Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

TomekD000

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez TomekD000

  1. TomekD000 odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Manuale już teraz to mała część sprzedaży w tych autach, pewnie dlatego wycofują.
  2. Jak Cię zima martwi to kupić nowe, tylko te co masz teraz nie wyrzucaj do kosza tylko na OLX
  3. TomekD000 odpowiedział Camel na temat - Motokącik
    Niestety tak to będzie wyglądało, jakiś czas temu VW zapowiedział ze następny passat będzie już tylko jako kombi, i produkowany w czechach. I wyjdzie na to że to nie superb jest passatem ale passat superbem
  4. Golf/Octa/Leon ale chyba ciut drożej niż Ceed. Inna sprawa ze maja sporo mniejsze bagażniki do nie plugin'ów
  5. 50 minut brzmi dobrze... tylko coś kojarzę ev6 jest z tych szybciej ładujących się. Tak czy inaczej obserwuję
  6. To po co mówić ile postoju jak kilometry sprawnie lecą to szkoda czasu na stanie Ale racja ostatnio głównie nocą jeżdżę, w dzień wpadnie jakiś obiad i postoje robią się dłuższe, chyba ze start wcześnie rano.
  7. No dobra, czyli stuknąłeś trase w czasie 9:50 + postoje = 10:30h (mi by tyle zajęły postoje na takiej trasie) Jaki by był ten czas jazdy brutto w EV? Tak, Sorento ale też enyaq/id4 to moje typy na kolejne auto ale ze dwa wyjazdy w roku nad morze, dwa w alpy + raz w miesiącu 250+250 w miejsce bez szybkich ładowarek. A na co dzień po mieście pewnie się uzbiera 200km w miesiącu... i EV nie spina mi się i pewnie długo nie zepnie.
  8. TomekD000 odpowiedział dunkin na temat - Motokącik
    Już nie takie nowe, od 7 lat w przypadku xc90 d5 to 4-cyl
  9. TomekD000 odpowiedział awruK na temat - Motokącik
    DQ200, wyjatkiem są tiguan/kodiaq/arteon i formetor (ale tu nie mam 100% pewności)
  10. Odstęp trzyma, nawet od tych wyprzedzający mnie i zjeżdżających mi przed nos i jadących już ta samą prędkością, a ja nie lubię jak mną szarpie i hamuje nagle. Wiem, można kilka rzeczy ustawić. edit. do tego część ludzi nie wiem z jakiego powodu po wyprzedzaniu na drogach A/S zmienia pas na pustej drodze zjeżdżając niemal pod maskę wyprzedzanemu, o ile robi to z duża różnicą prędkości to jest ACC nie reaguje hamowaniem, ale jak jest mniejsza różnica to tez hamuje.
  11. Jeśli mogę coś zasugerować, ACC fajna sprawa... ale punktu widzenia posiadania go od dłuższego czasu ze skrzynią AT, dzisiaj nie byłby dla mnie priorytetem, w gęstym ruchu i tak bardziej denerwuje niż pomaga. Koniec końców i tak używam tylko jak jest w miarę luźno na drodze. Osobiście pewnie nie determinowałbym wyboru auta od tego czy jest ACC. edit. Ale już zdecydowanie szukałbym auta ze skrzynią AT ale wiem... cena
  12. TomekD000 odpowiedział dunkin na temat - Motokącik
    nawet nie wiesz jak bardzo się mylisz
  13. Mam tak samo, poprzednio były dwa czarne, teraz odcień szarości... i w kolejnym już wiem że czarny będzie kusił właśnie dla tego efektu po umyciu i położeniu czegokolwiek na lakier wadą wg mnie czarnego jest to że auto mocniej się nagrzewa. Z kolei na biały co by nie położyć to i tak prawie nie widać efektu.
  14. Biały jest generalnie wg mnie ok, a biały moon jest super, ale... jaka wersja karoq'a? Jeśli ambition/style to on czarne progi i część zderzaka a to już z białym nie końca dobrze wygląda, choć to kwestia gustu.... osobiście wolałbym lava blue. Jeśli sportline to biały bez dylematów. A aspekty praktyczne są za białym
  15. TomekD000 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Masakra... tak o tym mniej więcej opowiadał. Klienci idą do konkurencji i co ciekawe po używki, stąd ich rosnące ceny. KIA sie sprzedaje bo ma w dalszych ciągu nie złe ceny na ceed'y i sportage (tu się pewnie skończy wraz z nowym modelem).
  16. TomekD000 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Tak to wygląda, mam kolegę handlowca w skodzie, stwierdził ostatnio ze idzie na urlop, plac pusty... (pierwszy raz coś takiego widziałem), auta zamówione opóźniają się, generalnie nie mają czym handlować. W VW jest to samo. Widać KIA lepiej się "zatowarowała"
  17. Jak serwis tak powiedział to napewno tak jest
  18. chyba nas coś tutaj oszukujesz z tą suchą dsg która jest do 250nm momentu obr. a 2.0tdi ma coś około 350 w PL się wymienia, co 120kkm, tak VW jak i np w skodach
  19. z ciekawości, jakie auto ma 2.0tdi 150km i suche dsg?
  20. TomekD000 odpowiedział el_guapo na temat - Motokącik
    Chcesz powiedzieć, że kiedyś ludzie będą zmieniać prace/usługi tylko dlatego żeby nadal jeździć wymarzonym dieslem? Grubo... ja to widzę inaczej, skoro teraz mało sie sprzedaje nowych diesli, to za jakiś czas nie będzie i używanych, bo i skąd. Już dzisiaj w klasie B praktycznienie są oferowane, a w C poza flotami nikt tego nie kupuje.
  21. tak racja, z wyprzedaży, sprawdziłem z 2014r był. wiosną 2015 kupowany Dzisiaj za tyle polo fajnego nie kupi.
  22. to jeszcze dodam, w 2015 za 63900 kupiliśmy G7 1.2tsi 105km, comfortline z ksenonami to daje obraz o ile podrożały auta
  23. I tak mniej więcej chyba jest, że jest za słaba. Taka ciekawostka, do cięższych aut z 1.5tsi arteon/tiguan/kodiaq montowana jest dsg dq380 czyli ze sprzęgłami w oleju (tzw mokra).
  24. Zgadza sie, w przypadku 1.8tsi ma miejsca taka sytuacja. 1.4/1.5 tsi ma 250nm, czyli tyle ile max nm dla dsg dq200
  25. TomekD000 odpowiedział angrius na temat - Motokącik
    Nie ma co tu dyskutować, skoro nawet producent nie daje wyboru i stonic z dieslem już nie istnieje (w innych tej wielkości autach też już znikają diesle) Tak więc dyskusja akademicko, teoretyczna

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.