Cromy to stoi bo mam najlepsze z możliwych aut... czyli służbowe
-
CZERWIEC - czyli lato coraz bliżej
> Za oknen lata nie widac,czarne chmury wisza Eeee słoneczko w Gdańsku świeci ale wieje wiaterek i teraz mam 13,3 C
-
Znalezione na otoMoto
> Witam po sąsiedzku > Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, ale przypadkiem trafiłem na ładną > Temperówkę na otomoto, więc przekazuję. Na zdjęciach ładna... deska digital.. kiedyś mało nie kupiłem Tipo takiego Tipo...
-
I mamy maj.
> Od tego się zęby psują i bandzioch rośnie Bo to trzeba przez słomkę pić aby kwas nie miał kontaktu z zębami... i najlepiej z żubrówką i odrobina cytryny oraz lodu A piwo to same złooooooo co tam jest w środku to wiedza ci co to produkują
-
hyundai i20 ile mozna urwac z ceny w salonie?
Za i30 w lutym faktura była 52,500 tys o ile pamiętam ... wersja z średnim wyposażeniem - Calsic Plus i silniczkiem od kosiarki 1,4 100KM tak więc można zawsze coś ugrać,,,
-
I mamy maj.
> i zalało chyba wszystkich. > pogoda nie rozpieszcza. > Ale wam powiem że u mnie w okolicy juz garstka lidzisk zwolniła. > Jakoś tak przez krajową 925 długie 2 wsie - wszyscy se 60 pykają - a przeważnie 80-90. > Ale znalażł się w audiku amator wyprzedzania, który jak szybko przyspieszył tak szybko musiał > hamować. heheh. Też to zauważyłem w 3-wsi i okolicach... normalnie na kropelkę wszyscy chcą jeździć a ja o wirusie do Cromy myślałem...
-
Croma - poszukiwania
> A kumpel fordem s-max.Auto wielkości cromy. > A rozglądając się po mieście wcale nie widzę strasznej przewagi małych aut. No tak ale miasto mieście nie równe... W Hiszpanii dużo widziałem Crom na Taxi a ja również wolę duże wygodne, dobrze wyciszone i bezpieczne auto... o ile mam gdzie zaparkować a z tym to już nie jest fajnie czasami...