Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Lisek

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez Lisek

  1. Wczoraj w końcu wymieniłem opony na letnie Trochę to trwało ale są... przy okazji felgi poszły do piaskowania i malowania więc Croma odmłodzona jest Oczywiście moje ulubione 16" ale jadąc do pracy wydawało mi się, że piszczą ... jak nic sa pewnie niedokręcone ... muszę po dokręcać i pod pompować do tych 2,4 Bar
  2. Lisek odpowiedział Wolf_Lub na temat - Motokącik
    > Ja wychodzę z tego samego założenia. > Fabryczna gwarancja na 4-5 lat i jeździmy I co z tego że nawet będzie na 7 lat jak i tak niczego nie będzie dotyczyć bo wszystko to albo części eksploatacyjne albo sól albo jazda bo dziurach i tak dalej
  3. Lisek odpowiedział Wolf_Lub na temat - Motokącik
    > Cześć. Niemcy kupują "A" a oni wiedza co dobre... pewnie zapisy na niego to juz na rok do przodu Ja wybrał bym A...
  4. > Niektórym w białym jest zwyczajnie bardziej do twarzy: > Zwłaszcza, gdy z bliska jest to taki biały: Drzwi od kierowcy nie były tu malowane
  5. > Lisek to umyj moja czarnulke a ja mojego bialasa Nie miałem czarnego auta więc wole się nie wypowiadać ... natomiast z tego co słyszę o czarnym i czego doświadczyłem z białym to dwa najgorsze kolory...
  6. > tak > lubię jak wychodzę z centrum handlowego i nie zastanawiam się który to mój samochód A z tym to coraz gorzej bo Crom zatrzęsienie Witamy
  7. > Mam pytanie, w Cromie mam Connect Nav+ i do tego ori zmieniarkę blaupunkta. Czy przy podawaniu > płyty do zmieniarki, urządzenie powinno samo wciągnąć ją do napędu? Czy też wsuwa się płyte > samemu a przycisk obok służy tylko do jej wysuniecia? Zmieniarka pracuje ale nie chce nic na > siłę wciskać.... Przyciski sa tylko do wyjmowania płyt... wkładamy delikatnie wsuwając do środka CD - o ile nie ma tam juz jakies płyty a po włożeniu 2/3 płyty sama wciągnie
  8. > wszystko fajnie ale... szukam diesla a nie rakiety w stylu T4, wnętrze, które wrzuciłeś wygląda > ładnie ale.. jak podrzucić to: > to teżnieźle wygląda. > to ma być do pracy a nie na salony OK ... więc proponuje V40 - silnik wolnossący ale w benzynie i pod gaz... ja taki chciałem kupić... nie T4 bo mi taka rakieta nie jest potrzebna do szczęścia i tak mam za dużo punktów na koncie Jeśli upierasz się przy Dieslu to tak jak pisałem odradzam Forda i Volvo ... tylko Skodę bym brał... Bardzo ekonomiczne auto z spalaniem na poziomie 5,2 litra/100 średnio i udanymi silnikami 1,9... ( o ile ktoś ich już nie zakatował )
  9. Nigdy więcej białego... to moja maksyma Nie lubię patrzeć na czarne kropki po muchach i żółte zacieki po innych komarach do tego wiecznie brudny.... szczególnie jak ktoś kupi sobie kombi Biały polecam dla ludzi którzy poza miasto nie wyjeżdżają i autostradowych prędkości unikają ... do 80 km/h owady się nie rozbijają Jak ktoś pisze,że się nie nagrzewa to srebrny metalik się jeszcze mniej nagrzewa
  10. > Olej Xado 0W-40 Miałem u siebie ... olej nie jest zły choć ja zauważałem, żę słyszę zawory przez kilka sekund po odpaleniu.... Obecnie przeszedłem na Amsoil i już przy nim pozostanę
  11. A z innej beczki... Czy w innych krajach jest zakaz przewożenia dzieci w foteliku na przednim fotelu? Chodzi mi o: Czechy Austrię Słowenię Chorwację
  12. > fajny filmik, tylko pytanie gdzie ta woda spływa ? bo z filmu wynika że między oparcie i siedzisko, > gdzie nie było 'zakonserwowane' i tam sobie ładnie wnika Dlatego siedzenia należy ustawić tak aby spływała do przodu.... .
  13. > Nie mam ochoty/kasy na walkę z zapieczonymi łopatkami turbiny... Ale jeśli nie zawór sterujący to na 99% to turbina... Pociągnij powietrze ustami - ten wężyk / do turbiny... Jeśli cięgło wciągniesz do gruszki zasysając na około 1 cm a po puszczeniu wężyka szybko wystrzeli to cięgło - tak jak puszczona sprężyna to może tylko zaworek sterujący do wymiany...
  14. Lisek odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    > Do obudowy pompy paliwa a nie do baku... Tylko do speca od klejenia plastyków na gorąco ...
  15. Lisek odpowiedział DoLeCk na temat - Motokącik
    > Zna ktoś jakiś, który się nie rozpuści pod jej wpływem? > Styczność materiałów długoterminowa. Nowy zbiornik a nie klej... Z moich doświadczeń żaden nie wytrzymał.. więc nic nie polecam tlko wymiana uszkodzonego zbiornika / zbiorniczka / końcówki / kranika .... itp na nowy
  16. > czym uzasadnisz wybór volvo? Sentymentem do tej marki jako jej były pracownik V40 jest ciasnawa w środku i nie ma tych walorów co Skoda / bagażnik - ale jest o wiele lepiej wykończona i lepiej wyciszona a z dobrym silnikiem benzynowym dostarcza mnóstwo przyjemności z jazdy... ja miałem swego czasu okazję pomykać 200 KM i prawie kupiłem V40 ... ale fatum Fiata mnie dopadło bo ktoś ubiegł mnie i wybrałem Stilo na pewno nie kupował bym Diesla... a i stronił bym od silnika GDI z Mitsubishi... Celował bym w modele po FL ... ładniejsze w środku i konsola nowocześniejsza z pokrętłami... mocne wersje silnikowe w benzynie zazwyczaj były świetnie wyposażone ale zawsze można wybrać 1,6 ...
  17. Osobiście wybrał bym V40... ale w benzynie 2.0 tylko nie z bezpośrednim wtryskiem paliwa GDI i wstawionym gazem...
  18. > Każdy pożar auta jaki do tej pory widziałem i z jakim sie zetknąłem był mniej lub bardziej > spowodowany przez niedbalstwo/niechlujstwo użytkownika/mechanika. Nie widziałem jeszcze > samochodu, który zapalił się "sam z siebie". Zgadzam się z tobą w pełni... druciarstwo jest straszne w narodzie Ferrari FF spłoneło na A4 Quote: Z zeznań prowadzącego Ferrari wynika, że pojazd sam się zapalił w trakcie jazdy. To już trzeci tego typu pożar Ferrari FF od czasu jego premiery. Pierwszy miał miejsce listopadzie 2011 r. w Niemczech. Do drugiego samozapłonu doszło w Chinach, w lutym 2012 roku.
  19. To stosuje w domu i w aucie.. do bardzo jasnej tapicerki i od 2 lat nie prałem a mam małe dzieci
  20. > mieszkam "na skrzyzowaniu " A1 i A4 > i uwierz, nie takich debili juz widzialem Zostawiła 9 miesięczne dziecko na pewną śmierć na autostradzie
  21. Lisek odpowiedział bartek6622 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Ktos musial sobie sporo trudu zadac skóraka wkladajac dla....ZMYLKI??? > I po co tak? > No po co? > bo dobro w sercu ma, i zeby lans nowy wlasciciel mial i wygode?? > ot, dobrzy Ci handlarze. Kolega CRUSH rozwikłał zagadkę właściciel: firma Taksówkarska z Austrii Czyli auto ma z 400 tys km jak nic więc tapicerka nie wytrzymała i trzeba było wymienić A dla tych co szukają taniej Cromy to polecam te z tej strony ... już od 8 tys zł http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=225803438&cd=634922013920000000&asrc=st|fs http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=231935233&cd=635032154680000000&asrc=st|fs http://www.autoscout24.pl/Details.aspx?id=230672599&cd=635010597860000000&asrc=st|fs
  22. Lisek odpowiedział bartek6622 na temat - Tipo, Croma, Tempra
    > Dzisiaj obejrzałem kilka Crom i muszę powiedzieć że ta Granatowa nadal sprawia na mnie największe > wrażenie. W środku wygląda jak by składała to fabryka tak że nie wnosi to u mnie żadnych > podejrzeń. Jest to model przejściowy z przed FL na FL. > W środku jest B&M, ale ma stary przód. Wątpię że ktoś bawił by się w przekładanie całego nowego > środka do starej budy. Granatowa Croma Jeśli piszesz o tej to na 99,99% ma przekładane wnętrze. Nigdy Fiat nie wypuścił by takiego babola, ze część wnętrza masz szare - ciemno w tym tunel środkowy i podłokietniki w boczkach drzwi a cześć w jasnej skórze. Ale po numerze win można sprawdzić kolor tapicerki
  23. > Ja u siebie w 1,9 16v zauważyłem że spalanie przy prędkości 100km/h na 6 biegu jest o wiele wyższe > niż na 5 biegu. Zatem 6 używam tylko powyżej 110km/h. Faktycznie spalanie na 6 biegu jest większe pod górkę/silny wiatr przy prędkościach do 100-120 km/h
  24. > W 2.4 twoje osiągi są poza zasięgiem. Średnie spalanie z ostatnich 4000 km to 7.6 l/100km. Oooo to jest wynik... Zważywszy że masz o jeden tłok więcej, skrzynię automatyczną i DPF, + kilkadziesiąt kg i + kilkadziesiąt koni/ Nm to moje spalanie przy tym to
  25. > jakbym przyspieszał tylko na 3 i 4 biegu to bym nie przekroczył 90km/h Nie można osiągnąć 215 km/h przyspieszając na 4 biegu ale nie oto mi chodziło

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.