Zawartość dodana przez Lisek
-
Luźne rozmyślania... nowe za ok 50kzł
> Chyba już nie sprzedają, bo coś nie widziałem nowych. > Edit: Poprawka - są ale cena sporo powyżej 50k (źle kryteria wyszukiwania wpisałem ). > Słabo - można było za ok 45k kupić. Szwagierka kupuje za 52.500 podobno z wypasem po "negocjacjach" Faktycznie trochę ponad 50 ale przejrzała z szwagrem wszystko z dalekiego wchodu i zachodu. Przejechali się wszystkim co miało 4 koła w tej cenie i było nowe... i C3 Picasso jest na pierwszym miejscu .... oczywiście w budżecie 50 tys z niewielkim haczykiem koniecznie w benzynie Oczywiście nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za ich wybór a ale słuchałem uważnie co było powodem dyskwalifikacji np: - B Max od Forda za bardzo ciężkie i masywne drzwi kierowcy które nie potrafiła w łatwy sposób zamykać - Nissan Juke za strasznie tandetne plastyki w środku - Opel meriva za straszną ciasnotę ...... i tak dalej Najbliżej był IX20 od Hyundaia to znaczy na drugim miejscu ( zaskoczył przestronnością i wykończeniem ) ale golas...
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> Powstaje coraz więcej rond i dobrze bo to fajne rozwiązanie. Przydała by się tylko jakaś kampania > edukacyjna tłumacząca do czego one służą, szczególnie te dwupasmowe. U mnie "pod domem" jest rondo ale gdybym wierzył w przepisy i znaki to juz nie jedno auto bym tam zostawił.... większy ma zawsze racje i tego się trzymam.. A tak na marginesie to wczoraj odkryłem, że mam zepsutą Cromę klima nie działa a było +24C w słońcu.... znowu czynnik się ulotnił więc pewnikiem jakaś dziura
-
Luźne rozmyślania... nowe za ok 50kzł
C3 picasso w promocji....
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> No to niezle > A jak sie rozwiazala sprawa z gwizda, bo tam cos z skrzynia wedlug nowego wlasciciela bylo nie tak. Chyba się zakończyła bo stanowczo odpisałem że "po to był weryfikowany w serwisie aby nie było niejasności" zresztą skrzynia faktycznie jak na 300 tyś pracowała idealnie... fiat może się uczyć od mercedesa a to, że czasami wsteczny wyskoczył mogło też być wynikiem zużycia jakiegoś wodzika lub linki... bo miał blokadę mechaniczną skrzyni wiec pewnikiem sobie naprawił za kilkadziesiąt zł
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> To juz croma pokiereszowala troche zwierzat Nie .... choć w niedziele niewiele brakowało bo leciał prosto pod koła wielki psina ( szczeniak ) na drodze ekspresowej... Hamowanie awaryjne z ominięciem
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> Teoretycznie tak. > Tylko czasem się zastanawiałem czy takie wystraszone zwierzę "wie" gdzie ma biec > Czyli w stronę przeciwną od ulicy. > A zastanawiałem się bo sam często jeżdżę takimi drogami. > Jednak nie zdecydowałem się i nie założę. Z doświadczenia wiem ( to juz w 3 aucie ) gwizdki nie straszą zwierząt. widać to po sarnach/jeleniach które nagle wszystkie podnoszą głowy i nasłuchują lub po psach... oczywiście to nie jest panaceum bo na dziki nic nie działa,nawet ja długimi będziesz świecił im w oczy tak jak na kaczki i kury podobnie jak na szczeniaki
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> aaa, teraz widzę > a te lufy to jaki kaliber? Gwizdki ulta-dźwiękowe na zwierzynę panie
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> Na gÄĹrniczej A to mimo wszystko nie zazdroszcze
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> To Was pocieszę , jesteście młodzieniaszki > ja od trzech lat na emeryturze Ale na wojskowej pewnie... dużo młodsi o demie sa już od kilku lat na niej A ja muszę jeszcze do 80-tki dociągnąć w pracy lub 85 jak tak dalej pójdzie aby zobaczyć choć jeden kwitek z emerytury i spokojnie przenieść się na ten lepszy świat
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> niestety juz 30 sie ma Co ty wiesz o życiu ... młody jeszcze jesteś i wiele aut przed tobą
-
... i jeszcze pytanie o kolektor ssący.. skąd taka różnica?
> Znalazłem w dwóch róznych sklepach: > http://www.mi-car.pl/clientcatalogue/articledetail.aspx?item=7.00373.12.0 za ok 880 zł > i https://www.motointegrator.pl/produkty/207039-kolektor-ssacy-pierburg-700373120 za 1320 zl... > Bardzo duża róznica - a numer katalogowy Pierburga ten sam.. Czy jest gdzieś jakiś haczyk? > zdarzają się podróby, ew jakieś "stare" modele? Z tego co wiem to gdzieś 2007-2008 były jakieś > modyfikacje, możliwe że ten tańszy to jest sprzed modyfikacji? Po 2006/7 roku były plastykowe do 2007 metalowe... Co do kolektora to taniej jest wysłać do regeneracji ( 600 zł o ile pamientam) przysyłają ci po regeneracji a ty wysyłasz swój jak wymienisz... na stronach Vectry są namiary do firm które profesjonalnie naprawiają te kolektory... Ja mam plastykowy i jak na razie klapki mi nie odpadły ale może zrobię profilaktyczne czyszczenie
-
Kwiecień - plecień , czyli luźne gadki
> No to kwiecień nas ładnie przywitał - burzami , gradem i porywistym wiatrem > Ale co by nie mówić , to jest coraz bliżej lata W zeszłym tygodniu w piątek pod Białymstokiem było +21 C a wczoraj auto musiałem odśnieżać w Gdańsku
-
Marcowy spam
> Forkę bagażnika masz? Nie....
-
Marcowy spam
> Oklejasz całe auto czy maskę i np dach. Jak okleisz pochwal się fotkami. Ani jedno ani drugie.... A co do Cromy....
-
Marcowy spam
> Też do tej pory tak myślałem jak macie jeszcze inne propozycje to proszę pisać, rozwiązanie o > godzinie 18 > P.s co sądzicie o takich felgach...takim wzorze?? > http://www.italiaspeed.com/2005/motor_show/frankfurt/review/fiat/croma_giugiaro/101.html > zrobili nawet cromie 2 wydechy Wersja 8otto z silnikiem od maserati A tak na marginesie to postanowiłem popsuć swoją Cromę i okleić ją Carbonem od zewnątrz... nudzi mi się
-
Marcowy spam
> Ja mogę polecić Nokian WR D3 A ja wręcz przeciwnie.... jedyny plus to to, ze ciche ale co za różnica wpaść do rowu lub na drzewo po cichu czy z hałasem
-
nastawnik klap wirowych
nie lepiej kupić na Alledrogo .....
-
Fiat Croma - jaki kupić
> Co można zrobić z tym 140 KM ? i czy w ogóle jest sens zwiększać mu moc (chociażby do 150 KM) ?? Pojechać na hamownie i sprawdzić jaka jest prawdziwa moc... może te 140 KM to tylko na papierze
-
ceed, i30, swift, c4, note
> Ponawiam pytanie, > Który najlepszy? Ja jestem zadowolony z I 30 II .... poza silnikiem najmniejszy silnik 1,4 - 100 KM nie jedzie....
-
KzAK - nowy kompakt z silnikiem od kosiarki
> ja bałbym się małego turbo z 1.2 czy podobnego... > nie lepiej Hyundai i30 ? > za 60 masz już wybór... Również namawiam na obejrzenie I 30 II auto bardzo fajnie wykonane a za te pieniądze i fajnie wyposażone będzie...
-
BMW - wreszcie!
Bardzo ładne auto... a i tak 2/3 kobiet nie wie jaki ma napęd w swoim BMW więc co to za różnica
-
Fiat Croma - jaki kupić
> Dużo więcej pali niż wersja 8-zaworowa 120KM ? Moim zdaniem tyle samo lub mniej.... moja dzisiaj na trasie Gdańsk-Łeba i z powrotem zadowoliła się ( około 200 km ) 5,6 a to dlatego, ze musiałem pająki przepędzić bo ostatni długo stała normalnie 5,2.... Tu moje statystyki za ostatnie kilkadziesiąt tyś km Auto jest ciężkie i z tym silnikiem fajnie przyspiesza .... szczególnie to odczuwam jak przesiadam się do służbowego Hiundaia I30 II z 100 KM silnikiem to nie jedzia ale toczy się .... Croma przy tym to Rakieeeeeeta chyba sobie wirusa wgram bo mocy nigdy za wiele
-
Marcowy spam
> CHyba tylko silna wolna. Jako człowiek który w życiu nie zapalił również twierdzę ,że to tylko kwestia silnej woli
-
Marcowy spam
> jakto jak, jak kazde:) a na zakrecie jak docisniesz to zrywa i tak > czy chinole za 300 czy pirelki za 800 , jeden czort:) No tak ale jedne zrywają ciągle a inne sporadycznie... ja mam taki teścik muszę wjechać szybko pod kątem włączając się do ruchu i to pod lekką górkę z wyprofilowaniem drogi na zewnątrz.. i cisnę na maksa i wtedy opony naprawdę graja rolę... Hankooki porównuje do TOYO ... świetnie trzymają i ESP rzadko mi się włącza na 2 biegu