Zawartość dodana przez TomekD000
-
Które akumulatory obecnie polecacie?
to pech jakiś jednak miałem o2fl obydwie u mnie do 9 roku i w jednej i drugiej w momencie sprzedaży były fabryczne aku, 1.6tdi (tutaj 61ah) i 1.2 tsi tutaj nie pamiętam jaki co istotne aku nie wykazywały nadal zmęczenia w momencie sprzedaży... tdi był z 2010r a tsi z 2011r
-
Które akumulatory obecnie polecacie?
w grupie VAG EFB idą na pierwszy montaż, a od (7?) lat każdy ma SS Inna sprawa że AGM nie lubią ciepła, i nie powinny być pod maską, np w Kodiaq EFB jest montowany pod maską, ale juz AGM w bagażniku. z tego co czytałem to taka zmiana na AGM jeśli nie było go fabrycznie nie za bardzo ma sens
-
TSI problem kangurowania oraz wibracji silnika
to już inna sprawa a cel produkcji... mam swoje domysły
-
TSI problem kangurowania oraz wibracji silnika
na filmie jest przez 10 minut nic nie wnoszący widok na silnik, naprawdę Ci tak przeszkadza ze się trzęsie ? no chyba że chcesz się dopatrzyć jak się telepie czy kanguruje to spoko btw czy moje 1.5tsi dada i dpca oba z DSG kangurują nie wiem... kiedyś powiedziałbym od razu, że nie, teraz nie wiem
-
Fotelik samochodowy dla noworodka
Cloud Z ma całkowicie inną bazę, obrotową... potem ktoś czyta w internatach i haczeniu i innych problemach...
-
Fotelik samochodowy dla noworodka
Szczerze mówiąc nie wiem o jakie haczenie chodzi i duża siłę, a montowalem godzinę temu ostatnio
-
Fotelik samochodowy dla noworodka
Szczerze mówiąc nie wiem o jakie haczenie chodzi i duża siłę, a montowalem godzinę temu ostatnio
-
Fotelik samochodowy dla noworodka
Mam tego cybex'a, generalnie jest ok nie miałem innych więc ciężko porównać, obrotowość bazy i rozkładny fotelik to główne jego wyróżniki. Obrotowość przydaje się głównie jak czekam w aucie z dzieckiem w środku, można wygodnie odwrócić i mieć dostęp do dziecka, nie wolno tego robić podczas jazdy. Jeśli zabieram dziecko z całym fotelikiem to w sumie przy pierwszym foteliku jedyna zaleta obrotowości. Rozkładanie jest przydaje sie np w sklepie czy spacerze jak jedzie fotelik na stelażu, nie jest wtedy mała pozginana, inne zastosowanie tak jak wrócimy i śpi w foteliku i przekładanie to ryzyko pobudki... delikatnie można rozłożyć i śpi na płąsko. Z tego co pamiętam istotnie lżejszy jest Avionaut, pozostałe ważą około 5kg.
-
Rabaty na premiumy
Siebie też zgłosiłeś?
-
Rabaty na premiumy
Ty tak poważnie? naprawdę? tak samo rozkminiasz czemu jeden je w restauracji a drugi ziemniaki z masłem ? albo mieszka w 4 osoby w kawalerce a drugi sam w 200metrach? W obydwu przypadkach jeden i drugi spełnia swoje potrzeby... tak samo jak panda z gazem jedzie i bentayga też jedzie, do przodu do tyłu. Argumenty "bo chciałem" czy "bo mogłem" są wystarczające.
-
Rabaty na premiumy
przyznaje, że gdyby to auto miało: lepsze fotele, kierownice, klimę auto i nie było schodzącym modelem to zdecydowałbym się, ale wtedy nie kosztowałoby 116k , kusiło bardzo 2.0T z ZF
-
Rabaty na premiumy
W grudniu miałem ofertę na F31 320i za 116k 2019 ale zarejestrowany, nie kupiłem go tylko ze względu na to że to golas był, taki że nie przystoi do BMW, brzydkie fotele i kierownica przesądziły sprawę. -33% od cennika... Kupiłem całkiem coś innego w podobnej cenie, wolnego ale wyposażonego współcześnie Kodiaq'a, ale ciągle mam z tyłu głowy, że mogłoby to być BMW które chcę mieć od zawsze, może następnym razem G21
-
Brak ogrzewania w Golfie, błąd P171900
do tej rocznej sprzedaży golfa w europie dodaj jedno "0" na końcu http://carsalesbase.com/european-car-sales-data/volkswagen/volkswagen-golf/
-
Silnik Toyoty 2.0 180KM
ale wiesz że dla takiej corolli obniżenie akcyzy da to może 1.5-2kpln w dół o ile w ogóle zmienią cennik? (podejrzewam że nie zmienią)
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
ale 1.6 już nie ma, a ofert 1.4T za ~55klpn jest sporo na otomoto, więc to już realna cena, w moim odczuciu to auto o klasę lepsze od tipo i innych dacii.
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
mój mk7 comofrtline przed liftem ma taki czujnik...
-
VW Golf 1.0 TSI. Po 2000km
podziwiam... naprawdę nie masz lepszego zajęcia niż klepanie kilkunastu postów o pokrętle od świateł w VAG?
-
Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
Potrzebujesz na pewno kombi? liftback i kombi mają praktycznie takie same bagażniki (do rolety w kombi rzecz jasna). Jeśli nie to 1.4 Style + Amazing + Gwarancja + lakier wyjdzie mniej więcej Twój max budżet. Daj znać jak wypadła jazda testowa o3 i golfem.
-
Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
według Ciebie skoda->vw->audi i gdzieś tam seat różnią tylko znaczki? ale poważnie pisząc, to ciężko opisać ale jest jakiś taki poręczny, taki jak powinien być, nie słychać szumiących kół czy powietrza. Inna sprawa ta o3 active (bez amazing nawet) a golf comfortline z fajnym radiem i ksenonami, to tutaj nie ma co nawet porównywać, poza silnikiem oczywiście i 7kpln różnicy w cenie. O3 Elegance/Style z amazing to inna liga niż ten active, ale i cena odjeżdża daleko.
-
Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
W odczuciach za kierownicą... Octavia jest fajna, ale Golf bardziej fajny, lepiej wyciszony z ładniejszym wnętrzem. W inną polemikę nie widzę sensu się wdawać.
-
Co kupić, gwarancja, automat, 70kpln
jak już zwiększasz budżet to może taki? http://otomoto.pl/oferta/volkswagen-golf-var-comfortline-1-4tsi-125km-ksenon-climatronic-4-lata-gwarancji-ID6yyfHJ.html wiem, że poza budżetem i trochę słabszy od Octavii 1.4 150km, ale... ja bym się na Twoim miejscu przejechał
-
Rumunia srunia... Zabkowanie
tego nie widać, to słychać, wyciecie/huczenie opony, jak jest już bardzo wyząbkowana to jak przejedziesz ręką po oponie to czuć ząbki
-
Rumunia srunia... Zabkowanie
i dlatego Ci nie ząbkują... w autach jeżdżonych agresywnie problem nie występuje, bo opona pracuje mocniej na zakrętach, przy hamowaniu, zużywają się szybciej ale równomiernie. Najbardziej ząbkują przy wolnej jeździe na prostych odcinkach. Gdzieś wyczytałem:
-
Rumunia srunia... Zabkowanie
te nie mają połączonych zewnętrznych klocków szybciej takie:
-
Sportsvan i reszta im wiecej czasu tym wiecej myslenia
no i fajnie że każdemu co innego się podoba, zwykły hachback i variant wyglądają dobrze, a SV jakoś dziwnie szczególnie jak patrze na niego z boku. Choć może highline z dużymi kołami i ściemnionym tyłem i ksenonami jakoś ratuje sprawę A moze BMW z premium selection? przykłądowo takie http://otosfera.pl/pl/samochod/4381/bmw-seria-2-218i-activetourer-2015 Wyposażenia nie analizowałem, ale co najważniejsze automat, ksenony, navi i fajne fotele są, tylko ten silnik 3 cylindrowy