Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Eeeee na 19-stkach to dopiero lansik...
  2. Ja polecam wam STILO ... co prawda 25 minut piechota do plaży ale laskiem ... Unikajcie tylko głównych tras bo to co się wyrabia na obwodnicy 3-miasta to masakra.... a jeśli nawet A1 dojedziecie to dalej droga 218 nad morze !!!
  3. Może więc zależy to od rodzaju lakieru... ja mam metalizowany więc z dodatkowa powłoką bezbarwną ale być może akrylowe lakiery sa bardziej wrażliwe
  4. Kup fiata crome za te pieniadze
  5. Ja też nic takiego nie mam choć mam też nakładki aluminiowe... Co do uszczelek to warto je czyścić bo pełno w tej dolnej uszczelce na samym rancie drzwi syfu się zbiera i wtedy może faktycznie się ocierać - rysować lakier... ( czyścimy szmatką lekko podnosząc od dołu rantu drzwi uszczelkę i wkładamy tam szmatkę - pomiędzy blachą a gumą )
  6. Ja tam mam lecieć za miesiąc na Kretę z rodzinką i ciekawy jestem co mnie tam czeka... w razie jakby się nie udało to plan ratunkowy - Chorwacja i znowu Crome przegonię kilka tys km.. w sumie od wczoraj goraco tak jak w Chorwacji mamy :-) tylko w zatoce Gdańskiej sinice się pokazały
  7. A to pełen szacun Może i ja bym sie zapisał do tej elitarnej grupy
  8. A dresy juz kupiłeś a jesli juz masz to z iloma paskami Pamientaj, że ta marka zobowiązuje do stylowego wyglądu więc zapisz się na siłownię i skocz do lombardu po trochę złotych łańcuszków
  9. Łaaał co tu sie narobiło .... Ja przez tyle lat przyzwyczaiłem się do tego autokącika, że teraz ta rewolucja mnie przeraża... przecież ziemia jest płaska i to słońce krąży wokół ziemi, która jest centrum wszystkiego a autokącik powinien być z drewna ciosany a nie jakies esy floresy i maszyny parowe Na stos tych wszystkich reformatorów... na stos
  10. Potwierdzam moich przedmówców .... sprawdzić układ zasilania pompy - kabel/wtyczka ii oczyścić...
  11. Lisek odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    > no zgadza się, ale używasz go również poza autem i jest duża szansa na pełne wykorzystanie wydanych > pieniędzy, natomiast wywalenie kupy kasy na sprzęt tylko do auta, który trzeba to jasno > powiedzieć bezie używany kilka razy w roku to delikatnie mówiąc rozrzutność Z tą kupa pieniędzy to przesada.... 19 zł za odtwarzacz 30 zł za jakieś 8/16 GB na USB i monitor za 200-300 zł Podłączenie to 12V ... a jak ktoś chce to do tego transmiter FM aby wszyscy słyszeli za kilkadziesiąt zł ... Ja osobiście kupiłem używany ale wywaliłem DVD i wstawiłem w to miejsce odtwarzacz USB koszt wyszedł mnie około 250 zł... a co do dziur w podsufitówce to faktycznie 3 musiałem zrobić ... ale albo je zaślepię ładnymi zaślepkami albo lampkami albo sprzedam kiedyś auto z monitorem Lepszym rozwiązaniem sa zagłówki i umieszczenie tam monitorów
  12. > Jak jest minimalna grubość tylnych tarcz hamulcowych? Wszędzie znajduję tylko dane dla tarcz > pełnych (11,9-10mm) a ja mam z tyłu wentylowane i chyba nadają się już od wymiany. 18 mm Tu masz: Tarcze wentylowane Fiat Croma tył
  13. Lisek odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    > w Eurovanie było to na wyposażeniu i fabryka montowała na podsufitce ale kilka osób dało do > myślenia z tabletem Tablet to całkiem dobre rozwiązanie, obecnie sa już tanie ale mają dla mnie jeden mankament... trzeba o nich pamiętać i zabierać zasilacze... w TV pod sufitem nie mam tego problemu bo jeśli się zdecydują moje pociechy oglądać to zawsze jednym przyciskiem klik otwierają i już leci... Znowu monitor ma taka wadę, ze po otwarciu nic nie widzę przez wewnętrzne wsteczne lusterko...
  14. W trasie moja Croma spala 5,2...5,4 litra /100 km ale w mieście i na krótkich dystansach ponad 7 ... mam bez automatu. Co do przebiegu to Cromę można znaleźć z zaskakująco małym przebiegiem 100-180 tyś km i to realnie udokumentowanym.. Koszty części zamiennych ze względu na wspólna platformę z Oplem Vectrą C / Signum / i Saabem 9-3 nie sa jakieś wielkie - jest mnóstwo zamienników... co do sprzęgła i koła dwu-masowego to jesli będzie zużyte to koszt i tak poniżej 2,5 tys zł ( znajomy wymieniał w Mitsubishi ostatnio i ponad 4,5 to go szarpnęło ). Turbina nowa około 1,5 tys zł ale takie rzeczy to w aucie koło 240 -300 tyś km .. ja mam 150 tys i nadal oryginalne wahacze a z poważniejszych napraw to co 3 lata skraplacz od klimy do wymiany bo dostaje jakimś kamieniem ( ale zamiennik na allledrogo 180 zł )
  15. Lisek odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    > Masz zdjęcie jak wygląda zamocowane. poszukam...
  16. Wybierz wersję 1,9 150 KM i lekkiego wirusa ... i będziesz zadowolony Miałem gwiazdę C W203 z silnikiem 2,2 CDI i Croma daje rade choć skrzynia nie pracuje tak gładko jak w gwieździe
  17. Lisek odpowiedział szyman na temat - Motokącik
    Jest tego mnóstwo ja mam jakieś chińskie 10..11" pod sufitem i do tego odtwarzacz MANTY do wszystkich plików filmowych i muzycznych na USB z pilotem ... odtwarzacz kosztował coś koło 35 zł O takie coś Więc kup sobie sam monitor podwieszany
  18. Lisek odpowiedział jaro190 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > kto wymieniał osobiście , czy konieczne jest zdjęcie zderzaka? W Cromie przed Liftem Nie trzeba... miałem wymieniany 2 razy ale sam tego nie robiłem bo i tak sam gazu nie nabiję do środka ale żadna to filozofia... a skraplacz 200 zł na allledrogo
  19. > Przy tych przepisach co są teraz w PL,to z rowera hamulce starczą > W Belgii nie lepiej,ale chociaż nie stoją z suszarkami Bez przesady .... Yanosik cie wybawi lub CB Co do mojej Cromy to stoi bo mam najlepsze z możliwych aut... czyli służbowe
  20. > Za oknen lata nie widac,czarne chmury wisza Eeee słoneczko w Gdańsku świeci ale wieje wiaterek i teraz mam 13,3 C
  21. > Witam po sąsiedzku > Nie wiem czy to dobre miejsce na ten post, ale przypadkiem trafiłem na ładną > Temperówkę na otomoto, więc przekazuję. Na zdjęciach ładna... deska digital.. kiedyś mało nie kupiłem Tipo takiego Tipo...
  22. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Od tego się zęby psują i bandzioch rośnie Bo to trzeba przez słomkę pić aby kwas nie miał kontaktu z zębami... i najlepiej z żubrówką i odrobina cytryny oraz lodu A piwo to same złooooooo co tam jest w środku to wiedza ci co to produkują
  23. Za i30 w lutym faktura była 52,500 tys o ile pamiętam ... wersja z średnim wyposażeniem - Calsic Plus i silniczkiem od kosiarki 1,4 100KM tak więc można zawsze coś ugrać,,,
  24. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > i zalało chyba wszystkich. > pogoda nie rozpieszcza. > Ale wam powiem że u mnie w okolicy juz garstka lidzisk zwolniła. > Jakoś tak przez krajową 925 długie 2 wsie - wszyscy se 60 pykają - a przeważnie 80-90. > Ale znalażł się w audiku amator wyprzedzania, który jak szybko przyspieszył tak szybko musiał > hamować. heheh. Też to zauważyłem w 3-wsi i okolicach... normalnie na kropelkę wszyscy chcą jeździć a ja o wirusie do Cromy myślałem...
  25. > A kumpel fordem s-max.Auto wielkości cromy. > A rozglądając się po mieście wcale nie widzę strasznej przewagi małych aut. No tak ale miasto mieście nie równe... W Hiszpanii dużo widziałem Crom na Taxi a ja również wolę duże wygodne, dobrze wyciszone i bezpieczne auto... o ile mam gdzie zaparkować a z tym to już nie jest fajnie czasami...

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.