Zawartość dodana przez TomekD000
-
Które nowe auto z grupy VW najszybciej do odbioru?
Allspace to inny przypadek, bo jest produkowany tylko w Meksyku, i na nie zawsze były długie terminy.
-
Golf 8 GTE. Nowa zabawka, krótki opis
to analizuj https://carsalesbase.com/europe-volkswagen-t-roc/ mi z tego nic na obronę G8 nie wynika 2018,2019, sprzedawały się tak samo obok siebie, po 2019 sprzedaż t-rock spadła, a powinna zgodnie z Twoją tezą wzrosnąć bo nie było już G7?
-
Golf 8 GTE. Nowa zabawka, krótki opis
to napewno, ale innych też dotyczy. Zobacz np leona o octabie, w tym samym czasie zmiana modelu https://carsalesbase.com/europe-seat-leon/ https://carsalesbase.com/europe-koda-octavia/ nie było spadku sprzedaży o połowę po zmianie modelu G8 bardzo mało widać na drogach, a jak już do białe flotowe, przeważnie. I w moim sąsiedztwie dw R'ki G8, to te widzę często
-
Golf 8 GTE. Nowa zabawka, krótki opis
A polemizuj, ja wiem swoje, nie kupie a Tobie się może podobać, nic mi do tego koniec końców, ludzie głosują czy im sie podoba, a wyniki sprzedaży mówią wiele, zobacz w linku niżej G7 w szczytowych momentach po premierze 550k rocznie, G8 po premierze połowa z tego, ja wiem suvy, pandemia itd, ale te wyniki sprzedaże to jest przepaść, a jeszcze dodatkowo sporo tej sprzedaży to floty a one mało patrzą na czy się podoba czy nie, ma być opłacalne (i pewnie one ciągną sprzedaż G8) https://carsalesbase.com/europe-volkswagen-golf/
-
Golf 8 GTE. Nowa zabawka, krótki opis
Dołączam do tej opinii, też miałem G7, a już G8 kombi wygląda jakby chcieli żeby go ludzie nie kupowali. Ciekawe mi tylko czy zrobią jakiś głębszy lift, żeby ratować sytuacje.
-
Nowe Renault ASX, czy też Mitsubishi Captur
Czyli lancer ma fajne wnętrze bo inne mają gorsze (wg Ciebie), na początek Golf z przed 20lat, potem jakaś full bieda która i tak wygląda lepiej wg mnie, wg Ciebie nie, i na tym skończymy.
-
Nowe Renault ASX, czy też Mitsubishi Captur
Dodaj jeszcze ze 2007 to był ostatni rok produkcji Golfa 5, czyli na dzień dzisiejszy z przed 20lat.
-
Cupra
obecny krótki Tiguan był przed Ateca i Karoq i zawsze był od nich pół rozmiaru większy. Co w środku widać w każdą stronę, może poza bagażnikiem, ale jest przesuwana tylna kanapa. @DoLeCk jak tolerujesz skodę, to jest jeszcze Kodiaq RS 2.0 245KM
-
Crossover do stówki - Renault Captur czy coś innego?
ja tam wiem, że jak wsiadam do leona (taki jak Twój excelence kombi z '18) a wsiadam regularnie od 4 lat, to za każdy razem pierwsze co uderza to to, że to auto szumi bardzo, a hałasuje głównie od nadkoli, jakby wcale wygłuszenia nie miało. A Golf 7 to przy nim prawdziwy premium pod tym względem, też był w rodzinie, nie jakieś jazdy testowe kilka razy. Właściciel tego leona o którym pisze też mówi że głośny, zastępczaki (leony) które miał tak samo były szumiące.
-
3 miesiące z kia sportage - OT
a emotkę na końcu widział? argumentu z czapy na argument z czapy nie zauważył? Jak jednak nie, to w miejsce psa wstaw kratę browara.
-
3 miesiące z kia sportage - OT
Widzisz patrzysz na ten wynalazek przez swój pryzmat (pewnie) rosłego chłopa i oceniasz że to przerost formy a auta są również dla pani 1.6m w kapeluszu i dla niej eklektyczna klapa w suvie to wybawienie i konieczność A zakupy też wożę często z tyłu bo parkuje tyłem do ściany i nie ma jak bagażnika otworzyć Ale piszesz ze psa wozisz, to jakbyś miał elektryczną to byś bagażnik otworzył bez wysiadania z auta albo pilotem bez podchodzenia do niego, albo włożył psa do bagażnik trzymając go w rękach, machając tylko nogą przy mechanicznej żadnej z tych rzeczy nie zrobisz.
-
3 miesiące z kia sportage - OT
Może w zwykłym kombi klapa elektryczna może nie mieć sensu, ale w suvach ma duży sens bo jest przeważnie cieżka (w kodiaq bez eletryki trzeba użyć siły żeby zamknąć) i jest wysoko, a w elektrycznych można regulować na jaką wysokość ma sie otworzyć albo przeważnie zamykać ją bez dotykania jej. Ja mam i bardzo nie chciałby już jej nie mieć. Weź też pod uwagę że w różnych autach z różną szybkością otwiera/zamyka się.
-
Benzyna czy Diesel… ale dzis!
Do koreańca za 120 nawet nie będzie możliwości powkładać za 100k Inna sprawa że audi w podstawie zawsze było biedne.
-
Benzyna czy Diesel… ale dzis!
Raczej chyba nie takie gołe, w postawie a3 lim 30tdi (ten 116KM) kosztuje 126k, więc coś tak ktoś do niego powkładał.
-
5 kkm z Golfem 8
Tak, tylko octavii jest prawdziwe 640L, a nie jak w innych podwójnych podłogach, segretorach itd. Szczególnie kilka modeli kii tak, niby litry ok, ale trzeba wozik wózek czy inne walizki to jest słabiej, ale nie generalizuje, może komuś to pasuje. Kiedyś prawie proceed'a kupowałem, ale bagażnik mi jest potrzebny, no i nie wyszło, bo niby 594L, ale ma "Sortownik pod podłogą bagażnika, schowek na roletę"
-
5 kkm z Golfem 8
A teraz sprawdź zwykła octe, nie phev'a Wysłane z mojego SM-A325F przy użyciu Tapatalka
-
Rozmawiałem z dealerem, póki co lepiej nie będzie
jak miasto to korki, a jak korki to podjeżdżanie w nich po kilka metrów, a tutaj jak dla mnie w hybrydzie bezcenny byłby komfort robieni tego w ciszy i płynnie na samym elektryku. Kupując yarisa hybrydę pewnie za około 100k, to liczeni e czy spali litr mniej czy więcej czy tam kiedy się zwróci miesiąc wcześniej czy później wydaje się dziwne skoro można dacie sandero pewnie za połowę tego.
-
spalinówki do 2035r , Europarlament zadecydował
@maro_t chciał jechać tam i z powrotem, to od razu mu trzeba było pisać ze powrót PKP a nie że tylko 11 minut ładowania
-
spalinówki do 2035r , Europarlament zadecydował
a powrót z Wrocławia?
-
Uwaga na prowokacje policji
To czym jest zatrzymywanie przed przejściem przy którym nikogo nie ma? tylko miej litość nie pisz, że myśleli że ktoś tam jednak jest
-
1.5 TSI - guano?
Gdzieś czytałem, że kreator mocy w w-wie robi takie rzeczy. Też mnie drażni.
-
1.5 TSI - guano?
to raczej tak dpca to druga połowa 2019r
-
1.5 TSI - guano?
pozostaje pytanie czy na pewno te same 1.5tsi... w 2019r było 1.5tsi o oznaczeniu DADA i DPCA, ja mam ten pierwszy w rodzinie jest też ten drugi, i ten drugi jeździ żwawiej, przyjemniej i mniej pali.
-
Skoda - terminy realizacji dostaw
Flota to jak dla mnie inny temat niż miłość kowalskiego do skody od której sam zacząłeś, co nowaka może i nawet kochającego skode idącego po octe z placu obchodzi ze ktoś ma problem z flotą czy dopasionego pod korek superba? (piszę o czasach z przed 2020r). Mam kolegę handlowca w skodzie, i mniej więcej wiem co i jak ludzie kupują. W styczniu 2020r miał 200 aut na placu + to co u importera + to co będzie w krótkim terminie dostępne będące już w produkcji. Ja kończę, świat realny jest gdzieś indziej niż AK.
-
Skoda - terminy realizacji dostaw
Też Ci dałem przykład, i dokładnie pisałem o jakie konfigi mi chodziło że były dostępne, wiec nie rozumie po co pisać po raz n-ty o superbie l&k z chyba wszystkimi opcjami odklikanymi.