Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Opony zamówione padło na Dunlopa ciekawy jestem jak one zachowują się na mokrym asfalcie przy szybkim ruszaniu
  2. > To RS to ile daje mocy z 200-ście panie
  3. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > A jaki model masz? Hankook Ventus Prime 2 K115 Nawet Mercedes zakłada je do klasy S... Miałem Bridgestone w Cromie z górnej półki i te są znacznie lepsze
  4. > http://www.motostat.pl/vehicle-stats/64885 A jaka Vśrednia ?
  5. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Taka tu cisza. > To jakie opony letnie polecacie? HANKOOK Panie tylko
  6. Jak na 2,4 w Cromie z automatem bardzo, bardzo małe spalanie...
  7. > nie mam dodatkowego pilota. Alarm rozbrajany jest seryjnym kluczykiem. Na razie temat zarzuciłem, > po odłączeniu akumulatora alarm zrestartował się i auto zapala normalnie. Na razie zostaje. > Jak temat powróci, to będę się zastanawiał. Więc masz problem z przekaźnikiem pompy / zasilaniem a nie z alarmem.
  8. Lisek odpowiedział tom111 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Raz zasmakował i nic innego już go nie interesuje A ja wam powiem, że bez gwiazdy nie ma jazdy
  9. > no właśnie taki mam zamiar, ciekawe gdzie ukryli centralkę i jak starannie zamontowali... Ogulnie w Cromie nie zakłada się zwykłego autoalarmu .... Croma ma CAN więc są specjalne układy dedykowane i zintegrowane z komputerem. Jeśli masz dodatkowy pilot lub pastylkę przy kluczach to masz jakiś układ jeśli nie to masz na CANi-e i ta raczej niema przekaźnika od pompy paliwa... Może tylko ktoś dodał jakiś wyłącznik w kabinie od pompy...
  10. > A właśnie ma ktoś może suba w bagażniku we wnęce z prawej lub lewej strony . Troszkę rzeźby jest > ale bardzo dyskretne miejsce . To oryginalne miejsce i tam właśnie fiat z prawej strony montował subwoofer w Cromie
  11. > Klimatronik Fiata nie robi problemów? Ten nie robi > Jak wygląda sprawa z DPF, bo coś czytałem że są problemy. Po jakim przebiegu wymiana? Nie wiem... jeśli ktoś wywalił to dlatego, że go nie chciał... Jeśli wszystko jest sprawne spokojnie ponad 300 tyś > Ile wytrzymuje dwumasa? To zależy od kierowcy... tak jak sprzęgło może paść po 100 a może po 300 tyś > Zawieszenie w mojej Astrze G (2000r, przebieg 240kkm) też jest oryginalne. Wymienione tylko > amortyzatory i łączniki stabilizatora (już kilka razy z prawej strony). Fiat croma to Opel Vectra C / SAAB 9-3 z innym nadwoziem... więc daleko od GM-u nie ma.... z Fiata nawet kluczyk i stacyjka nie jest
  12. > Też dobry pomysł , z tym że jak się ma dojazdówkę to można tam umiejscowić coś innego - najbardziej > przydatnego w zależności od okoliczności Może subwoofer tam wstawie
  13. > Chciałbym kupić jakiś drugi, większy samochód, nie starszy niż 6 lat. Zainteresowałem się Fiatem > Croma, ze względu na stosunkowo niskie ceny i przyzwoite silniki. Miałem zamiar kupować Audi > A4 ale gdy porównałem ceny z Cromą, to trochę zgłupiałem. > Poradźcie mi jaką wersję wybrać. Jaki silnik? (celuję w 1.9 88kW, ale benzyną z LPG też nie > pogardzę), jakie wyposażenie? Czy warto szukać wersji z bogatym wyposażeniem? Czy dodatkowe > bajery powodują większą usterkowość? Mam na oku jedną Cromkę lekko uszkodzoną, z małym > przebiegiem ale chyba z najniższym wyposażeniem. > Ile wytrzymuje sprzęgło, DPF, zawieszenie ? Nie wiem co doradzić... zawieszenie mam oryginalne i 150 tyś km z wyjątkiem amortyzatorów bo mam zawsze kaprys wymiany po 100 tyś .. wersje polecam 1,9 MJTD 150 KM ale z 120 KM będziesz miał teoretycznie mniej problemów... choć niema reguły... wersji wyposażenia było wiele więc co kto woli.... klimatronik to podstawa... Największy przebieg jaki miała Croma - widziałem to ponad 600 tyś km
  14. > niestety dopadła awaria. Poszukaj centralki alarmowej i po kabelku dojdziesz do miejsca gdzie ktoś się wpinał... myślę że zrobił to obok bezpieczników...
  15. > Można w każdym swobodnie zmieścić butelkę z 2 litrami płynu , np. do spryskiwacza Hmmm włożę tam zestaw naprawczy do koła i tak nigdy nie używałem
  16. Czy ktoś znalazł zastosowanie na te schowki pod siedzeniami przednimi.... idealne dla przemytników
  17. > Panowie, mam pytanie, Jak rozumiem masz zwykłe żarówki H7 i padły obie strony czy tylko lewa/prawa? pozycyjne się świecą?
  18. No niestety Croma dźwiękiem nie rozpieszcza... po zmianie głośników i wyciszeniu jest lepiej ale różnica do mercedesa jest gigantyczna Co jest istotne to przewody ... czy navi lepiej gra tego nie powiem bo dawno zmieniałem... myślę że żeby dobrze zagrało trzeba subwoofer dodać
  19. U mnie sie zużyły z przodu więc bym wymienił
  20. > dobre pytanie i właśnie oporu brak,np w porównaniu do klamki kierowcy.idzie luźno do końca. I > właśnie zakupić klamkę sama czy z mechanizmem klamki ?? A czy blokada dla dzieci w drzwiach ruszaliście? Może jest ustawiona po środku Teoretycznie nie ma ona nic wspólnego z klamką zewnętrzną ale....
  21. Lisek odpowiedział COffin na temat - Motokącik
    > już wiem ile pali ... > pół zbiornika na półorej godziny zabawy bez palenia gumy A pół zbiornika to ile litrów Bo u mnie pół zbiornika według wskazówek na blacie nigdy nie oznacza pół zbiornika w litrach... różnica skrajna to realnie w zależności od marki/modelu nawet 2/3 do 1/3
  22. W tej cenie poszukaj Fiata Cromę ....
  23. > Gdzie ona ma stacyjkę? Tam gdzie inne Ogólny opis jest taki, że auto było naprawiane ale nic poza tym... reszta to drobnostki..
  24. > poczytaj opis ekspertyzy i będziesz wiedział skąd taka wycena... generalnie mocno zaniedbany > egzemplarz Znam te opisy połowo to dupo...hron eksperta Tak czy owak cena Cromek spada z każdą sekundą o 1 grosz
  25. > WTF?????????????? Tuuuuu mozesz kupić

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.