Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

TomekD000

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez TomekD000

  1. kombi klasy C też?
  2. O to o chodzi z DCT to najlepiej pytaj dealerów. Może wrócą do cenników. Z tego co wiem na Corolle hybrid kombiteż są marne szanse żeby była w tym roku.
  3. A czytałeś co pisałem? Na początku 2020 kupiłem Kodiaq'a od ręki z placu przebierając w kolorach.
  4. Aha, dobrze wiedzieć, że dwóch chłopów z AK miało problemy. W normalnych czasach Skoda miała u dealerów i swoich placach takie ilości aut, że większość najbardziej popularnych konfigów dało się znaleźć od ręki bez żadnego czekania.
  5. Proceed już miał lift i też wywalili DCT, to auto najbardziej straciło sens, jest dostępny 1.0 i 1.5 MT, nawet ten 204KM wyleciał a tych na drogach widzę najwięcej.
  6. VW dostarcza obecnie auta w terminie? z tego co wiem a wiem, są takie same problemy jak w skodzie.
  7. w Xceed też ne ma DCT dopiero w sportage
  8. Aż otworzyłem cenniki ceed'ów i faktycznie wypadało z nich DCT poza phev i wszystkie diesle MT/AT, ciekawie... Tak więc automatów nie wcale.
  9. TomekD000 odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    TSI są oszczędne, u mnie i bliskiej rodzinie 5 sztuk objeżdżone. 2.0 tsi też mało pali delikatnie jeżdżone, pisali koledzy wyżej, gdzieś czytałem że jak je projektowali to miało jechać jak 1.8tsi a palić jak 1.4 i w sumie takie jest. Nie korzysta się z 200KM w takich warunkach, czyli są nie potrzebne
  10. TomekD000 odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    a nie bierzesz pod uwagę, że Twoja turbo benzyna pali dużo w porównaniu do np tsi? Jeśli średnio pali Ci 7L, to jestem pewien, że z tych 200km prawie nie korzystasz, a wtedy takie 1.5tsi paliłoby Ci 5.5L przy takiej samej jeździe, i diesel nie ma sensu, i nie jest opłacalne. Do tego obecnie ON jest droższy od noPb ~70gr... i nie wiadomo do kiedy tak będzie.
  11. Tak obserwuje, że 1.5tsi w miarę szybko się produkują. Jak tam pierwsze wrażenia? Męczę podobnego od 2 lat, też 1.5 style tylko przed FL rzecz jasna.
  12. w pierwszej odpowiedzi w tym wątku Ci to pisałem
  13. Liczysz, że ktoś za Ciebie pozna to auto i cenniki? Odkupią na pewno, ale nie za tyle ile byś chciał
  14. Ta zmiana to chyba z nudów, bo te wady co wymieniłeś są co najmniej.... Kia Niro HEV, zmieści sie w budżecie, tylko w tym roku ma być nowy model. albo większy już sporo od Arony nowy Sportage jeśli wymiary nie przeszkadzają + większe już spalanie niż 1.0tsi, ale też dużo więcej auta. T-rock po lifcie fajny, o ile zrobili coś z tym plastikowym do bólu wnętrzem.
  15. tylko pilnuj tego dieselka w santa fe już go pożegnali
  16. TomekD000 odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    Wygoda wkładania jest zdecydowanie lepsza, z tym obracaniem to chodzi mi o przypadek gdzie drzwi są zamknięte i wtedy fotelik nie obróci się bo drzwi blokują jak jest za wąsko w aucie.
  17. TomekD000 odpowiedział steyr na temat - Motokącik
    Wg mnie, obracanie bardzo przydatne, wręcz koniecznie ale to zależy ile i jak długie trasy robisz, u mnie przydatne bo jak nie spi to koniecznie chce jechać przodem, jak zaśnie to obrót do tyłu w czasie jazdy i śpi już jadąc tyłem. Wkładanie też dużo wygodniejsze jest jak fotelik bokiem ustawi się. edit. trzeba sprawdzić czy w aucie da się obrać dany fotelik, czy auto nie jest za wąskie.
  18. Lifting to inne zderzaki ewentualnie lampy, u tutaj każda blacha jest inna, wspólna może być tylko ogólna bryła auta. Wskaż drugie auto które po lifcie ma wszystkie blachy inaczej przetłoczone, inne silniki, wnętrze itd Te zdjęcia potwierdzają dla każdego coś innego
  19. no tak, jeden i drugi ma budę, koła, szyby, lusterka nawet Jak dla mnie to całkiem inne auto, inne wnętrze, nawet inne silniki.
  20. Nic dodać nic ująć, mam identyczne obserwacje. Aku EFB ładowany prostownikiem w dzień-dwa wraca do u mnie do 12.3-12.4V, ale SS cały aktywuje się. A u autora wątku SS nie działa, co by mogło wskazywać jednak na problem z aku, trzeba by sprawdzić o ile się da powód braku SS, w VAG'ach można sprawdzić powód, jak pisze "Duże zapotrzebowanie na energie" to pewnie musi ładować aku, inne powody to duża wilgotność w kabinie, ogrzewanie itd.
  21. w VAG to tak samo działa, jak aku jest dobrze naładowany widać to na voltomierzu wpięty w gniazdo 12V w aucie, jak z pedałem gazu wciśnięty to ~12.8-13V, odpuszczonym lub hamowanie to 14.5-14.8V.
  22. U mnie jest tak, że zawsze coś pobiera prąd w aucie, prawidłowy pomiar to musiałbym być albo na odłączonym aku, albo auto które stoi dłuższą chwile go nikt nie dotyka, przykładowo choćby otworzenie/zamknięcie to napięcie w dół o 0,2V na jakiś czas. Inna sprawa, że (na pewno grupa VAG tak ma), że aku jest ładowany do max 80%, więc tych książkowych wartości napięcia nigdy nie da się zobaczyć. Pisze o autach z aku EFB ze start-stop i aktywnym zarządzaniem energią.
  23. TomekD000 odpowiedział gilbert3 na temat - Motokącik
    No właśnie, i tak grubsza jest to 15kpln czyli nie mało Taigo to inna odsłona T-cross
  24. TomekD000 odpowiedział gilbert3 na temat - Motokącik
    Ceną na pewno
  25. może mnie to całe żeglowanie mocno drażni, w starszych autach z dsg można na stałe wyłączyć w nowych już nie ma tej opcji, nie ma żeglowani tylko jak skrzynia jest trybie S

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.