Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Nie wiem czy dla 2+3 Croma jest OK... pewnie zależy w jakim wieku i ile fotelików... Bagażnik ma bardzo duży o ile nie korzysta się z podwójnej podłogi i w wnęce obok koła dojazdowego jest również mnóstwo miejsca... Sam musisz wsiąść i ocenić...
  2. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > i30 jest takie podobne do i40? Od środka podobny.. > Może jakbym mieszkał w lesie, albo gdzieś w górach to bym się za czymś takim rozglądał. Akurat napęd 4x4 jest mi kompletnie zbędny... ale przestrzeń jest OK...
  3. A rozbierałeś przedni zacisk - tłoczek był wyciągany z zacisku i sprawdzany? Jeśli tak to zacznij od przewodu elastycznego i zobacz czy przypadkiem przewód metalowy nie jest zgnieciony gdzieś po drodze ( w wyniku "przeszłości powypadkowej" auta ) ....
  4. > Tak, FES i osiowanie proxi. Wgranie softu na nowo też pozwala się pozbyć problemu. Trzeci sposób to > opóźniacz włączenia CN+ Dokładnie tak... Ja nie znalazłem żadnego generatora kodu do NAVI...
  5. Mam dwie oryginalne GM-a .... w garażu leżą bo mi się wydawało że do wymiany mam
  6. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Ale w kombi i40, kawał fajnego auta Mam i30 i jakoś do mnie nie przemawia to znaczy przemawia ale mimo wszystko wole Cromę ... moje typy to XC60 choć w środku mniejszy lub XC90
  7. Warto wymienić na nowy po kilku wymianach... A teraz to albo żabka mocna albo przyspawanie nakrętki... ja nabiłem klucz torx nasadowy kiedyś i odkręciłem... Oczywiście kupiłem nowy w aso... bo nie miałem już czasu na alledrogo
  8. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Najgorsze w Belgii sa te ich rajdy, zamkna Ci droge i zadowoleni > Rekawica przecięta również No nie wiem... ja wyznaje zasadę, ze większy ma zawsze rację i nawet jak jej niema to i tak lepiej ustąpić... ale tym razem wszystko zawiodło.... to nie ja w niego wjechałem tylko on we mnie.... Sytuacja wyglądała tak że jechałem ścieżką rowerową i gdy dojechałem do skrzyżowania podobnie jak na zdjęciu jedno auto osobowe stało tam gdzie ciężarówka boz z lewej jechało dwupasmówka inne auto a drugie srebrne na pasach mniej więcej na początku przejścia dla pieszych... wiec wolno wjechałem ścieżką miedzy nimi... tam gdzie jest ścieżka rowerowa... no i to pierwsze ruszyło bo droga zrobiła się wolna a jednocześnie gwałtownie to drugie uderzając mnie w bok roweru a ja wylądowałem jemu na masce/szybie... Sam wielokrotnie przejeżdżam tam autem i widoczność jest bardzo dobra... ale zabija nas kierowców rutyna.. bo skoro jest droga dwupasmowa to wszyscy obserwują to co jedzie z lewej a zapominają o tym, ze po prawej jest ścieżka i tam ruch może odbywać się w przeciwnym kierunku... Kierowca auta który we mnie wjechał twierdził, ze mnie kompletnie nie widział mimo ze miałem kamizelkę odblaskowa i jedno światło stroboskopowe led białe a drugie mocne oświetlające LED zapewne patrzył tylko w lewo
  9. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > na coś trzeba umrzeć A propo umierania no to właśnie zmartwychwstałem.... przed godziną przeleciałem przez maskę KIA i wylądowałem na szybie przedniej po tym jak w mnie chciała/ł z roweru zgarnąć z tego świata podobno mnie nie widział na ścieżce rowerowej ani mojej kamizelki odblaskowej ani lampek migających i świecących... No ale nic mi nie jest a Kia straciła rejestracje i maska z zderzakiem trochę pognieciona Tak więc czym że jest twój wiór z CNC .... 13 maj
  10. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Albo w dołku finansowym. Lekko nie jest jak samochód się ciągle psuje Silnik ma od Fiata tak jak my a resztę od Opla tak jak i my A tak na marginesie to w Polsce już nie można kupić klocków hamulcowych Ferodo Premier do mojej padaczki na tył... Ferodo twierdzi, ze nie rotują i wysyła mnie na drzewo Trudno napisałem im, że będa TRW pewnie i tak produkowane przez nich
  11. > Witajcie, > krótkie pytanie. > Dostałem dziś zdjęcie z fotoradaru zrobione 20.04.2015. > W styczniu auto sprzedałem. > Mandat ze SM. Ładnych Kilka lat temu i mnie to spotkało po 4 miesiącach od sprzedaży auta. Dostałem zdjęcie SM w Wejherowie... oczywiście auto nie przerejestrowane ... gość 85 km/h na 50-tce.. Wysłałem im dane kupującego auto, kopie kupna sprzedaży auta z potwierdzeniem wyrejestrowania auta w moim urzędzie - pieczatka.... i wyjaśnieniami że auto nie jest moja własnością i że to nie ja kierowałem tym autem.. I co dostałem od nich pismo, że ich to nie interesuje bo auto jest nadal na mnie zarejestrowane .... kazali mi zapłacić i to już migusiem - sam najwyższy z najwyższych w SM Wejherowo się podpisał pod tym pisemkiem To im odesłałem pismo, że w takim razie jedyną forma rozwiązania sprawy jest sprawa sądowa iże ja odmawiam uiszczenia mandatu i oczekuję na wezwanie do sadu z ich strony Po tygodniu przyszło kolejne pismo od nich o umorzeniu sprawy
  12. > Odświeżę temat jeśli można , Hankook 310W w tym rozmiarze 257 zł/szt - najlepsze zimówki na jakich jeździłem... sam zastanawiam się czy nie zmienić na nowe bo maja już 4 lata.. ale bieżnik jeszcze 5,5 mm
  13. > Temat głównie dla pasjonatów analizujących szczegółowe parametry olejów. Zapraszam do zabawy > Szukamy oleju silnikowego w klasie lepkości 5W30 albo 0W30 który będzie miał jak najmniejszą > lepkość przy 40C (czyli parametr Viscosity, mm2/s @ 40 w tabelce). Olej musi być dostępny w PL > (oficjalnie albo nieoficjalnie) w jednostkowych opakowaniach. Pozostałe wymagania są mniej > istotne. Cena nie gra roli. > Na tą chwilę prowadzi Valvoline Synpower FE 0w30 z wartością 47.7 - ktoś przebije? A po co sprawdzasz przy 40 skoro optymalna temp silnika to około 100
  14. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Słabo trochę . Pocieszę Cie jednak tym, że mnie czekają za jakiś czas łożyska w skrzyni . Dlatego ja dzisiaj wymieniłem olej w skrzyni i jeszcze czegoś z technologii jutra tam jej dolałem aby trwała wiecznie
  15. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Tylko twoj mesiu nie mial 2 lat 10 i 300 tyś km...
  16. Super sprawa Już widze Audi i BMW a do tego Mercedes krążące po parkingu w poszukiwaniu miejsca i nagle jest jedno i 3 się ładują w to miejsce.... normalnie wygrywa ten co ma największe jajca a tu co ten co ma najgłośniejszy klakson czy najtwardsze blachy I te miasta w których zdziczałe auta same podążają w poszukiwaniu miejsc parkingowych...
  17. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > eee tam A czemu ten błotnik pokazujesz biały skoro auto jest ciemne Sąsiadowi malowałeś zaciski
  18. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Nie, standardowe miejsce korozji, foto pogladowe Eeee tam... w mercedesie wszystko rdza brała a był niebity W Cromie dzisiaj olej wymieniałem więc dolną osłonę odkręciłem i rdza jest na ramie nośnej i elementach wsporników silnika... wszystko oczyściłem i zapaćkałem barankiem ale to już złego początki... podwozie na razie czyste, progi również bez śladu rdzy drzwi pilnuje i czyszczę tą nieszczęsną gumowa uszczelkę więc też nic tam niema Mam nadzieje że w Cromie cynk jest
  19. Lisek odpowiedział malutki640 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > zaciski w złomie malowałem. Szkoda farby na Opla U mnie pada a grilla miałem odpalać... Jutro powymieniam olej i zobaczę pod podwozie czy nie trzeba po zimie pomalować jakimś barankiem ... klocki z tyłu mam do wymiany i tarcze z przodu nie mają już nacięć... ledwo 75 tyś km wytrzymały
  20. > Oczywiste, ze azot daje najlepsze efekty Azot jest fajny gdy nie działa UV... miałem w ten sposób sprawdzaną pierwszą chłodnice - skraplacz... 3 lata temu bo nie można było znaleźć dziury dziurka była na środku.. no i w tym tygodniu znowu to samo klima przestała działać ... to znaczy czasami się załączała i wydawała charakterystyczny syk... pojechałem do fachowca założył okulary i znowu kolorowo na środku chłodnicy ( skraplacza ) tak więc ponowna wymiana ... czynnik z UV jest fajny ale nie zawsze się sprawdza. U mnie za drugim razem pięknie pokazał . Tak więc co 3 lata lub 55 tyś km ... ostatni był Valeo podobnie jak oryginał który wytrzymał 95 tys km i 4 lata... zobaczę ile ten skraplacz wytrzyma... niby markowy...
  21. > Błoto grubości pow 1 cm samo odpada Nie wpuszczą cię na żadną myjnię
  22. chłodnica klimy wymieniona ( skraplacz ) więc Croma sprawna
  23. > Ja jak dlugo te auto mam, tak tym bardziej przekonuje ze mam go dosc Ale liczy się "Niemiecka jakość" a nie włoski temperament...
  24. > Teraz siatka się przyda. Robiłeś tuning karbonowy to mogłeś założyć siatkę. Mądry polak po szkodzie... Teraz założę po wymianie Carbon tył
  25. > Kolega kox nawet manuala robil Ja też kupiłem siatkę po pierwszej wymianie miałem zrobić rameczkę.... leży w piwnicy do dzisiaj Niestety jestem po diagnozie... znowu w środku chłodnica klimy dziurawa ( w UV wszystko kolorowe ) ostatnio wymieniałem w lutym 2012 i po 55 tyś km znowu do wymiany co 3 lata Ja pomalowałem ją na czarno sprayem ale nic to nie dało

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.