Zawartość dodana przez TomekD000
-
Nowa Honda HR-V 2022 - pierwsze wrażenia
do tego nawet mild-hybrid nie trzeba, obecnie każde dsg tak może robić i bardzo często robi (żegluje, wrzuca na luz), z tym że nie gasi silnika, jak się nabierze wprawy to prawą nogą można tym sterować.
-
Golf 8 i jego problemy
dobrze że jest choć 1.6PT VAG miażdży, taka octa ma 1.0-2.0 110km-245km
-
Golf 8 i jego problemy
Oni maja duży problem z silnikami, prawdziwą ciekawostka to gama silników w 508, 1.2PT 130km, 1.5diesel 130km i 1.6thp plug-in... auto bardzo ładne, ale jak zobaczyłem gamę silników to zwątpiłem, a to wszystko w klasie D auto o długości ~4,8m
-
Szukam opinii o 1.5 TSI 130 KM VV
Skoro tak mówisz... ale mimo wszystko odnosiłeś się do wypowiedzi o wersji 130km, której w skodzie nigdy nie było.
-
Szukam opinii o 1.5 TSI 130 KM VV
Ja o tym wszystkim wiem
-
Golf 8 i jego problemy
Odpowiedź brzmi WLTP, w filmie zachwycasz się że mało pali... a pali dlatego mało bo ma taki soft że nie jedzie więc mało pali, ot i cała tajemnica. a tak btw, ciężko obejrzeć do końca bo opowiadasz to samo w kółko
-
Szukam opinii o 1.5 TSI 130 KM VV
Która skoda ma 1.5tsi 130km?
-
Golf VIII GTI
Powodów może być sporo zaczynając od słabego aku, poprzez jakiś tryb serwisowo/salonowy, kończąc na faktycznych błędach. Osobiście nie wyciągałbym z tego żadnych wniosków. Inna sprawa że ten kto wstawił te zdjęcie średnio nadaje sie na handlowca.
-
Sprzedaż I-XI.2021
Też tak czytałem, coś im mocno nie wyszło. W dieslach z dpf nie ma takich rzeczy...
-
Golf 8 i jego problemy
Odpowiedź brzmi discovery pro, ten z 2018r też może nie mieć pokręteł jak by go miał, jak również ten z 2019 może mieć pokrętła jakby miał composition media/discovery media. ps. też lubię przyciski
-
Golf 8 i jego problemy
Chcesz mi powiedzieć ze te 21st ustawione w aucie to takie umowne? inne latem i inne zimą?
-
Golf 8 i jego problemy
Popatrz, nie wiedziałem że 21stopni w aucie grzeje też poza nim, jednak co jag to jag, nie trzeba grubej kurtki w lesie
-
Golf 8 i jego problemy
Tak offtop dla nic nie zmieniających w temperaturze w aucie Latem krótkie spodnie koszulka, zimą jakaś bluza, kurtka itd i zawsze 21st? jesteście zmiennocieplni jak ryby? Jak jadę dalej ściągam kurtkę, jak 10-20 minut po mieście to nigdy, po to mam jednak regulacje temp w aucie.
-
Sprzedaż I-XI.2021
polecam FB nowego tuscona, ostatnio dzień bez tego poniżej dniem straconym Ja mam 2 sztuki 1.5tsi z GPF, jest spokój, nigdzie też nie widzałem zeby ktoś pisał o problemach.
-
Skoda - terminy realizacji dostaw
To prawda, wrażenie lepsze, ostatnio oglądałem santa fe i w środku (głównie) i na zewnątrz inna liga niż kodiaq. Tylko że to auto kolejne 10cm większe, i cena kolejne +30kpln a jeszcze nie ma cenników na 2022... a podobno ma być solidnie drożej.
-
Skoda - terminy realizacji dostaw
Wersja jak moja (też Style) poszła w 2 lata w górę ~22k, do tego praktycznie nie ma rabatów, koniec końców dzisiaj za taki trzeba liczyć ~40kpln. ps. Tiguan allspace też jest alternatywą prawie 1:1 do kodiaq'a.
-
Macałem Sorento plug in :)
chyba jednak nie wiesz, jest 50L ale jeśli jest to min 1.5tsi 150km te słabsze mają 45L
-
1.5 TSI - guano?
Dlatego w skodzie nie ma możliwości nawet zamówić rozpoznawania znaków bez navi.
-
No i gdzie te niezawodne VW?
tak, ale jak otworzysz drzwi to już gasną na amen Chyba ktoś Ci podmienił/ukradł tiguan 1.5tsi ma 61Ah
-
Skoda - terminy realizacji dostaw
a zauważyłeś, że aktualnej reklamie dustera podkreślają że dostępny jest automat? czyli na moje, klienci chcieli automatu w dacii skoro go tam zaczęli wkładać i nawet mówią o tym haśle reklamowym.
-
Zaczyna się. Limitowane prądu dla EV
obowiązku nie ma ale coś w tym jest że teraz trzeba korzystać póki względnie tani prąd i mało tego u nas ale sprawdzi się tylko jak się ktoś kręci się wokół komina
-
Zaczyna się. Limitowane prądu dla EV
Nic dodać nic ująć... tylko to wszystko do wyznawców EV nie dociera, przysłowiowo chowają "głowe w piasek" jeśli pojawią się rzeczowe argumenty, wtedy się pojawia montuj PV, czy inny licznik z taryfą nocną. W PL będziemy zamykać elektrownie węglowe, atom... za 20 lat o ile w ogóle, na PV daleko nie zajedziemy. Delikatne szacunki to +50% większe zapotrzebowanie na energie w skali kraju jeśli EV miałoby się rozpowszechnić Tak, też mi się jazda EV bardzo podoba, nawet rozważam... ale na chwilę obecną jak tylko chwile pomyśleć to ślepa uliczka.
-
Mazda CX5 2.0
teraz wszystko jasne z górki (aż sprawdziłem na mapie, Lubomierz - Lubień masz 200m w dół), wynik normalny, w drugą stronę było 7?
-
Skonfigurowałem nową Fabię
to inaczej działa, auto może mieć interwał serwisowy 30kkm i takie klocki zużyte w 50% grubości mogą nie dojechać do następnego serwisu. A priorytetem jest żeby nie było żadnych wizyt w serwisie poza tymi wynikającymi z interwału serwisowego, szczególnie w autach flotowych. To że takie klocki przejadą jeszcze sporo kilometrów to zupełnie inna sprawa, szczególnie w prywatnym aucie.
-
Skonfigurowałem nową Fabię
klient 3er nie kupi fabii i odwrotnie, jak już to kupi 1er. a tak btw. musze pogratulować hit wątku nowa fabia jest: - większa i lepiej zrobiona, pomijam, że w końcu może się podobać - można włożyć dużo więcej wyposażenia niż do poprzedniej (a to najbardziej winduje cenę) - i w końcu auta ogólnie podrożały A Ty się dziwisz jest drożej... a do tego już wątkach obok piszą, że fabia to teraz kosztuje 110k gdzie z dsg i wszystkim co trzeba a nawet więcej to ~80k, a jak się unormuje i wejdą rabaty to będzie odpowiednio mniej.