Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Autokącik

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

TomekD000

użytkownik
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez TomekD000

  1. do tego nawet mild-hybrid nie trzeba, obecnie każde dsg tak może robić i bardzo często robi (żegluje, wrzuca na luz), z tym że nie gasi silnika, jak się nabierze wprawy to prawą nogą można tym sterować.
  2. dobrze że jest choć 1.6PT VAG miażdży, taka octa ma 1.0-2.0 110km-245km
  3. Oni maja duży problem z silnikami, prawdziwą ciekawostka to gama silników w 508, 1.2PT 130km, 1.5diesel 130km i 1.6thp plug-in... auto bardzo ładne, ale jak zobaczyłem gamę silników to zwątpiłem, a to wszystko w klasie D auto o długości ~4,8m
  4. Skoro tak mówisz... ale mimo wszystko odnosiłeś się do wypowiedzi o wersji 130km, której w skodzie nigdy nie było.
  5. Ja o tym wszystkim wiem
  6. Odpowiedź brzmi WLTP, w filmie zachwycasz się że mało pali... a pali dlatego mało bo ma taki soft że nie jedzie więc mało pali, ot i cała tajemnica. a tak btw, ciężko obejrzeć do końca bo opowiadasz to samo w kółko
  7. Która skoda ma 1.5tsi 130km?
  8. TomekD000 odpowiedział swienty na temat - Motokącik
    Powodów może być sporo zaczynając od słabego aku, poprzez jakiś tryb serwisowo/salonowy, kończąc na faktycznych błędach. Osobiście nie wyciągałbym z tego żadnych wniosków. Inna sprawa że ten kto wstawił te zdjęcie średnio nadaje sie na handlowca.
  9. TomekD000 odpowiedział AstraC na temat - Motokącik
    Też tak czytałem, coś im mocno nie wyszło. W dieslach z dpf nie ma takich rzeczy...
  10. Odpowiedź brzmi discovery pro, ten z 2018r też może nie mieć pokręteł jak by go miał, jak również ten z 2019 może mieć pokrętła jakby miał composition media/discovery media. ps. też lubię przyciski
  11. Chcesz mi powiedzieć ze te 21st ustawione w aucie to takie umowne? inne latem i inne zimą?
  12. Popatrz, nie wiedziałem że 21stopni w aucie grzeje też poza nim, jednak co jag to jag, nie trzeba grubej kurtki w lesie
  13. Tak offtop dla nic nie zmieniających w temperaturze w aucie Latem krótkie spodnie koszulka, zimą jakaś bluza, kurtka itd i zawsze 21st? jesteście zmiennocieplni jak ryby? Jak jadę dalej ściągam kurtkę, jak 10-20 minut po mieście to nigdy, po to mam jednak regulacje temp w aucie.
  14. TomekD000 odpowiedział AstraC na temat - Motokącik
    polecam FB nowego tuscona, ostatnio dzień bez tego poniżej dniem straconym Ja mam 2 sztuki 1.5tsi z GPF, jest spokój, nigdzie też nie widzałem zeby ktoś pisał o problemach.
  15. To prawda, wrażenie lepsze, ostatnio oglądałem santa fe i w środku (głównie) i na zewnątrz inna liga niż kodiaq. Tylko że to auto kolejne 10cm większe, i cena kolejne +30kpln a jeszcze nie ma cenników na 2022... a podobno ma być solidnie drożej.
  16. Wersja jak moja (też Style) poszła w 2 lata w górę ~22k, do tego praktycznie nie ma rabatów, koniec końców dzisiaj za taki trzeba liczyć ~40kpln. ps. Tiguan allspace też jest alternatywą prawie 1:1 do kodiaq'a.
  17. chyba jednak nie wiesz, jest 50L ale jeśli jest to min 1.5tsi 150km te słabsze mają 45L
  18. TomekD000 odpowiedział alastair na temat - Motokącik
    Dlatego w skodzie nie ma możliwości nawet zamówić rozpoznawania znaków bez navi.
  19. tak, ale jak otworzysz drzwi to już gasną na amen Chyba ktoś Ci podmienił/ukradł tiguan 1.5tsi ma 61Ah
  20. a zauważyłeś, że aktualnej reklamie dustera podkreślają że dostępny jest automat? czyli na moje, klienci chcieli automatu w dacii skoro go tam zaczęli wkładać i nawet mówią o tym haśle reklamowym.
  21. obowiązku nie ma ale coś w tym jest że teraz trzeba korzystać póki względnie tani prąd i mało tego u nas ale sprawdzi się tylko jak się ktoś kręci się wokół komina
  22. Nic dodać nic ująć... tylko to wszystko do wyznawców EV nie dociera, przysłowiowo chowają "głowe w piasek" jeśli pojawią się rzeczowe argumenty, wtedy się pojawia montuj PV, czy inny licznik z taryfą nocną. W PL będziemy zamykać elektrownie węglowe, atom... za 20 lat o ile w ogóle, na PV daleko nie zajedziemy. Delikatne szacunki to +50% większe zapotrzebowanie na energie w skali kraju jeśli EV miałoby się rozpowszechnić Tak, też mi się jazda EV bardzo podoba, nawet rozważam... ale na chwilę obecną jak tylko chwile pomyśleć to ślepa uliczka.
  23. TomekD000 odpowiedział Maciej__ na temat - Motokącik
    teraz wszystko jasne z górki (aż sprawdziłem na mapie, Lubomierz - Lubień masz 200m w dół), wynik normalny, w drugą stronę było 7?
  24. to inaczej działa, auto może mieć interwał serwisowy 30kkm i takie klocki zużyte w 50% grubości mogą nie dojechać do następnego serwisu. A priorytetem jest żeby nie było żadnych wizyt w serwisie poza tymi wynikającymi z interwału serwisowego, szczególnie w autach flotowych. To że takie klocki przejadą jeszcze sporo kilometrów to zupełnie inna sprawa, szczególnie w prywatnym aucie.
  25. klient 3er nie kupi fabii i odwrotnie, jak już to kupi 1er. a tak btw. musze pogratulować hit wątku nowa fabia jest: - większa i lepiej zrobiona, pomijam, że w końcu może się podobać - można włożyć dużo więcej wyposażenia niż do poprzedniej (a to najbardziej winduje cenę) - i w końcu auta ogólnie podrożały A Ty się dziwisz jest drożej... a do tego już wątkach obok piszą, że fabia to teraz kosztuje 110k gdzie z dsg i wszystkim co trzeba a nawet więcej to ~80k, a jak się unormuje i wejdą rabaty to będzie odpowiednio mniej.

Powiadomienie o plikach cookie

Używając tego serwisu, wyrażasz zgodnę na naszą Polityka prywatności oraz Warunki użytkowania.

Account

Navigation

Szukaj

Szukaj

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.